Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Tarkett iD Inspiration 55: Lepený vinyl a výjimečný vzhled

Kolekce iD Inspiration 55 od společnosti Tarkett patří mezi špičkové luxusní vinylové podlahy. K tomu patří, že zde existuje téměř nekonečné množství designu s velkým výběrem barev i povrchové úpravy. Je to lepený vinyl, který může být v dlaždicích nebo prknech. V obou případech však jde o bezchybnou imitaci dřeva, což reaguje na nejnovější evropské trendy. Tato vinylová podlaha je vyráběná v Německu a vydrží vám mnoho let.

Dozvědět se více

Tarkett iD Inspiration 55

Pro tento výběr nejsou bohužel k dispozici žádné produkty.

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Tarkett iD Inspiration 55: Lepený vinyl a výjimečný vzhled

Řada iD Inspiration 55 byla vytvořená předními designéry značky Tarkett v Evropě, vychází přitom z nejnovějších trendů v oblasti spotřebitelské poptávky, kterou se zabývaly v průzkumu Tartett's Observer. Tento lepený vinyl je vyráběný v Německu a dostává známé německé praktičnosti, v produkci i designu. Průhledná užitná vrstva PVC o průměru 0,55 mm činí vinyl odolný proti opotřebení. Povrch dlaždic a prken je ošetřený povrchovou úpravou TopClean XP PUR, která zajišťuje velmi jednoduché čištění a celkovou údržbu. Jejich velkou výhodou si uvědomíte, až se po nich sami projdete, výborně totiž tlumí zvuk.

Ekonomicky a ekologicky zodpovědný výběr vinylové podlahy

Lepený vinyl z kolekce iD Inspiration 55 je zhotovený pro náročné environmentální standardy – minimalizace dopadu na životní prostředí, přispávání k blahobytu lidí, opětovné použití na konci života. Díky nízkým emisím VOC přispívá k lepší kvalitně ovzduší uvnitř místností. Tato lepená vinylová podlaha je vyrobená z 100% panenského PVC, které je kompletně recyklovatelné v továrnách Tarkett. Jelikož vinylová podlaha není nijak složitá ani na údržba produktu, celý životní cyklus je velmi nízkonákladový, což potěší Vaší peněženku. Proces produkce vinylové podlahy obsahuje velmi nízké emise a používá se k tomu 50 % přírodního a 48 % recyklovaného materiálu. Samotné dlaždice a prkna jsou pak kompletně recyklovatelné. Pokud na trhu hledáte ekologické vinylové podlahy, která jsou zároveň stylové a trvanlivé, řada vinylová podlaha Tarkett iD Inspiration 55 je pro Vás ta pravá.

Lepený vinyl a jeho Flexibilní použití. Komerční a průmyslové objekty dostanou to nejlepší

Vinylové podlahy jsou na trhu dostupné v mnoha provedeních a také v mnoha variantách, kde je možné je aplikovat. Podlahové řešení lepený vinyl Tarkett iD Inspiration 55 je navržené tak, aby se mohlo využít ve spoustě prostor, kde odolá každodennímu náporu. Vděčí za to své 0,55 mm široké užitné vrstvě, díky níž spadá do užitné třídy 33/42. Tato klasifikace umožňuje použití tohoto lepeného vinylu ve všech nejintenzivněji používaných obytných prostorech, nejintenzivněji používaných komerčních prostorech a také průmyslových objektech se středním provozem. S tímto hodnocením si můžete být jistí, že podlahové dílce budou vykazovat jen malé opotřebení v domácnosti, hotelových pokojích nebo na menších letištích. Nezáleží tedy na tom, jakou renovaci plánujete, nyní před sebou máte kolekci, která bezvadně zvládne všechny Vaše požadavky. Výhoda této podlahy, která vydrží velkou zátěž, je, že celková tloušťka činí 2,5 mm, takže při pokládce nové podlahy nemusíte zkracovat dveře ani jinak upravovat interiér. Vyberte si tedy v eshopu BRICOFLOR Váš oblíbený vzor a co nejdřív si nechte nainstalovat tuto vysoce kvalitní podlahu do Vaší místnosti.

Profesionální instalace, která trvá. Lepený vinyl z kolekce Tarkett iD Inspiration 55 vydrží

Vinylová podlaha může být instalována několika různými způsoby. Každá metoda má samozřejmě své výhody a nevýhody. Vinylová podlaha z kolekce Tarkett iD Inspiration 55 jsou určené pro lepení přímo na podložku a jsou proto vybavené speciální zadní stranou. K perfektnímu výsledku je nutné, aby bylo podloží vinylové podlahy co nejlépe připravené, tedy důkladně suché, čisté a rovné. Na takové podloží je možné aplikovat lepidlo (pojivo), které má však omezený čas, kdy zajistí nejlepší přilnavost. Proto je nutné mít v tu chvíli už připravené jednotlivé části vinylové podlahy, které na něj budete postupně přikládat. Mějte na paměti rozměry místnosti a případné statické překážky. Jakmile máte hotovou celou místnost, vyčkejte na zaschnutí lepidla, teprve pak můžete podlahu začít využívat. Renovace s lepený vinyl je u konce.

Zvolte si ten pravý dekor z kolekce Tarkett iD Inspiration 55 nyní na eshopu Bricoflor za nejlepší cenu

Kolekce Tarkett iD Inspiration 55 byla navržená tak, aby splňovala nejnovější trendy a požadavky trhu. Dokonce i dnes značka „Made in Germany“ znamená výrazné know-how, kvalitní funkce a design, který společnost Tarkett skvěle kloubí dohromady do jediné kolekce a vytváří tak absolutně špičkový produkt. Projděte si celou řadu a vyberte si Váš oblíbený vzhled. Pokud si ještě nejste jistí, který přesně se budete hodit do Vašeho interiéru, využijte naší služby zasílání vzorků zdarma. V případě větší rekonstrukce nebo jiného projektu, nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám nachystáme nezávaznou nabídku na míru. Při tom všem také nezapomeňte na naši garanci nejlepší ceny. Náš zákaznický servis čeká na Váš kontakt prostřednictvím telefonu anebo e-mailu. Těšíme se na spolupráci.