Desso Essence Structure - Kobercové čtverce s elegancí

Kobercové čtverce z kolekce Desso Essence Structure jsou ideální volbou nejen do kancelář&iacu…

Přečtěte si více

KOBERCOVÉ ČTVERCE DESSO ESSENCE STRUCTURE ZA ATRAKTIVNÍ CENU

Chcete-li vytvořit interiér snů, položte podlahu dostupných barev do kolekce Desso Essensce Structure nebo je kombinujte s jinými produkty značky Desso. Univerzální rozměry koberců o rozměrech 50 x 50 cm, které jsou ideální jak pro velké prostory, tak pro místnosti, které jsou rozděleny na menší. Modulární podlahová krytina má užitnou třídu 33 pro komerční prostory, což je zárukou síly pro opravdu intenzivní, frekventované místnosti.

Dodatečné zpevnění povrchu je zajištěno použitím speciální vrstvy Desso ProBase Polyver®. Navíc výška rouna je 2,8 mm a celková výška koberce Desso Essence Stripe je 6,5 mm. Unikátní měkkost a jemnost tkaniny je radost po mnoho let používání. Těžký nábytek a židle na kolečkách nezpůsobí žádné viditelné poškození, navzdory intenzivnímu použití! Teplo podlahy je další radostí a možnost položení na podlahové vytápění poskytuje další pohodlí místnosti.

NOVÁ KVALITA BEZPEČNOSTI ZARUČENÁ VÝROBCEM 

S cílem zajistit co nejvyšší kvalitu kobercových čtverců s Desso sběrného Essence struktury byl použit model Cradle to Cradle, což znamená, že výrobce se podílí na tvorbě produktů přispívajících ke svému zdraví. Koberec s certifikátem Bfl-s1 je nejvyšší požární bezpečnostní standard, koberec může být úspěšně umístěn v únikových chodbách. Koberce Desso jsou certifikovány podle CRI Green Label, tj. kobercové čtverce Desso Essence Structure neobsahují emise těkavých chemických a organických sloučenin.

Desso kobercové čtverce poskytují nejvyšší kvalitu vzduchu v kancelářských prostorách. Navíc jsou kobercové dlaždice Essence Structure k dispozici s ekologicky šetrným substrátem ecoBase®. Můžete je recyklovat 100%, starat se o životní prostředí a umožnit udržitelnou výrobu. Na podlaze koberce kolekci Essence Struktura je vyrobena ze 100% polyesteru s dlouhou životností ve formátu 50 cm x 50 cm, což vám umožní zůstat vizuálně přitažlivé zároveň mají vynikající odhlučnění vlastnosti, antistatické, protiskluzové a zpomalující hoření.

Kobercové čtverce a jejich jednoduchá instalace

Chcete-li nainstalovat novou podlahu, nemusíte najmout profesionály. Šetřete čas a peníze s moderním řešením pro uvolnění. Dlaždice z koberečku Desso Essence Structure zajistíte bez použití lepidla a jiných spojovacích prostředků. Postupujte podle instrukcí a uspořádáte svou vysněnou podlahu v krátké době. Chcete-li řezat dlaždice, stačí trapézový nůž. Stačí jen, aby byl povrch vyrovnaný a vaše nová podlaha bude připravená. Spokojenost s dobře provedenou nezávislou prací je však neocenitelná.

Nedostatek upevňovacích prostředků znamená, že je můžete snadno použít po položení podlahy. Hmotnost 580 g / m² každého prvku zajišťuje, že dlaždice zůstanou na zemi a nebudou se posunovat. Velkou výhodou sestavy je skutečnost, že je stejně snadné demontovat část podlahy, aniž by byla nutná celková renovace. Pokud je některý z prvků poškozen nebo vás nudí vzorem podlahy, můžete snadno uspořádat nový nebo vyměnit konkrétní dlaždici. Není třeba rozsáhlé renovace!

DESSO - KOBERCOVÉ ČTVERCE Z KVALITNÍ SPOLEČNOSTI 

Společnost Desso se zaměřuje zejména na sofistikovaný design a realizaci zvláště udržitelných produktů od výroby až po konec životnosti. Kobercové čtverce vyrobené podle speciálních požadavků na kvalitu proto do tohoto konceptu bez problému zapadají. Současně je nutné zmínit, že nejde o pozitivní prvek jen pro životní prostředí, ale rovněž pro velkou výhodu pro zákazníky, jelikož Desso klade důraz i na zdravé vnitřní klima, a to s ohledem na to, že v uzavřených prostorech trávíme 90 % svého času. Kobercové čtverce jsou čím dál tím víc oblíbené díky své flexibilitě, nekomplikované manipulaci a výjimečnému designu. Důležitou roli hraje také inovace, např. čištění vzduchu technologií AirMaster a lepší akustika v místnosti díky technologii SoundMaster. Desso si svými produkty udělal na trhu velmi dobré jméno a zařadil se mezi přední výrobce. Jeho koberce se používají v komerčních, i pohostinských prostorech, v lodní i letecké dopravě, stejně jako v domácnostech koncovými zákazníky. Nabízejí optimální vlastnosti pro všechny požadavky.

Kobercové čtverce firmy Desso - Jedinečný design

Tím, že většinu našeho života trávíme ve vnitřních prostorech, je design podlahy velmi důležitý. Podvědomě jej neustále vnímáme, ovlivňuje naše pracovní i životní prostředí. Nizozemská společnost si tuto skutečnost uvědomuje, a tak při navrhování svých produktů sleduje stále současné trendy, čímž umožní každému interiéru vypadat moderně. Samoležící kobercové čtverce Desso jsou navržené s velkou kreativitou a důrazem na detail, ozdobí naprosto jakýkoli interiér. Ambiciózní tým konstruktérů odpovídá za barvy, textury a požadovanou atmosféru. To znamená, že Desso nabízí spoustu kolekcí takřka ve všech odstínech, od jemných a přirozených až po intenzivní a zářivé, od klasických až po neobvyklé a moderní. Také dekory jsou velmi různorodé, najdete zde body, pásy, lineární či organické vzory. Právě tato rozmanitost Vám umožní vytvořit zcela originální prostor, na který budete pyšní. Všechny tyto barvy a struktury samoležících koberců mají pozitivní vliv na zdraví, pohodu a výkon lidí v místnosti.

Dále se tyto kobercové čtverce vyznačují úspěšnou kombinací atraktivního vzhledu a vysoké kvality. Perfektní produkt dluží za svou odolnost a trvanlivost kvalitní, částečně recyklované, přízi. Univerzální použití i v obchodě a na veřejných místech dokazuje schopnost snášení denního vysokého provozu, přičemž ani po několika letech neztratí na atraktivitě.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více