Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

UDĚLEJTE KROK VSTŘÍC PŘÍRODĚ S PARKETAMI BERRYALLOC

Hledáte vhodnou dřevěnou podlahu? My se postaráme nejen o výběr správného druhu dřeva v atraktivních barvách. Za prvé, myšlenkou je dát celému pokoji úplně nový, luxusní design, stejně jako zvýšit úroveň komfortu. BerryAlloc Majestic parkety jsou perfektní základnou pro vytvoření vašeho snu. Dubové desky z této kolekce jsou k dispozici v šesti různých barvách, je možné je jemně a stylově komponovat s jakýmkoliv interiérem. Vyberte si z dostupných možností podle vašich potřeb a chuti. Jsme přesvědčeni, že dřevěné podlahy BerryAlloc budou nejlepší pro vaše interiéry.

Dozvědět se více

BerryAlloc Majestic

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

 

ZKOUŠKA KVALITY DŘEVĚNÝCH BERRYALLOC PARKET

Podlahy belgického výrobce nejen skvěle vypadají vizuálně, ale především splňují vysoké standardy kvality. Desky mají délku 118 cm a šířku 21 cm v tloušťce 11 mm. Tento formát vytváří ideální podmínky pro pohodlnou montáž v malých a větších prostorách. Světlé dekorace zvětšují prostor a přinášejí atmosféru klidu a relaxace. BerryAlloc Majestic podlahy mají funkční třídu 23 a jsou ideální pro obytné prostory - ložnice, obývací pokoje a chodby. Nemusíte se obávat, že těžký nábytek nebo židle na kolečkách způsobí poškození povrchu parketu. Desky jsou extrémně odolné a trvanlivé, takže jejich povrch zůstane dlouhodobě nový. Pro uživatele, kteří se primárně zabývají bezpečností, BerryAlloc zaručuje ohnivzdorný výrobek klasifikovaný jako Dfl-s1. Tepelný odpor panelů je 0,066 m². Jako důkaz vysoké kvality a důvěry ve své produkty společnost BerryAlloc poskytuje 15letou rezidenční záruku. Belgický výrobce navíc splňuje vysoké evropské normy pro ekologii a životní prostředí - panely neobsahují škodlivý formaldehyd a emisní třída je E1. Rozhodnete-li se pro BerryAlloc Majestic parkety, vyberete si nadčasový design, který vám bude sloužit po mnoho let.

 

DÍKY SYSTÉMU LOC X-TREME INSTALUJTE PARKETY RYCHLE A EFEKTIVNĚ

Inovativní systém Best Loc X-treme dělá instalaci podlahy BerryAlloc Majestic velmi snadnou, a to i pro lidi, kteří nemají žádné zkušenosti. Podlaha je namontována v plovoucím systému, tzn. bez přidání lepidla a upevňovacích prostředků. Díky tomu výrazně zkrátíte svou renovaci, protože vaše podlaha bude připravena k použití ihned po dokončení pokládky. Plovoucí systém je také nazýván "click systémem". Před zahájením instalace se ujistěte, že povrch je hladký, čistý, vyrovnaný a suchý. Parkety připravte tak, aby se vešly dohromady, dokud neuslyšíte „cvaknutí“. BerryAlloc Majestic se může úspěšně připojit na systém podlahového vytápění, ale je nutné použít parotěsnou zábranu a soulad s podrobným návodem k instalaci. Podrobné pokyny k instalaci krok za krokem naleznete v přiloženém souboru PDF na stránce produktu.

 

BERRYALLOC MAJESTIC JE PERFEKTNÍ ZÁKLAD PRO MALÉ PROJEKTY

Návrh interiéru je skutečnou výzvou - zejména pokud jde o náš domovský prostor, v němž se chceme cítit pohodlně. Zvláště populární trend v posledních letech je minimalismus, který můžete snadno dosáhnout výběrem BerryAlloc Majestic parket. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte světlé barvy nátěru a vyvarujte se nepotřebných dekorací. Světlý a jednoduchý nábytek, také ve skandinávském stylu, pracuje nejlépe v tomto projektu. Minimalismus však není jedinou příležitostí, kterou vám BerryAlloc Majestic dává. Nejdůležitější je, abyste se cítili dobře ve svém vlastním domě. Pokud dáváte přednost kombinaci stylů, může být pro vás styl "Shabby Chic". Sázejte na starožitný nábytek v extravagantních barvách, jako je tyrkysová nebo zelená. Dva zcela odlišné styly, ale stále jedna klasická podlaha. BerryAlloc Majestic je dokonalým základem pro tradiční volby a experimenty.

 

OBJEDNÁVEJTE BERRYALLOC MAJESTIC ZA NEJLEPŠÍ CENU

V našem online obchodě vám nabízíme celou sbírku BerryAlloc Majestic s nejlepší zárukou ceny. Seznamte se se vzory a vyberte si své oblíbené a objednejte si vše s dodávkou do vašeho domova. Máte-li další dotazy nebo obavy, můžete nám zavolat nebo napsat zprávu a my vám rádi pomůžeme vybrat ten správný produkt. Pokud plánujete větší projekt, zajistíme pro Vás individuální nabídku s ohledem na vaše možnosti. A pokud si nejste jisti výběrem - pošleme vám vzorek, abyste mohli udělat správné rozhodnutí. Důvěřujte našim zkušenostem a objednávejte parkety u společnosti BRICOFLOR.

✓ BerryAlloc parkety za nejlepší cenu

✓ Vzorky zdarma

✓ Individuální nabídky na míru