Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

BerryAlloc: Poznejte kvalitní dřevěné podlahy z Belgie blíže

Výrobce vysoce kvalitních dřevěných podlah má sídlo v belgickém městě Menen, další pak v norském Lyngdal a francouzském Meaulne. Tato mezinárodní společnost zaměstnává přibližně 500 zaměstnanců a své produkty prodává ve více než 40 zemích. Spoluvytváří tak renomovanou skupinu Beaulieu International Group, proslulou výrobní skupinu se silnou tržní pozicí v oblasti výroby surovin, polotovarů a dokonale zpracovaných podlahových krytin. Cílem společnosti je vývoj, výroba a distribuce vysoce kvalitních dřevěných panelů pro soukromé, veřejné i komerční použití.

Dozvědět se více

BERRY ALLOC

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Společnost byla založená jako pokračovatel zaniklých firem Berry Floor, Berry Wood a Alloc. Výrobce nabízí tradiční lamináty a technologicky vyspělé lamináty, parkety, vinylová prkna a dlaždice či panely na stěnu s doprovodným příslušenstvím. BerryAlloc v současnosti patří k předním tvůrcům interiérového designu a dekorace pro domácí i komerční prostory. Neustále nadšeně vytváří vysoce kvalitní produkty a iniciuje inovativní řešení. Lidi, kteří jsou do projektů zapojení, charakterizuje společný cíl, a tím je myslet ekologicky a udržitelně. Zaměstnanci na všech úrovních se řídí několika základními hodnotami: uspokojení zákazníků po kvalitativní i designové stránce, usilování o dokonalost, zaměření se na člověka jako příjemce služeb a uživatelských produktů, stále hledání příležitostí, jak vytvářet přidanou hodnotu, čestnost a důslednost.

BerryAlloc je vždy ohleduplný k životnímu prostředí. Považuje to za základ dobrého produktu

Společnost BerryAlloc se vážně zabývá problémy ochrany životního prostředí. A proto splňuje mezinárodní požadavky nezbytné pro zachování principů ekologie a udržitelného rozvoje. Tento aspekt je nesmírně důležitou součástí firemní ideologie, a pokrývá celý životní cyklus výrobku. Podlahy jsou vyráběny, používány a recyklovány zdravým způsobem pro lidi a vědomě šetrně k životnímu prostředí. Všechny panely nesou CE označení, v souladu s evropskými směrnicemi. Výrobce zachovává plnou shodu s ročním požadavkem na registraci a podávání zpráv, které ukládají příslušné orgány pro ochranu životního prostředí od roku 2006. BerryAlloc je také hrdý spoluautor mnoha interiérů v hotelech, kancelářských budovách, veřejných budovách nebo domech. Zde máte jistotu, že Vaše dubové parkety jsou zcela nezávadné. 

 

Inovace má vždy svůj prostor. Taková je ideologie BerryAlloc

Firma má opravdu velkou vášeň pro inovaci. Objevila se už v roce 1996, kdy prošlo odvětví s podlahovými krytinami velkou revolucí, zavedením patentovaného hliníkového systému „zakliknutí“. V tomto se roce se prvně na světě vyskytl systém bez použití lepidla. Od té doby se dá říct, že se firma po technologické stránce rozvíjí, a nyní se může pochlubit celou řadou různých vylepšení pro podlahy, které usnadňují život jejich uživatelům. Unikátní hliníkový zámkový systém High Tech Loc® zajišťuje pevné a těsné spojení, které se nepřeruší ani při nejtěžších zátěžích a nejnáročnějším provozu. HydroPlus® je hydroizolační vrstva pro podlahy určené do vlhkých prostor. To se však nevztahuje na parkety, protože dřevěné podlahy vodu nemají rády, a to prakticky nelze změnit. Vodotěsný nátěr, který platí pro většinu ostatních krytin tohoto výrobce je technologií, která zámky na každém prknu pokryje speciálním nepromokavým povlakem. Jedná se o ideální řešení pro koupelnu, kuchyň, prádelnu či jídelnu. Rychlou instalaci zajišťuje Best Loc® X-Treme, což je silný uzamykací mechanismus, díky němuž se doba pokládky sníží o 30 %. Není k tomu navíc potřeba žádné lepidlo ani jiný nástroj. Stačí připojit jedno prkno k druhému a „kliknout“. Tvrdý a trvanlivý povrch zaručí technologie Ultimtec®, což je lak, který dodává podlaze dodatečnou odolnost vůči opotřebení a poškrábání. Dřevo získá 6 vrstev laku, díky čemuž se stává extrémně odolné, krásné a snadné udržovatelné.

