TRETFORD INTERLAND - PŘÍRODNÍ KOBERCOVÉ ČTVERCE

Kolekce Tretford Interland, která je vybavena se všemi výhodami modulární podlahy, je n…

Přečtěte si více
1 - 20 z 67 Produkty

Komfort a nenáročná údržba – To jsou kobercové čtverce Tretford

Počínaje vysoce kvalitní využitelnou oblastí byly k výrobě koberců Tretford použity pouze ty nejlepší materiály. Skládající se z 80% kašmírových kozí srsti a 20% nové vlny, sotva existují udržitelnější a přírodní alternativy pro váš životní prostor. Získaný z srstimongolských koz je umístěn do schopných rukou Weseler Teppich GmbH & Co.KG. na dokonale tvarovanou podlahovou krytinu. Při výrobě kobercových čtverců samozřejmě není ublíženo žádnému zvířeti! Právě naopak: kozy potřebují hustou srst pro chladné zimní měsíce, kdy na stepích zchladí na -40 °. Na druhou stranu tam v létě dosahuje až 30 °, takže zvířata jsou šťastná, když se zbaví husté srsti.

Po dalším zpracování si kozí srst zachovají některé ze svých praktických vlastností. Je považována za zvláště robustní, odolnou a dokonce i mírně odpuzující nečistoty! Díky tomu je údržba obzvláště snadná a máte více času dělat věci, které jsou zábavné! Kobercové čtverce Tretford jsou klasifikovány podle užitkové třídy 22 a jsou ideální pro průměrnou obytnou plochu. Jednoduše to znamená, že jej můžete snadno použít do ložnic, jídelen nebo obývacích pokojů.

Kobercové čtverce Tretford jsou vhodné pro alergiky

Mimochodem, vůně není vlastnost, která zůstává. Je známo, že textilní podlahové krytiny mají pozitivní vliv na klima v místnosti a někdy se dokonce doporučují alergikům. Důvodem je to, že částice prachu se zpočátku lepí na textilní vlákna kobercových dlaždic místo toho, aby se roztočily a dostaly se do vzduchu, který dýcháte. Pokud pravidelně odstraňujete prach a výkaly roztočů, které obsahuje, což ve většině případů vyvolává alergie, můžete si ušetřit spoustu zbytečného utrpení. Protože k výrobku byla použita přírodní vlna, výrobce přirozeně trval na ochraně textilních dlaždic před škůdci vlny.

Kobercové čtverce Tretford Interland nabízeny v několika barvách

Kromě toho, že kašmír není jen velmi odolný, vlákna mají také speciální strukturu, která reprodukuje barvy obzvláště brilantně. Jako specialista na tento přírodní materiál to Tretford využil a nabízí kobercové čtverce ve 40 různých barvách, z nichž všechny byly inspirovány dojmy z přírody. Vaše podlaha, která je k dispozici téměř ve všech barvách duhy, může být vyzdobena v široké škále úrovní jasu barev, žluté, červené, modré nebo zelené a nabízí téměř nesrovnatelný výběr, pomocí kterého si můžete své pokoje navrhnout až do posledního detailu. Pokud dáváte přednost něčemu jemnějšímu, najdete další rozmanitost s četnými vzory v hnědé, béžové, šedé nebo dokonce černé!

Protože všechny dekory mají stejnou praktickou velikost 50 x 50 cm, nemusíte se ani rozhodovat o konkrétní barvě! Jednoduše kombinujte své oblíbené barvy nebo vytvořte elegantní barevné přechody. Bďte kreativní a vytvořte skutečně individuální podlahu!

Snadná manipulace a rozmanité použití - Kobercové čtverce

Dlaždice Tretford jsou tzv. samonosné kobercové čtverce. Jsou takto pojmenovány, protože je lze instalovat bez lepidla. To nejen šetří čas během instalace, protože můžete kdykoliv upravit vyrovnání a polohu textilních dlaždic, ale pokládka je výrazně méně náchylná k chybám. Navíc v nejlepším případě nemusíte investovat do vhodného lepidla nebo můžete jednotlivé kousky jednoduše odstranit při práci na potěru, aniž byste museli zničit celou podlahu. Díky podložce z rouna a výsledné hmotnosti zůstávají textilní dlaždice spolehlivé a neklouzavé po podlaze.

Díky své speciální výrobní metodě jsou kobercové čtverce Tretford také obzvláště odolné proti proříznutí, ale jsou také velmi přizpůsobivé vašemu prostoru. Můžete například sami vytvářet vzory nebo kobercové čtverce uspořádat do ještě více zajímavých tvarů. 

SPOLEČNOST TRETFORD  - ENVIRONMENTÁLNĚ VĚDECKÁ A PŘÍRODNÍ FILOZOFIE PODNIKU

Pro kobercové čtverce Tretford se již více než 50 let používají vysoce kvalitní kozí kašmírové vlasy. Není tedy divu, že název charakteristického populárního produktu se stal synonymem celé společnosti. V 50. letech 20. století jako Weseler Teppich GmbH & Co. KG. založena, výrobce je již dlouho zavedený po celém světě a úspěšně působí v Evropě, Asii, Austrálii a USA. Filozofie společnosti, která je založena na udržitelném jednání, smyslu odpovědnosti a zachování zdrojů, činí z této společnosti renomovaného průkopníka, zejména s ohledem na aktuální vývoj a obecné zaměření na ochranu přírody a šetrnost k životnímu prostředí. 

Celá produkce je zaměřena na využití obnovitelných surovin a jejich recyklaci. Pokud je to možné, zbytky produkce se vracejí do materiálového cyklu. Speciálně vyvinuté vlákno Econyl je také založeno na tomto principu a sestává nejen z výrobních zbytků a starých materiálů, ale může být také znovu použito samo. Ale navzdory svému celosvětovému úspěchu zůstává společnost Tretford věrná své domovské zemi. V roce 2007 byl ve Weselu postaven nový stavební komplex, který na jednom místě zřídil výrobu, skladování a správu, čímž zajistil krátké přepravní trasy a ušetřil čas. 

Ozdobte své pokoje širokou paletou barevných kobercových dlaždic

Široká škála výrobců, kteří se nyní věnují kobercovým čtvercům, je výchozím bodem pro rozmanitost různých vzorů na trhu. Zákazníkovi jsou nabízena četná řešení různých požadavků v obytné a smluvní oblasti a umožňují individuální výběr přizpůsobený vašim osobním potřebám.

Paleta barev sahá od tradičních, tlumených tónů po pozitivní, moderní varianty - v závislosti na efektu, kterého chcete dosáhnout. Mnoho sbírek obsahuje rozsáhlý výběr klasických barev. Kobercové čtverce v neutrální šedé barvě, příjemné béžové a teplé hnědé jsou součástí standardní řady. Ale i pestřejší varianty se mohou zdát nenápadné a elegantní. Ztlumené, vyhrazené verze běžných barev jsou součástí mnoha sbírek a zajišťují vzhled země. 

Téměř přírodní lesy, bobule nebo vodní tóny dávají vašim pokojům barvu, aniž by vypadaly nepřirozeně. K dispozici jsou však i dekory v jasných, moderních barvách, jako je ozdobná růžová nebo silně oranžová

V rámci kolekcí lze různé barvy kombinovat podle vaší nálady. Lze nastavit vzrušující akcenty, tmavé tóny splňují jasné barvy trendů. Lze také vytvořit chodníky, které vytvářejí se harmonické kombinace nebo silné kontrasty, jsou uspořádány pruhy nebo šachovnicové vzory. Kobercové čtverce jsou velmi populární díky tomu, že můžete být velmi kreativní!

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více