Close icon

BerryAlloc Grand Avenue laminátové podlahy

Grand Avenue je kolekce patřící do skupiny HPL (High Pressure Laminate). Pravděpodobně jste slyšeli o…

Přečtěte si více
1 - 20 z 20 Produkty

Nyní můžete koupit jedinečné laminátové podlahy online, aniž byste opustili váš domov. BerryAlloc je vášeň pro inovace, vysoce kvalitní produkty a spolehlivé služby zákazníkům.

Laminátové podlahy Berry Alloc levně

Dlouhá záruka na použití laminátových podlah ve vašem domě je dárek, který z BerryAlloc činí producenta, který má neochvějnou důvěru ve své výrobky. Záruka pro komerční použití je 10 let. 111 typů kolekce laminátových podlah Grand Avenue BerryAlloc se skládá mimo jiné z La Rambla, Champs-Élysées, Broadway a Sunset Boulevard. Moderní laminátové panely o rozměrech 2410 x 241 x 10,3 + 2 mm jsou k dostání v balíčcích po 4 kusech, které pokryjí podlahu o rozloze 2,323 m². Lamináty Grand Avenue patří do třídy služeb 23/34, což znamená, že jsou nadprůměrné. Můžete je odvážně aplikovat na letištích, v obchodních domcích a sálech.

DOBRÉ PODLAHY JSOU POTŘEBNÝM VYBAVENÍM DĚLAJÍCÍM DOBROU ATMOSFÉRU

Nikdy předtím nebyla taková pozornost věnována autentické kvalitě laminátové podlahy BerryAlloc. Nyní máte podrobné popisy každé ze tří vrstev panelů BerryAlloc Grand Avenue HPL, takže si můžete být jisti, že si nekoupíte kočku v pytli. Ekologické a biologicky rozložitelné podlahy jsou informace, které ukáží, že vám záleží na životním prostředí. Kolekce Grand Avenue HPL má elegantní, matný povrch a patentovanou technologii Best Loc®, což výrazně zjednoduší montáž. Vychutnejte si vysoce odolné laminátové panely o rozměrech 504 x 84 x 8 mm. Hustota materiálu je 900 kg / m³. Požární odolnost je Cfl-S1 a protiskluzová odolnost - DS má opotřebení AC4 (IP≥4000), zatímco odolnost vůči nárazu je IC2.

INSTALACE A PÉČE? TAK SNADNÉ TO JEŠTĚ NEBYLO

Pro instalaci se systémem Best Loc® nepotřebujete kladivo, takže se během instalace nebudete muset starat o poškození panelů. Obeznamte se s patentovanou technologií a zapomenete, že montáž byla někdy problémem! Před zahájením instalace by desky měly být skladovány při pokojové teplotě po dobu 48 hodin a ujistěte se, že povrch, na kterém je podlaha instalována, je čistá, rovnoměrná, pevná a suchá a pokojová teplota je nejméně 18 ° C.

Díky systému Click Best Loc® nebudete potřebovat lepidlo k instalaci. Technologie byla vytvořena na základě licence společností Välinge Innovation AB, Flooring Industries Ltd a společnosti Faus Group Inc., potvrzuje, že lamináty BerryAlloc jsou vhodné pro pokládku na vyhřívanou podlahu. Mějte na paměti, že maximální teplota by měla být 28 ° C. Pro čištění laminátové podlahy používejte vysavač s měkkým kartáčkem, suché, elektrostatické prachové utěrky nebo dobře vymačkaný mop. Laminátová podlaha je velmi snadno udržovatelná.

S BERRYALLOCEM SE NESTARÁTE JEN O VÁS, ALE TAKÉ O ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Sbírka Grand Avenue HPL může být hrdá na organizaci PEFC podporující udržitelné hospodaření v lese. Vaše podlahy nepodporují ničení stromů a nepodporují podniky, které porušují lidská práva. PEFC označení znamená, že výrobek pochází ze dřeva certifikovaného podle standardů PEFC, tedy ekonomika v běhu bere v úvahu ekonomické, sociální a environmentální aspekty, a původ dřevní suroviny obsažené ve výrobku. Tím přispíváte ke zlepšení ekologického stavu naší planety. A na to můžete být opravdu pyšní. Označení emisí VOC v souladu s francouzským systémem je A +, zatímco emise formaldehydů EN14041 je E1.

