Tarkett iD Essential 30: Lepený vinyl s přírodními dekory 

Vinylová podlaha z řady Tarkett iD Essential 30 Vám umožní vytvořit útulnou a přiroz…

Přečtěte si více

Tarkett iD Essential 30: Lepený vinyl s přírodními dekory 

Kamenné dekory nabízí celoplošné vyražené vzory v béžových, hnědých a šedých tónech. Zajímavou vkusnou volbou pak je ušlechtilý černý kámen (např. Original Slate Black), který se hodí rovněž do všech pokojů. Ať už chcete mít svůj pokoj nadčasový, útulný, klasický nebo urbanistický, lepený vinyl z kolekce iD Essential 30 je vždy připravený poskytnout ideální variantu.

Lepený vinyl Tarkett iD Essential 30 jako skvělé řešení obytného prostoru

Německý výrobce Tarkett přináší na trh svou kolekci iD Essential 30, která poskytuje lepené vinylové podlahy, jež jsou optimálně přizpůsobené požadavkům obytných prostor. Díky své klasifikaci užitné třídy 23 a 31 odolá i nejtěžšímu zatížení při domácím použití. Tyto podlahy jsou tedy vhodné pro renovaci a oživení jakéhokoli pokoje – obývák, ložnice, jídelna nebo dětský pokoj. Šířka celé konstrukce je pouze 2 mm, což usnadňuje manipulaci a položení, aniž by ztrácela na odolnosti. Užitná vrstva pak měří 0,3 mm, zakončená je povrchovou úpravou Top-Clean, což zabraňuje poškrábání a oděru krytiny. Z těchto výše zmíněných důvodů se jedná o spolehlivou, kvalitní a samozřejmě dobře vypadající vinylové podlahy pro jakékoli domácí použití.

Technické kvalitní vlastnosti produktů Tarkett najdou uplatnění v každém pokoji

Lepený vinyl může v mnoha prostorech přispět svou pružnou a trvanlivou konstrukcí k trvalému řešení podlahy, pomůžou mu k tomu také četné ceněné vlastnosti. Platí to také pro řadu Tarkett iD Essential 30, která se vyznačuje třídou hořlavosti Bfl-s1, odolností proti světlu 6 a odolností proti skluzu R9. Tahle charakteristika výrobku přesvědčí zejména při každodenním používání. Tento lepený vinyl je navíc vhodný pro použití kolečkových židlí, což oceníte v dětských pokojích nebo pracovnách. Vinylová podlaha se nijak nepoškodí ani běžně dostupné čisticí prostředky, a tak krytina bude jednoduše vypadat jako stále nová. Tarkett se zaměřuje na svědomitou výrobu, a tak jde o podlahu zcela bez ftalátů, čímž přispívá ke zlepšení kvality vnitřního vzduchu, a chová se tak ohleduplně k životnímu prostředí. Prkna a dlaždice jsou navíc 100% recyklovatelné.

Lepení vinylové podlahy – Renovace pro profesionály

Vinylová podlaha lepená a její systém instalace pomocí lepení je vhodnější pro odborníky. Jednoduše řečeno jde o trvalé spojení vinylové podlahy s podkladem. Pokud to nebude udělané správně, hrozí nekvalitní výsledek. Zejména podloží musí být dobře připravené, než se vůbec lepené vinylové podlahy od Tarkett budou pokládat. Proto je nutné odstranit veškeré nečistoty, zahladit nerovnosti a mít zem suchou. Poté je možné nanést lepidlo po celé ploše, kde se budou klást jednotlivé kusy. Po položení celé místnosti je nutné počkat na vysušení lepidla. Až po této fázi je renovace kompletní a je možné vrátit do pokoje nábytek a začít jej používat, jak jste zvyklí. Díky své robustní konstrukci tato kolekce odolává i nejvyšším nárokům, čímž se prezentuje jako spolehlivé řešení do domovů. Nespornou výhodou je, zvlášť pro ty, kteří neradi inovují anebo jen neradi přerušují provoz, že další renovaci po položení vinylové podlahy Tarkett iD Essential 30 dlouho nebudete potřebovat.

Zvolte si lepený vinyl z řady Tarkett iD Essential 30 a kupte si jej s garancí nejlepší ceny na webu Bricoflor

Design Vašeho domu bude vždy nejlépe vypadat, když bude odpovídat Vašemu vkusu. Lepená vinylová podlaha z kolekcí Tarkett iD Essential 30 máte na výběr z klasických dřevěných dekorů nebo přirozeně vypadajících kamenných vzorů. Pokud však odhlídneme od toho, jaký vzor si objednáte, všechny tyhle styly spojují vysoce kvalitní technické parametry. Kvalitní je rovněž náš servis, naším cílem je, aby Vaše nákupní zkušenost v online obchodě BRICOFLOR byla co možná nejlepší. Celý proces od výběru až po nákup se Vám snažíme zpříjemnit a zjednodušit, jak jen to jde. Využít můžete například naší služby zasílání vzorků, což Vám pomůže se lépe rozhodnout, která barva je tou pravou pro Váš prostor. Dále máte u nás k dispozici garanci nejlepší ceny, čímž Vám zajistíme nejvýhodnější cenu na trhu. A pokud plánujete větší projekty, jsme připravení Vám zrealizovat nabídku na míru. Náš BRICOFLOR team se Vám vždy pokusí nabídnout nejlepší možné podmínky. Kontaktujte nás s Vašimi dotazy a návrhy ještě dnes. Jsme na telefonu nebo e-mailu. Těšíme se na Vás.

Plus icon Přečtěte si více