Lepená PVC dlažba 

Pokud zvažujete změnu podlahy ve Vašem domě nebo v nějakém jiném objektu, jistě byste neměli zap…

Přečtěte si více
20 / 242 Produkty

Lepená PVC dlažba 

Lepená PVC dlažba pro lepení jeproto ideální podlahovou krytinou pro obytný prostor, ale také pro odvětví komerčního prostoru, jako jsou obchody. Lepená PVC dlažba je extrémně robustní a odolná proti nárazům a škrábancům. Kromě toho jsou tyto designové kryty velmi teplé na nohy a umožňují tak dokonalý komfort chůze. V našem obchodě BRICOFLOR je k dispozici vícevrstvý výběr různých PVC vinylových dlaždic pro lepení, které jsou také ideální pro použití s ​​podlahovým vytápěním. Díky použití vysoce kvalitních materiálů je PVC dlažba odolná proti zlomení. Jsou tedy ideální pro dopravu. Pokládka lepené PVC dlaždice je také více než snadná. Desky jsou nalepeny přímo na podklad.

Lepená PVC dlažba PŘESVĚDČÍ VLASTNOSTMI I VÁS

Na čistém, bezprašném povrchu lze vinylové dlaždice pro lepení snadno zpracovat. Lepená PVC dlažba se jednoduše přitlačí na podlahu. Pokud se musí některé dlaždice oříznout na velikost, není to žádný problém, s kobercovým nožem může být povrch snadno oříznut nebo vyražen ve správné velikosti. Pro lepší přilnavost se doporučuje použít válcování nebo pečlivé tření. Aby lepidlo mělo dostatek času na zaschnutí, musí být nová podlahová krytina používána až po 48 hodinách. Lepená PVC dlažba má mnoho dobrých vlastností. Jsou tedy nejen antistatické, ale také snadno čistitelné a nenáročné na údržbu. Jakmile jsou řádně položeny, člověk má hotovo na mnoho let. Taková designová podlaha může být dokonale vyčištěna pomocí vysavače, stejně jako metlou nebo mokrým mopem. Proto lepená PVC dlažba velmi snadno přesvědčí svými pozitivními vlastnostmi.

Lepená PVC dlažba – nejlepší řešení pro komerční prostory s velmi intenzivním používáním

Lepená PVC dlažba se samozřejmě používá v domácnosti i komerčních místnostech a liší se stylem, vzorem a barvami, aby uspokojila naprosto každého svého uživatele. Na místech jako jsou obchody, hotely, administrativní budovy a veřejné prostory je podlaha vystavená velkému stupni zátěže kvůli každodennímu náročnému provozu a tlaku, který je na ní vyvíjený. Pro takové prostory je rozhodně nejlepší řešení vinylová podlaha lepená. .

Lepidlo, které přichytává podlahu k zemi, je velmi silné a odolné, což činí novou podlahu značně stabilním a spolehlivým prvkem prostoru.Tato lepená PVC dlažba je vysoce kvalitní a nabízí Vám ideální způsob, jak splnit všechny Vaše požadavky. Lepená PVC dlažba nabízí dřevěné i kamenné vzory, designové dlaždice i prkna s tmavými i světlými odstíny, což dohromady zajišťuje rozmanitý výběr, v němž si hravě najdete svůj oblíbený produkt.

Lepená PVC dlažba – mnoho výhod na jednom místě

Lepená PVC dlažba není jen hezká na pohled, nabízí rovněž mnoho výhod plynoucích z každodenního používání. Jejich poměrně silná užitná vrstva zaručuje stálost a nedocenitelnou odolnost. Tato vrstva a obecně silnější konstrukce lepených vinylových podlah ji činí velmi stabilní a odolnou proti poškrábání. Další příjemnou vlastností je jednoduchá údržba, k níž Vám postačí dlažbu vytřít mopem.

