Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

CORTEX VERANATURA - KORKOVÁ PODLAHA V AUTENTICKÉM VZHLEDU DŘEVA

Moderní kolekce Veranatura od společnosti Cortex splňuje nejvyšší estetické i funkční požadavky: Je extrémně odolná, robustní a nabízí přirozený vzhled. Díky kombinaci nejnovější technologie povrchového tisku a ražení, jakož i materiálů přírodního původu, získáte produkt, jehož pohodlné vlastnosti a vynikající vzhled vás budou těšit po dlouhou dobu.

Dozvědět se více

Cortex Veranatura

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

KORKOVÉ PODLAHY V RŮZNÝCH DEKORECH S DŘEVĚNÝM DESIGNEM

Tato kolekce nabízí povrch s realistickým vzhledem, který má co nabídnout pro každý vkus. Kolekce je k dispozici ve dvanácti různých dekorech a ukazuje svou vizuální rozmanitost. Díky moderní dekorační synchronní ražbě, ve které je hapticky simulováno vlákno dřeva, je stěží možné odlišit korkovou krytinu od skutečné parkety. Každé prkno se skládá z pěti vrstev, z nichž nejnižší je integrovaná korková izolační vrstva o tloušťce 1,3 mm, která vyrovnává nerovnosti podlahy a přispívá k lepší akustice místnosti. Je na ni umístěna vodotěsná nosná deska HDF s inovativním připojením Corkloc. Lisovaný korkový materiál o tloušťce 2,7 mm zajišťuje lepší pohodlí při chůzi a stání. Celkový vzhled korkové desky doplňuje dekorativní vrstva s různými vzory dřeva a synchronně vyraženou otěrnou vrstvou o tloušťce 0,55 mm.

NEJVYŠŠÍ KVALITA PRO VYSOKÉ NÁROKY

Kolekce od výrobce Cortex je ideálním společníkem jak v obývacím pokoji, tak ve smluvním prostoru. Lze jej použít ve vysoce frekventovaném obytném prostoru (NK 23), například v obývacích pokojích nebo na chodbách, ale také ve velmi frekventovaném smluvním prostoru (NK 33), Stejně jako v obchodních domech nebo v otevřených kancelářích lze korkové podlahy pokládat bez problémů. Díky své tvarové stálosti ≤ 5% je podlaha bez PCP připravena na všechny požadavky a získáte 25letou záruku výrobce v domácnostech a 15 let ve smluvním sektoru.

VYSOCE KVALITNÍ Korkové podlahy CORTEX S RŮZNÝMI TECHNICKÝMI VLASTNOSTMI

Korková podlaha je také velmi přesvědčivá z technického hlediska, protože všestranné prvky kvality vědí, jak inspirovat. Přispívají k vašemu životnímu pohodlí a také k vaší bezpečnosti. Mimo jiné má tato kolekce Cortex velmi dobré chování při požáru s nízkým vývojem kouře, protože třída požární ochrany Bfl-s1 znamená nízkou hořlavost. Měkký přírodní materiál zajišťuje dobrou kročejovou zvukovou izolaci prostřednictvím opatření ke zlepšení 17 dB. Produkty Cortex se navíc vyznačují nejvyššími standardy kvality, které jsou zajištěny pravidelnými interními a externími kontrolami kvality a jsou prokázány s velmi dobrými výsledky. Všechny podlahové krytiny Cortex získaly všeobecné technické schválení DiBt. Mají také pečeť kvality Německé korkové asociace, takzvané korkové logo.

Jednoduchá instalace pomocí INSTALAČNÍho SYSTÉMu CORKLOC

Díky inovativnímu systému Corkloc se desky pokládají stejně snadno jako jiné podlahové krytiny pomocí systému Click: To vám umožní pokládat je rychle a bez lepidla. Prefabrikované korkové podlahy lze pokládat na většinu tvrdých podkladů, jako jsou potěry, dřevěné podlahy nebo stávající podlahy. Měkké typy krytin, jako jsou koberce, je však nutné předem odstranit. Po odstranění nečistot a mastnoty a vyrovnání nerovností plničem se položí bariéra proti vlhkosti. K tomu je nutná plastová fólie o minimální tloušťce 0,2 mm. Jelikož izolace proti kročejovému hluku je již integrována v korkové podlaze, nemusíte pod desky pokládat žádné další podložky. Jediné, co je potřeba je, aby se drážky přikládaly jedna k druhé a pořádně zatlačily do sebe. Na konci každé řady musí být prkno odříznuto tak, aby ke zdi zůstal volný prostor 5 mm. Zbývající část se poté použije na začátku další řady. Tím se vytvoří rovnoměrný povrch podlahové desky po desce.

KOREK NABÍZÍ ATRAKTIVNÍ DESIGNY V RŮZNÝCH BARVÁCH

Korek se prezentuje v různých provedeních a barvách. Klasický design korku je k dispozici v různých texturách a odstínech. To Vám umožní vybrat ten, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám. Najdete zde také dřevěné nebo kamenné designy. Na korkové jádro, které obsahuje příslušný vzor, se pokládá ještě vinylová vrstva neobsahující znečisťující látky. Prkna Cortex jsou zcela synchronní, a tak se dají jen sotva rozlišit od skutečných přírodních materiálů. Jde tudíž o cennou alternativu k běžným vinylovým podlahám. Korek skvěle imituje borovici, dub i jiné dřeviny a další. Světlé a tmavé odstíny pak zapříčiňují, že každý pokoj může být oázou klidu a stylu, čehož je těžké dosáhnout klasickými dekoracemi.

TĚSNĚNÍ U KORKOVÝCH PODLAH JAKO HLAVNÍ KRITÉRIUM SPRÁVNÉHO VÝBĚRU

Klasické korkové podlahy bez dřevěného nebo kamenného vzhledu jsou obvykle utěsněné. Různí výrobci nabízejí již utěsněné produkty, ale jsou i výjimky, kde si těsnění můžete obstarat sami. Vždy je důležité použít speciální korkovou barvu, která se přizpůsobí elasticitě materiálu. Podlaha musí být vyčištěná od prachu a nečistot. Standardně je to však hotové a Vy si vybíráte preferovaný styl povrchové úpravy.

OBJEDNEJTE SI KORKOVÉ PODLAHY V ESHOPU BRICOFLOR ZA NEJLEPŠÍ CENU

V našem online obchodě BRICOFLOR naleznete nejdůležitější kolekce korkových podlah v mnoha zajímavých variantách přímo od předních výrobců. Proces objednávání jsme udělali co nejjednodušší, a proto pokud ještě nevíte, který vzor bude vypadat ve Vašem interiéru nejlépe, využijte naší služby zasílání vzorků zdarma. Následně už se snadno budete moct rozhodnout, jaký produkt zvolíte. Díky naší garanci nejlepší ceny si navíc můžete být jistí, že nikdy neutratíte více peněz než nutné. Objednávku zaplatíte pohodlně kartou nebo převodem. Pokud máte jakékoli dotazy nebo přání větší objednávky, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu, vždy Vám jsme rádi k dispozici. Spokojení zákazníci v západní Evropě nám věří už více než 10 let, přijdete se k nim. Těšíme se na naši spolupráci.