Close icon

Gerflor Creation 70: Lepený vinyl, který Vás rozproudí

Lepený vinyl z kolekce Creation 70 od značky Gerflor obsahuje širokou paletu zajímavých a před…

Přečtěte si více
1 - 20 z 64 Produkty

Gerflor Creation 70: Lepený vinyl, který Vás rozproudí

Tento lepený vinyl byl navíc v roce 2016 oceněný v soutěži Red Dot Design Award, což je hlavní důkaz kvalitní nabídky. Nicméně tohle veledílo z továrny Gerflor si neřekne o pozornost pouze vzhledem, například celková tloušťka pouhých 2,5 mm s pečlivě vybíranými materiály a technickými přednostmi stojí také za upozornění. Celou řadu Gerflor Creation 70 si projděte v eshopu BRICOFLOR, najdete vysoce kvalitní viny s férovými cenami.

Lepený vinyl Gerflor Creation 70 je pro komerční a průmyslové prostory vyžadující pevnost a stabilitu to pravé

Hodí se prakticky do jakékoli nové postavěné budovy, můžou to být domácnosti, obchody, kanceláře a mnoho dalších. Lepený vinyl Gerflor Creation 70 všude najde uplatnění. Lepená vinylová podlaha má tu výhodu, že je jednou položíte a poté Vám zajistí dlouhou životnost. Jsou připravené na každodenní intenzivní používání, těžké náklady, proto jsou velmi odolné. Tento druh vinylové podlahy lepené je opravdu bezvadné řešení pro všechny velmi frekventované prostory, které kladou na krytinu vysoké nároky. Užitná třída tohoto výrobku je 23/34/43.

Ačkoli se tento lepený vinyl hodí, jak už jsme zmínili, do různých prostor, významně dobrý partner je rovněž pro domácí aplikace. Z celkové konstrukční výšky 2,5 mm je dokonce 0,7 mm transparentní užitná vrstva, která je navíc ošetřená povrchovou úpravou PUR+. Tato skvělá kombinace zakončení vinylových dlaždic a prken zaručuje dlouhou životnost s optimální ochranou proti poškrábání a oděru, stejně jaké snadné čištění a údržbu. Creation 70 je opravdu kolekce, která Vás mile překvapí kdekoli.

Excelentní designy pro pokojové dekorace - Lepený vinyl Gerflor

Vinylová podlaha v kolekci Gerflor Creation 70 svými nádhernými dekory inspirují každého. V roce 2016 byla navíc celá řada korunovaná prestižní cenou Red Dot Design, v níž obstála v konkurenci 5 tisíc produktů z 57 zemí. Částečně jde o zásluhu širokého spektra realistických dekorů dřeva a kamene, které se mohou pochlubit plastickými povrchy, které ještě vylepšují realistický pohled na prkna a dlaždice. Kromě těchto realistických návrhů povrchů reprodukujících dřevo a kámen až do nejmenších detailů, mají prkna zkosené hrany, čímž ještě povyšují autentický vzhled celé designové kolekce. Objevte tyto brilantní vzory a zvolte si trvalé řešení pro Vaši podlahu. Lepený vinyl bude vypadat vždy skvěle.

Více než 50 dekorů Vám umožní vytvořit originální prostor

Kolekce Creation 70 od francouzského výrobce Gerflor se pyšní designovou paletou s více než 50 dekory. Díky takto širokému záběru je možné, abyste si zde našli krytinu, která bude přesně odpovídat Vašemu stylu interiéru. Zkuste se zaměřit například na vzor Spencer, moderní dřevěný vzhled tlumené béžové barvy s jemnými šedivými vzory Vás přesvědčí. Díky kombinaci těchto barev se totiž tento vinyl hodí do moderního urbanistického interiéru, stejně jako do klasicky vybavených místností, skvěle zapadne k nejrůznějším stylům nábytku.

