Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

KOBERCOVÉ DLAŽDICE DESSO ESSENCE JAKO DESIGNOVÝ DOPLŇEK

Desso Essence Maze kobercové dlaždice jsou špičkovým produktem za dobrou cenu. Záruka, nenahraditelná v komerčních budovách, kancelářích nebo školách. Množství barev vám dá od začátku možnost výběru. Červená, odstíny modré a hnědé nebo klasické šedé budou perfektně odpovídat vašim interiérům. Desso Essence Maze kobercové dlaždice jsou extrémně hladký a elegantní povrch, který se snadno čistí a je extrémně odolný.

Dozvědět se více

Desso Essence Maze

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Desso Essence kobercové dlaždice mají univerzální rozměry 50 x 50 cm, které poskytují perfektní vzhled jak ve velkých prostorách, tak v menších, útulnějších. Celková tloušťka jedné desky je 6,5 mm. Tloušťka nášlapné vrstvy je 3 mm, což zaručuje dokonalou měkkost a minimální údržbu veškeré nečistoty polyamidových vláken, které jsou v horní vrstvě. Je třeba poznamenat, že třída použitelnosti pro komerční prostor je až 33, kobercové dlaždice Desso Essence Maze dokáží odolat opravdu těžkým nákladům! Modulární instalace podlahy umožňuje rychlou výměnu poškozeného povrchu bez nutnosti obecné renovace. Zatímco spodní vrstva kobercových čtverců Desso Essence Maze je vyrobena ProBase Polyver® Desso, což je speciální vrstva navržená tak, aby sloužila své podnikání na mnoho let.

 

VYBERTE BARVY PODLAHY, JEDINÝM OMEZENÍM JE VAŠE FANTAZIE

Kobercové dlaždice z kolekce Desso Essence Maze jsou vynikající alternativou ke kobercovým válcům. Nemusíte se rozhodovat v rámci jediné podlahové krytiny. Tvořivě navrhnout, míchat barvy a uspořádat všechny vzory. Vnější smyčka dlaždice, vyrobená všívanou metodou 1/10 zabarvená hmotou, je jednoduchá kombinace dvou dokonale shodných odstínů dané barvy. Je to skvělý doplněk a rozmanitost vašeho podlaží, bez zbytečných problémů při montáži. Kobercové dlaždice umožňují plynulý přechod z jednoho stylu do druhého. Bohaté barvy zaručují vaši spokojenost. Pokud máte rádi klasiku, vyberte chladné odstíny šedé nebo modré, a když chcete trochu zintenzivnit vzhled, pak v červené, oranžové či fialové. Zkuste kombinace barev podle vašich preferencí!

 

DESSO ESSENCE MAZE POSKYTUJÍ SKVĚLÉ KANCELÁŘSKÉ PROSTORY

Desso je značka přítomná ve více než 100 zemích, která se více než 80 let věnovala své pověsti. Desso  se specializuje na podlahové krytiny odolné proti vyblednutí, které jsou k dispozici za opravdu atraktivní cenu. Bez ohledu na barvy, které si vyberete, můžete zdobit svůj interiér kombinací nejlepších materiálů

 

EXTRÉMNĚ JEDNODUCHÁ INSTALACE ČTVERCŮ DESSO ESSENCE

Ve srovnání s tradičními ochrannými pásy je sestava modulární vložky překvapivě jednoduchá, takže renovace je prostě příjemná. Moderní technologie umožňuje kobercové dlaždice Desso Essence Maze sbírky připevnit na téměř jakýkoliv povrch. Případné opravy lze provést velmi rychle a bez nutnosti najímat experty a pronájem specializovaného vybavení. Kratší doba rekonstrukcí je další výhodou ve vztahu k ceně a kvalitě kobercových dlaždic. Zvýšená gramáž kobercových dlaždic zaručuje stabilitu bez přídavných upevňovacích prostředků. Celková hmotnost 4050 g / m² činí desku dostatečně přilnavou.

VÝHODY KOBERCOVÝCH ČTVERCŮ A JEJICH KVALITA

Chcete-li si užít novou podlahu po mnoho let, věnujte pozornost nejen vzhledu, ale také kvalitě. Rozměrová stabilita je velmi důležitá pro přesné pokládání podlahy. Antistatické funkce usnadňují zachování čistoty povrchu. A jedinečné protiskluzové vlastnosti a ohnivzdorná certifikace zajistí nejvyšší bezpečnostní standardy. Odolnost vůči těžkému nábytku a křeslům na kolečkách, která jsou intenzivně využívána v kancelářských prostorách, zaručuje spokojenost s novými povrchy po mnoho let. Kromě toho skutečnost, že kobercové dlaždice Desso Essence Maze jsou zvukotěsné, dokonce až do 25 dB, činí pohodlí při práci opravdovou výhodou.

 

ONLINE OBCHOD BRICOFLOR VÁM POMŮŽE S NÁKUPEM

Pokud si myslíte, že Desso Essence Maze kobercové dlaždice jsou produktem pro vás, pak není nic jednoduššího, než nás kontaktovat. Pokud se chcete ujistit o svém rozhodnutí, požádejte o bezplatný vzorek, který vám zašleme okamžitě. Pokud ještě nejste rozhodnuti, kontaktujte nás a my vám zodpovíme vaše dotazy, poskytneme odborné rady v technických termínech i objednávání a doručení. Speciální individuální nabídka a atraktivní cena jsou naší výhodou. Vyzkoušejte náš obchod. BRICOFLOR - renovace je čisté potěšení.