Společnost Tretford z oblasti Dolního Porýní je v podnikání po dobu více než 50 …

Přečtěte si více
20 / 134 Produkty

Kobercové čtverce pro každé použití - vysoce kvalitní materiál

Všestranný svět produktů, který nabízejí kobercové čtverce Tretford, lze zhruba rozdělit do dvou segmentů. Chcete-li snít o tom, že budete mít svůj vlastní domov, prozkoumejte kolekce Interland, Voyage a Dolce Vita, které nabízejí obrovskou škálu barev a složení kobercového čtverce je vyrobené z 80% kašmírových kozích chlupů a 20% nové vlny, které jsou připevněny k rozměrově stabilní netkané zádové části. 

Kobercové čtverce Tretford mají praktickou užitnou třídu 22, což znamená, že byly vyrobeny pro průměrnou obytnou plochu. Tyto sbírky jsou ideální pro obývací pokoje, ložnice nebo pokoje pro hosty, jídelní kout a obývací pokoj.

Pokud však nechcete dělat každodenní práci bez pocitu přirozené podlahy, doporučujeme vám vybrat si vysoce odolné kobercové dlaždice z kolekce Tretford Interlife. Mají vysokou užitnou třídu 33 pro komerční využití a užitnou třídu 23 pro obytné prostory, a proto je lze flexibilně používat téměř kdekoli. To je v neposlední řadě způsobeno složením 70% kozí srsti a 30% polyamidu 6, což společně vede k ještě robustnější použitelné ploše. 

Proto se často používají v kancelářích, konferenčních místnostech nebo menších obchodních prostorech. Můžete však také vytvořit zcela nové pokoje s obklady Tretford doma. Vyšší třída použití umožňuje zdobit elegantní design ve vstupních prostorách, dětských pokojích pro starší děti nebo dokonce v soukromých studovnách. Protože to mnoho lidí neví, je to, že musí být mnohem robustnější než klasická varianta bydlení kvůli častému používání v každodenním životě a na krátké vzdálenosti.

Kobercové čtverce Tretford - charakteristika koberců

Kromě tříd použití a materiálového složení vám sbírky nabízejí relativně homogenní vlastnosti na ryze technické stránce. Všechny mají celkovou tloušťku přibližně 8,0 mm a celkovou hmotnost 3,7 kg / m². Kobercová čtverce jsou 50 x 50 cm velké a mají použitelnou plochu odolnou proti proříznutí. Jsou antistatické a lze je dokonce kombinovat s podlahovým vytápěním na bázi horké vody. 

Obě podlahy jsou vhodné pro kolečka židlí, přičemž výrobce doporučuje používat plastovou podložku při použití kancelářských židlí v kolekcích obývacího pokoje. Jejich chování při požáru podle Cfl-s1 ukazuje, že jsou nehořlavé, a ukazuje, že kobercové čtverce vytvářejí jen malé množství kouře i v případě požáru. Pro tišší hluk v pozadí nabízejí kobercové čtverce také vlastnosti pohlcující zvuk, které jsou patrné mimo jiné v opatřeních na zlepšení zvuku se silným dopadem až do 24 dB.

Další výhodou textilních podlahových krytin je to, že bylo prokázáno, že snižují obsah jemného prachu ve vzduchu. Jemné částice prachu se přilepí na rozdrcená vlákna kobercových dlaždic, když přicházejí do styku, takže se již nemohou dostat do vzduchu, který dýcháte. Díky tomu jsou ideální pro alergiky, kteří trpí například alergií na roztoče. Pravidelné čištění pomocí vysavače odstraňuje jemný prach, takže se vytvářejí nové kapacity pro vázání nových částic.

Snadná manipulace a rozmanité použití - kobercové čtverce

Dlaždice Tretford jsou tzv. samonosné kobercové čtverce. Jsou takto pojmenovány, protože je lze instalovat bez lepidla. To nejen šetří čas během instalace, protože můžete kdykoliv upravit vyrovnání a polohu textilních dlaždic, ale pokládka je výrazně méně náchylná k chybám. Navíc v nejlepším případě nemusíte investovat do vhodného lepidla nebo můžete jednotlivé kousky jednoduše odstranit při práci na potěru, aniž byste museli zničit celou podlahu. Díky podložce z rouna a výsledné hmotnosti zůstávají textilní dlaždice spolehlivé a neklouzavé po podlaze.

Díky své speciální výrobní metodě jsou kobercové čtverce Tretford také obzvláště odolné proti proříznutí, ale jsou také velmi přizpůsobivé vašemu prostoru. Můžete například sami vytvářet vzory nebo kobercové čtverce uspořádat do ještě více zajímavých tvarů. 

Kobercové čtverce Tretford jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálu 

Kašmír je materiál, který známe v našich zeměpisných šířkách, zejména pro výrobu šátků, rukavic nebo podobných zimních oděvů. Prostřednictvím tohoto zpracování spojuje mnoho čistých luxusních předmětů s kašmírem, které jsou plyšově měkké a udržují vás nebo vaše prostředí teplé. I když materiál příze má tyto vlastnosti sám o sobě, je přežití zvířat přirozeně zajištěno velkou životností. 