Z toho důvodu je možné jeho použití v domácnostech, obchodech, kancelářích nebo restauracích. Další příklad atraktivního vzoru je Flamingo, jedná se o exotický dřevěný odstín, který charakterizuje bohatá čokoládově hnědá barva. Obzvlášť vhodná aplikace je v salónkách, kavárnách, nebo na recepci a v zasedací místnosti. Všechny tyto prostory díky takové podlaze získají příjemný domácí pocit, který zajistí, že se hosté a obchodní partneři budou cítit vážení a vítaní. Přesvědčte se sami v celé kolekci lepený vinyl Gerflor Creation 70 a vyberte si takový vzor, na který teď myslíte.

Lepený vinyl je dlouhodobé a extrémně odolné řešení

Lepený vinyl z řady Gerflor Creation 70 jsou perfektní řešení pro všechny nově postavené budovy, ale také pro renovace starších prostor a tak dále. Jakmile je lepená vinylová podlaha jednou položená, je připravená dlouhé roky odolávat dennodenní výzvám intenzivního provozu. Je to vlastně povaha krytiny s lepicí metodou pokládky, vždy je velmi trvanlivá a odolná. A ani oceněná kolekce od Gerflor není výjimkou. Při tomto systému instalace musí být velmi dobře připravený podklad i samotné dílce. Na podloží nesmí být žádné nerovnosti, nečistoty nebo mastnoty.

Jakákoli prasklina zde by měla být vyplněná vhodným plnidlem či tmelem. Dále je nutné, abyste si jednotlivá prkna nebo dlaždice přizpůsobili rozměrům místnosti. U toho dbejte zvýšenou pozornost, jelikož časové okno, při němž lepidlo nejlépe pojí, je omezené, a není vhodné při lepení teprve upravovat dílce. Ty si jednoduše upravíte na požadovanou velikost zatahovacím nožem. Pokud tedy máte tyhle všechny přípravy za sebou, můžete na podlahu aplikovat lepidlo, které vytvoří lůžko, na nějž položíte prkno. Po dokončení celé místnosti je potřebné, aby pojivo zcela zaschlo, poté teprve můžete novou krytinu používat, jak jste zvyklí. Výhodou však je, že je to možné po mnoho let.

Lepený vinyl Gerflor Creation 70 nabízí technickou i vizuální kvalitu, která Vás dostane

Skutečnost, že designy v kolekci Gerflor Creation 70 zvítězily v soutěži Red Dot Design Award, svědčí o jejich kvalitním a realistickém zpracování. Nicméně tato vinylová podlaha nabízejí mnohem víc, než je viditelné okem. Pod krásným povrchem je spousta technických inovací a žádaných vlastností. V kategorii technických znaků najdete požární klasifikaci Bfl-s1, odolnost proti světlu ≥6, odolnost proti skluzu R9 nebo vyšší a mnoho dalších. Mimo to je možné, abyste tento lepený vinyl čistili pouze běžnými prostředky pro domácnost, které jsou účinné a nepoškozují povrch krytiny. Přidáme zde ještě jednu výhodu, tato kolekce snese také kolečkové židle (typ W), což z něj dělá vskutku neporazitelné všestranné řešení pro většinu místností.

Přesvědčte se a kupte si lepený vinyl Gerflor Creation 70 na eshopu Bricoflor

Kolekce vinylové podlahy Gerflor Creation 70 je jedním z vysoce kvalitních řešení dostupné v našem online obchodě. Projděte si celý katalog a vyberte si Vašeho favorita. Pokud si ještě úplně jistí, který styl je pro Vás ten pravý, využijte naší služby zasílání vzorků zdarma. A v případě, že Vás přesvědčí víc designů, vytvořte si vlastní originální vzhled jejich kombinací. Jestli Vás napadá jakákoli otázka ohledně našich produktů, kontaktujte náš kompetentní zákaznický servis, prosím. Rádi Vám poradíme a pomůžeme vyřešit jakýkoli požadavek včetně přípravy nabídky na míru. Těšíme se na naši spolupráci.

Plus icon Přečtěte si více