Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

20 / 240 Produkty

Lepený vinyl Gerflor a její znaky

Dokonce i dnes Gerflor přesvědčuje vysoce kvalitními a inovativními designovými krytinami a je jedním z vůdců světového trhu. Gerflor je zastoupena ve více než 100 zemích a přesvědčuje lidi po celém světě. Přesvědčte se o kvalitní dekorativní podlaze pro lepení. I přesto, že Gerflor vyrábí spousty odlišné zámkové vinylové podlahy s click systémem, exisuje několik kolekcí, které vynikají svou excelentní kvalitou. Mají vysoké standardy a vlasnosti, které charakterizují Gerflor, například nabízejí nádherné vzory a zároveň složitě vyražené povrchy, které vypadají jako skutečné dřevo anebo kámen. Vinylová podlaha s nadčasovým designem je typická pro populárního výrobce Gerflor.

Gerflor poskytuje odolné a pevné zámkové vinylové podlahy, které lze použít ve všech situacích a prostředích. Lepený vinyl je silný a trvanlivý, jelikož k jejich výrově jsou využívané pouze velmi kvalitní materiály a spadají tak do vysokých užitných tříd. Lepený vinyl Gerflor je navíc odolná proti ohni a také skluzu, což jen přispívá jejich bezpečnosti a vhodnosti použití v domácím, stejně jako komerčním prostoru

Lepený vinyl od tohoto výrobce je dále ošetřena povrchovou úpravou PUR, a tak zdatně odolá opotřebení a oděru. Kromě toho úprava podlahu utěsní, což z ní udělá voděodolnou krytinu, která zvládne i koupelny, kuchyně a jiné vlhké prostory. K udržení v dobrém stavu pak postačí jen základní lehké čištění.

Nadčasový design s širokou paletou barev. To nabízí lepený vinyl od Gerflor

I přesto, že Gerflor vyrábí spousty odlišné zámkové vinylové podlahy s click systémem, exisuje několik kolekcí, které vynikají svou excelentní kvalitou. Mají vysoké standardy a vlasnosti, které charakterizují Gerflor, například nabízejí nádherné vzory a zároveň složitě vyražené povrchy, které vypadají jako skutečné dřevo anebo kámen. Vinylová podlaha s nadčasovým designem je typická pro populárního výrobce Gerflor.

GERFLOR DESIGN LEPENÝ - VYSOCE KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ

Náš internetový obchod BRICOFLOR uvádí několik různých kolekcí designových vinylů pro lepení. Všechny mají různé vlastnosti a přesvědčují svým zvláštním rysem. Jedna věc, kterou mají všichni společnou, je moderní design. Oba elegantní dřevěné dekory a kamenné dlaždice s minerálními vzhledy přesvědčí po celé řadě. Pokud jde o barvu, je tu něco pro každý vkus. Luxusní šedé odstíny, teplé odstíny hnědých nebo příjemně lehkých dekorů vytvářejí podlahovou konstrukci Gerflor moderní podlahovou krytinu ještě působivější.

Gerflor – ekologicky šetrný lepený vinyl

Tento francouzský výrobce vždy stanovil vysoký standard pro vynikající kvalitu a ekologicky odpovědnou variantu pro všechny své produkty. Žádná vinylová plovoucí podlaha z jeho výroby neobsahuje těžké kovy, formaldehyd, rozpouštědla ani plastifikátory. Všechny produkty zámkové vinylové podlahy jsou navržené tak, aby co nejvíc snižovaly svůj dopad na životní postředí. Gerflor se zavázal používat jen takové suroviny, díky nimž je jejich zámková vinylová podlaha 100% recyklovatelná, a zanechá tak co nejmenší ekologickou stopu.

Lepený vinyl se pyšní klasifikací emisí A+ a během výrobního procesu jsou používány jen recyklovatelné a šetrné složky. Každý lepený vinyl je vyráběna za použití přírodních plastifikátorů, což zajišťuje Vašim domovům bezpečnost. Další snahou o snížení odpadu v našem životním prostředí je program Second Life, čímž Gerflor umožňuje zákazníkům, aby jejich stará vinylová plovoucí podlaha mohla být odevzdána a plně recyklována.

GERFLOR ARTLINE - DESIGN PRO ŽIVOTNÍ PROSTOR S VÝBĚREM DEKORACE

Designová podlahová krytina Artline pro lepení přesvědčuje především rozmanitým výběrem. Jasné dekorace, tmavé dekory, dekory kamenů, dekory dřeva a tento seznam by mohl pokračovat dál a dál. Kolekce Gerflor Artline nabízí více než 50 různých dekorů, takže každý najde správno vinylovou podlahu pro sebe a vlastní 4 stěny.

ZÁRUKA NA DLOUHODOBOU ŽIVOTNOST - GERFLOR VINYL JE AUTENTICKÝ

Všechny desky mají dřevěný design, který vyzařuje eleganci staré školy. Návrhová podlaha svítí v autentické a rustikální třídě. Ale opravdovým rysem lepeného vinylu je jeho odolnost. Rozdělení do nejvyšších možných tříd (NK 34, 43) umožňuje neomezené použití. Designové podlahy jsou prakticky nezničitelné a ideálně se hodí pro nejvyšší nároky v obchodních domech, hotelech, kancelářích či průmyslu.

GERFLOR lepený VINYL NATURE - POKRAČUJÍCÍ VLASTNOSTI VYSOKÉ KVALITY S NOVÝMI NÁVRHY

Řada Gerflor lepícího vinylu zůstává i v kolekci Nature nezničitelná. Je rovnoměrně rozdělena pro užitné třídy 34 a 43. Designová podlaha Vinyl Nature přesvědčuje přirozenými a autentickými dekory. Autentičnost je posílena haptickým povrchem, který je modelován na dřevěném zrnu.

GERFLOR lepený VINYL URBAN - ROZŠÍŘENÍ KOLEKCE PROSTŘEDNICTVÍM ELEGANCE

Zde najdete stejné vlastnosti produktu jako v celé vinylové kolekci Gerflor pro lepení, zpracované s módními dekory v městském stylu. Tmavě mramorový design nebo tmavě červená prkna s přímým lemem? Velmi odlišné dekorace, takže si každý našel své designové podlahy pro sebe. Velkou výhodou Gerflor (Authentic, Nature, Urban) je, že mají všechny stejné vlastnosti (stejnou výšku atd.). To umožňuje kombinovat všechny desky. Buďte designer sám. Kombinujte různé prkna a začleňte svůj vlastní styl.

GERFLOR INSIGHT lepený vinyl - VYŠŠÍ KVALITA PRO LEPENÍ

Designérské podlahy dosahují více než 50 různých ladných dekorů, které znemožňují najít ten správný. Pláty jsou zkoseny na všech čtyřech stranách (V4), což dělá každé prkno umělecky vyčnívající z podlahy. Designové podlahy s wow efektem.

LEPENÝ VINYL GERFLOR - TECHNICKÁ VYSOKÁ KVALITA A ZODPOVĚDNÁ VÝROBA

Gerflor zajišťuje, že sbírky jsou vždy vyráběny ekologicky a zodpovědně. Designové kryty neobsahují tiskové barvy založené na rozpouštědlech a plastifikátory. Rovněž nemá těžké kovy ani formaldehyd. Celá sbírka je 100% recyklovatelná. V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, telefonicky nebo přes e-mail. Na veškeré otázky Vám rád odpoví náš tým BRICOFLOR.

Plus icon Přečtěte si více