Close icon

KOBERCOVÉ ČTVERCE DESSO ESSENCE - NEJLEPŠÍ KVALITA V RÁMCI CEN

Desso Essence kobercové čtverce jsou výrobkem vysoké kvality a dobré ceny. Tato textilní…

Přečtěte si více
1 - 17 z 17 Produkty

DESSO ESSENCE KOBERCOVÉ ČTVERCE A JEJICH VÝHODY VE VYSOCE FREKVENTOVANÝCH OBLASTECH

Kobercové čtverce Desso Essence jsou objektově orientované. Celková tloušťka dlaždic je 5,5 mm a celá podlahová krytina má všechny technické vlastnosti, které jsou vyžadovány při použití v obchodních prostorách. Dlaždice mají užitnou třídu 33. Dlaždice mají vlnu o tloušťce 2,6 mm, která poskytuje příjemné zážitky a nízké náklady na údržbu. Jakékoli nečistoty zavedené do vrstvy polyamidových vláken lze rychle odstranit vysavačem.

Pokud se jedna z dlaždic neopravitelně poškodí nebo zašpiní, můžete ji snadno vyjmout a vyměnit nebo vyčistit. Díky těmto vlastnostem a vysoké kvalitě jsou podlahy v Desso dlaždicích dokonalým krytem pro komerční a kancelářské prostory, galerie, hotely nebo vzdělávací místnosti. Spodní část dlaždic Desso je k dispozici ve dvou variantách: ProBase® nebo EcoBase®. Chcete-li objednat kobercové čtverce s ekologickým, živočišným EcoBase®, přidejte ke své objednávce komentář. Koberečky Desso Essence budou perfektně umístěny v pokojích s velkými plochami a vysokým zatížením.

VYTVOŘTE ČISTŠÍ A LEPŠÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ - KOBERCOVÉ ČTVERCE

Díky kobercům Essence můžete rychle vytvořit jednoduchý a elegantní kryt ve svém prostoru. Můžete si vybrat z 24 různých odstínů. Návrh dlaždic je založen na jednoduché kombinaci dvou harmonických odstínů, které se dokonale doplňují. Tento postup umožňuje plynulý přechod jednoho tónu do druhého. Kolekce nabízí nejen klasický mix základních barev, jako jsou odstíny šedé nebo antracitové, ale i mnoho dalších zajímavých barev.

Pokud se vám líbí v intenzivních barvách, jako je červená, oranžová, fialová nebo zelená, tato kolekce vám poskytne vaše barevné akcenty. Všechny varianty můžete uspořádat rovnoměrně po celém povrchu i v kombinaci s jinými barvami. Desso dlaždice mohou být také kombinovány s výrobky z jiné kolekce, jako jsou Desso Essence Stripe a Essence Maze. Kombinací dlaždic s různými barvami a povrchy můžete vytvořit jedinečnou atmosféru a originální design.

ŠIROKÁ VOLBA PRO KAŽDÝ PROJEKT: KOLEKCE DESSO ESSENCE MŮŽE VŠE VYNAHRADIT

Sbírka společnosti Essence Desso, nabízí širokou škálu barev, z nichž si můžete vybrat své oblíbené, zcela podle vlastního uvážení. Kobercové čtverceodolné proti vyblednutí jsou k dispozici ve více než dvaceti barvách. Stačí vybrat! A co čerstvě zelená barva v desce Desso Essence "A863 7074". Tento živý odstín dává místnostem svěžest. Současně můžete tuto barvu kombinovat s Essence Desso "A863 9111", abyste vytvořili zajímavé barevné akcenty. Mírně odlišnou variantou, který také stojí za pozornost, je Desso Essence "A863 3821". Tato tmavě modrá nadčasová výzdoba může být kombinována s jakýmkoliv nábytkem a oživena zajímavým doplňkem. Vše závisí na vás a vašem vkusu. Objevte kolekci Essence a vyberte si svou oblíbenou barvu.

SNADNÁ INSTALACE, KTEROU PROVEDETE I VY

S Essence Desso se každá rekonstrukce stává mnohem příjemnější. Díky použité technologii lze textilní kobercové čtverce instalovat rychle a snadno na téměř jakýkoli povrch. Díky tomu bude vaše renovační práce výrazně kratší. Samolepící sestavu mohou provádět i amatéři. Dosažení stabilního povrchu bez použití spojovacích prostředků bylo možné díky zvýšené hmotnosti každé dlaždice. S plošnou hmotností 4050 g / m² lze na povrchu jednoduše položit kobercové čtverce, aby se držely dohromady. Chcete-li ulehčit život, můžete si v mnoha případech položit i staré podlahové krytiny. Správná instalace spočívá v umístění dlaždic směrem dolů a případně jejich přizpůsobení rozměrům místnosti. Chcete-li rozřezat kobercové čtverce na jinou velikost, použijte lichoběžníkový koberec, který je k dispozici v každém obchodě s DIY.