 

Emotions nebo třeba Lodge? BerryAlloc Vás nadchne každou kolekcí

Nabídka parket BerryAlloc zahrnuje mimo jiné dvě krásné sbírky s názvy Emotions a Lodge. První jmenovaná se kompletně vyrábí ve Francii, což řadě zaručuje kombinaci vysoce kvalitního výrobku s francouzským know-how. Jedná se o čtyři typy dubové podlahy v užitné třídě 31, což umožňuje jejich použití v domácnostech i komerčních prostorech s nízkým provozem – malé kanceláře, hotelové pokoje nebo konferenční místnosti. Výrobce myslel také na pohodlí, a proto je podlaha pokrytá povlakem Soft Touch. Jde o lak nové generace, který poskytuje jedinečný pocit hedvábí. Má i matnou variantu, čímž lze ještě zlepšit vizuální stránku. Originální charakter mají parkety ovšem díky jiné technologii – Saw Cut. Povrch prken je pokrytý pilinami, tento strukturální efekt zajišťuje naprosto jemnou povrchovou úpravu

Kolekce Lodge nabízí rovněž čtyři vzory dubových prken, který zcela změní charakter každé místnosti a zajistí mu reprezentativní vzhled. I v tomto případě je užitná třída 31. Podlaha je opatřená přírodním voskovým nátěrem a jedinečnými rustikálními trhlinami, které poskytují prostor pro styl a originalitu. Vnější vrstva je pak olejovaná. Tato řada má dřážky V-Groove (GO2) na všech čtyřech stranách prkna. 

Dřevěné podlahy jsou nyní v kurzu. Sledováním západních trhů ihned zjistíte, že více než kdy dřív. Design interiéru je to, co směřuje Váš názor a Vaše potřeby. Charakteristické podlahy jsou výsledkem tohoto trendu.

 

Snadná pokládka i péče o parkety

Podlahy BerryAlloc jsou určené pro instalaci pomocí click systému nebo tradičního lepení. U dřevěných podlah je vhodný zaklikávací systém. U lepení je nutné vyvarovat se mu v případě podlahového vytápění, které přesahuje 28°C. Péče o parkety znamená především zametání, vysávání a setření hadrem. Při udržování parket myslete na to, že voda je jejich největším nepřítelem. Pokud se rozhodnete používat čisticí mop, ujistěte se, že není příliš vlhký. Povrch každého prkna je potažený speciální antistatickou vrstvou, díky níž se nečistoty a prach nelepí na dřevo. Před pokládkou by měla prkna ležet v místnosti 24-48 hodin, aby se na nový prostor aklimatizovala. Zem, na níž se prkna pokládají, musí být rovný, čistý, tvrdý a suchý. Pokud parkety ztratí po dobu používání svůj lesk, udělejte obnovovací nátěr a vraťte jim původní záři.

 

Objednejte si BerryAlloc parkety nyní v online obchodě BRICOFLOR

Pokud hledáte elegantní a nadprůměrně funkční podlahu, podívejte se na nabídku BRICOFLOR. Chceme, abyste se rozhodli, které řešení funguje nejlépe v pohodlí Vašeho domova nebo firmy, a proto jsme vytvořili příležitost získat bezplatnou ukázku zvoleného vzoru. BerryAlloc má pro Vás celou řadu zajímavých řešení, moderní podlahy budou jistě oživení Vašich místností. Díky individuálnímu přístupu k našim klientům Vám rádi připravíme nabídku, která splní Vaše očekávání, kontaktujte nás ještě dnes. Máte-li jakékoli otázky ohledně našich produktů, ozvěte se nám prostřednictvím telefonu nebo e-mailu, rádi o Vás uslyšíme. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší produkt pro Vás. Naše výrobky pocházejí od nejlepších evropských výrobců, klienti na Západě nám věří už více než 10 let, přidejte se k nim. Těšíme se na Vás.