PROJECT FLOORS LEPICÍ VINYL: DESIGN PRO VŠECHNY PŘÍPADY

Stále častěji se k nám z médií dostávají nové trendy, přičemž zvl&aa…

Přečtěte si více
1 - 20 z 326 Produkty

Project floors nabízí vysoce kvalitní vinyl v různých kolekcích pro lepení, v atraktivních provedeních a především s mnoha povedenými technickými vlastnostmi. Najděte své oblíbené podlahy z Project floors a vyberte si dnes svůj oblíbený dekor!

 

PROJECT FLOORS ŠIROKÉ VYUŽITÍ: VINYLOVÁ PODLAHA VE VYSOKÉ KVALITĚ

Vinylové podlahy jsou dnes k dispozici v různých provedeních. Navzdory širokému výběru dva dekory nikdy nevystupují z módy: dřevěné a kamenné dekory. Tyto dva návrhy jsou konvertibilní jako samotný renovační trh - a je těžké si představit trh bez nich. Či klasický, moderní, městský nebo neobvyklý: V online obchodě BRICOFLOR naleznete krásný lepicí vinyl:

 

PROJECT FLOORS: VINYL PRO VÁŠ DŮM A VÍCE

S kolekcemi podlah Home/20, Home/30 a Home/40 Project floors nabízí širokou škálu klasických i moderních dekorů pro obývací prostor, které jsou k dispozici také v závislosti na verzi i pro stavební a průmyslová odvětví. Ale také s kolekcemi Work/55 a Work/80, Project Floors vám nabízí možnost vybavit různé místnosti, od obytných prostor až po velmi frekventované průmyslové prostory.

 

PROJECT FLOORS – VINYLOVÁ PODLAHA VE VELKÉM VÝBĚRU

V kolekci Home jsou k dispozici tři výběry podlah Home/20, Home/30 a Home/40. S podlahovým designem podlahy Home/20, původně Project floors Woba, získáváte vinyl, který byl navržen speciálně pro obytnou plochu (třída služby 22). S výběrem 24 dřevěných desek a 6 dekorů pro dlaždice je vhodný designový kryt pro každou obývací, jídelní, spací nebo dětskou místnost. Pro obývací prostor a lehce frekventovaný objekt (NK 21-23 a 31) máme podlahu Home/30, dříve známou jako Project floors Light. Díky vrstvě opotřebení o tloušťce 0,3 mm a povrchové úpravě PU je vinyl laminát této kolekce věrným a snadno ovladatelným společníkem. Kromě vynikajících technických vlastností kvality, jako je požární chování Bfl-s1 a chemická odolnost, sbírka Project floors působí především na 105 návrhů silného výběru výrobků. To je rozděleno na 31 desek, které jsou vybaveny v závislosti na dekoraci se zkosenou hranou. V dřevěném segmentu zahrnuje výběr zbarvení od vápna, přes přírodní a exotické dřevěné varianty až po abstraktní tištěné návrhy dřeva. A také v oboru dekoračních desek se paleta barev pohybuje od lehkých pískovcových dekorů až po tmavé žulové vzory. Floor Home také zahrnuje vinyl laminát, který lze použít v oblastech služebních tříd 23, 32 a 41. Project Floors kolekce Home/40 s vrstvou 0,4 mm silného opotřebení je připraven na téměř jakoukoli výzvu a díky 20 vzorům lze kombinovat s jakýmkoli stylem interiéru.

 

PROJECT FLOORS PRACOVNÍ DESIGN PODLAHY: VINYL DESIGN KRYT PRO VŠECHNY

Project floors nabízí také široký segment pro podlahové práce, rozsáhlou sbírku pro plochy vystavené silnému opotřebení, jako jsou komerční prostory a průmyslová zóna. S více než 102 různými designovými prkny se najde pro každý vkus vhodný vinyl laminát. Kromě klasické dlaždice s dekory kolekcí podlah Work/55 (NK, 23, 33 a 42) a podlahy Work/80 (NK 23, 34, 43) nabízí společnost také nespočet dřevěných dekorů, klasických i moderních urbanistických projektů v jejich celkovém designu. Technicky podlahy Home přesvědčují kvalitními technickými vlastnostmi. Díky vlastnostem, jako je povrchová úprava PU a 0,55 mm nebo 0,8 mm (v závislosti na verzi), jsou designové podlahy připraveny pro všechny výzvy. Kromě toho, vinyl laminát pro lepení má skvělé vlastnosti, jako chování při požáru Bfl-s1, protiskluzovost R9 a vhodnost pro použití kolečkovými prvků (typ W). Z ekologického hlediska je designová podlaha pro lepení jedním z vrchních krytin na trhu. Bez plastifikátorů a ftalátů je vinyl laminát zdravotně nezávadný a recyklovatelný.

 

VYSOKÉ KVALITNÍ STANDARDY OD NĚMECKÉHO ZNAČKOVÉHO VÝROBCE – PROJECT FLOORS VINYL V BRICOFLORU

Project Floors má jeden hlavní znak: kvalita. To se pohybuje od výběru materiálů po celý výrobní proces až po každý výrobek - nejvyšší standardy kvality ve všech oblastech. Úspěch společnosti Hürther je správný: vysoká kvalita převažuje nad produkty, které zaplavují trh z Dálného východu. Projekt Floors dokáže kombinovat své vlastní standardy kvality v kolekcích @ home a @ work s nespočetnými přirozenými realistickými návrhy. Přesvědčte se nyní o dvou velkých sbírkách a vyberte si v online obchodě BRICOFLOR své oblíbené podlahy!

Plus icon Přečtěte si více