Akční laminátové podlahy – kvalita a odolnost

Zajistěte si v online obchodě BRICOFLOR speciální laminátové podlahy a najděte vysoce kvalitní podlahové krytiny předních značek za bezkonkurenční ceny. Kromě toho má laminát rozhodující výhodu v tom, že je vybaven jednoduchým klikovým systémem, který si ve srovnání s parketovými podlahami můžete nainstalovat sami bez jakéhokoli úsilí.

U NÁS NAJDETE ZVLÁŠTNÍ LAMINÁTOVÉ podlahy ZA BEZKONKURENČNÍ CENY

My v BRICOFLOR vám nabízíme vysokou kvalitu od nejlepších výrobců za bezkonkurenční ceny. Využijte výhod sníženého zboží ze zbývajících zásob a zajistěte si levnou laminátovou podlahu v exkluzivní kvalitě. Speciální laminátová položka vám umožňuje zakoupit podlahové krytiny značkových výrobců a otevírá tak pro vás segment vysoce kvalitních laminátových podlah za nízkou cenu, částečně ze sbírek, které si už ani nemůžete koupit!

ROBUSTNÍ LAMINÁTOVÉ podlahy za skvělou cenu – prvotřídní kvalita

Laminátová podlaha v zásadě sestává z vysoce lisované dřevovláknité desky (HDF), na kterou je připevněna dekorativní vrstva. Díky tomuto procesu je rozmanitost dekorů samozřejmě neuvěřitelně rozmanitá a nezanechává téměř nic, co by bylo žádoucí. Od všech klasických dřevin, jako je dub, javor a buk, až po exotické dřevěné a fantasy dekory, neexistují téměř žádná omezení. Je možný i vzhled dlaždice. Díky tomu jsou laminátové podlahy obzvláště atraktivní, protože díky jejich rozmanitým dekorům je lze bez problémů instalovat po celém domě, aniž by vypadaly jednotvárně.

V zásadě je laminátová podlaha přiřazena třídě použití, kterou můžete použít pro orientaci. Třídy použití 21, 22 a 23 se používají pro soukromé účely a mají nízkou intenzitu použití, například v jídelnách nebo ložnicích. Třídy použití 31, 32 a 33 se používají pro intenzivní používání a zajišťují větší odolnost, aby je bylo možné používat soukromě i komerčně. Díky inovativním technologiím výrobců je nyní laminátová podlaha tvrdá a snadno čistitelná podlahová krytina s exkluzivními dekory. Díky svému převážně nízkému tepelnému odporu lze bez problémů pokládat speciální laminátové předměty i na podlahové topení.

Laminátové podlahy za akční ceny již nyní

Vzhledem k tomu, že laminátové podlahy, jak již bylo zmíněno, sestává z dekorativní vrstvy, různí výrobci již dávno přestali nabízet klasické vzory dřeva. Díky mikrospárům, které jsou zkosené po celé délce (2 V) nebo po celé délce (4 V), lze pokládat podlahu s různými kolekcemi, které zaručují neuvěřitelnou autentičnost, od betonové optiky po nápadité dekory a optiku parket. Díky synchronním pórům jsou některé podlahové krytiny dokonce navrženy tak, že mají přesnou ražbu potištěného zrna a lze je tedy stěží odlišit od parketové podlahy. Speciální laminátové podlahy vám umožní získat levný vstup do zvlášť kvalitního laminátu od předních výrobců za nejlepší cenu.

Laminátová podlaha výhodně na BRICOFLOR

V BRICOFLOR najdete podlahové krytiny, které jsou vybaveny nejnovějšími systémy pokládky a umožňují vám tak pokládat laminátovou podlahu sami - bez zoufalství. Jednotlivé desky lze zpravidla do sebe zastrčit a poté do sebe bezpečně zapadnout. Díky této technologii nejsou toxická lepidla a drahé nástroje zbytečné a můžete zajistit, aby byla vaše laminátová podlaha položena plovoucím způsobem. Vyžaduje se pouze kročejová zvuková izolace, kterou samozřejmě najdete v našem online obchodě pod nadpisem Příslušenství. Po položení je možné po podlaze okamžitě chodit. Vzhledem k tomu, že desky nejsou slepeny, je demontáž stejně rychlá.

