vyhledávání search on website
Odborné poradenství
+420 234 076 058
Po – Pá: 8-17 hodin
Help icon
KONTAKT

TER HÜRNE BRIGHT COLLECTION - PARKETY PRO POKOJE PLNÉ PŘÍRODY

Pro ty, kteří chtějí vytvořit svůj domov v jednotném stylu, Ter Hürne Bright Collection nab&iacu…

Přečtěte si více
origin-claim
2 106,00 Kč za m²
Doprava: 950 Kč za objednávku

VÝHODY PRO VÁŠ DŮM S TER HÜRNE PARKETAMI

Ter Hürne parkety se vyznačují řadou různých průměrných hnědých odstínů, díky kterým můžete snadno kombinovat barvy a designové styly. Není tedy divu, že předfinalizovaná parketová podlaha s 31 dekory je největší sbírkou společnosti z Münsterland. Paleta barev podporuje přirozený efekt dřeva a každému místu dodá otevřený a přátelský charakter. Nadčasové kouzlo podlahových krytin je zdůrazněno dekorem v tlumených barvách a šedém nábytku. V kombinaci s tmavě červenou nebo modrou barvou vypadá podlaha ušlechtilá a současně pohodlná.

INDIVIDUÁLNÍ DESIGN S RŮZNÝMI VERZEMI

Ačkoli všechny dekory ve sbírce mají podobnou barvu, stále existují výrazné rozdíly ve vzhledu a vnímání, což vám umožní vybavit váš domov tak, jak chcete. Například můžete si vybrat mezi živou 3pólovou lodní podlahou nebo konstrukcí desky, která vám zpříjemní prostor. Také, kolik uzlů nebo trhlin lze vidět v deskách. Při nákupu lze vybírat mezi klidným dekorem, například nerozbouřený a jednotný vzhled, zatímco rustikální vzhled s trhlinami dokazuje charakter.

ZDRAVÝ ŽIVOT S NOVOU PARKETOVOU PODLAHOU

V závislosti na výrobku je povrch hotových parket uzavřen přírodním olejem, matným lakem nebo lakem. Zatímco malované dekory jsou extrémně odolné a nenáročné na údržbu, naolejované verze potěší individuální úpravou - například kartáčované nebo hoblované struktury. Vysokou kvalitu sběru můžete rozpoznat podle kvality opotřebitelné vrstvy: Můžete jej brousit alespoň dvakrát, jak je požadováno, aniž byste poškodili podlahu. Pokud si však vyberete olejovaný produkt, doporučujeme, aby nedošlo k broušení, aby se zachovala přirozená struktura materiálu.

Odpovědný přístup k životnímu prostředí je dnes stále důležitější. Proto společnost Ter Hürne Parkett používá pouze dřevo z udržitelných zdrojů, které odráží vysoké standardy společnosti. To samé platí i pro přezkoumání ze strany ekologického ústavu, který podmiňuje zpracovatele své produkty dobrovolně každý rok. Ocenění zkušebního ústavu dokazuje, že podlahová krytina má nízký obsah emisí, a proto je obzvláště zdravá pro život. Vychutnejte si přirozený vzhled i čistý vzduch.

INSTALACE DŘEVĚNÉ PODLAHY SE SYSTÉMEM CLICKITEASY

Pokud máte rádi vlastní projekty rekonstrukce, udělejte z Bright Collection skvělou volbu. Vzhledem k tomu, výrobce poskytl podlahu s jednoduchým klikacím systémem CLICKitEASY, s kterým je instalace jednodušší. Nejsou vyžadovány drahé nástroje ani lepidla! Abyste dosáhli optimálního výsledku v této tzv. plovoucí instalaci, měli byste v prvním kroku nainstalovat vhodnou zvukovou izolaci. Při připevňování byste měli vždy udržovat vzdálenost 15 mm od stěn a pevných součástí, aby nedošlo k následnému vyboulení podlahy. Použijte několik distančních klínů, které rozdělíte podél stěn. Další stabilitu podlahových desek lze dosáhnout celoplošným lepením. Tato metoda pokládání je složitější, ale dosahuje nižšího nárazového zvuku. Díky dobrému tepelnému odporu je kolekce vhodná pro použití s ​​podlahovým topením. Těšte se na příjemně teplé parkety, která vám rozmazlí nohy.

OBJEDNÁVEJTE TER HÜRNE BRIGHT COLLECTION NYNÍ NA BRICOFLOR

Získejte přirozenou barevnou paletu Ter HÜRNE Bright Collection a dejte vašim prostorám teplou a útulnou atmosféru - snadno s objednávkou na BRICOFLOR, evropské číslo 1 pro obklady stěn a podlahových krytin. Díky naší nejlepší cenové záruce vždy obdržíte naše výrobky za přiměřenou cenu a současně těžíte z mnoha služeb! Například použijte bezplatnou ukázkovou službu ke srovnání více dekorů. Nebo nás kontaktujte, pokud potřebujete velké množství produktů, a ověříme, zda vám můžeme poskytnout individuální nabídku za ještě lepších podmínek. Zavolejte nám nebo nám pošlete zprávu - e-mailem nebo pomocí našeho praktického formuláře. Dokonce i s otázkami ohledně vaší objednávky máte kdykoli k dispozici naše odborné rady. Těšíme se na vás!

Plus icon Přečtěte si více