Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

CORTEX CORKNATURA - PŘÍRODNÍ PODLAHOVÁ KRYTINA V KORKOVÉM DESIGNU

S kolekcí Corknatura nabízí výrobce Cortex ideální řešení pro každého, kdo chce těžit z vynikajících vlastností přírodního materiálu i jeho vzhledu. Korkové podlahy  jsou nepřekonatelné, pokud jde o kvalitu bydlení a zdravé bydlení.

Dozvědět se více

Cortex Corknatura

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Cortex Corknatura – Přírodní podlaha

S výběrem 18 různých designů pokrývá kolekce každé přání vzhledu korkové podlahy. Inovativní klikací systém bez lepidla pracuje s kompresní technologií, kterou mohou rychle a snadno použít i hobby řemeslníci. Kolekce nabízí vysoce kvalitní a přirozenou alternativu k jiným podlahovým krytinám a dělá z každé místnosti místo, kam se budete rádi vracet.

PŘÍRODNÍ DESIGN S CORTEX CORKNATURA

Cortext Corknatura nabízí ten správný povrch pro všechny potřeby. Ať už přírodní nebo zapečetěné, lesklé nebo matné, ať už v ložnici nebo v kuchyni - tato kolekce poskytuje správné řešení pro všechny obytné oblasti. Pokud chcete ve svých čtyřech stěnách více harmonie a relaxace, měli byste se seznámit s elegantními a extra matnými podlahami kolekce Cortex Corknatura Origins Xtra Matt.

Přírodní podlahové krytiny se skládá z pěti různých vrstev, z nichž nejnižší sestává z válcované korkové protivrstvy, která působí jako zvuková izolace. Výše uvedená vrstva se skládá z nosné desky HDF, do které je integrován inovativní klikový systém Corkloc. Leží nad ním rohož s korkovou podložkou, která zajišťuje měkkou chůzi a stání pohodlí korku, jakož i hluk v místnosti a tepelnou izolaci. Každá deska navíc obsahuje korkovou dýhu, která určuje viditelný design desky. Vyberte si ze široké škály vzhledů, včetně světlých i tmavých, hladkých a zrnitých vzorů. Nad tímto je pouze povrchové těsnění, které lze v závislosti na kolekci rozlišit mezi přírodním a CM-Pro.

ROBUSTNÍ KORKOVÁ PODLAHA, KTERÁ SPLŇUJE I VYSOKÉ NÁROKY

Se společností Corknatura nabízí prémiový výrobce Cortex dlouhodobá a přirozená řešení pro obytné i smluvní oblasti. Je optimálně navržen pro použití v silně frekventovaných obytných oblastech (NK 23) i v méně používaných oblastech objektů (NK 31). Korková podlaha se systémem click má celkovou strukturu 10,5 mm. Podlaha bez obsahu PCP je připravena na všechny požadavky díky tvarové stabilitě ≤ 5%. Horní vrstva podlahy je otěruvzdorná vrstva, která chrání korkovou podlahu před poškrábáním a podobným poškozením. K snadné údržbě přispívá také povrchová úprava. Korek se systémem Corkloc lze snadno čistit vlhkým hadříkem. Cortex Corknatura - váš robustní a snadno se starající partner v rezidenčním a komerčním sektoru.

Inovativní kork systém

Pokud hledáte snadný typ instalace, který nezpůsobí žádné problémy ani jako hobby řemeslník, může vám pomoci systém Corkloc. Tímto způsobem si můžete být jisti rychlou a snadnou instalací! Korkové podlahy lze použít na většinu tvrdých podkladů. Patří sem například potěry, dřevěné podlahy nebo stávající podlahy. Podklad musí být nejprve zbaven nečistot a nerovností. V každém případě potřebujete bariéru proti vlhkosti, nejlépe ve formě plastové fólie o minimální tloušťce 0,2 mm. Izolační vrstva není nutná, protože izolace proti kročejovému hluku je již integrována.