Kobercové čtverce a jejich technická charakteristika

Při výběru nových podlah to není jen vzhled, který se počítá. Technické vlastnosti daného podlahového krytu jsou stejně důležité. Vhodné kobercové čtverce by měly být rozměrově stabilní, antistatické vlastnosti, zpomalovač hoření, a non-skluzu, ale také vydrží nábytek na kolečkách používaný v kancelářském prostředí. Desso dlaždice absorbují zvuky až do 24 dB, což zajišťuje maximální komfort nebo odpočinek. Díky vynikající ceně dlaždic z kolekce Desso Essence můžete tyto vlastnosti přenést do svých pokojů.

Desso - Kobercové čtverce z kvalitní společnosti

Společnost Desso se zaměřuje zejména na sofistikovaný design a realizaci zvláště udržitelných produktů od výroby až po konec životnosti. Kobercové čtverce vyrobené podle speciálních požadavků na kvalitu proto do tohoto konceptu bez problému zapadají. Současně je nutné zmínit, že nejde o pozitivní prvek jen pro životní prostředí, ale rovněž pro velkou výhodu pro zákazníky, jelikož Desso klade důraz i na zdravé vnitřní klima, a to s ohledem na to, že v uzavřených prostorech trávíme 90 % svého času. 

Kobercové čtverce jsou čím dál tím víc oblíbené díky své flexibilitě, nekomplikované manipulaci a výjimečnému designu. Důležitou roli hraje také inovace, např. čištění vzduchu technologií AirMaster a lepší akustika v místnosti díky technologii SoundMaster. Desso si svými produkty udělal na trhu velmi dobré jméno a zařadil se mezi přední výrobce. Jeho koberce se používají v komerčních, i pohostinských prostorech, v lodní i letecké dopravě, stejně jako v domácnostech koncovými zákazníky. Nabízejí optimální vlastnosti pro všechny požadavky.

Kobercové čtverce firmy Desso - Jedinečný design

Tím, že většinu našeho života trávíme ve vnitřních prostorech, je design podlahy velmi důležitý. Podvědomě jej neustále vnímáme, ovlivňuje naše pracovní i životní prostředí. Nizozemská společnost si tuto skutečnost uvědomuje, a tak při navrhování svých produktů sleduje stále současné trendy, čímž umožní každému interiéru vypadat moderně. Samoležící kobercové čtverce Desso jsou navržené s velkou kreativitou a důrazem na detail, ozdobí naprosto jakýkoli interiér. Ambiciózní tým konstruktérů odpovídá za barvy, textury a požadovanou atmosféru. To znamená, že Desso nabízí spoustu kolekcí takřka ve všech odstínech, od jemných a přirozených až po intenzivní a zářivé, od klasických až po neobvyklé a moderní. Také dekory jsou velmi různorodé, najdete zde body, pásy, lineární či organické vzory. Právě tato rozmanitost Vám umožní vytvořit zcela originální prostor, na který budete pyšní. Všechny tyto barvy a struktury samoležících koberců mají pozitivní vliv na zdraví, pohodu a výkon lidí v místnosti.

Dále se tyto kobercové čtverce vyznačují úspěšnou kombinací atraktivního vzhledu a vysoké kvality. Perfektní produkt dluží za svou odolnost a trvanlivost kvalitní, částečně recyklované, přízi. Univerzální použití i v obchodě a na veřejných místech dokazuje schopnost snášení denního vysokého provozu, přičemž ani po několika letech neztratí na atraktivitě.

Desso Essence: Samoležící kobercové čtverce vhodné do prostor s vysokou zátěží

Obzvláště atraktivní, s bezkonkurenčním poměrem cena/výkon. To jsou atributy, díky nimž se kolekce Desso Essence stala velice populární. Vysoce kvalitní příze vyrobená ze 100% čistého polyamidu vypadá v soukromém i komerčním sektoru velmi dobře. Řada nabízí 24 barev, přičemž všechny sestávají z kombinace dokonale koordinovaných odstínů, které vytváří vzrušující, a přesto jemnou strakatost.

Desso dále představuje klasickou béžovou nebo šedou barvu, stejně jako tóny antracitu nebo výrazně červené nebo modré. Všechny barvy lze navíc vzájemně kombinovat, a tak si můžete vytvořit přesně takovou podlahu, po které toužíte. Okořenit to pak můžete například nepravidelně pruhovanými čtverci z kolekce Desso Essence Structure. Řadu Essence můžete používat i v těch nejpoužívanějších komerčních prostorech, je odolná vůči kolečkovým židlím, stabilní, protiskluzná a ohnivzdorná. Má tedy všechny základní bezpečnostní prvky, které ještě pozvedává výrazná absorpce zvuku. Maximální pohodlí tak máte zajištěno.

KOBERCOVÉ ČTVERCE DESSO ESSENCE - NEJLEPŠÍ KVALITA V RÁMCI CEN

Desso Essence kobercové dlaždice jsou výrobkem vysoké kvality a dobré ceny. Tato textilní podšívka v dlaždicích je odolný výrobek, který je ideální pro povrchové úpravy v komerčních budovách. Kolekce nabízí širokou škálu barev, které budou vyhovovat vašim potřebám. Kromě tradičních "kancelářských" odstínů, např. béžové, hnědé a šedé, najdete také výraznější barvy jako červená, oranžová, fialová a další. Desso kobercové dlaždice zaručují hladký a krásný povrch, který potěší nadčasovým dekorem.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE DESSO NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více