Tarkett iD Inspiration 55 - vysoce kvalitní lepený vinyl ve velkém výběru dekorů!

S lepenou vinylovou podlahou z kolekce Tarkett iD Inspiration 55 můžete objevit neomezené možnosti designu flexibil…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Tarkett iD Inspiration 55: Neomezené možnosti designu s lepenou vinylovou podlahou od Tarkett

Kolekce Tarkett iD Inspiration 55 má zdánlivě nekonečný výběr různých designů. S kompilací 100 atraktivních designových variant máte tak velký výběr, že je těžké se rozhodnout pro jeden oblíbený. Například v oblasti vinylových podlah ve dřevěném vzhledu se můžete rozhodnout pro klasický dubový lepený vinyl, který dodá vašim pokojům jednoduchou eleganci.

V oblasti vinylových podlah s kamenným vzhledem výběr zaujme realistickými, přírodními variantami v široké škále barev, jako jsou černé vinylové podlahy s břidlicovým vzhledem, středomořské travertinové dlaždice nebo lepený vinyl s mramorovým vzhledem. A i když hledáte individuální poutač, v kolekci Tarkett iD Inspiration 55 najdete to, co hledáte: S variantami, jako je teracový vinyl nebo designové podlahy v tlumené zelené a červené barvě, můžete nastavit individuální akcenty pro všechny vaše pokoje. Najděte si nyní svůj oblíbený design a dejte svým pokojům nový lesk!

Předefinovaná autentičnost: Vinylové podlahy Tarkett pro stylový vzhled

Kolekce Tarkett iD Inspiration 55 nabízí bohatý výběr vkusných vinylových podlah pro komerční, smluvní i domácí použití s ​​celkem 100 dekory inspirovanými přírodou a flexibilně použitelnými v různých formátech. Kolekce je rozdělena do stylových segmentů Authentic, Classics a Naturals, z nichž každý má svůj vlastní osobitý styl. Zejména řada Naturals je stylovou vlajkovou lodí kolekce iD Inspiration 55. Najdete zde digitálně tištěné návrhy ve zvláště vysokém rozlišení, které odráží sílu přírody.

Podle zásady, že krása přírody může zlepšit kvalitu života v městských prostorech, vyvinula společnost Tarkett zde lepenou vinylovou podlahu, která inspiruje svým přirozeným realismem. Autentický vzhled kamenné a vinylové podlahy podporuje ultramatná povrchová úprava Tectanium PU. Vinylová podlaha ve vzhledu dřeva vykazuje elegantní, matný vzhled i při jasném světle. Řada Naturals od Tarkett iD Inspiration 55 může bodovat také dekorem, který se opakuje až po 12 metrech čtverečních. Zrna, uzlíkové dírky a další přírodní struktury a textury byly pečlivě prozkoumány a naskenovány pro tuto sbírku, abyste mohli s vinylovou podlahou Tarkett pro lepení zblízka zažít zázrak přírody!

Tarkett ale s touto kolekcí nedělá žádné kompromisy, pokud jde o design. Vinylová podlaha z kolekce iD Inspiration 55 je vyrobena z inkoustů na vodní bázi, bez ftalátů a s velkým podílem recyklovaného obsahu a překračuje platné standardy kvality vnitřního ovzduší. Vinylová podlaha, navržená pro dlouhou životnost, se zárukou 20 let v obytné části a 10 let v komerční oblasti, má dobrou ekologickou bilanci a je zdravotně nezávadná.

Flexibilní použití v mnoha oblastech - lepený vinyl od Tarkett iD Inspiration 55

Lepené vinylové podlahy jsou na trhu k dispozici v různých provedeních a pro širokou škálu oblastí. Kolekci Tarkett iD Inspiration 55 lze použít v mnoha každodenních oblastech díky nášlapné vrstvě silné 0,55 mm. Vinylové podlahy, vhodné pro užitné třídy 23, 33 a 42, lze pokládat vedle obývacího prostoru i v silně frekventovaných smluvních oblastech a v běžně frekventovaných průmyslových místnostech. S touto klasifikací je lepený vinyl Tarkett skutečným univerzálem a lze jej instalovat téměř do jakékoli oblasti, ať už do obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice, kanceláře nebo obchodu, do galerií, hotelů nebo hospod.

Výsledkem je řada možných použití, která můžete použít při své renovaci. S celkovou tloušťkou 2,5 mm se lepený vinyl velmi snadno pokládá, takže ve většině případů nemusí být pro položení podlahy broušeny dveře ani podobně. Nový tektanium PU povlak nejenže umožňuje péči o lepený vinyl obzvláště snadno, ale také chrání nášlapnou vrstvu před poškrábáním, opotřebením a skvrnami, takže máte silného partnera téměř ve všech oblastech. Vyberte si nyní svůj oblíbený design a položte vysoce kvalitní lepený vinyl Tarkett do každé místnosti!