Laminátová podlaha se však nejen snadno pokládá, ale také je velmi jednoduchá na údržbu, protože nejsou potřeba žádné speciální přípravky, obvykle ve formě melaminové vrstvy, chrání podlahovou krytinu před stříkající vodou a poškozením. To samozřejmě zaručuje životnost vaší laminátové podlahy, dokonce i se speciálními laminátovými předměty, a přinese vám radost z vašeho rozhodnutí hned od začátku. Jednoduché čištění vysáváním a setřením jemnými čisticími prostředky umožňuje snadnou péči o laminát, a to i v každodenním životě. Díky svému povlaku, který zabraňuje šíření bakterií, je laminátová podlaha oblíbená zejména v dětských pokojích. Řada laminátů je proto nejen nákladově efektivnější než například parketové podlahy, ale zaujme také vysokou kvalitou, exkluzivními dekory a snadnou instalací.

Laminátové podlahy Berry Alloc jsou velmi všestranné

V dnešní době se laminát vyrábí s využitím nejmodernějších technologií, jež mají obrovský dopad na jeho kvalitu, vzhled i životnost. V našem online obchodě BRICOFLOR nabízíme produkty od několika předních výrobců podlahových krytin, kteří poskytují nejvyšší kvalitu laminátu a také záruku na produkty až 25 let. Tak dlouhá garance je v případě běžného laminátu nebývalá. Nejedná se však pouze o trvanlivost, podlahy předchází také estetika, která skvěle doplňuje každý interiér. Pokud jste nikdy neměli příležitost vidět nebo cítit nejvyšší kvalitu laminátu, připravte se na jedinečný zážitek. Potěší Vás zejména autentický vzhled a věrná napodobenina struktury dřeva. Kromě toho se laminátové podlahy také snadno pokládají. To je jedna z předností, proč jsou oblíbené. Při jejich nákupu tedy volíte moderní, odolnou, levnou a snadno instalovatelnou krytinu. Jde o mimořádnou úsporu Vašeho úsilí a peněz.

LAMINÁT JE PRO VŠECHNY, CO HLEDAJÍ VŠESTRANNOU A STYLOVOU PODLAHU PRO JAKÝKOLI PROSTOR

Laminátové podlahy jsou obvykle vyrobené ze tří různých vrstev. Spodní vrstvu, která zajišťuje stabilitu a zabraňuje vlhkosti, tvoří silná nosná HDF deska. Další vrstvou je povrchová, která nesenějaký vzor, a poslední je ochranná. Vzory se za dobu výroby výrazně proměnily, nyní bez problémů najdete zcela originální, o kterých se Vám dřív ani nesnilo. Snadno si vyberete ideální design pro Váš domov nebo obchodní prostory.

Moderní laminát je velmi univerzální a funkční. Nové technologie při produkci zaručují vyšší odolnost i případnou adaptibilitu na vlhké prostory (např. koupelna). Laminát u vany se stal velmi populární volbou pro lidi, kteří mají rádi teplý a útulný vzhled dřevěné podlahy více než studenou dlažbu. Pokud dáváte přednost dřevěným dekorům ve stylu keramických obkladů, ale máte strach z pokládky, laminát má pro Vás řešení. Je dostupný ve formě dlaždic. Proto bez ohledu na to, zda renovujete kuchyň, koupelnu, jídelnu nebo obchůdek, vždy najdete laminátovou podlahu, která splní Vaše očekávání.

BERRYALLOC: NEJLEPŠÍ LAMINÁT Z BELGIE

Zkušenosti a síla tohoto mezinárodního výrobce učinila z laminátu BerryAlloc často volenou krytinu pro dekoraci interiérů v obytných i komerčních budovách. BerryAlloc je vášeň pro kvalitní zpracování, inovaci a vysoce kvalitní služby. Belgický výrobce nabízí mnoho kolekcí laminátových podlah obsahujících široké, krátké i dlouhé desky, šité na míru Vaší kuchyně, koupelny či obýváku. Jeho podlahy jsou dobře známé po celém světě, zdobí například odbavovací halu British Airways na prvním terminálu londýnského letiště Heathrow, nebo salony Volkswagen po celém světě. Podlahy se snadno instalují, stejně jako čistí. Vydrží navíc mnoho let vypadat jako nové.

