Close icon

SAMOLEPÍCÍ PVC dlažba: Rychlá instalace

Samolepící PVC dlažba je praktická a snadno položitelná alternativa k PVC podlahám ve f…

Přečtěte si více
In stock:
47395 m²
-24%
-24%
-24%
-24%
1 - 20 z 22 Produkty

SAMOLEPÍCÍ PVC dlažba: rychlá instalace

Odolná a flexibilní PVC dlažba, to jsou vlastnosti materiálu v kombinaci s řadou užitečných technických kvalitativních charakteristik, které tvoří PVC dlažba skutečně všestrannými. Díky nejnovějším technologiím je PVC dlažba prakticky k nerozeznání od jejich přirozeného vzoru - samozřejmě krásné. Vedle desek jsou ozdobné formáty zaměřeny na podlahovou krytinu vhodnou pro renovaci. Objevte nyní, jak může být univerzální samolepící PVC dlažba inspirovaná tímto mimořádným formátem.

ZJIŠTĚTE VÝHODY - samolepící PVC dlažba

Samolepící PVC dlažba má mnoho výhod. Podobně jako u podlahových rolí, samolepící PVC dlažba jsou vinylové dlaždice v různých dispozicích vyznačující se robustností a přispívají k rychlé a snadné instalaci. Rozmanitost technických vlastností kvality je obrovská. Objevte níže vybrané výhody těchto koberců a stanete se fanouškem samolepicí PVC podlahy.

PERFEKTNÍ ŘEŠENÍ PRO SOUKROMÉ OBLASTI

Zejména v nájemním bydlení, kde pronájem zahrnuje dohledné budoucnosti, samolepící PVC dlažba jsou skvělou alternativou k ostatním podlahovým krytinám. Jsou nejen levné, ale také velmi rychle položené a dostupné v mnoha dekorech, takže je k dispozici široký výběr pro každý vkus. PVC dlažba je přizpůsobeny hlavně výzvám soukromého domova. Z tohoto důvodu je uvedeno v BRICOFLOR internetovém obchodě, které jsou vhodné pro použití v soukromém sektoru. Zde speciální formát může být plně efektivní a servisní třídy podlahy jsou optimálně navrženy pro instalaci v bytech a soukromých domech. Zařazují se do užitných tříd 21, 22 a 23 (pro mírné až silné provozy v obytných zónách) a je možné proto vinylové dlaždice použít v téměř každé místnosti, ať už je to obývák, jídelna, ložnice. Objevte toto dokonalé řešení pro soukromé obytné prostory: samolepící PVC dlažba.

ČISTOTA JE JEDNA Z HLAVNÍCH VÝHOD - samolepící PVC dlažba

Čištění a ošetřování podlahových krytin je otravné téma. Zatímco zejména dřevěné a kamenné podlahy vyžadují důkladnou péči, údržba samolepících PVC obkladů je opravdovým fenoménem. Můžete snadno vzít vodu a běžné čisticí prostředky pro domácnost na podporu, aniž by koberec byl poškozen – čistota a dlouhotrvající lesk materiálu jsou zaručeny. V závislosti na zatížení a frekvenci se však doporučuje nepřetržité čištění v intervalech jen několika málo dní. To zaručuje hygienické životní a pracovní podmínky a dlouhou životnost nových samolepicích vinylových dlaždic.

VELKÁ DIVERZITA S JEDNOTLIVÝMI VINYLOVÝMI DOPLŇKY - Samolepící PVC dlažba

Internetový obchod BRICOFLOR nabízí široký výběr atraktivních samolepicích vinylových dlaždic. Zde najdete zajímavé kolekce známé značky výrobců, například francouzské tradiční firmy Gerflor a francouzského výrobce Tarkett, které splní každé přání. Navíc najdete také levné nabídky speciálních vinylových dlaždic - výhodné ceny v obvyklé kvalitě značky!

KOMPLEXNÍ NABÍDKA GERFLORU

V Gerflor samolepící PVC dlažba sortimentu BRICOFLOR existuje několik návrhů: Gerflor Prime, Gerflor Design a Senso. Tyto sbírky a hlavní sbírky výrobce značky Gerflor nabízí širokou škálu produktů, které jsou tak rozmanité, že najdete svou novou vysněnou podlahu téměř jistě. V našem sortimentu samolepicích PVC dlaždic je k dispozici například sběr samolepící PVC dlažba Gerflor Senso Urban z velké sbírky Gerflor Senso, které jsou ideální pro použití v obytných místnostech normálního provozu (třída 22). Kamenné a betonové konstrukce v nich obsažené jsou zařízeny v klasické šedé a antracitových tónech a mohou být kombinovány s řadou designových stylů. Zvláštní vizuální potěšení dělá dekor Senso Urban „0636 Subway“ (30,5 x 60,9 cm). Tmavá vzorování působí stejně ušlechtile, a tak odráží současné trendy. Objevte širokou škálu výrobků značky Gerflor a ponořte se do širokého sortimentu vinylových dlaždic Gerflor.

