QUICK-STEP IMPRESSIVE ULTRA LAMINÁT: VIZUÁLNÍ I TECHNICKÁ KVALITA

Díky širokému výběru produktů Quick-Step v rámci laminátových podlah může…

Přečtěte si více

Quick-step impressive ultra laminátová podlaha

Návrháři Quick-Stepu se inspirovali různými zdroji: od inovativní architektury a trendů v oblasti módy nebo interiérů až po nejnovější blogy, nejhezčí města a nejvýznamnější nadcházející umělce. Sledují nově vznikající materiály, stejně jako nejnovější módní paletu. Takto ukazují trendy dlouho předtím, než se projeví, a dokáží rozlišovat mezi humbukem a nadčasovostí, mezi módními a dobře promyšlenými koncepty. Výsledkem je, že laminátové podlahy Quick-Step nejsou dnes pouze trendy, ale zítra budou klasikou.

REALISTICKÉ DEKORY A ŠIROKÝ VÝBĚR VZORŮ: QUICK-STEP LAMINÁT IMPRESSIVE ULTRA

Sbírka Quick Step Impressive Ultra je vyrobena s atraktivní, realistickou výzdobou a trvanlivostí. Impressive Ultra je nabízen v 16 provedeních vysoce kvalitních imitací dřevěných podlah. Desky mají velikost 138 x 19 cm a tloušťku 12 mm, nebo můžete použít tenkou verzi - Quick Step Impressive, která má tloušťku pouze 8 mm. Nabízí nejen krásné podlahy, ale i řadu výzdob, které pokrývají nejnovější trendy a nejmodernější technologie. Quick Step je známý výrobce laminátových podlah a vždy poskytuje vysoce kvalitní kolekce.

S 16 různými barvami, z nichž si můžete vybrat, najdete různé vzory, které se mohou hodit do jakékoliv místnosti. Realistické imitace této sbírky jsou způsobeny speciálním tiskem, ve kterém se na dekorativní vrstvu nebo laminát aplikuje fotografie s vysokým rozlišením. Z dubu na borovice, bílé až černé, je laminátová podlaha téměř v každé přirozené barvě. Bílá prkna mohou být použita k rozjasnění jakéhokoli interiéru a krásně kontrastují proti silnějším barvám stěn. Jiné barvy nabízejí silnou, bohatou hnědou barvu pro jemnou atmosféru. Nejtmavší dekorace, tmavá dřevěná konstrukce s hedvábným povrchem poskytuje výrazný a moderní design. Díky kombinaci matných a hedvábných povrchů můžete kombinovat s širokou škálou barev, existují nekonečné možnosti. 

ROBUSTNOST A KOMFORT: TECHNICKÉ CHARAKTERISTIKY QUICK-STEP LAMINÁTU IMPRESSIVE ULTRA

Kombinace odolné proti opotřebení a odolné proti nárazům HDF desky chrání podlahu před poškrábáním a odřeninami. Quick-step má technologii ochrany proti poškrábání, která dává podlaze "ultra ochrannou" vrstvu a dodává ještě větší odolnost. Tento extra nátěr činí podlahy 10x odolnější vůči normálnímu opotřebení a poškrábání než podlahy bez ní. Díky trvalému statickému ochrannému povrchu přitahují podlahy méně prachu a nečistot a zabraňují usazování částeček do podlahy, což usnadňuje zametání a vyčištění podlah.

Navíc tato podlaha nezmizí z normálního osvětlení, což je vhodná volba pro použití v jasných slunečních pokojích s okny, které jim dodávají barevný a živý průběh. Laminát lze použít s podlahovým vytápěním a je vybavený třídním hodnocením 32, což umožňuje jeho použití nejen v domácnosti, ale i v obchodních prostorách. Tento laminát Quick-Step má mnoho výhod, které vám nabízí každý aspekt života, včetně rozlití a vlhkosti. Všechny tyto vlastnosti udržují podlahu čistou, chráněnou a snadno udržovatelnou.

ODOLNOST VŮČI VODĚ A MOŽNOST POUŽITÍ

Typická laminátová podlaha je odolná vůči vlhkosti, ale musíte co nejdříve opatrně věnovat pozornost únikům vody, protože mohou zničit podlahu. Řada Impression Ultra je utěsněna nepromokavým hydroseal systémem. Úkosy jsou pokryty tímto nepromokavým povlakem, což znemožňuje odpuzování vody. Díky tomu máte možnost instalovat laminátové podlahy Impressive Ultra do koupelny, kuchyně a prádelny.

Místa s vysokou vlhkostí již nejsou pro laminátové podlahy mimo limity. Inovativní technologie Quick-Step nejenže dává vašim podlahám odolnost proti vodě, ale také usnadňuje čištění. Při rozlití kapaliny na tyto laminátové podlahy voda jednoduše zůstává tam, kde se nachází, nevkročí do úkosů, ale vytváří kapičky, které lze snadno a rychle odstranit. Jedná se v současné době o nejvíce nepromokavé laminátové podlahy, které se vyrábějí.