JOKA LAMINÁT: TOP ZNAČKA S NEJLEPŠÍM POMĚREM CENA/VÝKON

Pokud přemýšlíte o laminátu, nemůžete minou nabídku kvalitních podlah Joka z dílny společnosti Jordan. Na poli podlahových krytin má vynikající pověst, a proto u nás v eshopu BRICOFLOR najdete desítky různých variant laminátu od tohoto výrobce. Právě rozmanitost designů laminátových podlah Vám zaručuje, že se Váš sen splní. Vybavte si jakoukoli místnost ve Vašem domě nebo třeba kancelář moderním laminátem. Díky vysoké odolnosti a životnosti nebudete litovat.

WINEO LAMINÁT: PUNC NĚMECKÉ KVALITY

Pokud hledáte pevnou a trvanlivou laminátovou podlahu, která nevyžaduje žádnou speciální péči, pak je Wineo skutečným pokladem, s nímž docílíte vynikajícího řešení. Jedná se o společnost patřící do skupiny Flooring Group Windmöller, jenž nabízí pouze vysoce kvalitní produkty. Wineo přináší na trh už od roku 1978 atraktivní designy laminátových podlah, které Vám pomůžou přinést novou a přátelskou atmosféru do každého prostředí. Přesvědčte se sami.

GERFLOR LAMINÁT: ŘADA TOPSILENCE PRO SPECIÁLNÍ NÁROKY

Laminát Gerflor s velmi slibným názvem TopSilence skutečně dokáže to, co slibuje, protože je dvakrát méně hlučný než běžně dostupný laminát. Pokud se pro tento produkt rozhodnete, omezíte nejen hlukovou kulisu ve Vašem každodenním životě, ale můžete si zároveň užívat nejvyššího komfortu bydlení díky jeho vhodnosti pro podlahové topení a přírodní elasticitě. Vinylový laminát TopSilence Vás bude hřát a rozmazlovat!

PĚKNÝ VZHLED A PŘÍJEMNÝ NA DOTEK. TO JE MODERNÍ LAMINÁT

V minulosti byl jeden z důvodů kritizování laminátových podlah jejich nepřirozený vzhled. Laminátové desky jako napodobenina dřevěných podlah byly ihned rozeznané od skutečného dřeva. Nicméně dnes je situace jiná. Spoustu laminátových podlah má krásnou a realistickou povrchovou strukturu, díky níž je povrch živelnější. Existuje několik typů, přičemž každý z nich napodobuje různé druhy dřeva.

Daří se to díky přirozené struktuře pórů či kartáčovanému povrchu. Tato úžasná inovace v kombinaci s nejnovějšími dekoracemi činí laminát autentický a elegantní. A proto může překvapit i ty nejnáročnější oponenty. Kromě různorodé povrchové struktury jsou laminátové podlahy také k dispozici v mnoha různých velikostech, které nadále podporují vytváření perfektního designu ve Vašem domě nebo místě podnikání. Realistické vzory na podlaze způsobují, že laminát vypadá krásně, a je příjemný také na dotek.

LAMINOVANÉ PODLAHY BERRYALLOC GRAND AVENUE HPL  - OBJEDNÁVKA NA ONLINE STORE BRICOFLOR

Nekonečná vášeň pro inovace, vysokou kvalitu laminátů, estetiku a pevnost výkonu je BerryAlloc. Pokud se vám líbil některý z návrhů kolekcí Grand Avenue HPL, máte možnost objednat si bezplatný vzorek. Pokud se vám parkety ukáží jako vhodné - vyberte si svůj design, přidejte ho do košíku a poté pohodlně plaťte kartou, bankovním převodem nebo přes PayPal. V nabídce společnosti BRICOFLOR se stále objevuje nová, originální sbírka, která podle všeho splňuje vaše individuální očekávání. Pokud máte dotazy - napište nám! Záleží nám na vaší spokojenosti. Naše výrobky pocházejí od nejlepších výrobců v Evropě. Zákazníci z Francie, Německa a Velké Británie nám již věřili. Rádi Vám připravíme individuální cenovou nabídku, která Vás překvapí. Vyzkoušejte si a objednejte si kolekci Grand Avenue HPL online v obchodě BRICOFLOR.

Plus icon Přečtěte si více