Používání běžně dostupných čistících prostředků není problém pro většinu druhů lepidla. Navíc moderní lepená PVC dlažba a dlaždice toho mají spoustu dalšího, v čem konkurují jiným podlahám. Díky inovativním výrobním procesům je dnes lepená PVC podlaha produkovaná z přírodních, realistických povrchů, což každému prostoru zajistí ten nejlepší vzhled. Povrch těchto podlah je navíc opatřený ochrannou vrstvou PUR, která zajišťuje mimo jiné odolnost proti oděru. Lepená PVC podlaha je po položení hladký, rovný a protiskluzný. Moderní technologie výroby pak zajišťuje ekologickou kompatibilnost a produkci ze 100% recyklovatelných materiálů.

Užijte si stylové a přirozeně vypadající designy od top výrobců - lepená PVC dlažba

Lepená PVC dlažba je naprosto běžný a zaužívaná technika instalace podlahy už po desetiletí. Právě to je důvod, proč skoro všichni výrobci mají kolekci lepeného vinylu. Výsledkem toho je spoustu odlišných stylů, vzorů a dekorů v prakticky každém odstínu a textuře, které si jen umíte představit. V e-shopu BRICOFLOR Vám nabízíme pouze nejlepší a vysoce kvalitní řady od vedoucích hráčů na trhu. I mezi nimi můžete najít nepřeberné množství různých stylů, řazených od realistického přírodního dřeva až po mramorové a žulové vzory, což opět zajistí, že si zde luxusní PVC dlaždice vybere opravdu každý.

Tato lepená PVC dlažba tak může v závislosti na Vašich požadavcích ozvláštnit a přispět k velmi různorodému prostředí. Vzhledem ke stále se zvyšující poptávce po vysoce kvalitních produktech, je vinylová podlaha téměř neodlišitelný od pravých dřevěných podlah, vizuálně i texturami. Kromě svých nesporných technických kvalit je tu ještě jedna důležitá součást, a tou je cena. Za menší náklady totiž dostáváte nejkvalitnější možný produkt.

S řadou dostupných kolekcí, od Gerflor až po Tarkett, máte obrovský počet produktů, které Vám poskytují vše, co si jen můžete přát. Snadno si vyberete pro Vás ten pravý. Ti, kteří vyrábějí PVC dlaždice je hodně a v eshopu BRICOFLOR naleznete ty nejznámější včetně jejich tvorby. Můžeme zde vyjmenovat pár, jsou jimi například Amtico, Joka, Tarkett nebo Gerflor. Užijte si právě jejich nejnovější styly.

Gerflor Creation kolekce - PVC dlažba

Vysoce kvalitní lepená PVC dlažba z kolekce Gerflor Creation obsahuje produkty, které Váš prostor eskalují do urbanistického nebo průmyslového vzhledu. Nabízí rovněž podlahu ve stylu vintage nebo s rustikálním nádechem a mnoho dalších. Toto stálé řešení podlahy je připravené vydržet denní nápor a odolávat opotřebení mnoho let. PVC dlažba může mít v moderním i klasickém provedení, čímž výrobci zajišťují uspokojení všech potřeb uživatelů.

Tato rozmanitá kolekce čítá třináct minerálních dekorů, které bezvadně imitují autentickou kamennou dlažbu a 46 imitací dřeva. Užitná vrstva na těchto dlaždicích je široká 0,3 mm a je opatřena ochrannou vrstvou PUR+. Tato krytina je připravená Vás překvapit. Gerflor je populární producent nejen díky neuvěřitelně odolným podlahám, ale také pro nízkou emisní třídu a šetrnost k přírodě i zdraví.

Lepená PVC dlažba – pokládka, která vydrží

Na rozdíl od ostatních typů instalace luxusní vinylové podlahy, při té lepený vinyl potřebujete pár extra materiálů navíc. Jde o speciální vinylové lepidlo a těžký válec na vyhlazování a upevnění dílců. Jakmile je pojivo nanesené na připravenou podložku, jednotlivé vinylové dlaždice nebo prkna můžou být pokládané těsně vedle sebe. Vrstva lepidla pak fixuje všechny kusy na zem, takže po zaschnutí nebudou nijak klouzat ani se jinak hýbat.

