Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

LEPENÝ VINYL TARKETT: TO NEJLEPŠÍ PRO VAŠE PROSTORY

Lepený vinyl se nejčastěji používá v komerčních prostorách, protože lepený vinyl je silně přilnutý k zemi a je poměrně stálou podlahou. Instalační proces je o něco obtížnější než jejich protějšku - samolepících vinylových dlaždic, ale tento lepený vinyl je jednou z nejvíce odolných podlahových možností, které najdete. 

Dozvědět se více

TARKETT

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

LEPENÝ VINYL TARKETT: TO NEJLEPŠÍ PRO VAŠE PROSTORY

Lepený vinyl je nejčastěji známé pro použití v komerčních prostorách, protože jsou dlaždice silně přilnuty k zemi a jsou poměrně stálou podlahou. Kromě jejich trvanlivosti má lepený vinyl řadu dalších výhod, které z nich činí perfektní vinylové podlahy pro průmyslové i komerční prostory. Instalační proces je o něco obtížnější než jejich protějšku - samolepící vinylová podlaha, ale tento lepený vinyl je jednou z nejvíce odolných podlahových možností, které najdete. Kromě jejich trvanlivosti má lepený vinyl řadu dalších výhod, které z nich činí perfektní lepený vinyl pro průmyslové i komerční prostory.

Lepený vinyl je skvělá volba, pokud jde o vinylové podlahy, tyto nádherné vinylové dlažby mohou fungovat jako dokonalý doprovod k vašemu prostoru. Vysoce trvanlivé, jsou vyrobeny tak, aby byly vydržely, takže si je můžete užít po mnoho let. Existuje nespočet designů, krásné barvy a moderní a klasický vzhled, který vám zpříjemní prostor v okamžiku, kdy je máte nainstalovány.

VELKÝ POČET NÁVRHŮ VÁM DÁVÁ MOŽNOST ROZHODNUTÍ SE PRO TEN NEJLEPŠÍ lepený vinyl

Když jste poprvé slyšeli nebo četli o vinylových dlaždicích a jejich obrovské životnosti, stejně jako o jejich použitelnosti v průmyslových prostředích, pravděpodobně jste nepřemýšleli o tom, jak by tento typ podlahy mohl vypadat ve vašem domě. Věk špinavých průmyslových budov je však dávno pryč a lidé se v dnešní době jistě velmi starají o vzhled své podlahy - ať už ve svých domovech nebo ve svých obchodech.

A lepený vinyl určitě zažil dlouhou cestu od doby, kdy byly poprvé představeny. Dnes nové technologie pomáhají vytvářet autentičtější a krásnější dekory než kdykoli předtím, zatímco nejnovější výrobní metody také učinily vinyl odolnějším a trvanlivějším, než bylo možné. Možnosti jsou opravdu neomezené díky skvělým designovým možnostem, které poskytuje náš lepený vinyl.

Lepený vinyl JE VHODNý DO KAŽDÉHO PROSTORU

Nyní je výhodou číslo jedna obrovská trvanlivost těchto lepených vinylových dlaždic a pak jsou zde krásně navržené dekorace, ze kterých si naši zákazníci mohou vybrat. Ale chceme jít trochu dál do faktů a podrobností o tom, co skutečně dělá naše lepicí vinylová podlaha skutečným vítězem. Zjistěte v následujících odstavcích, proč je to perfektní řešení podlahy pro vaše potřeby!

KVALITNÍ lepený vinyl VYUŽITELNý VE VŠECH MÍSTNOSTECH

Již jsme naznačili odolnost a sílu našich lepených vinylových dlaždic předtím, ale jsou zde také některé skutečnosti a klasifikace: existují tři kategorie pro všechny podlahové možnosti, domácí použití, komerční použití a průmyslové využití. Každá z těchto kategorií má tři podkategorie, označené určitým číslem, např. 21 představuje podlahové možnosti, které jsou vhodné pro domácí prostory se středním provozem, 22 pro běžné domácí použití a 23 pro silně vytěžené domácí prostory.

Pouze velmi málo podlahových možností má evropská klasifikace 33 (těžce frekventované komerční prostory), což znamená, že tyto podlahy by byly vhodné pro velké hotely, restaurace nebo veřejné budovy. Ještě méně má hodnocení 41 a více, což znamená, že možnosti podlahové krytiny mohou být použity v průmyslových prostředích, tj. nejnáročnější prostory. S hodnocením 23, 33 a 42 jsou naše lepicí vinylová podlaha od společnosti Tarkett například mezi nejsilnějšími a nejtvrdšími podlahovinami na trhu.

SNADNÁ ÚDRŽBA A DLOUHÁ ŽIVOTNOST VINYLU

Všechny podlahy potřebují nějakou péči, aby vypadaly co nejlépe a trvaly co nejdéle. Některé typy podlah jsou ovšem mnohem jednodušší na údržbu než jiné. Lepený vinyl obecně nevyžaduje velkou pozornost a budou vypadat skvěle, což je jeden z důvodů, proč je naši zákazníci opravdu ocení. Jediné, co musíte udělat, je udržet je čisté, což nemohlo být jednodušší: jednoduše vysát, pokud je podlaha zaprášená nebo vyčistěte podlahu teplou vodou, pokud jsou na ní skvrny.

Jen se ujistěte, že váš vysavač je vyroben pro tvrdé podlahy (což je většina z nich) a že nepoužíváte štětinový nebo rotující lištu, protože by to mohlo poškodit podlahu. Obecně platí, že je vhodné, aby vaše podlahy byly očištěny od toho, co by je mohlo poškrábat, jako je písek a trosky, jelikož tyto materiály by mohly poškodit povrch podlahy a ztratit krásný vzhled.

NAJDĚTE PERFEKTNÍ LEPENÝ VINYL V ONLINE OBCHODU BRICOFLOR

BRICOFLOR nabízí širokou škálu lepených vinylových dlaždic v našem rozsáhlém online obchodě. Jsme vybaveni všemi hlavními značkami a všemi různými technologiemi a poskytujeme vám ty nejlepší možnosti. Navíc jsme v BRICOFLOR věřili, že skvělé nabídky a spokojení zákazníci jsou to, co udržuje naši firmu v provozu! Naším cílem je proto zajistit, abyste získali nejvyšší kvalitu produktu za co nejnižší cenu. Takže se neváhejte podrobně seznámit s našimi produkty. Nabízíme bezplatnou ukázkovou službu, což znamená, že si budete moci objednat vzorky všech vinylových dlaždic (a všech ostatních produktů), které by vás mohly zajímat, a dobře si je prohlédněte v pohodlí svého domova. Věříme v produkty, které prodáváme a myslíme si, že nejlepší způsob, jak skutečně vidět a cítit, co kupujete, je držet produkt ve vašich rukou. Objednejte si dnes a nespokojíte se s druhými nejlepšími možnostmi!