Gerflor Senso Urban - Samolepicí PVC DLAŽBA

Samolepící PVC dlažba Senso Urban od firmy Gerflor je přesně tím prvkem, který do jak&eac…

Přečtěte si více

Stylové dřevěné a kamenné dekory, které působí jako reálné

Tato samolepící PVC dlaždice se skvěle hodí pro všechny styly interiérů. PVC dlažba má hladký a měkký povrch, což zajišťuje bezkonkurenční pohodlí a odolnost proti opotřebení. Perfektně proto budou sloužit ve Vaší ložnici, obývacím i dětském pokoji, ale i na chodbě, v kuchyně či dokonce v koupelně. Tato samolepící PVC dlažba je tak naprosto vhodná pro obytné prostory s regulérním používáním. Navíc kromě vynikajících vlastností nabízí nádherné vzory a barvy. Dřevěné designy jsou kompletované s rýhami a texturami jako skutečné dřevo, kamenné designy pak dodávají každému prostoru jedinečný moderní a urbanistický nádech.

PVC dlaždice, které vydrží zátěž

Tato samolepící PVC dlažba od Gerflor je vysoce odolná, a tak jde o ideální řešení podlah v rušných domácnostech s dětmi nebo domácími mazlíčky. Její celková tloušťka je 2 mm, přičemž 0,2 mm tvoří užitná vrstva. Samolepící PVC dlažba je v klasifikaci zátěže s regulérním používáním v obytných prostorech, patří tedy do třídy 22. Tato samolepicí PVC dlažba je odolná proti ohni i vodě, a proto je naprosto bezpečnou součástí každého prostoru, v němž je instalovaná. Je navíc vybavená zvukovou izolací a také povrchovou úpravou PUR, která ji chrání před oděrem a poškrábáním. Tato samolepící PVC dlažba je velice výkonná, ale i cenově dostupná.

Samolepící PVC dlažba - Jednoduchá instalace, kterou zvládne každý

Placení pokladače už je minulostí. Samolepící PVC dlažva a její montáž nebyla ještě nikdy snazší, navíc šetří Vaše peníze i čas a může to být dokonce zábava. Se samolepicí zadní stranou řady Senso Urban nepotřebujete k instalaci žádné speciální vybavení, a proto ji zvládne úplně každý bez ohledu na předchozí zkušenosti. Protože je tato PVC dlažba je samolepicí, nemusíte k jeho pokládce kupovat žádné drahé lepidlo ani jiné pojivo. Jediné, co Vás čeká před samotným položením jednotlivých dlaždic či prken, je odstranění ochranné fólie ze zadní strany, která chrání lepidlo, a pak už můžete skládat dílce jeden po druhém těsně vedle sebe.

Bezpečí a dbání na ekologii ve Vašem domě

Gerflor si uvědomuje důležitost péče o životní prostředí, a proto vždy usiluje o lepší a zelenější budoucnost. Jejich výrobky jsou ze čtvrtiny produkované z recyklovaného materiálu a neobsahují žádné těžké kovy, inkousty na bázi rozpouštědla ani formaldehyd. Firma svým programem Second Life zajišťuje znovupoužití odpadu a starých podlahovin. Vinylový podlaha Senso Urban je součástí tohoto programu a je kompletně recyklovatelná. Tato samolepicí PVC dlaždice navíc obsahuje jen velmi nízký počet těkavých organických látek, což ji řadí do emisní třídy A+, a tedy zlepšuje kvalitu vzduchu ve Vašem domě. Každá dlaždice nebo prkno přispívají k bezpečnému a bezchemickému prostředí.

Pouze výhody, žádné obtíže - samolepící PVC dlaždice Gerflor

Samolepící PVC dlažba nabízí obrovské výhody v porovnání s tradičními dřevěnými krytinami. Nejen, že jsou nejlepší alternativou, co se týče poměru cena/výkon, ale rovněž jsou vinylové dílce vybavené výbornými technickými vlastnostmi – vysoká odolnost proti opotřebení a také ohni. Tato samolepící PVC dlažba navíc drží pokojovou teplotu, takže je příjemná na dotek, a protože k její montáži se nevyužívá lepidlo, je šetrná k životnímu prostředí potažmo zdraví, když neuvolňuje žádné škodlivé emise. Tohle řešení krytiny doma nebo v kanceláři je navíc 100% recyklovatelné na konci svého života a přináší tak rostoucí ekologické povědomí, které vedlo ke vzniku ekologických kolekcí složených výhradně z materiálů šetrných k životnímu prostředí.

Tento typ samolepící PVC dlaždice může být jednoduše instalovaný v domácnostech, administrativních budovách či dokonce ve vysoce zátěžových lokalitách. Výběr je tak široký, že samolepící PVC dlažba bude sedět k jakémukoli prostoru i stylu vybavení. Další nespornou výhodou samolepící PVC dlaždice je jejich výrazná zvuková izolace díky pružnosti materiálu. To může vést jednak k většímu klidu, ale také kompletní zvukové izolaci v uzavřených prostorech.

Na základě těchto vlastností v případě silného a náhlého nárazu umožňuje flexibilita materiálu samolepicím dílům absorbovat tlak a zabraňovat deformaci a hlubokým škrábancům. Zejména z toho důvodu se jedná o odolnou podlahu, která nevyžaduje speciální údržbu.

Prakticky bezúdržbové řešení - samolepící PVC dlaždice

Alternativa, která má spoustu atraktivních výhod. Jsou jimi nenáročná instalace, odolnost a praktická inovace. Ovšem tou úplně nejlepší vlastností PVC dlaždice je údržba, respektive její takřka nepotřebnost. Povaha této samolepící PVC dlaždice je totiž taková, že i přes její pouze rutinní rychlý úklid je možné udržovat je v nejvyšší kvalitě. Nemusíte si k čištění pořizovat žádné speciální chemické prostředky, což napomáhá udržování ekologického statusu těchto krytin. Právě to má za důsledek, že tento typ samolepící PVC dlaždice si našel oblibu mezi lidmi, když k jeho dokonalé údržbě stačí dlažbu zamést anebo vytřít mopem. Dokonce ani s mastnými skvrnami si nemusíte lámat hlavu!

Samolepicí PVC dlažba dostupná na eshopu Bricoflor

Samolepící PVC dlažba kombinuje stylovost a praktičnost, což Vám umožňuje obnovit tvůrčí touhy i přesto, že se budete držet jednoduchého procesu a snadné péče. Několik důležitých technických vlastností, kterými samolepicí vinyl disponuje, dovoluje užití této podlahy v jakémkoli prostředí včetně vysoce intenzivního používání, přičemž nadále garantuje dlouhou životnost a stabilitu. V eshopu BRICOFLOR naleznete širokou paletu aktuálních kolekcí, mezi kterými najdete i samolepicí vinyl, který jistě bude vyhovovat Vašim požadavkům. Nabízíme nejlepší produkty na trhu při zachování odpovídajícího poměru cena/výkon. Prosím kontaktujte nás, náš personál Vám rád pomůže objevit samolepicí PVC dlaždice, který splní Vaše potřeby a přání. Profitujte z předností vinylu co nejdříve!

Plus icon Přečtěte si více