Samotná instalace je snadná. Pouze pero a drážka musí být zaháknuty do sebe a přitlačeny. Na konci každé řady je nutné odříznout desku tak, aby ke zdi byla mezera 5 mm. Zbylý kus se používá jako začátek nové řady, aby se získal rovnoměrný povrch podlahy. Velkou výhodou click corku je to, že po něm lze okamžitě chodit.

Vezměte prosím na vědomí, že některé dekory z Corknatura Natur jsou k dispozici jako lepicí korek. Tato aplikace je mnohem obtížnější a v ideálním případě by ji měl provést profesionál!

VYSOKÉ KVALITNÍ VLASTNOSTI KVALITY SPLŇUJÍ UDRŽITELNOU VÝROBNÍ PRAXI KORKOVÉ PODLAHY

Cortex Corknatura má řadu funkcí technické kvality. Ty charakterizují podlahové krytiny a přispívají k příjemnému pohodlí bydlení. Všechny korkové podlahy z kolekce jsou vhodné pro instalaci v silně frekventovaných obytných prostorech, jako jsou chodby, kuchyně, obývací pokoje a všechny ostatní obytné prostory.

Varianty Natur a CM-Pro jsou vhodné i pro méně využívané smluvní oblasti, jako jsou butiky nebo kanceláře (třída použití 23, 31). Výrobce však upozorňuje, že produkty kolekce Cortext Cornatura Natur pro plovoucí instalaci odpovídají výše uvedeným třídám použití až po vícevrstvém lakování a podléhají záruce 10 nebo 5 let. Záruka výrobce na podlahy stejnojmenné kolekce pro celoplošné lepení platí pouze po dodatečném vícenásobném lakování.

KOREK NABÍZÍ ATRAKTIVNÍ DESIGNY V RŮZNÝCH BARVÁCH

Korek se prezentuje v různých provedeních a barvách. Klasický design korku je k dispozici v různých texturách a odstínech. To Vám umožní vybrat ten, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám. Najdete zde také dřevěné nebo kamenné designy. Na korkové jádro, které obsahuje příslušný vzor, se pokládá ještě vinylová vrstva neobsahující znečisťující látky. Prkna jsou zcela synchronní, a tak se dají jen sotva rozlišit od skutečných přírodních materiálů. Jde tudíž o cennou alternativu k běžným vinylovým podlahám. Korek skvěle imituje borovici, dub i jiné dřeviny a další. Světlé a tmavé odstíny pak zapříčiňují, že každý pokoj může být oázou klidu a stylu, čehož je těžké dosáhnout klasickými dekoracemi.

TĚSNĚNÍ U KORKOVÝCH PODLAH JAKO HLAVNÍ KRITÉRIUM SPRÁVNÉHO VÝBĚRU

Klasické korkové podlahy bez dřevěného nebo kamenného vzhledu jsou obvykle utěsněné. Různí výrobci nabízejí již utěsněné produkty, ale jsou i výjimky, kde si těsnění můžete obstarat sami. Vždy je důležité použít speciální korkovou barvu, která se přizpůsobí elasticitě materiálu. Podlaha musí být vyčištěná od prachu a nečistot. Standardně je to však hotové a Vy si vybíráte preferovaný styl povrchové úpravy.

OBJEDNEJTE SI KORKOVÉ PODLAHY V ESHOPU BRICOFLOR ZA NEJLEPŠÍ CENU

V našem online obchodě BRICOFLOR naleznete nejdůležitější kolekce korkových podlah v mnoha zajímavých variantách přímo od předních výrobců. Proces objednávání jsme udělali co nejjednodušší, a proto pokud ještě nevíte, který vzor bude vypadat ve Vašem interiéru nejlépe, využijte naší služby zasílání vzorků zdarma. Následně už se snadno budete moct rozhodnout, jaký produkt zvolíte. Díky naší garanci nejlepší ceny si navíc můžete být jistí, že nikdy neutratíte více peněz než nutné. Objednávku zaplatíte pohodlně kartou nebo převodem. Pokud máte jakékoli dotazy nebo přání větší objednávky, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu, vždy Vám jsme rádi k dispozici. Spokojení zákazníci v západní Evropě nám věří už více než 10 let, přijdete se k nim. Těšíme se na naši spolupráci.