Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

ELEGANCE POSKYTOVANÁ KOLEKCÍ DESSO ESSENCE STRUCTURE

Pracovní prostředí vyžaduje správnou konstrukci podlahy, což je důvod, proč jsou kobercové dlaždice z kolekce Desso Essence Structure ideální volbou. Rovnoměrná distribuce barev v napodobující povaze vzorku udržuje průhlednou optickou strukturu místností. Kobercové dlaždice jsou k dispozici ve více než deseti barvách, od tradičních antracitů, béžových a hnědých, můžete změnit podlahu červenou, zelenou a intenzivně modrou. Můžete volně kombinovat tradiční barvy s nádechem extravagance, až dostanete perfektní povrch, přizpůsobený vaší kanceláři.

Dozvědět se více

Desso Essence Structure

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

 KOBERCOVÉ ČTVERCE DESSO ESSENCE STRUCTURE ZA ATRAKTIVNÍ CENU

Chcete-li vytvořit interiér snů, položte podlahu dostupných barev do kolekce Desso Essensce Structure nebo je kombinujte s jinými produkty značky Desso. Univerzální rozměry koberců o rozměrech 50 x 50 cm, které jsou ideální jak pro velké prostory, tak pro místnosti, které jsou rozděleny na menší. Modulární podlahová krytina má třídu použitelnosti 33 pro komerční prostory, což je zárukou síly pro opravdu intenzivní, frekventované místnosti. Dodatečné zpevnění povrchu je zajištěno použitím speciální vrstvy Desso ProBase Polyver®. Navíc výška rouna je 2,8 mm a celková výška koberce Desso Essence Stripe je 6,5 mm. Unikátní měkkost a jemnost tkaniny je radost po mnoho let používání. Těžký nábytek a židle na kolečkách nezpůsobí žádné viditelné poškození, navzdory intenzivnímu použití! Teplo podlahy je další radostí a možnost položení na podlahové vytápění poskytuje další pohodlí místnosti.

 

NOVÁ KVALITA BEZPEČNOSTI ZARUČENÁ VÝROBCEM A POTVRZENÁ SCHVÁLENÍMI

S cílem zajistit co nejvyšší kvalitu kobercových čtverců s Desso sběrného Essence struktury byl použit model Cradle to Cradle, což znamená, že výrobce se podílí na tvorbě produktů přispívajících ke svému zdraví. Koberec s certifikátem Bfl-s1 je nejvyšší požární bezpečnostní standard, koberec může být úspěšně umístěn v únikových chodbách. Koberce Desso jsou certifikovány podle CRI Green Label, tj. kobercové dlaždice Desso Essence Structure neobsahují emise těkavých chemických a organických sloučenin. Desso modulární podlaha poskytuje nejvyšší kvalitu vzduchu v kancelářských prostorách. Navíc jsou kobercové dlaždice Essence Structure k dispozici s ekologicky šetrným substrátem ecoBase®. Můžete je recyklovat 100%, starat se o životní prostředí a umožnit udržitelnou výrobu. Na podlaze koberce kolekci Essence Struktura je vyrobena ze 100% polyesteru s dlouhou životností ve formátu 50 cm x 50 cm, což vám umožní zůstat vizuálně přitažlivé zároveň mají vynikající odhlučnění vlastnosti, antistatické, protiskluzové a zpomalující hoření.

 

UMÍSTĚNÍ NOVÉ PODLAHY JE SNADNÉ DÍKY JEDNODUCHÉ INSTALACI

Chcete-li nainstalovat novou podlahu, nemusíte najmout profesionály. Šetřete čas a peníze s moderním řešením pro uvolnění. Dlaždice z koberečku Desso Essence Structure zajistíte bez použití lepidla a jiných spojovacích prostředků. Postupujte podle instrukcí a uspořádáte svou vysněnou podlahu v krátké době. Chcete-li řezat dlaždice, stačí trapézový nůž. Stačí jen, aby byl povrch vyrovnaný a vaše nová podlaha bude připravená. Spokojenost s dobře provedenou nezávislou prací je však neocenitelná. Nedostatek upevňovacích prostředků znamená, že je můžete snadno použít po položení podlahy. Hmotnost 580 g / m² každého prvku zajišťuje, že dlaždice zůstanou na zemi a nebudou se posunovat. Velkou výhodou sestavy je skutečnost, že je stejně snadné demontovat část podlahy, aniž by byla nutná celková renovace. Pokud je některý z prvků poškozen nebo vás nudí vzorem podlahy, můžete snadno uspořádat nový nebo vyměnit konkrétní dlaždici. Není třeba rozsáhlé renovace!

 

ONLINE OBCHOD, KTERÝ PLNÍ VAŠE OČEKÁVÁNÍ - TO JE BRICOFLOR

Bohatá nabídka nabízí celou řadu barev z kolekce Desso Essence Structure. Sedět pohodlně v křesle a ve shodném čase můžete procházet všechny produkty, a když si vyberete něco konkrétního, kontaktujte nás. Garantujeme odborné technické poradenství a odpovíme na všechny otázky týkající se objednávky a doručení. Věřte profesionálům při navrhování nepodstatných interiérů. Pokud si chcete být jisti správnou volbou, pošleme vám bezplatný vzorek, nezapomeňte - nemusíte kupovat bez kontroly. Vysoce kvalitní výrobky za rozumné ceny jsou motto BRICOFLORu. Nová podlaha je na dosah ruky a estetický a funkční interiér vám bude sloužit po mnoho let. Zkontrolujte, individuální nabídka na vás čeká.