KOBERCOVÉ ČTVERCE DESSO ESSENCE MAZE JAKO DESIGNOVÝ DOPLŇEK

Desso Essence Maze kobercové čtverce jsou špičkovým produktem za dobrou cenu. Záruka nenahradi…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Kobercové čtverce Desso Essence

Desso Essence kobercové čtverce mají univerzální rozměry 50 x 50 cm, které poskytují perfektní vzhled jak ve velkých prostorách, tak v menších, útulnějších. Celková tloušťka jedné desky je 6,5 mm. Tloušťka nášlapné vrstvy je 3 mm, což zaručuje dokonalou měkkost a minimální údržbu veškeré nečistoty polyamidových vláken, které jsou v horní vrstvě. Je třeba poznamenat, že třída použitelnosti pro komerční prostor je až 33, kobercové dlaždice Desso Essence Maze dokáží odolat opravdu těžkým nákladům! Modulární instalace podlahy umožňuje rychlou výměnu poškozeného povrchu bez nutnosti obecné renovace. Zatímco spodní vrstva kobercových čtverců Desso Essence Maze je vyrobena ProBase Polyver® Desso, což je speciální vrstva navržená tak, aby sloužila své podnikání na mnoho let.

Kobercové čtverce a barvy

Kobercové čtverce z kolekce Desso Essence Maze jsou vynikající alternativou ke kobercovým válcům. Nemusíte se rozhodovat v rámci jediné podlahové krytiny. Tvořivě navrhnout, míchat barvy a uspořádat všechny vzory. Vnější smyčka dlaždice, vyrobená všívanou metodou 1/10 zabarvená hmotou, je jednoduchá kombinace dvou dokonale shodných odstínů dané barvy.

Je to skvělý doplněk a rozmanitost vašeho podlaží, bez zbytečných problémů při montáži. Kobercové čtverce umožňují plynulý přechod z jednoho stylu do druhého. Bohaté barvy zaručují vaši spokojenost. Pokud máte rádi klasiku, vyberte chladné odstíny šedé nebo modré, a když chcete trochu zintenzivnit vzhled, pak v červené, oranžové či fialové. Zkuste kombinace barev podle vašich preferencí!

DESSO ESSENCE MAZE KOBERCOVÉ ČTVERCE POSKYTUJÍ SKVĚLÉ KANCELÁŘSKÉ PROSTORY

Desso je značka přítomná ve více než 100 zemích, která se více než 80 let věnovala své pověsti. Desso  se specializuje na kobercové čtverce odolné proti vyblednutí, které jsou k dispozici za opravdu atraktivní cenu. Bez ohledu na barvy, které si vyberete, můžete zdobit svůj interiér kombinací nejlepších materiálů

EXTRÉMNĚ JEDNODUCHÁ INSTALACE ČTVERCŮ DESSO ESSENCE

Ve srovnání s tradičními ochrannými pásy je sestava modulární vložky překvapivě jednoduchá, takže renovace je prostě příjemná. Moderní technologie umožňuje kobercovéčtverce Desso Essence Maze sbírky připevnit na téměř jakýkoliv povrch. Případné opravy lze provést velmi rychle a bez nutnosti najímat experty a pronájem specializovaného vybavení. Kratší doba rekonstrukcí je další výhodou ve vztahu k ceně a kvalitě kobercových dlaždic. Zvýšená gramáž kobercových dlaždic zaručuje stabilitu bez přídavných upevňovacích prostředků. Celková hmotnost 4050 g / m² činí desku dostatečně přilnavou.

VÝHODY KOBERCOVÝCH ČTVERCŮ A JEJICH KVALITA

Chcete-li si užít novou podlahu po mnoho let, věnujte pozornost nejen vzhledu, ale také kvalitě. Rozměrová stabilita je velmi důležitá pro přesné pokládání podlahy. Antistatické funkce usnadňují zachování čistoty povrchu. A jedinečné protiskluzové vlastnosti a ohnivzdorná certifikace zajistí nejvyšší bezpečnostní standardy. Odolnost vůči těžkému nábytku a křeslům na kolečkách, která jsou intenzivně využívána v kancelářských prostorách, zaručuje spokojenost s novými povrchy po mnoho let. Kromě toho skutečnost, že kobercové čtverce Desso Essence Maze jsou zvukotěsné, dokonce až do 25 dB, činí pohodlí při práci opravdovou výhodou.

