Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

SAMOLEPÍCÍ PVC dlažba: Rychlá instalace

Samolepící PVC dlažba je praktická a snadno položitelná alternativa k PVC podlahám ve formátu rolí. Díky tomuto formátu může být PVC dlažba položena i hobby řemeslníky. To nejen šetří peníze, ale také vám to umožňuje určit si dobu renovace sami. Kromě klasických podlahových krytin, jako jsou koberce či laminát, PVC dlažba je obzvláště atraktivní pro použití v nájemním bydlení - ale i v domácnostech, a mnoho dalších místnostech.

Dozvědět se více

Samolepicí PVC dlažba

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

SAMOLEPÍCÍ PVC dlažba: rychlá instalace

Odolná a flexibilní PVC dlažba, to jsou vlastnosti materiálu v kombinaci s řadou užitečných technických kvalitativních charakteristik, které tvoří PVC dlažba skutečně všestrannými. Díky nejnovějším technologiím je PVC dlažba prakticky k nerozeznání od jejich přirozeného vzoru - samozřejmě krásné. Vedle desek jsou ozdobné formáty zaměřeny na podlahovou krytinu vhodnou pro renovaci. Objevte nyní, jak může být univerzální samolepící PVC dlažba inspirovaná tímto mimořádným formátem.

ZJIŠTĚTE VÝHODY - samolepící PVC dlažba

Samolepící PVC dlažba má mnoho výhod. Podobně jako u podlahových rolí, samolepící PVC dlažba jsou vinylové dlaždice v různých dispozicích vyznačující se robustností a přispívají k rychlé a snadné instalaci. Rozmanitost technických vlastností kvality je obrovská. Objevte níže vybrané výhody těchto koberců a stanete se fanouškem samolepicí PVC podlahy.

PERFEKTNÍ ŘEŠENÍ PRO SOUKROMÉ OBLASTI

Zejména v nájemním bydlení, kde pronájem zahrnuje dohledné budoucnosti, samolepící PVC dlažba jsou skvělou alternativou k ostatním podlahovým krytinám. Jsou nejen levné, ale také velmi rychle položené a dostupné v mnoha dekorech, takže je k dispozici široký výběr pro každý vkus. PVC dlažba je přizpůsobeny hlavně výzvám soukromého domova. Z tohoto důvodu je uvedeno v BRICOFLOR internetovém obchodě, které jsou vhodné pro použití v soukromém sektoru. Zde speciální formát může být plně efektivní a servisní třídy podlahy jsou optimálně navrženy pro instalaci v bytech a soukromých domech. Zařazují se do užitných tříd 21, 22 a 23 (pro mírné až silné provozy v obytných zónách) a je možné proto vinylové dlaždice použít v téměř každé místnosti, ať už je to obývák, jídelna, ložnice. Objevte toto dokonalé řešení pro soukromé obytné prostory: samolepící PVC dlažba.

ČISTOTA JE JEDNA Z HLAVNÍCH VÝHOD - samolepící PVC dlažba

Čištění a ošetřování podlahových krytin je otravné téma. Zatímco zejména dřevěné a kamenné podlahy vyžadují důkladnou péči, údržba samolepících PVC obkladů je opravdovým fenoménem. Můžete snadno vzít vodu a běžné čisticí prostředky pro domácnost na podporu, aniž by koberec byl poškozen – čistota a dlouhotrvající lesk materiálu jsou zaručeny. V závislosti na zatížení a frekvenci se však doporučuje nepřetržité čištění v intervalech jen několika málo dní. To zaručuje hygienické životní a pracovní podmínky a dlouhou životnost nových samolepicích vinylových dlaždic.

VELKÁ DIVERZITA S JEDNOTLIVÝMI VINYLOVÝMI DOPLŇKY - Samolepící PVC dlažba

Internetový obchod BRICOFLOR nabízí široký výběr atraktivních samolepicích vinylových dlaždic. Zde najdete zajímavé kolekce známé značky výrobců, například francouzské tradiční firmy Gerflor a francouzského výrobce Tarkett, které splní každé přání. Navíc najdete také levné nabídky speciálních vinylových dlaždic - výhodné ceny v obvyklé kvalitě značky!

KOMPLEXNÍ NABÍDKA GERFLORU

V Gerflor samolepící PVC dlažba sortimentu BRICOFLOR existuje několik návrhů: Gerflor Prime, Gerflor Design a Senso. Tyto sbírky a hlavní sbírky výrobce značky Gerflor nabízí širokou škálu produktů, které jsou tak rozmanité, že najdete svou novou vysněnou podlahu téměř jistě. V našem sortimentu samolepicích PVC dlaždic je k dispozici například sběr samolepící PVC dlažba Gerflor Senso Urban z velké sbírky Gerflor Senso, které jsou ideální pro použití v obytných místnostech normálního provozu (třída 22). Kamenné a betonové konstrukce v nich obsažené jsou zařízeny v klasické šedé a antracitových tónech a mohou být kombinovány s řadou designových stylů. Zvláštní vizuální potěšení dělá dekor Senso Urban „0636 Subway“ (30,5 x 60,9 cm). Tmavá vzorování působí stejně ušlechtile, a tak odráží současné trendy. Objevte širokou škálu výrobků značky Gerflor a ponořte se do širokého sortimentu vinylových dlaždic Gerflor.

