Close icon

QUICK-STEP LAMINÁT: VIZUÁLNÍ A TECHNICKÁ KRÁSA

Díky širokému výběru produktů Quick-Step v laminátových podlahových konst…

Přečtěte si více
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 16 z 16 Produkty

Quick-step laminátová podlaha

Do značné míry je styl a vzhled vašeho pokoje určen barvou podlahy. Reálné přírodní tóny poskytují nadčasový efekt, bílá pro extra prostorný vzhled, teplé odstíny pro útulnost, černá pro luxus atd. Teplé šedé vzory mohou být použity prakticky kdekoli a mohou být perfektně kombinovány s pestrým interiérem. A v neposlední řadě: nebojte se experimentovat. Osobní dotek změní váš dům na skutečný domov. 

REALISTICKÉ DEKORY  A ŠIROKÝ VÝBĚR VZORŮ: QUICK-STEP LAMINÁT IMPRESSIVE

Kolekce Quick Step Impressive je vyrobena s atraktivní, realistickou výzdobou a trvanlivostí. Impressive je nabízen v 16 designech vysoce kvalitních imitací dřevěných podlah. Desky jsou dlouhé a široké 138 x 19 cm a tlusté 8 mm. Quick Step nabízí působivou sbírku v tlustší 12mm verzi - Quick Step Impressive Ultra. Nabízí nejen krásné podlahy, ale i řadu výzdob, které pokrývají nejnovější trendy a nejmodernější technologie. S 16 různými produkty, které si můžete vybrat, najdete různé vzory, které mohou odpovídat libovolné místnosti. Realistické imitace této sbírky jsou způsobeny speciálním tiskem, ve kterém se na dekorativní vrstvu nebo laminát aplikuje fotografie s vysokým rozlišením.

Z dubu na borovice, bílé až černé, je laminátová podlaha téměř v každé přirozené barvě. Bílá prkna mohou být použita k rozjasnění jakéhokoli interiéru a krásně kontrastují proti silnějším barvám stěn. Jiné barvy nabízejí silnou, bohatou hnědou barvu pro jemnou atmosféru. Nejtmavší dekorace, tmavá dřevěná konstrukce s hedvábným povrchem poskytuje výrazný a moderní design. Všechny vzory této kolekce mají originální prkno a podlahy se spojují a vytvářejí přirozeně vypadající podlahu. Díky kombinaci matných a hedvábných povrchů můžete kombinovat s širokou škálou barev.

QUICK-STEP IMPRESSIVE: ROBUSTNÍ A KOMFORTNÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Kombinace odolné proti opotřebení a odolné proti nárazům HDF desky chrání podlahu před poškrábáním a odřeninami. Quick-step má technologii ochrany proti poškrábání, která dává podlaze "ultra ochrannou" vrstvu a dodává ještě větší odolnost. Tento extra nátěr činí podlahy 10x odolnější vůči normálnímu opotřebení a poškrábání než podlahy bez ní. Díky trvalému statickému ochrannému povrchu přitahují podlahy méně prachu a nečistot a zabraňují usazování částeček do podlahy, což usnadňuje zametání a vyčištění podlah.

Navíc tato podlaha nezmizí z normálního osvětlení, což je vhodná volba pro použití v jasných slunečních pokojích s okny, které jim dodávají barevný a živý vzhled. Laminát lze použít s podlahovým vytápěním a je vybavený třídním hodnocením 32, což umožňuje jeho použití nejen v domácnosti, ale i v obchodních prostorách. Tento laminát Quick-Step má mnoho výhod, které vám nabízí každý aspekt života. Všechny tyto vlastnosti udržují podlahu čistou, chráněnou a snadno udržovatelnou.

POVRCHY ODOLÁVAJÍCÍ VODĚ: QUICK-STEP IMPRESSIVE DO KOUPELNY

Typická laminátová podlaha je odolná vůči vlhkosti, ale musíte co nejdříve opatrně věnovat pozornost únikům vody, protože mohou zničit podlahu. Jedná se o společnou vlastnost dřevěné podlahy, ale ne s Impressive. Působivý sortiment je utěsněn vodotěsným hydroseal systémem. Úkosy jsou pokryty tímto nepromokavým povlakem, což znemožňuje odpuzování vody. To vám dává možnost instalovat do koupelny, kuchyně a prádelny působivé laminátové podlahy.

