Close icon

Tarkett iD Inspiration 40: Kvalitní lepený vinyl

Tarkett s kolekcí iD Inspiration 40 přináší na trh vysoce kvalitní a pohodln&eacut…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

1 - 0 z 0 Produkty

Tarkett iD Inspiration 40 – Lepený vinyl s dřevěnými a kamennými dekory

S pečlivým výběrem kolekce čítá 34 dekorů různých barev, čímž se snaží zajistit, aby si naprosto každý našel svůj oblíbený styl, a zároveň byla kolekce kombinovatelná se všemi druhy interiérů. Mezi prkny v dřeveném segmentu kolekce lepený vinyl iD Inspiration 40 od Tarkett nabízí přirozeně vypadající dekory ve světlém, středním i tmavém odstínu. Skvělý příklad je lepený vinyl English Oak Dark Brown, což je elegantní vzhled, který vštěpí kouzlo každé místnosti, přičemž nijak zvlášť nezatíží Váš rozpočet.

Mezi kamennými dekory najdete opět velmi autentické napodobeniny, světlé i tmavé odstíny přírodního kamene Vás nadchnou. Jedním z nich je Rustic Slate Charcoal, jedná se o tmavou břidlici, která u Vás doma probudí eleganci a milost v jednu chvíli. U těchto designů opravdu pochopíte, že se jedná o skvělé imitace reálných věcí a je prakticky nemožné je odlišit. Volbu Vám usnadní pouze Vaše představa o ideální barvě pro Váš pokoj. V řadě máte na výběr z mnoha plastických povrchů a formátů prken nebo dlaždic. Seznamte se s celou kolekcí v eshopu BRICOFLOR a najděte si svého favorita.

Použití vinylové podlahy – Od obytných prostor až po průmyslové objekty

Lepený vinyl lze využít v mnoha prostorech, přičemž vždy bude bezvadně plnit svůj účel. Výběrem kolekce iD Inspiration 40 získáváte profesionální řešení podlahy v obytných prostorech i mírně používaných veřejných budovách. S užitnou třídou 23/32/41 jde opravdu o všestrannou variantu. Tento lepený vinyl tak můžete instalovat v obýváku, jídelně, ložnici a dětském pokoji, stejně jako v hotelových pokojích, obchodech nebo galeriích. Díky tomuto širokému poli užití prakticky nemůžete sáhnout vedle. Povrch je upravený TopClean XP™, což zajišťuje vysoký stupeň stability a odolnosti, takže zde nemůže být řeč o poškrábání a jiném poškození. Nákupu řady iD Inspiration 40 od Tarkett nebudete litovat.

Tarkett lepený vinyl nabízí vynikající výhody

Vinylová podlaha v kolekci iD Inspiration 40 má celkovou tloušťku 2,2 mm, přičemž užitná vrstva je široká 0,4 mm. Můžou se rovněž pochlubit mnoha technickými přednostmi, požární klasifikace mají Bfl-s1, odolnost proti skluzu R9/R10 (v závislosti na povrchu), odolnost proti opotřebení skupiny T, a jsou také vhodné pro použití v kombinaci s kolečkovými židlemi. Navíc se snadno čistí a udržují. Další výhodou jsou dobré výrobní procesy společnosti Tarkett. Vzhledem k nízkým emisím VOC tento lepený vinyl z řady iD Inspiration 40 přispívá ke kvalitnímu ovzduší v místnosti, kde je instalovaný. Vinylová podlaha zabezpečuje obsah maximálního množství přírodních a recyklovaných zdrojů. Naopak nejsou zde používané ftaláty a celý produkt je proto kompletně recyklovatelný a představuje šetrný výrobek pro životní prostředí. Vinylová podlaha se může čistit na mokro, tedy mopem, a to s jakýmkoli běžným čisticím prostředkem pro domácnosti. Pohodlnost materiálu a jeho skvělé držení tepla je velmi příjemné a hravě tak přesvědčí milovníky designu a pohodlí v jednom.

Lepený vinyl a jeho pokládka

Vinylová podlaha, které se lepí, je vhodné instalovat především v místnostech, které snášejí velmi těžké používání. Montáž jednotlivých dílů se provádí trvalým spojením podlahové krytiny s podložím aplikací speciálního lepidla nebo chcete-li pojiva. Je nutné, aby byl povrch připravený rovný, čistý a dokonale suchý. Pokud tohle všechno máte splněno, je možné nanést lepidlo na plochu, kam budete přikládat prkna nebo dlaždice.

Právě lepidlo upevňuje lepený vinyl z řady Tarkett iD Inspiration 40 na zem, takže po úplném zaschnutí už není možné s dlaždicemi jakkoli hýbat. Jakmile stejným způsobem uděláte celou místnost, především lepidlo zaschne, můžete pokoj opět používat. Správně položená lepená vinylová podlaha je poté schopná odolávat i nejvyšším požadavkům a jde o trvalé řešení na mnoho let. Proto si dobře zvolte vzor, který Vaši místnost bude zdobit.

Zvolte si ten pravý dekor z kolekce Tarkett iD Inspiration 40 nyní na eshopu Bricoflor za nejlepší cenu

Vinylová podlaha z kolekce Tarkett iD Inspiration 40 byla navržená tak, aby splňovala nejnovější trendy a požadavky trhu. Dokonce i dnes značka „Made in Germany“ znamená výrazné know-how, kvalitní funkce a design, který společnost Tarkett skvěle kloubí dohromady do jediné kolekce a vytváří tak absolutně špičkový produkt. Projděte si celou řadu a vyberte si Váš oblíbený vzhled. Pokud si ještě nejste jistí, který přesně se budete hodit do Vašeho interiéru, využijte naší služby zasílání vzorků zdarma. V případě větší rekonstrukce nebo jiného projektu, nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám nachystáme nezávaznou nabídku na míru. Při tom všem také nezapomeňte na naši garanci nejlepší ceny. Náš zákaznický servis čeká na Váš kontakt prostřednictvím telefonu anebo e-mailu. Těšíme se na spolupráci.

Plus icon Přečtěte si více