RYCHLÁ A JEDNODUCHÁ INSTALACE S UNICLIC SYSTÉMEM

Ať už máte zkušenosti s položením podlah či ne, můžete tuto laminátovou podlahu snadno nainstalovat. Inovativní a revoluční systém Uniclic Multifit vám dává příležitost položit nové podlahy jako profesionál. Řada Quick Step Impressive Ultra je pro tento konkrétní systém navržena. Tento systém byl navržen tak, aby co nejvíce zjednodušil proces ukládání. V běžných klikacích systémech musíte klepnout na desky dohromady sklopením jedné desky do druhé a klepnutím dolů. To může ztěžovat instalaci na místa, kde jsou těsné rohy nebo malé prostory. Systém Uniclic Multifit umožňuje rychle a snadno instalovat podlahy, a dokonce je upravovat. Tento revoluční systém dělá to, co jiný systém nemůže. Podlahy můžete zastavit tak, že k sobě kliknete vodorovně. Navíc, vzhledem k šířce těchto prken, existuje třetí metoda drop down, která dovoluje, aby se krátká strana prkna snadno spojila dohromady. Bez nutnosti uchycení desek nebudete mít při instalaci, kde je prostor omezený, žádné problémy. 

Pro dosažení nejlepších výsledků je třeba přesně dodržovat pokyny pro zajištění dlouhodobé podlahy a rychlou instalaci. Dlahy Quick-Step Impressive Ultra se musí přizpůsobit prostředí po dobu 48 hodin, přičemž je třeba mít na paměti, že teplota musí být mezi 15 ° C a 20 ° C. Ujistěte se, že podlahová základna je plochá. Jakékoliv nerovnosti větší než 2 mm po délce 1 m musí být vyhlazeny. Čerstvý potěr musí být suchý nejméně 1 týden na cm tloušťky až 4 cm a 2 týdny na cm tloušťky nad 4 cm s dostatečným větráním. Odstraňte nejdříve vlhké podlahové krytiny (koberec, jehlovou plsť atd.). Podlahová krytina odolná proti vlhkosti (PVC, linoleum atd.) nemusí být odstraněna. Vždy používejte podložku! Ujistěte se, že podlahová základna je plochá, čistá, pevná a suchá. Ujistěte se, že panely jsou dostatečně smíšeny, když je instalujete, takže neskončíte s příliš mnoha identickými, světlými nebo tmavými panely vedle sebe. Podrobné pokyny naleznete na webu Quick-Step, který poskytuje všechny potřebné informace pro rychlou a snadnou instalaci.

PÉČE O PODLAHU JE NYNÍ JEDNODUCHÁ

Laminátové podlahy Quick-Step se skládají z desek s vysokou hustotou vlákniny (HDF), které vyrábíme ve vlastním podniku. Kromě toho má horní vrstva patentovanou vrstvu Scratch Guard, díky níž laminátové podlahy dosahují nejvyšší možné úrovně ochrany před padajícími předměty, špičatými podpatky a dalšími ostrými předměty. Dokonce i pálivé cigarety, které spadnou na podlahu, nemají šanci na tuto ultra odolnou horní vrstvu. Suchá údržba je možná pomocí mikrovlákna Quick-Step® nebo vysavačem. Ujistěte se, že je opatřena měkkými koly a speciálním kartáčem na parkety, aby nedošlo k poškrábání na podlaze. Nikdy nepoužívejte parní čistič.

Mokrá údržba je absolutně zakázána a v případě kontaktu s laminátovou podlahou Quick-Step by měla být okamžitě odstraněna. U mírně vlhké údržby doporučujeme produkty pro údržbu Quick-Step®. Uvědomte si, že použití jiných čistících prostředků může poškodit podlahu. Vždy okamžitě osušte, dokud nebude na podlaze vidět vlhkost. Chraňte nábytek a nohy židle. Vyvarujte se přenášení nečistot, vody a písku v interiéru tím, že na dveřích budete mít vhodnou podlahovou rohož. Zdvihněte nábytek a nikdy jej netáhněte po podlaze. Každá podlaha Quick-Step byla ošetřena antistatickým povrchem. Tímto způsobem se nemusíte starat o nepříjemné elektrostatické výboje. A co víc, díky podlahovému zpracování bude vaše podlaha přitahovat podstatně méně prachu než ostatní podlahy

OBJEDNÁVEJTE PODKLADY QUICK-STEP IMPRESSIVE ULTRA Z BRICOFLORU

BRICOFLOR usiluje o to, aby nabízel pouze ty nejlepší produkty od špičkových výrobců. Díky širokému sortimentu laminátových výrobků, které jsou k dispozici online, společnost BRICOFLOR ví, že budete potřebovat výrobek vidět, abyste věděli, jakou barvu si přejete, a proto nabízí bezplatnou ukázkovou službu. Vzhledem k tomu, že trh je zaplněn spoustou nabídek, BRICOFLOR také nabízí nejnižší záruku ceny. Můžete procházet všechny laminátové podlahy Quick-Step a podlahy od jiných výrobců.

Plus icon Přečtěte si více