Místa s vysokou vlhkostí již nejsou pro laminátové podlahy mimo limity. Inovativní technologie Quick-Step nejen dává vašim podlahám odolnost proti vodě, ale také usnadňuje čištění. Při rozlití kapaliny na tyto laminátové podlahy voda jednoduše zůstává tam, kde se nachází, nevteče do úkosů, ale vytváří kapičky, které lze snadno a rychle odstranit. Jedná se v současné době o nejvíce nepromokavé laminátové podlahy, které se vyrábějí. 

RYCHLÁ A JEDNODUCHÁ INSTALACE S UNICLIC SYSTÉMEM

Ať už máte zkušenosti s položením podlah či ne, můžete tuto laminátovou podlahu snadno nainstalovat. Inovativní a revoluční systém Uniclic Multifit vám dává příležitost položit nové podlahy jako profesionál. Řada Quick Step Impressive je pro tento konkrétní systém navržena. Tento systém byl navržen tak, aby co nejvíce zjednodušil proces ukládání. V běžných klikacích systémech musíte klepnout na desky dohromady sklopením jedné desky do druhé a klepnutím dolů. To může ztěžovat instalaci na místa, kde jsou těsné rohy nebo malé prostory. Systém Uniclic Multifit umožňuje rychle a snadno instalovat podlahy, a dokonce je upravovat. Tento revoluční systém dělá to, co jiný systém nemůže.

Podlahy můžete zastavit tak, že k sobě kliknete vodorovně. Navíc, vzhledem k šířce těchto prken, existuje třetí metoda drop down, která dovoluje, aby se krátká strana prkna snadno spojila dohromady. Bez nutnosti uchycení desek nebudete mít při instalaci, kde je prostor omezený, žádné problémy. Pro dosažení nejlepších výsledků je třeba přesně dodržovat pokyny pro zajištění dlouhodobé podlahy a rychlou instalaci. Dlahy Quick-Step Impressive se musí přizpůsobit prostředí po dobu 48 hodin, přičemž je třeba mít na paměti, že teplota musí být mezi 15 ° C a 20 ° C. Ujistěte se, že podlahová základna je plochá. Jakékoliv nerovnosti větší než 2 mm po délce 1 m musí být vyhlazeny.

Čerstvý potěr musí být suchý nejméně 1 týden na cm tloušťky až 4 cm a 2 týdny na cm tloušťky nad 4 cm s dostatečným větráním. Odstraňte nejdříve vlhké podlahové krytiny (koberec, jehlovou plsť atd.). Podlahová krytina odolná proti vlhkosti (PVC, linoleum atd.) nemusí být odstraněna. Vždy používejte podložku! Ujistěte se, že podlahová základna je plochá, čistá, pevná a suchá. Ujistěte se, že panely jsou dostatečně smíšeny, když je instalujete, takže neskončíte s příliš mnoha identickými, světlými nebo tmavými panely vedle sebe. Podrobné pokyny naleznete na webu Quick-Step, který poskytuje všechny potřebné informace pro rychlou a snadnou instalaci. 

PÉČE O PODLAHU JE NYNÍ JEDNODUCHÁ

Laminátová podlaha Quick-Step se skládá z desek s vysokou hustotou vlákniny (HDF), které vyrábíme ve vlastním podniku. Kromě toho má horní vrstva patentovanou vrstvu Scratch Guard, díky níž laminátové podlahy dosahují nejvyšší možné úrovně ochrany před padajícími předměty, špičatými podpatky a dalšími ostrými předměty. Dokonce i pálivé cigarety, které spadnou na podlahu, nemají šanci na tuto ultra odolnou horní vrstvu.