Jak už název napovídá, kašmír je robustní srst kašmírských koz, které žijí ve vysokých plošinách mongolské stepi. Na volném prostranství se vyznačují zejména silnými povětrnostními vlivy, kterým lidé a jejich zvířata musí statečně čelit. V zimě to znamená mimo jiné vydržet teploty až do -40 °. Kromě těchto silných teplot pod bodem mrazu se v zimě vyznačuje spousta srážek, a tím i vlhkost a bahno. Díky své jedinečné struktuře a nečistotě odpuzující přirozené tukové vrstvy, zvířata mohou nejen přežít v chladu, ale také je chránit před vlhkostí a kontaminací - vlastnosti, které zůstávají v omezené míře i při zpracování na kobercové čtverce Tretford.

V létě však teploty dosahují až 30 °, takže zvířata na jaře jemnou srst shazují, jinak by pro ně bylo příliš teplo. Díky změně srsti se kašmírové chlupy se extrahují, což se provádí jemně bez toho, aniž by se zvířeti ublížilo. 

č Zde se dokonce člověk vyhýbá holení zvířat plešatým, protože se v tomto procesu mohli zranit. Tradičně se používají hřebeny nebo nůžky. Pokud jde o výrobu vlny, pojem nová vlna také znamená, že vlna je materiálem získaným od živých zvířat. Protože zvířata nejsou jen základem života lidí, kteří tam žijí, někdy mají dokonce status rodinných příslušníků, na rozdíl od našich domácích mazlíčků.

Společnost TRETFORD  - Enviromentálně vědecká a přírodní filozofie podniku

Pro kobercové čtverce Tretford se již více než 50 let používají vysoce kvalitní kozí kašmírové vlasy. Není tedy divu, že název charakteristického populárního produktu se stal synonymem celé společnosti. V 50. letech 20. století jako Weseler Teppich GmbH & Co. KG. založena, výrobce je již dlouho zavedený po celém světě a úspěšně působí v Evropě, Asii, Austrálii a USA. Filozofie společnosti, která je založena na udržitelném jednání, smyslu odpovědnosti a zachování zdrojů, činí z této společnosti renomovaného průkopníka, zejména s ohledem na aktuální vývoj a obecné zaměření na ochranu přírody a šetrnost k životnímu prostředí. 

Celá produkce je zaměřena na využití obnovitelných surovin a jejich recyklaci. Pokud je to možné, zbytky produkce se vracejí do materiálového cyklu. Speciálně vyvinuté vlákno Econyl je také založeno na tomto principu a sestává nejen z výrobních zbytků a starých materiálů, ale může být také znovu použito samo. Ale navzdory svému celosvětovému úspěchu zůstává společnost Tretford věrná své domovské zemi. V roce 2007 byl ve Weselu postaven nový stavební komplex, který na jednom místě zřídil výrobu, skladování a správu, čímž zajistil krátké přepravní trasy a ušetřil čas. 

Ozdobte své pokoje s normální variantou barev barev kobercových dlaždic

Široká škála výrobců, kteří se nyní věnují kobercovým čtvercům, je výchozím bodem pro rozmanitost různých vzorů na trhu. Zákazníkovi jsou nabízena četná řešení různých požadavků v obytné a smluvní oblasti a umožňují individuální výběr přizpůsobený vašim osobním potřebám.

Paleta barev sahá od tradičních, tlumených tónů po pozitivní, moderní varianty - v závislosti na efektu, kterého chcete dosáhnout. Mnoho sbírek obsahuje rozsáhlý výběr klasických barev. Kobercové čtverce v neutrální šedé barvě, příjemné béžové a teplé hnědé jsou součástí standardní řady. Ale i pestřejší varianty se mohou zdát nenápadné a elegantní. Ztlumené, vyhrazené verze běžných barev jsou součástí mnoha sbírek a zajišťují vzhled země. 

Téměř přírodní lesy, bobule nebo vodní tóny dávají vašim pokojům barvu, aniž by vypadaly nepřirozeně. K dispozici jsou však i dekory v jasných, moderních barvách, jako je ozdobná růžová nebo silně oranžová

V rámci kolekcí lze různé barvy kombinovat podle vaší nálady. Lze nastavit vzrušující akcenty, tmavé tóny splňují jasné barvy trendů. Lze také vytvořit chodníky, které vytvářejí se harmonické kombinace nebo silné kontrasty, jsou uspořádány pruhy nebo šachovnicové vzory. Kobercové čtverce jsou velmi populární díky tomu, že můžete být velmi kreativní!

Kobercové čtverce - obrovská možnost výběru a designů

Nejen, že je paleta barev obrovská, jsou zde také bohaté struktury, povrchové vlastnosti a vzory. Tradiční smyčková tkanina, která je k dispozici v mnoha variantách, je zvláště robustní. Smyčky různých šířek vytvářejí skvělé efekty, pevně tkané kobercové čtverce vytvářejí obzvláště plochý a pevný povrch. Kobercové čtverce obsahují kvalitní polyamidové vlákno, a proto jsou velmi měkké a pohodlné. 

Velká část je vyrobena z dokonale sladěné směsi různě barevných přízí, a tak dostává atraktivní mottling, který je někdy jemný, někdy silný a účinný a usnadňuje údržbu povrchu kobercových dlaždic, protože nečistoty jsou méně patrné. Na míru přizpůsobený současným trendům ve světě nábytku a interiérového designu, může být váš osobní design pokoje dokonale doplněn o kobercové čtverce a pokoje bez ozdobných prvků mohou být vyzdobeny právě kobercem.

Objednávejte kobercové čtverce na eshopu Bricoflor

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více