SAMOLEPÍCÍ PVC dlažba TARKETT - KVALITA A AUTENTIČNOST

Výrobce značek Tarkett je již řadu let vyhledávaným výrobcem podlahových krytin všeho druhu. PVC dlažba společnosti Tarkett klade obrovský důraz na PVC a designové podlahové krytiny. Díky širokému spektru dekorů a bezpočtu sbírek jsou flexibilní vyhlídky Tarkett nyní dostupné v tisících domácností - v celé Evropě i mimo ni. Ve společnosti BRICOFLOR budete mít možnost objevovat populární kolekce Tarkett, jako je samolepící PVC dlažba Tarkett Starfloor Keramika. PVC dlažba s vrstvou opotřebení o tloušťce 0,2 mm a extrémně ochrannou povrchovou úpravou odolávají všem každodenním výzvám v soukromých obytných prostorech (užitková třída 22). Zároveň je k dispozici kvalitní sbírka s přirozeně realistickými dekory, jako je samolepící PVC dlažba Tarkett Starfloor Keramika "Sandstone Black" (45,7 x 45,7 cm). Tmavý pískovcový dekor s oblačným designem kombinuje přirozený dekor s moderním, elegantním barevným schématem. Keramické kouzlo vytvořené tímto způsobem dává každému pokoji eleganci a milost. Zvláště v kombinaci s dekorační prvky, jako je nerezová ocel, můžete vytvořit skvělé moderní životní prostředí.

VLASTNOSTI, KTERÉ ZARUČÍ ÚSPĚCH - samolepící PVC dlažba Tarkett

V sortimentu Tarkett z vysoce kvalitních PVC obkladů najdete kolekce s nejrůznějšími pokládacími systémy. Takže si můžete zvolit podlahu nebo pokládací systém podle přání a podle vašeho řemeslného talentu. Objevte například inovativní samolepící PVC dlažba, které dělají jakýkoli projekt renovace dětskou hrou - i pro fanoušky a laiky. Jen pár kroků a řemeslné práce a můžete si brzy vychutnat vaše nové samolepící PVC dlažba Tarkett z PVC. První náhled na tuto jednoduchou praxi pokládky lze nalézt v následujících pokynech pro pokládku:

RYCHLÝ A LEPŠÍ RENOVAČNÍ ÚSPĚCH - Samolepící PVC dlažba

Díky inovativním výrobkům je položení samolepicích PVC dlaždic dětskou hrou, kterou dokonce mohou dosáhnout i hobby řemeslníci a laici. Díky samolepícím vinylovým dlaždicím Tarkett jsou renovace bez námahy kompletní - bez speciálních nástrojů. Jediné, co potřebujete pro instalaci, je vhodný řezný nástroj (například trapézový nůž) a pravítko a může se začít s renovací. K tomuto účelu musí být podklad bez mastnoty, nečistot, prachu a hrbolů. Takové nerovnosti, například způsobené starými krytinami apod., by také měly být odstraněny. Samotná instalace je tedy docela jednoduchá: jednoduše přizpůsobte PVC dlažba stávajícím rozměrům místnosti tím, že vytvoříte výřezy pro ohřívače, překlady a podobně. Poté dlaždice pokládejte, odlepte fólii, která chrání samolepící podložku, a podlahu PVC naneste na povrch připravený k ukládání. Pokud je místnost kompletně vybavena novými samolepícími vinylovými dlaždicemi, projekt renovace je již dokončen - snadné a rychlé!

KUPUJTE NOVÉ PODLAHY PVC V ESHOPU BRICOFLOR

Zamilovali jste se do PVC podlahy nebo podlahové krytiny a chtěli byste ji dnes uložit do svých prostor? Objednejte si nyní v našem on-line obchodě a využívejte naše služby, které zaručují hladký a rychlý online nákup. Nejste si jisti, zda zvolená konstrukce zapadá do celkového obrazu vašich prostor? Využijte bezplatnou ukázkovou službu a my vám zašleme vzorek. Na základě toho můžete posoudit vzhled, pocit a kvalitu vybraných PVC podlah sami. Pokud si chcete objednat od nás, máte prospěch z naší osvědčené záruky nejlepší ceny. To vám zajistí nejlepší cenu na trhu. Je plánován větší stavební projekt, pro který potřebujete větší množství CV-podlah? Žádný problém s našim servisním týmem BRICOFLOR! Využijte příležitosti požádat o individuální nabídku při plánování komplexnějšího projektu renovace nebo výstavby. Naši kvalifikovaní zaměstnanci vám rádi pomohou najít vhodnou cenu pro obě strany. Rozhodněte se nyní o mnoha výhodách PVC podlah a obalů z CV a využijte šanci na bezproblémový online nákup. Stačí nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Jsme rádi, že vám pomůžeme.

Plus icon Přečtěte si více