Suchá údržba je možná pomocí mikrovlákna Quick-Step® nebo vysavačem. Ujistěte se, že je opatřena měkkými koly a speciálním kartáčem na parkety, aby nedošlo k poškrábání na podlaze. Nikdy nepoužívejte parní čistič. Mokrá údržba je absolutně zakázána a v případě kontaktu s laminátovou podlahou Quick-Step by měla být okamžitě odstraněna. U mírně vlhké údržby doporučujeme produkty pro údržbu Quick-Step®.

Uvědomte si, že použití jiných čistících prostředků může poškodit podlahu. Vždy okamžitě osušte, dokud nebude na podlaze vidět vlhkost. Chraňte nábytek a nohy židle. Vyvarujte se přenášení nečistot, vody a písku v interiéru tím, že na dveřích budete mít vhodnou podlahovou rohož. Zdvihněte nábytek a nikdy jej netáhněte po podlaze. Každá podlaha Quick-Step byla ošetřena antistatickým povrchem. Tímto způsobem se nemusíte starat o nepříjemné elektrostatické výboje. A co víc, díky podlahovému zpracování bude vaše podlaha přitahovat podstatně méně prachu než ostatní podlahy.

QUICKSTEP - KVALITNÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Kdokoli si myslí, že laminátová podlaha není atraktivní, a jde pouze o levný přebytečný produkt, bude přesvědčený o opaku. Quick-Step nabízí obrovské množství designů, pomocí nichž si můžete vytvořit vskutku netradiční a zajímavý domov. Neobyčejná kvalita produktů je daná desetiletími zkušeností, kdy firma v podstatě nastavovala trend podlahových krytin. 

Laminátové podlahy z dílny Quick-Step se vyznačuje kvalitním zpracováním a jednoduchostí při používání. Právě vzhledu si každý všimne jako první, a je nutné říct, že v tomto případě jde o impozantní zážitek. Tajemství? Smysl pro detail a skutečný perfekcionalismus, pokud je řeč o designu. Právě to mají návrháři neustále na paměti a podle toho navrhují stále nové dekory, kterými inspirují všechny uživatele. Díky nim je možné splnit si své sny co se týče krásného interiéru.

Designéři společnosti Quick-Step čerpají inspiraci z několika zdrojů. Od inovativní architektury až po trendy v módě či interiérovém designu, moderní blogy, nebo z práce umělců. Svojí prací se pak snaží vytvořit dílo, které bude nadčasové a v každém případě in. A proto se nemusíte bát, že by Vaše podlaha vyšla brzo z módy.

QUICK-STEP MÁ CIT PRO PŘÍRODU A ELEGANCI

Laminátová podlaha je často považovaná za obyčejnou krytinu bez výrazu. Tyto předsudky však Quick-Step snadno rozmetá, když do svých produktů vkládá kus přírody. Propracované návrhy dělají ten hlavní rozdíl mezi laminátem a pevnými dřevěnými podlahami. Quick-Step laminát se vyznačuje silnými barvami dřeva a překvapujícími originálními strukturami, díky tomu vyzařuje pocit přirozené pevnosti. Autentický vzhled je ještě podtržený dokonalým povrchem, když přenáší přirozený dřevěný vzor se zrny.

LAMINÁT DO KOUPELNY: QUICK-STEP IMPRESSIVE A QUICK-STEP IMPRESSIVE ULTRA

Kolekce Quick-Step Impressive laminátových podlah je vyráběná s přitažlivými realistickými dekory a odolností. Nabízí 16 vynikajících designů, které imitují dřevěné podlahy. Prkna jsou velmi dlouhá a široká, ale tenká (138x19x8 mm). Stejně dlouhé a široké dílce najdete i v kolekci Quick-Step Impressive Ultra, nicméně jsou 1,5x tlustší (138x19x12 mm). Také zde najdete zmíněných 16 designů, které si po pokládce snadno spletete se skutečným dřevem. Kromě krásné laminátové podlahy si výběrem této řady zajistíte technicky vyspělý produkt. Díky ošetření HydroSeal Coating jsou obě kolekce voděodolné, a tak je můžete použít pro pokládku v koupelně, kuchyni či jiné místnosti podléhající zvýšené vlhkosti.

