TER HÜRNE SENSUAL COLLECTION – PARKETY S LUXUSNÍM EFEKTEM

Elegance - zde je představena vysoce kvalitní sbírka Ter Hürne od specialisty na podlahy z Münster…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

ŠIROKÝ VÝBĚR S PARKETAMI TER HÜRNE

Především 14 různých dekorů kolekce kombinuje jejich společnou barevnou paletu: Všechny varianty svítí v atraktivní červenohnědé barvě, která naplní váš domov teplem a harmonií. Jsou zvlášť snadno kombinovatelné s jinými typy parket. Můžete přidat ještě více elegance do svých pokojů tím, že kombinujete ter Hürne s tmavým nábytkem. Široká škála různých konstrukcí zajišťuje, že najdete správnou podlahu pro váš projekt renovace. Například máte při třídění volnou volbu, protože celé spektrum je pokryto dřevěnou podlahou. Ať už upřednostňujete impozantní efekt prkna nebo dynamickou povahu podlah, nabízí tato kolekce to pravé řešení pro každého.

 

KONTINUÁLNÍ POVRCHY Z RŮZNÝCH TYPŮ DŘEVA

Nejen z hlediska velikosti a třídění jsou tyto parkety výjimečné - i při výběru druhu dřeva použitého pro výrobu opotřebované vrstvy se můžete přizpůsobit Vašim požadavkům. Tyto výrobky sahají od klasiky po exotiku: Kromě populárních verze dubu můžete s ter HÜRNE Sensual Collection „karamel béžová bambus C08“ rozhodnout o dekoru s asijským vkusem. Kolekce Hürne "Cherry Tree American C16" je dobrým doplňkem tradičních variant buku: tento dekor je charakterizován diskrétními barevnými rozdíly, které dávají podlaze živost.

 

POLOŽENÍM PARKETU POMÁHÁTE TAKÉ SVÉMU ZDRAVÍ

Dřevěná podlahová krytina nejen zapůsobí na autentický vzhled, protože přírodní materiál má mnohem více výhod. Je tedy ideální pro vytvoření zdravého životního prostředí pro váš každodenní život. Ter Hürne Parkett je plně schválen také z ekologického hlediska: to dokazuje, že jde o nízko-emisní podlahové krytiny, které v žádném případě neznečišťují váš pokoj v místnosti. Sbírka je také vynikající volbou pro přátele ochrany životního prostředí, protože pro jejich výrobu se používá pouze dřevo z udržitelného lesního hospodářství.

Navzdory všem zeleným vlastnostem nabízí tento hotový parket vysokou trvanlivost, která je impozantní. Důvodem je především jejich robustní užitný povrch, který můžete při normálním opotřebení dokonce alespoň dvakrát brousit. Než začnete pracovat, zkontrolujte, zda je podlaha utěsněna olejem nebo lakem. Oleje mají obvykle speciální strukturu, která poskytuje autentický pocit. Nicméně, jelikož se ztratil kvůli odstranění materiálu, doporučujeme, abyste při použití naolejovaných povrchů zdržovali broušení. Lakované desky lze po broušení znovu chránit čerstvým nátěrem proti znečištění.

 

RYCHLÁ INSTALACE SE SYSTÉMEM CLICKITEASY

Pro instalaci parket nemusí být nezbytně zavolán řemeslník nebo použity nákladné nástroje. Moderní klikací systémy umožňují nekomplikovanou instalaci pro všechny fanoušky projektů do-it-yourself. Nepotřebujete dlouholeté zkušenosti v oboru řemeslné výroby nebo lepidel, protože desky lze snadno integrovat pomocí systému ClickitEasy. V této plovoucí instalaci se ujistěte, že v prvním kroku instalujete zvukovou izolaci proti kroucení, abyste minimalizovali šum. Můžete dosáhnout větší stability pomocí celoplošného lepení. Ačkoli to je spojeno s větším úsilím, ale nepochází z izolace zvuku chodidla. Díky tepelné odolnosti lze parkety bez problémů použít společně s podlahovým topením. Tímto způsobem vytvoříte příjemně teplý povrch, který den po dni zjemňuje vaše nohy.

 

OBJEDNEJTE SI SENSUAL COLLECTION V OBCHODĚ BRICOFLOR

Se sbírkou ter Hürne Sensual Collection se můžete těšit na prvotřídní kvalitu, která udělá váš domov ještě pohodlnějším. Ještě větší důvod, proč si můžete vychutnat naši nejlepší záruku ceny, díky čemuž získáte všechny produkty v našem online obchodě za skvělou cenu! Kromě toho máte užitek z našich praktických služeb - například z našeho bezplatného vzorového servisu. To vám pomůže vybrat správnou podlahu pro váš projekt. Jednoduše sestavte až osm návrhů, které jsou pro vás vhodné a pošleme je jako vzorky. Pokud je to možné, poskytneme vám individuální nabídku, která ušetří peníze! Můžete nás kontaktovat telefonicky, mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na stránkách BRICOFLOR. Máte-li jakékoli dotazy ohledně našeho sortimentu nebo objednávky, můžete se samozřejmě také obrátit na nás. Těšíme se na vás!

✓ Parkety s garancí nejlepší ceny

✓ Vzorky zdarma

✓ Individuální nabídky na míru

Plus icon Přečtěte si více