Jakmile je tedy instalace dokončená a podlaha kompletně suchá, lepená PVC dlažba Vám zaručí dlouhou životnost a stabilitu i při vysokém zatížení. Jedná se navíc o voděodolnou variantu, která je vhodná také pro podlahové vytápění. Ani tato pokládka lepená PVC dlažba lepené nevyžaduje přítomnost odborníka, zvládne ji naprosto každý. Je však důležité připomenout, že to zabere víc času než jiné systémy, a rozhodně doporučujeme pečlivě si přečíst postup. Ani zde nesmíte zapomenout na přísloví: „Dvakrát měř, jednou řež.“.

Lepená PVC dlažba – cenově výhodný lepený vinyl s autentickým vzhledem pro profesionály

Nejoriginálnějším způsobem pokládání vinylové podlahy je lepená PVC dlažba. Instalace není snadná a vyžaduje spoustu dovedností a know-how. Podklad pro vinylové podlahy lepené musí být zcela rovný, protože i malé částice mohou být viditelné na povrchu díky malé celkové tloušťce. Zvláště důležitou roli hraje umístění prken a volba správného množství lepidla. Pouze tímto způsobem lze zabránit následnému prokluzování.

Po instalaci však tyto klasická PVC dlažba nabízí mnoho výhod, které ostatní druhy pokládky nemohou přinést: Designová lepená PVC dlažba má enormně malou konstrukční výšku. Obvykle to jsou jen 2 mm. Díky tomu je lepená PVC dlažba ideální podlahou pro renovaci a zvláště pak i pro využití v bezbariérových prostorách, jelikož není nutné brousit dveře a navíc přechod do jiných místností je téměř neviditelný.

Lepená PVC dlažba a prkna jsou vysoce kvalitní produkty a mohou dobře sloužit na mnoha místech – od intenzivně používaného domácího prostředí až po komerční prostory s velkou zátěží. Jejich výjimečná pevnost spočívá v tom, že jsou samy o sobě silné. Jejich stabilita, kterou poskytují, vychází z vrstvy lepidla, které zvyšuje robustnost a také odolnost dílců proti opotřebení. PVC lepená dlažba je kvůli lepidlu trvalým řešením podlahy. Lze jej aplikovat prakticky na jakýkoli povrch, přičemž k tomu není potřebné mít žádné další nástroje.

Dílce jsou opatřené speciální lepící hranou, díky níž podlaha nepotřebuje žádnou dobu sušení, a je okamžitě po dokončení pochozí. Vinylová podlaha lepená je nejvyšší kvality a zároveň inovativní produkt s barvami a texturami surových materiálů, jako je dřevo nebo kámen, které zajišťují autentický elegantní vzhled. Je také dobrou alternativou ve vlhkých místnostech, protože je zcela imunní proti vlhkosti, pokud je podlaha správně utěsněna. Voda ani vlhkost nemají na lepený vinyl dopad, proto je možné tento typ lepené využít jak v kuchyni tak koupelně. V BRICOFLOR najdete několik kolekcí vinylové podlahy, které budou jistě pasovat Vašim požadavkům.

VELKÝ VÝBĚR RŮZNÝCH DESIGNŮ - lepená PVC dlažba na eshopu Bricoflor

V obchodě BRICOFLOR najdete fantastický výběr zcela odlišných designových krytin. S PVC vinylovými dlaždicemi pro lepení lze bezchybně reprezentovat bezpočet motivů. Díky těmto nádherným krytinám lze dokonale realizovat jak přírodní kámen, mramor, beton a travertin, tak i břidlice, rzi, bronz nebo keramiku. Pro každou místnost je tedy k dispozici nová životní atmosféra s klamně reálným designem. Strukturované povrchy a integrované spoje umožňují, že možnosti designu nejsou omezeny. Pro lepení jsou také různé velké vinylové dlaždice, které mohou být také čtvercové nebo obdélníkové. Stojí za to se rychle podívat objevit neuvěřitelné vinylové dlaždice pro lepení.

Plus icon Přečtěte si více