LAMINÁT VE FORMÁTU DLAŽDIC. TAKOVÁ JE KOLEKCE QUICK-STEP EXQUISA

V této jedinečné kolekci najdete dekory napodobující mnoho různých materiálů. Kamenné designy jsou vyráběné v obdélníkových dlaždicích, které obsahuje jednu, tři anebo více dlaždic na jednom kusu. Řada Quick-Step Exquisa nabízí jednoduchý systém pokládky na zakliknutí, s nímž se velmi dobře pracuje komukoli. Všestranná a odolná laminátová podlaha je ideální řešení pro jakýkoli prostor v domácnosti nebo na pracovišti. 

MATNÝ A HEDVÁBNĚ HLADKÝ POVRCH. ŘEČ JE O KOLEKCI QUICK-STEP LARGO

V řadě Quick-Step Largo naleznete 14 různých dubových barev, a proto Vás tato laminátová podlaha zaujme. Dostáváte tak příležitost najít perfektní podlahu, která zapadne do Vašeho interiéru. Nějaké podlahy mají povrch matný, jiné hladký a lesklý, a tak i zde si vyberete preferovaný povrch. Zda si zvolíte bělené dřevo nebo výrazné až načervenalé je jen na Vás. Zatímco tmavě hnědé lesklé zakončení umožňuje objevit klasiku a rustikálnost, matné ošetření společně s mikro spoji dodává podlaze na eleganci a sofistikovanosti, kterou snese každý pokoj. 

QUICK-STEP LAMINÁTOVÁ PODLAHA: ODOLNÁ VŮČI ODĚRU I POŠKRÁBÁNÍ

Vzhled je samozřejmě důležitý, ale není to jediný faktor, který musíte zvážit při výběru jakékoli podlahy. Dlouhodobá zkušenost belgické společnosti ukazuje, že rovněž robustnost a odolnost podlahy hrají prim při rozhodování. Silná a vícevrstvá konstrukce panelů, společně s odolností vůči opotřebení a odolností vůči poškrábánídíky technologii Scratch Guard Vám zajistí velmi dlouhou životnost podlahy. V jádru, kterým tato laminátová podlaha disponuje, se navíc nachází podpůrná HDF deska vyrobená ze dřeva, která je výborný stabilizačním a tlumícím prvkem.

Průhledný povlak na povrchu pak chrání krytinu před mikro škrábanci a jinými oděrkami. Pro veškeré podlahy jsou samozřejmostí antistatické vlastnosti, díky čemuž výborně slouží i v místnostech s elektronikou. Velmi často se stává, že po instalaci se Vám zdá barva podlahy trochu jiná oproti té, co vidíte po vybavení pokoje nábytkem nebo na přímém slunci. Nicméně u Quick-Step laminátu to neplatí, protože proti přímému slunečnímu záření je ošetřený. Pokud tedy vsadíte na tuto světovou značku, můžete si být jistí, že krytina si udrží přirozenou a originální barvu dlouhé roky. Nic se na tom nemění ani při pokládce na systém podlahového vytápění. V neposlední řadě je laminátová podlaha velmi snadno čistitelná a udržovatelná, nečistoty se nikde nekumulují, zem stačí vysát a vytřít. 

OBJEDNÁVEJTE PODLAHY QUICK-STEP IMPRESSIVE Z BRICOFLORU

BRICOFLOR usiluje o to, aby nabízel pouze ty nejlepší produkty od špičkových výrobců. Díky širokému sortimentu laminátových výrobků, které jsou k dispozici online, společnost BRICOFLOR ví, že budete potřebovat výrobek vidět, abyste věděli, jakou barvu si přejete, a proto nabízí bezplatnou ukázkovou službu. Vzhledem k tomu, že trh je zaplněn spoustou nabídek, BRICOFLOR také nabízí nejnižší záruku ceny. Můžete procházet všechny laminátové podlahy Quick-Step a podlahy od jiných výrobců.

Plus icon Přečtěte si více