Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

AMTICO SPACIA STONE - MODERNÍ lepená PVC dlažba

Máte už dost typických designů dlaždic a chcete vašemu domovu vnést nový život? Pak má Amtico pro vás perfektní řešení! Lepená PVC dlažba Amtico Spacia Stone má bezkonkurenční výběr nádherných dekorů, které vám zároveň poskytnou nejvyšší možné pohodlí.

Dozvědět se více

Amtico "Spacia" Stone - medium

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

INOVATIVNÍ DESIGN místnosti - KOLEKCE Lepená PVC dlažba

PVC dlažba pro vás dosud nebyla volbou? Nyní byste si to měli dvakrát rozmyslet! S kolekcí lepená PVC dlažba Amtico Spacia Stone si můžete užít technicky propracované vlastnosti v kombinaci s ladnými kamennými dekory, které zajistí skvělý vstup do každé místnosti.

Díky mnohaletým zkušenostem známého výrobce může lepený vinyl dokázat mnohem víc, než jen dobře vypadat! Lepená PVC dlažba vzdoruje veškerému zatížení, takže můžete na všech površích vyjádřit svůj osobitý styl tím nejlepším možným způsobem.

SOUČASNÝ VZHLED - Lepená PVC dlažba Ve SKVĚLÉM DESIGNU

Pokud uvažujete o dlážděné podlaze, často s ní spojujete zastaralé obrázky. Malé dlaždice jsou jasně podceňovány. Lepená PVC dlažba z kolekce Amtico Spacia Stone můžete navrhnout nejmodernější vzory podlah, které zůstanou diskrétně v pozadí nebo budou na vašich površích zasněně zvýrazněny. Kromě klasické béžové a šedavá lepená PVC dlažba obsahuje kolekce Amtico Spacia Stone také podstatně neobvyklejší designy.

Obzvláště vzrušující vzhled můžete vytvořit pomocí lepený vinyl Amtico Spacia Stone v barvě „Burnished Slate“. Rezavý základní tón prostupuje fialová struktura, která vytváří hluboký kontrast k teplé barvě. S jednoduchým designem interiéru můžete dovedně nastavit lepený vinyl podlahu na světlo reflektorů a nechat ji rozvinout její jedinečný efekt.

AMTICO SPACIA STONE lepená PVC dlažba - NASTAVTE INOVATIVNÍ NORMY

Kromě široké škály kreativních možností, které vyplývají z kolekce lepená PVC dlažba Amtico Spacia Stone, získáte lepený vinylové podlahy s mnoha výhodami. Pro britského výrobce je nesmírně důležité neustále zdokonalovat své odborné znalosti a technické provedení a vyvíjet tak produkty, které se vyznačují trvanlivostí a účinností. Prostřednictvím přísných testů a kontroly kvality společnost Amtico zajišťuje, že obdržíte vysoce kvalitní lepená PVC dlažba, které stanoví nové standardy v interiérovém designu.

Kvalitní výrobky z Amtico – lepená PVC dlažba

Lepená PVC dlažba Amtico Spacia Stone Collection usnadňují každý projekt renovace. Tenká vinylová podlaha má konstrukční výšku pouhých 2,5 mm. Díky tomu je vytyčená oblast nejen mnohem robustnější, ale také odpadá pracný proces broušení dveří! To je zvláště užitečné při použití skleněných dveří. Vzhledem k tomu, že konstrukční výška vinylové podlahy je tak nízká, můžete také zvážit bezbariérové ​​použití bez jakýchkoli nebezpečí zakopnutí nebo přesazených hran!

Prvotřídní kontrola - Amtico Spacia Stone lepená PVC dlažba pro každou místnost

Aby se vám otevřela ještě komplexnější perspektiva pokládky, jsou vinylové podlahy Amtico pokryty otěruvzdornou vrstvou o tloušťce 0,55 mm. To chrání dekor před poškrábáním a poškozením oděrem, takže váš povrch vypadá vždy jako nový a rovnoměrný.

Zároveň kolekce Amtico Spacia Stone rozšiřuje možnosti využití vaší vinylové podlahy. Lepená PVC dlažba, která získala nejvyšší třídu použití, splňuje podmínky pro použití ve vysoce frekventovaných obytných a komerčních prostorách i pro středně využívané průmyslové oblasti (NK 23/33/42)!

KREATIVITA PRO VLHKÉ POKOJE – Lepená PVC dlažba pro koupelnu a kuchyň

Protože lepená PVC dlažba Amtico je převážně plastovým výrobkem, lze ji bez problémů použít ve vlhkých místnostech, jako je koupelna nebo kuchyň. Na rozdíl od konvenčních dlaždic, praktické lepená PVC dlažba zajišťuje nejen úplnou odolnost proti vlhkosti, ale také vám nebude zima na nohy. I v chladných zimních měsících měkký materiál vinylové podlahy obejme stélku a přenáší teplo nejlepším možným způsobem. Lepená PVC dlažba díky své dobré vodivosti je také možné lepený vinyl ze sbírky Amtico Spacia Stone položit na teplovodní podlahové topení!

Lepená PVC dlažba - ZVLÁŠTNÍ OCHRANA POVRCHU Z AMTICO

Jako vrchol slávy svých odolné lepené PVC dlaždice poskytl britský výrobce značky kolekci Amtico Spacia Stone exkluzivní ochranu povrchu. Takzvaný Quantum Guard je vyroben z robustního polyuretanu, díky kterému je vinyl ještě odolnější vůči lepení. Kromě toho výrazně zlepšuje vlastnosti péče a protiskluznost PVC dlaždice a vytváří se ještě pohodlnější produkt.

UDRŽITELNÁ lepená PVC dlaždice Z AMTICO – ochrana přírody je velmi důležitá

Ochrana přírody se stává stále důležitějším problémem. Amtico to poznalo před lety a od té doby se zaměřuje na ekologický design své PVC dlaždice. Recyklací a přepracováním se známému výrobci daří produkovat méně odpadu a současně podporovat ochranu přírodních zdrojů. Společnost Amtico, která se zavázala k udržitelnému řízení a vytváření řešení podlah, která lze efektivně využívat, vytváří lepené PVC dlaždice, které zlepšují kvalitu vzduchu a vytvářejí zdravější budovy pro život. Vyvarování se škodlivých ftalátů je podpořeno používáním plastifikátorů na bázi biologických materiálů, proto můžete pokládat stylové designové vinylové podlahy i v citlivých oblastech, jako je dětský pokoj, aniž byste se museli starat o jeho emise.

AMTICO SPACIA STONE PVC dlažba - OBJEVTE LEPENé PVC dlaždice na eshopu Bricoflor

Už se nemůžete dočkat, až svůj projekt renovace vezmete do ruky a koupítelepené PVC dlaždice od Amtico? Nechte se inspirovat celou kolekcí v našem online obchodě BRICOFLOR a objevte nepředstavitelné možnosti designu pro vaše pokoje. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat některého z našich přátelských a kompetentních zaměstnanců. Jsme na vaší straně telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho kontaktního formuláře a poradíme vám s vaším projektem.

Na požádání rádi podpoříme nákup většího množství kolekce Forbo Allura Flex 1.00 s individuální nabídkou, ve které můžete samozřejmě využít naší záruky nejlepší ceny. Nenechte si ujít šanci a dejte svým pokojům zcela nový vzhled s volně položeným vinylem od BRICOFLOR!