DESSO - KOBERCOVÉ ČTVERCE Z KVALITNÍ SPOLEČNOSTI 

Společnost Desso se zaměřuje zejména na sofistikovaný design a realizaci zvláště udržitelných produktů od výroby až po konec životnosti. Kobercové čtverce vyrobené podle speciálních požadavků na kvalitu proto do tohoto konceptu bez problému zapadají. Současně je nutné zmínit, že nejde o pozitivní prvek jen pro životní prostředí, ale rovněž pro velkou výhodu pro zákazníky, jelikož Desso klade důraz i na zdravé vnitřní klima, a to s ohledem na to, že v uzavřených prostorech trávíme 90 % svého času. 

Kobercové čtverce jsou čím dál tím víc oblíbené díky své flexibilitě, nekomplikované manipulaci a výjimečnému designu. Důležitou roli hraje také inovace, např. čištění vzduchu technologií AirMaster a lepší akustika v místnosti díky technologii SoundMaster. Desso si svými produkty udělal na trhu velmi dobré jméno a zařadil se mezi přední výrobce. Jeho koberce se používají v komerčních, i pohostinských prostorech, v lodní i letecké dopravě, stejně jako v domácnostech koncovými zákazníky. Nabízejí optimální vlastnosti pro všechny požadavky.

Kobercové čtverce firmy Desso - Jedinečný design

Tím, že většinu našeho života trávíme ve vnitřních prostorech, je design podlahy velmi důležitý. Podvědomě jej neustále vnímáme, ovlivňuje naše pracovní i životní prostředí. Nizozemská společnost si tuto skutečnost uvědomuje, a tak při navrhování svých produktů sleduje stále současné trendy, čímž umožní každému interiéru vypadat moderně. Samoležící kobercové čtverce Desso jsou navržené s velkou kreativitou a důrazem na detail, ozdobí naprosto jakýkoli interiér. Ambiciózní tým konstruktérů odpovídá za barvy, textury a požadovanou atmosféru. To znamená, že Desso nabízí spoustu kolekcí takřka ve všech odstínech, od jemných a přirozených až po intenzivní a zářivé, od klasických až po neobvyklé a moderní. Také dekory jsou velmi různorodé, najdete zde body, pásy, lineární či organické vzory. Právě tato rozmanitost Vám umožní vytvořit zcela originální prostor, na který budete pyšní. Všechny tyto barvy a struktury samoležících koberců mají pozitivní vliv na zdraví, pohodu a výkon lidí v místnosti.

Dále se tyto kobercové čtverce vyznačují úspěšnou kombinací atraktivního vzhledu a vysoké kvality. Perfektní produkt dluží za svou odolnost a trvanlivost kvalitní, částečně recyklované, přízi. Univerzální použití i v obchodě a na veřejných místech dokazuje schopnost snášení denního vysokého provozu, přičemž ani po několika letech neztratí na atraktivitě.

Desso Essence: Samoležící kobercové čtverce vhodné do prostor s vysokou zátěží

Obzvláště atraktivní, s bezkonkurenčním poměrem cena/výkon. To jsou atributy, díky nimž se kolekce Desso Essence stala velice populární. Vysoce kvalitní příze vyrobená ze 100% čistého polyamidu vypadá v soukromém i komerčním sektoru velmi dobře. Řada nabízí 24 barev, přičemž všechny sestávají z kombinace dokonale koordinovaných odstínů, které vytváří vzrušující, a přesto jemnou strakatost. Desso dále představuje klasickou béžovou nebo šedou barvu, stejně jako tóny antracitu nebo výrazně červené nebo modré.

Všechny barvy lze navíc vzájemně kombinovat, a tak si můžete vytvořit přesně takovou podlahu, po které toužíte. Okořenit to pak můžete například nepravidelně pruhovanými čtverci z kolekce Desso Essence Structure. Řadu Essence můžete používat i v těch nejpoužívanějších komerčních prostorech, je odolná vůči kolečkovým židlím, stabilní, protiskluzná a ohnivzdorná. Má tedy všechny základní bezpečnostní prvky, které ještě pozvedává výrazná absorpce zvuku. Maximální pohodlí tak máte zajištěno.

Desso kobercové čtverce - Výrobce dbající na životní prostředí a udržitelný proces

Stát se světovým lídrem ve výrobě ekologických podlahových krytin. Takový je cíl výkonné firmy Desso. Nejen v oblasti designu je společnost mimořádně kreativní, také co se týče environmentálního povědomí lze zaznamenat jistou progresivní linku. Kreativita a funkčnost by totiž měla jít ruku v ruce. Například Desso má svůj vlastní systém zpětného odběru, který rozebírá staré koberce a recykluje obnovitelné materiály, jež lze znovu použít. Mnoho kolekcí pak tvoří již recyklovaná příze Econyl a do roku 2020 budou všechny výrobky, včetně všech koberců, vyrobené podle zásady od kolébky ke kolébce.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE DESSO NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více