SAMOLEPÍCÍ PVC dlažba TARKETT - KVALITA A AUTENTIČNOST

Výrobce značek Tarkett je již řadu let vyhledávaným výrobcem podlahových krytin všeho druhu. PVC dlažba společnosti Tarkett klade obrovský důraz na PVC a designové podlahové krytiny. Díky širokému spektru dekorů a bezpočtu sbírek jsou flexibilní vyhlídky Tarkett nyní dostupné v tisících domácností - v celé Evropě i mimo ni. Ve společnosti BRICOFLOR budete mít možnost objevovat populární kolekce Tarkett, jako je samolepící PVC dlažba Tarkett Starfloor Keramika. PVC dlažba s vrstvou opotřebení o tloušťce 0,2 mm a extrémně ochrannou povrchovou úpravou odolávají všem každodenním výzvám v soukromých obytných prostorech (užitková třída 22). Zároveň je k dispozici kvalitní sbírka s přirozeně realistickými dekory, jako je samolepící PVC dlažba Tarkett Starfloor Keramika "Sandstone Black" (45,7 x 45,7 cm). Tmavý pískovcový dekor s oblačným designem kombinuje přirozený dekor s moderním, elegantním barevným schématem. Keramické kouzlo vytvořené tímto způsobem dává každému pokoji eleganci a milost. Zvláště v kombinaci s dekorační prvky, jako je nerezová ocel, můžete vytvořit skvělé moderní životní prostředí.

VLASTNOSTI, KTERÉ ZARUČÍ ÚSPĚCH - samolepící PVC dlažba Tarkett

V sortimentu Tarkett z vysoce kvalitních PVC obkladů najdete kolekce s nejrůznějšími pokládacími systémy. Takže si můžete zvolit podlahu nebo pokládací systém podle přání a podle vašeho řemeslného talentu. Objevte například inovativní samolepící PVC dlažba, které dělají jakýkoli projekt renovace dětskou hrou - i pro fanoušky a laiky. Jen pár kroků a řemeslné práce a můžete si brzy vychutnat vaše nové samolepící PVC dlažba Tarkett z PVC. První náhled na tuto jednoduchou praxi pokládky lze nalézt v následujících pokynech pro pokládku:

RYCHLÝ A LEPŠÍ RENOVAČNÍ ÚSPĚCH - Samolepící PVC dlažba

Díky inovativním výrobkům je položení samolepicích PVC dlaždic dětskou hrou, kterou dokonce mohou dosáhnout i hobby řemeslníci a laici. Díky samolepícím vinylovým dlaždicím Tarkett jsou renovace bez námahy kompletní - bez speciálních nástrojů. Jediné, co potřebujete pro instalaci, je vhodný řezný nástroj (například trapézový nůž) a pravítko a může se začít s renovací. K tomuto účelu musí být podklad bez mastnoty, nečistot, prachu a hrbolů. Takové nerovnosti, například způsobené starými krytinami apod., by také měly být odstraněny. Samotná instalace je tedy docela jednoduchá: jednoduše přizpůsobte PVC dlažba stávajícím rozměrům místnosti tím, že vytvoříte výřezy pro ohřívače, překlady a podobně. Poté dlaždice pokládejte, odlepte fólii, která chrání samolepící podložku, a podlahu PVC naneste na povrch připravený k ukládání. Pokud je místnost kompletně vybavena novými samolepícími vinylovými dlaždicemi, projekt renovace je již dokončen - snadné a rychlé!

KUPUJTE NOVÉ PODLAHY PVC V ESHOPU BRICOFLOR

Zamilovali jste se do PVC podlahy nebo podlahové krytiny a chtěli byste ji dnes uložit do svých prostor? Objednejte si nyní v našem on-line obchodě a využívejte naše služby, které zaručují hladký a rychlý online nákup. Nejste si jisti, zda zvolená konstrukce zapadá do celkového obrazu vašich prostor? Využijte bezplatnou ukázkovou službu a my vám zašleme vzorek. Na základě toho můžete posoudit vzhled, pocit a kvalitu vybraných PVC podlah sami. Pokud si chcete objednat od nás, máte prospěch z naší osvědčené záruky nejlepší ceny. To vám zajistí nejlepší cenu na trhu. Je plánován větší stavební projekt, pro který potřebujete větší množství CV-podlah? Žádný problém s našim servisním týmem BRICOFLOR! Využijte příležitosti požádat o individuální nabídku při plánování komplexnějšího projektu renovace nebo výstavby. Naši kvalifikovaní zaměstnanci vám rádi pomohou najít vhodnou cenu pro obě strany. Rozhodněte se nyní o mnoha výhodách PVC podlah a obalů z CV a využijte šanci na bezproblémový online nákup. Stačí nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Jsme rádi, že vám pomůžeme.