TER HÜRNE PURE COLLECTION – PARKETY S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Že parkety nemusí být vždy stejné mají dokázat produkty Ter HÜRNE Pure Collection:…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

VYTVOŘTE ZAJÍMAVÝ PROSTOR S BAREVNOU PALETOU TER HÜRNE PARKET

Tento zástupce parku ter Hürne je k dispozici v celkem 20 různých verzích. Všichni mají společné barevné schéma: všechny dekory jsou zdobeny bíle až šedivými nuancemi, takže se dobře mísí do jakékoliv místnosti - ať již ložnice, jídelny nebo obývacího pokoje. Světlé barvy se dokonale sladí s dalšími prvky dřeva a dalších přírodních materiálů. Proto jsou zvláště vhodné pro zařízení ve skandinávském stylu. Použijte kusy nábytku v bílém nebo šedém a přidejte malé akcenty v odstínech modré podle potřeby. Přeměňte svůj domov na prostředí plné relaxace. 

POVRCH A KONSTRUKCE PRO KAŽDÉHO

Abyste získali dřevěnou podlahu nejen ve vašem oblíbeném stínu, ale i v odpovídajícím designu, Ter Hürne sestavil ve své kolekci řadu různých povrchových vzorů. Můžete se například rozhodnout pro elegantní formát obložení, který nikdy nevyjde ze stylu. Nebo přineste s podlahou dynamický vkus ve svém prostoru. I s druhem máte svobodnou volbu tichých designů takový ter HÜRNE Pure Collection „dub starožitný bílý A13“, který se jeví téměř bezchybně, nebo rustikální dekory, jako jsou ter HÜRNE Pure Collection „dub unikátní světle béžové A21a“. V závislosti na výrobku se pro utěsnění používá lak, matný lak nebo přírodní olej. 

TŘÍVRSTVÝ PARKET S MNOHA VÝHODAMI

Nejen vizuálně Ter HÜRNE parkety mají co nabídnout: Výrobce musí své výrobky podrobit přísné kontrole ze strany ekologického institutu, kterou procházejí s vlajícími prapory. Ocenění uznává, že podlaha má extrémně nízké emise, takže je vynikající volbou pro zdravé životní prostředí. Zároveň přispíváte k ochraně našeho životního prostředí při nákupu, protože pouze dřevo z udržitelného lesního hospodářství spadá do úvahy při výrobě.

To, že máte před sebou pravou dřevěnou podlahu, je potvrzeno štítkem Real Wood. To má pro vás důležitou výhodu: Pokud je to nutné, můžete povrch pískovat a dát mu nový lesk. Sbírka je charakterizována vysokou kvalitou a přežívá nejméně dvě brusné operace s normálním opotřebením, aniž by cokoliv ztratila z hlediska vzhledu. Zkušený řemeslník doporučuje, abyste se vyvarovali broušení olejovaných podlahových desek, protože to způsobí ztrátu speciální struktury povrchu parkety

NEJVYŠŠÍ FLEXIBILITA V NASTAVENÍ PARKETOVÉ PODLAHY

"ClickitEasy" je název systému kliknutí, kterým je sbírka vybavena. To vám již ukáže, že pokládání může být provedeno bez velkého úsilí. Lepidlo a nástroje mohou být ponechány nedotčené - protože můžete sestavit desky jednoduchými kroky. Tato metoda je tedy dokonce i nadšenci rekonstrukcí bez let zkušeností řemesel. V této podobě plovoucí instalace je třeba si uvědomit, že izolace hluku nárazem je nutná ke snížení hluku. Abyste působili proti vyvýšeninám v podlaze, měli byste udržovat vzdálenost 15 mm od všech stěn a pevných součástí. To lze nejlépe dosáhnout pomocí několika klínů.

Pokud si nepřejete koupit tlumící podložku, nebo chcete jen větší stabilitu ve své parketové podlaze, můžete místo toho použít celoplošné lepení pro upevnění. Kromě toho můžete sbírku kombinovat s podlahovým topením a přinést příjemný pocit teplých nohou. Aby nedošlo k poškození materiálu, teplota na povrchu by neměla překročit 29 ° C.

VYBERTE SI TER HÜRNE PURE COLLECTION V BRICOFLORU

Nemůžete se dočkat, až váš byt nabídne novou svěžest s jasnými dekoracemi Ter Hürne Pure Collection? Pak se podívejte do našeho online obchodu a získejte dobrý přehled o všech návrzích. Pokud máte nějaké dvě varianty, naše bezplatná ukázková služba vám může pomoci: Vyberte si až osm dekorů a od nás obdržíte shodné vzorky. Jakmile je vaše rozhodnutí přijato, můžete využít další výhody tím, že objednáte přes náš internetový obchod - například záruku nejlepší ceny, která vám slibuje vždy výhodnou cenu. Pokud hledáte rozsáhlou rekonstrukci, pro kterou potřebujete větší množství produktu, můžete nás kontaktovat a zajistit individuální nabídku. Můžete nás kontaktovat telefonicky, mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na stránkách BRICOFLOR. Nebojte se nás kontaktovat, pokud máte nějaké dotazy. Těšíme se na Vás!

Plus icon Přečtěte si více