Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

BERRYALLOC CHATEAU - LAMINÁT, KTERÝ VÁS POTĚŠÍ

Laminátové podlahy BerryAlloc nabízejí mnoho místních návrhů. Díky malému formátu mohou být sestaveny různými způsoby, které kombinují různé vzory. Kromě toho laminát BerryAlloc působí dlouhou životností, což se odráží i v záruce výrobce.

Dozvědět se více

Berry Alloc Chateau

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

STYLOVÝ INTERIÉR S LAMINÁTEM BERRYALLOC

Nejvýraznějším znakem sbírky jsou jeho rozměry: každý panel má délku pouze 50,4 cm a šířku 8,4 cm. Tento jedinečný formát vám umožňuje položit laminát v různých vzorech, které nelze realizovat na větších deskách. Můžete jej například uspořádat jako žebřík nebo čtvercovou mozaiku. Nejdříve však byla podlaha navržena pro „rybí kosti“. Pokládka je možná v jakékoli místnosti, bez ohledu na její velikost. Navzdory jejich malým rozměrům mají laminované desky jemně zkrácený okraj, který vytváří malou mezeru mezi deskami. V důsledku toho podlaha vypadá pozoruhodně a autenticky.

 

FLEXIBILNÍ POUŽITÍ DÍKY ROZMANITOSTI BAREV

Aby bylo možné podlahu používat bez ohledu na typ objektu a styl, poskytuje výrobce řadu návrhů. Laminát je k dispozici nejen v nadčasových odstínech hnědé, ale také v moderních odstínech šedé a antracitové. Pokud vám to nestačí, můžete vybrat jemné bílé desky, které přinesou do každého pokoje čerstvý vzduch.

Všechny vzory jsou charakterizovány realistickou strukturou dřeva, která se získává pomocí vyraženého povrchu. Proto jsou laminovátové podlahy obtížné odlišit od skutečné dřevěné podlahy, ale co je důležité - jsou mnohem levnější a snadněji se udržují. Tmavohnědé verze mají také měkký lesk, takže jejich povrch vypadá ještě hezčí.

 

BEZPEČNÉ ZAŘÍZENÍ PRO OBCHODNÍ PROSTORY

Abyste se vždy cítili pohodlně s laminátem BerryAlloc, přikládá výrobce velkou důležitost nejvyšší kvalitě používaných materiálů a ochraně. Proto má podlaha vysokou třídu protipožární ochrany - Cfl-s1. Kromě toho je certifikována pro neklouzavý povrch, který poskytuje určité kroky, aniž byste se obávali o své zdraví. Vysoká kvalita podlahy se však projevuje především ve třídě použitelnosti, což je 32. To znamená, že můžete používat desky i v malých a středně používaných komerčních zařízeních. Můžete použít laminátové podlahy v hotelových pokojích nebo v malých obchodech a poskytnout luxusní atmosféru, která bude mít pozitivní dopad na vaše hosty.

Nic vám nebrání v použití vysoké kvality a odolnosti podlah BerryAlloc Chateau ve vaší domácnosti, a dokonce budete mít prospěch z jejich nadčasové životnosti. Vysoká třída použitelnosti umožňuje flexibilně používat panely i v oblastech vašeho domova, které jsou častěji používány, například v obývacím pokoji nebo v předsíni. Navzdory všem výhodám se zdá, že to není vhodné pro životní prostředí. Je to však zavádějící dojem, protože byl vytvořen pomocí dřeva z udržitelného lesního hospodářství a lze ho recyklovat.

 

EXTRÉMNĚ JEDNODUCHÁ INSTALACE LAMINÁTOVÉ PODLAHY BERRYALLOC

Před objednáním laminátu byste si měli vybrat jeden z mnoha způsobů pokládky. Chcete-li namontovat podlahu jako mozaiku, budete potřebovat desky A a B ve vyvážených poměrech. Různé druhy desek zajišťují hladké pokládání a nejlepší optický efekt. Před zahájením montáže se panely musí aklimatizovat po dobu nejméně 48 hodin. Kromě toho použijte vhodnou zvukovou izolaci panelů, abyste snížili zvuk chůze. Nejprve uspořádejte řádek ve tvaru písmene "W". Za tímto účelem jsou desky spojeny pomocí systému ChateauLoc. Panely A a B by měly být vždy sestavovány střídavě. Pokud jste již uspořádali několik řádků, můžete odtrhnout vyčnívající rohy tak, aby laminát byl rovnoměrně s povrchem stěny. Pouze poslední kus by měl být namontován pomocí lepidla.

Mějte na paměti, že při některých konstrukcích může být vyžadováno lepení, proto zkontrolujte pokyny výrobce dříve, než začnete pracovat na podlaze. Bez ohledu na zvolenou variantu lze laminát použít s podlahovým vytápěním teplou vodou, což poskytuje další pohodlí.

 

OBJEDNÁVEJTE VÝROBKY BERRYALLOC V OBCHODĚ BRICOFLOR

Široká škála návrhů a možností vás přesvědčila? Objednejte si laminát z našeho internetového obchodu. Nejen, že získáte vynikající cenu díky naší nejlepší cenové záruce, ale také přístup k našim užitečným službám. Mimo jiné můžete objednat až 8 bezplatných vzorků. Pokud si chcete koupit větší množství, můžete získat individuální nabídku. Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře na stránkách BRICOFLOR, napsáním e-mailu nebo jednoduše voláním. Čekáme na vás!

✓ Laminátové podlahy s garancí nejlepší ceny

✓ Vzorky zdarma

✓ Nabídky na míru