Design a kvalita v dokonalé harmonii

V kolekci Tarkett iD Inspritation 55 jsou prvky designu a technické kvality v dokonalé harmonii. Tato kolekce zaujme nejen dokonalým zevnějškem, ale může také bodovat po technické stránce. Designová podlaha má mnoho vlastností, které mají pozitivní vliv na váš každodenní život, ale také pomáhají podlaze mít dlouhou životnost bez vnějšího poškození. Například vinylová podlaha Tarkett má vlastnosti technické kvality, jako je požární chování třídy Bfl-s1, chování při opotřebení skupiny T a odolnost proti skluzu závislá na dekoru třídy R9 nebo R10.

Aby byl povrch vyzbrojen pro jakoukoli výzvu, je lepená vinylová podlaha také vhodná pro kolečkové židle a nohy nábytku také nemohou poškodit robustní povrch. Další výhodou této kolekce je dobrá odolnost vůči chemikáliím. Díky tomu je údržba vinylové podlahy velmi snadná a lze ji čistit pomocí domácích čisticích chemikálií. Z tohoto důvodu je lepený vinyl oblíbeným řešením podlah pro domovy pro seniory a vybavení obchodů. Designová podlaha iD Inspiration 55 navíc boduje příjemným pohodlím při chůzi a vlastnostmi, které jsou příjemné pro nohy, a je také vhodná pro instalaci na teplovodní podlahové topení do maximálně 27 °C.

Zatímco lepený vinyl s dřevěným vzhledem je obvykle k dispozici ve formátu prken, kamenné dekory jsou k dispozici jako praktické lepené vinylové dlaždice. Různé formáty otevírají jednotlivé možnosti pokládky v paralelním nebo diagonálním ztužení, zatímco vinylové dlaždice by měly být položeny v šachovnicovém vzoru. Vinylová prkna na lepení jsou k dispozici ve formátech 20 x 120, 25 x 150 a 28,5 x 120 cm, kamenné dekory v rozměrech 66,6 x 33,3, 50 x 100 a 66,6 x 66, 6 cm.

Lepení vinylových podlah - pro oblasti s nejvyšší úrovní provozu

Lepený vinyl je zvláště vhodný pro instalaci v oblastech s vysokým provozem. Instalace se provádí trvalým spojením podlahové krytiny s podkladem pomocí speciálního lepidla. Pro pokládku lepené vinylové podlahy Tarkett iD Inspiration 55 je nutné připravit podklad vyrovnáním nerovností a odstraněním nečistot a mastnoty. Lepidlo pak lze rozetřít na podklad, který je připraven k instalaci, a designovou podlahu umístit do lepicí vrstvy a pokládat. Je důležité, aby se designová podlaha mohla v místnosti, kde má být položena, před položením 48 hodin aklimatizovat. Za tímto účelem se jednotlivé balíčky odebírají z palety a rozdělují po místnosti v hromádkách maximálně 15 kusů.

Lepidlo drží prkna a vinylové dlaždice na povrchu, takže po úplném zaschnutí nemůže nic uklouznout. Poté, co lepicí lůžko úplně zaschne a lepený vinyl je pevně připevněn k podkladu, je renovace již dokončena a místnost může být znovu zařízena a vyzdobena. Při správné instalaci vydrží lepená vinylová podlaha i nejvyšší zátěž a je věrným každodenním společníkem. Další renovace se nemá dělat mnoho let.

Tarkett iD Inspiration 55 - kupte si inspirativní lepený vinyl na BRICOFLOR!

Bez ohledu na to, zda dáváte přednost vinylové podlaze s ořechovým nebo betonovým vzhledem: s kolekcí Tarkett iD Inspiration 55 máte na výběr. Bezpočet variací tohoto výběru neponechává nic žádoucího, takže pro každou oblast je k dispozici vhodné řešení. Nechte se inspirovat různými designy a vytvořte ve svých pokojích jedinečnou atmosféru!

Jednoduše objednejte online a těšte se z jedinečného nákupního zážitku u nás. Pokud chcete podrobněji zkontrolovat vzhled vinylových podlahových krytin, využijte naši bezplatnou ukázkovou službu. A pokud se jedná o větší projekt, stačí požádat o individuální nabídku. Za určitých okolností vám můžeme vyjít vstříc v ceně.

Pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e -mailem nebo pomocí našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na vaši odpověď a rádi vám poradíme ve všech aspektech lepené vinylové podlahy od Tarkett iD Inspiration 55.

Plus icon Přečtěte si více