Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

KOBERCOVÉ ČTVERCE DESSO ESSENCE - NEJLEPŠÍ KVALITA V RÁMCI CEN

Desso Essence kobercové dlaždice jsou výrobkem vysoké kvality a dobré ceny. Tato textilní podšívka v dlaždicích je odolný výrobek, který je ideální pro povrchové úpravy v komerčních budovách. Kolekce nabízí širokou škálu barev, které budou vyhovovat vašim potřebám. Kromě tradičních "kancelářských" odstínů, např. béžové, hnědé a šedé, najdete také výraznější barvy jako červená, oranžová, fialová a další. Desso kobercové dlaždice zaručují hladký a krásný povrch, který potěší nadčasovým dekorem.

Dozvědět se více

Desso Essence

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Objevte odolnou kolekci Desso Essence v online obchodě BRICOFLOR a vyberte správnou podlahovou krytinu, na kterou se můžete kdykoli spolehnout.

 

DESSO ESSENCE A JEHO VÝHODY VE VYSOCE FREKVENTOVANÝCH OBLASTECH

Koberečky Desso Essence jsou objektově orientované. Celková tloušťka dlaždic je 5,5 mm a celá podlahová krytina má všechny technické vlastnosti, které jsou vyžadovány při použití v obchodních prostorách. Dlaždice mají třídu použitelnosti 33. Dlaždice mají vlnu o tloušťce 2,6 mm, která poskytuje příjemné zážitky a nízké náklady na údržbu. Jakékoli nečistoty zavedené do vrstvy polyamidových vláken lze rychle odstranit vysavačem. Pokud se jedna z dlaždic neopravitelně poškodí nebo zašpiní, můžete ji snadno vyjmout a vyměnit nebo vyčistit. Díky těmto vlastnostem a vysoké kvalitě jsou podlahy v Desso dlaždicích dokonalým krytem pro komerční a kancelářské prostory, galerie, hotely nebo vzdělávací místnosti. Spodní část dlaždic Desso je k dispozici ve dvou variantách: ProBase® nebo EcoBase®. Chcete-li objednat dlaždice s ekologickým, živočišným EcoBase®, přidejte ke své objednávce komentář. Koberečky Desso Essence budou perfektně umístěny v pokojích s velkými plochami a vysokým zatížením.

 

VYTVOŘTE ČISTŠÍ A LEPŠÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

Díky kobercům Essence můžete rychle vytvořit jednoduchý a elegantní kryt ve svém prostoru. Můžete si vybrat z 24 různých odstínů. Návrh dlaždic je založen na jednoduché kombinaci dvou harmonických odstínů, které se dokonale doplňují. Tento postup umožňuje plynulý přechod jednoho tónu do druhého. Kolekce nabízí nejen klasický mix základních barev, jako jsou odstíny šedé nebo antracitové, ale i mnoho dalších zajímavých barev. Pokud se vám líbí v intenzivních barvách, jako je červená, oranžová, fialová nebo zelená, tato kolekce vám poskytne vaše barevné akcenty. Všechny varianty můžete uspořádat rovnoměrně po celém povrchu i v kombinaci s jinými barvami. Desso dlaždice mohou být také kombinovány s výrobky z jiné kolekce, jako jsou Desso Essence Stripe a Essence Maze. Kombinací dlaždic s různými barvami a povrchy můžete vytvořit jedinečnou atmosféru a originální design.

 

ŠIROKÁ VOLBA PRO KAŽDÝ PROJEKT: KOLEKCE DESSO ESSENCE MŮŽE VŠE VYNAHRADIT

Sbírka společnosti Essence Desso, nabízí širokou škálu barev, z nichž si můžete vybrat své oblíbené, zcela podle vlastního uvážení. Dlaždice odolné proti vyblednutí jsou k dispozici ve více než dvaceti barvách. Stačí vybrat! A co čerstvě zelená barva v desce Desso Essence "A863 7074". Tento živý odstín dává místnostem svěžest. Současně můžete tuto barvu kombinovat s Essence Desso "A863 9111", abyste vytvořili zajímavé barevné akcenty. Mírně odlišnou variantou, který také stojí za pozornost, je Desso Essence "A863 3821". Tato tmavě modrá nadčasová výzdoba může být kombinována s jakýmkoliv nábytkem a oživena zajímavým doplňkem. Vše závisí na vás a vašem vkusu. Objevte kolekci Essence a vyberte si svou oblíbenou barvu.

 

SNADNÁ INSTALACE, KTEROU PROVEDETE I VY

S Essence Desso se každá rekonstrukce stává mnohem příjemnější. Díky použité technologii lze textilní kobercové dlaždice instalovat rychle a snadno na téměř jakýkoli povrch. Díky tomu bude vaše renovační práce výrazně kratší. Samolepící sestavu mohou provádět i amatéři. Dosažení stabilního povrchu bez použití spojovacích prostředků bylo možné díky zvýšené hmotnosti každé dlaždice. S plošnou hmotností 4050 g / m² lze na povrchu jednoduše položit dlaždice, aby se držely dohromady. Chcete-li ulehčit život, můžete si v mnoha případech položit i staré podlahové krytiny. Správná instalace spočívá v umístění dlaždic směrem dolů a případně jejich přizpůsobení rozměrům místnosti. Chcete-li rozřezat dlaždice na jinou velikost, použijte lichoběžníkový koberec, který je k dispozici v každém obchodě s DIY.

 

TECHNICKÁ CHARAKTERISTIKA DLAŽDIC

Při výběru nových podlah to není jen vzhled, který se počítá. Technické vlastnosti daného podlahového krytu jsou stejně důležité. Vhodné kobercové dlaždice by měly být rozměrově stabilní, antistatické vlastnosti, zpomalovač hoření, a non-skluzu, ale také vydrží nábytek na kolečkách používaný v kancelářském prostředí. Desso dlaždice absorbují zvuky až do 24 dB, což zajišťuje maximální komfort nebo odpočinek. Díky vynikající ceně dlaždic z kolekce Desso Essence můžete tyto vlastnosti přenést do svých pokojů.

 

VÍTEJTE U NÁKUPŮ V BRICOFLORU

Už jste si vybrali svůj oblíbený vzor z dlaždic Desso Essence? Nebo možná některý z těchto návrhů dokonale odpovídá podlaze, kterou jste vybrali z jiných sbírek tohoto výrobce? Nečekejte - objednejte čtverce za dobrou cenu během několika kliknutí. Vybírejte a plaťte, jak chcete, dodáme zboží k vašim dveřím. Pokud si nejste jisti stínem, objednejte si bezplatný vzorek a udělejte to nejlepší rozhodnutí. V BRICOFLOR garantujeme také nejlepší cenu a výhodné individuální nabídky. Kontaktujte nás a poznejte výhody, které nabízíme.