Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

DESSO AIRMASTER SPHERE - INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ PRO VAŠE KANCELÁŘE

Hledáte kobercové dlaždice, které splňují jak estetické, tak i praktické požadavky? Jsou pro vás důležité také přirozené rohože, které se používají při výrobě a počítáte s okolím? V této kolekci jsou Desso AirMaster Sphere kobercové dlaždice, které jsou ideální pro vaše potřeby! Zaručují styl a eleganci, ale také údržbu a realizaci ekologického povědomí. Ujistěte se, že dlaždice Desso jsou volbou číslo jedna.

Dozvědět se více

Desso AirMaster® Sphere

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Současná struktura polyamidových vláken a Econylu, který je stoprocentně z materiálu získaného z recyklace, je ideální kombinace, která zaručuje pevnost při zachování ekologického povědomí jako znamení naší doby, změně způsobu myšlení a zavádění ekologicky šetrných řešení i pro vaše pracoviště.

 

ŠIROKÉ SPEKTRUM BAREV DESSO AIRMASTER SPHERE

Každá z dostupných kobercových dlaždic z kolekce Desso AirMaster Sphere má rozměry 50x50 cm. Vybírat můžete s několika možností barev jako jsou intenzivní červená, hnědá, béžové tóny, odstíny černé a zajímavé odstíny barev takzvané „hořčice“. Všechny barvy vypadají skvěle v místnostech zdobených urbanistickým stylem, minimalistickým a zaměřeným na modernistickou podobu. Jejich nasycenost je velmi zajímavým kontrastem a poskytuje dobrý doplňek pro černý nebo bílý nábytek. V závislosti na vašem výběru a osobních preferencích můžete vytvořit mnoho kombinací, které vytvářejí snový design pro váš prostor. Nejdůležitějším znakem, který charakterizuje barevnou paletu koberců Desso AirMaster Sphere, je jeho funkce, která dává teplý výraz každému místu.

 

TECHNICKÁ CHARAKTERISTIKA PRODUKTU DESSO

Technické parametry jsou velmi důležitým aspektem, neoddělitelně spojeným s užitečností produktu, který kupujeme. Do značné míry závisí na tom, zda se konkrétní investice jeví jako zisková. Kobercové dlaždice Desso AirMaster Sphere mají extrémně bohatou specifikaci, která umožňuje intenzivní používání výrobku bez pocitu obavy z rychlého opotřebení. Desky vykazují vysokou odolnost proti třepení a mechanickým poškozením v důsledku speciálně technologie „AIRMASTER“, která snižuje hromadění nečistot ve vnitřním prostoru vložky, stejně jako zefektivnění procesu údržby, navíc k usazování a přemostění opětovné vnikání prachu po čištění. Dlaždice dokonale snášejí tlak a valivý odpor rotujících židlí, což je běžně používaný nábytek v kancelářských prostorách. Jejich hmotnost je 4200 g / m2, zatímco hodnota výšky je asi 3,1 mm. Díky získání nejvyšší klasifikace požární odolnosti (Bfl-s1) můžete určitě mluvit o jejich bezpečném použití. Vysokou kvalitu kobercových dlaždic dokládají řada certifikátů, které byly uděleny, včetně Certifikace systému řízení jakosti a životního prostředí a COVA +. Desso obdržel cenu AirMaster Sphere pohodlí třídy s hodnotou 2 a použití třídy 33. Zvláště výhodný je fakt, že současné složení polyamid kobercových čtverců zaručuje méně náchylnosti k zabarvení.

JEDNODUCHÝ INSTALAČNÍ POSTUP PRO SESTAVENÍ KOBERCE

Instalace kobercových dlaždic není ve skutečnosti tak složitá a obtížná, jak by se mohlo zdát. V případě kolekce Desso AirMaster Sphere existuje možnost použití dvou navrhovaných způsobů montáže: střídání (cihly) a monolitické. Chcete-li provést celou montážní akci, potřebujete pomoc od profesionálů, kteří díky vaší kvalifikaci a zkušenostem vás bezpečně provedou ve všech fázích renovace, aby plně realizovali vizi uspořádání dané místnosti, kterou jste vytvořili. Mezi nejdůležitější kroky, které předcházejí správnému položení kobercových dlaždic, je třeba uvést vhodnou přípravu podlahy, na které mají být lemovány. Čištění, profilování a ponechání na sušení jsou všechny nezbytné kroky, které vám umožní přesunout se do okamžiku montáže. Je také důležité pamatovat na teplotu místa, kde se rozhodnete uložit své dlaždice.

 

BRICOFLOR JE ČÍSLO 1, POKUD POTŘEBUJETE KOBERCOVÉ ČTVERCE DESSO AIRMASTER

Nákup nebo objednávání koberců Desso AirMaster Sphere nemusí zahrnovat velké náklady, pokud si vyberete BRICOFLOR. Nízká cena, kterou nabízíme, nemusí znamenat vzdát se kvality výrobku - vše může být vyvážené! Využíváte-li příležitosti k získání bezplatných vzorků, analyzujete výhody a nevýhody a vyberete si své oblíbené produkty. Pokud se zajímáte o technické problémy nebo jiné problémy týkající se našich kobercových dlaždic, neváhejte kontaktovat naše poradce, kteří budou rádi a profesionálně zodpoví Vaši každou otázku. Zvláště vám doporučujeme možnost připravit si seznam vašich individuálních očekávání a preferencí - pak vám zajistíme individuální nabídku. Jsme otevřeni všem vašim návrhům a těšíme se na vás.