Close icon

Desso Airmaster Sphere - Kobercové čtverce do kanceláří

Hledáte kobercové čtverce, které splňují jak estetické, tak i praktické požadavk…

Přečtěte si více
1 - 1 z 1 Produkty

KOBERCOVÉ ČTVERCE - ŠIROKÉ SPEKTRUM BAREV DESSO AIRMASTER SPHERE 

Kobercové čtverce z kolekce Desso AirMaster Sphere má rozměry 50x50 cm. Vybírat můžete s několika možností barev jako jsou intenzivní červená, hnědá, béžové tóny, odstíny černé a zajímavé odstíny barev takzvané „hořčice“. Všechny barvy vypadají skvěle v místnostech zdobených urbanistickým stylem, minimalistickým a zaměřeným na modernistickou podobu.

Jejich nasycenost je velmi zajímavým kontrastem a poskytuje dobrý doplňek pro černý nebo bílý nábytek. V závislosti na vašem výběru a osobních preferencích můžete vytvořit mnoho kombinací, které vytvářejí snový design pro váš prostor. Nejdůležitějším znakem, který charakterizuje barevnou paletu koberců Desso AirMaster Sphere, je jeho funkce, která dává teplý výraz každému místu.

TECHNICKÁ CHARAKTERISTIKA PRODUKTU DESSO - KOBERCOVÉ ČTVERCE

Technické parametry jsou velmi důležitým aspektem, neoddělitelně spojeným s užitečností produktu, který kupujeme. Do značné míry závisí na tom, zda se konkrétní investice jeví jako zisková. Kobercové čtverce Desso AirMaster Sphere mají extrémně bohatou specifikaci, která umožňuje intenzivní používání výrobku bez pocitu obavy z rychlého opotřebení. Desky vykazují vysokou odolnost proti třepení a mechanickým poškozením v důsledku speciálně technologie „AIRMASTER“, která snižuje hromadění nečistot ve vnitřním prostoru vložky, stejně jako zefektivnění procesu údržby, navíc k usazování a přemostění opětovné vnikání prachu po čištění.

Kobercové čtverce dokonale snášejí tlak a valivý odpor rotujících židlí, což je běžně používaný nábytek v kancelářských prostorách. Jejich hmotnost je 4200 g / m2, zatímco hodnota výšky je asi 3,1 mm. Díky získání nejvyšší klasifikace požární odolnosti (Bfl-s1) můžete určitě mluvit o jejich bezpečném použití. Vysokou kvalitu kobercových dlaždic dokládají řada certifikátů, které byly uděleny, včetně Certifikace systému řízení jakosti a životního prostředí a COVA +. Desso obdržel cenu AirMaster Sphere pohodlí třídy s hodnotou 2 a použití třídy 33. Zvláště výhodný je fakt, že současné složení polyamid kobercových čtverců zaručuje méně náchylnosti k zabarvení.

JEDNODUCHÝ INSTALAČNÍ POSTUP PRO SESTAVENÍ KOBERCE

Kobercové čtverce a jejich instalace není ve skutečnosti tak složitá a obtížná, jak by se mohlo zdát. V případě kolekce Desso AirMaster Sphere existuje možnost použití dvou navrhovaných způsobů montáže: střídání (cihly) a monolitické. Chcete-li provést celou montážní akci, potřebujete pomoc od profesionálů, kteří díky vaší kvalifikaci a zkušenostem vás bezpečně provedou ve všech fázích renovace, aby plně realizovali vizi uspořádání dané místnosti, kterou jste vytvořili.

Mezi nejdůležitější kroky, které předcházejí správnému položení kobercových dlaždic, je třeba uvést vhodnou přípravu podlahy, na které mají být lemovány. Čištění, profilování a ponechání na sušení jsou všechny nezbytné kroky, které vám umožní přesunout se do okamžiku montáže. Je také důležité pamatovat na teplotu místa, kde se rozhodnete uložit své kobercové čtverce.

DESSO - KOBERCOVÉ ČTVERCE Z KVALITNÍ SPOLEČNOSTI 

Společnost Desso se zaměřuje zejména na sofistikovaný design a realizaci zvláště udržitelných produktů od výroby až po konec životnosti. Kobercové čtverce vyrobené podle speciálních požadavků na kvalitu proto do tohoto konceptu bez problému zapadají. Současně je nutné zmínit, že nejde o pozitivní prvek jen pro životní prostředí, ale rovněž pro velkou výhodu pro zákazníky, jelikož Desso klade důraz i na zdravé vnitřní klima, a to s ohledem na to, že v uzavřených prostorech trávíme 90 % svého času. Kobercové čtverce jsou čím dál tím víc oblíbené díky své flexibilitě, nekomplikované manipulaci a výjimečnému designu. Důležitou roli hraje také inovace, např. čištění vzduchu technologií AirMaster a lepší akustika v místnosti díky technologii SoundMaster. Desso si svými produkty udělal na trhu velmi dobré jméno a zařadil se mezi přední výrobce. Jeho koberce se používají v komerčních, i pohostinských prostorech, v lodní i letecké dopravě, stejně jako v domácnostech koncovými zákazníky. Nabízejí optimální vlastnosti pro všechny požadavky.

Kobercové čtverce firmy Desso - Jedinečný design

Tím, že většinu našeho života trávíme ve vnitřních prostorech, je design podlahy velmi důležitý. Podvědomě jej neustále vnímáme, ovlivňuje naše pracovní i životní prostředí. Nizozemská společnost si tuto skutečnost uvědomuje, a tak při navrhování svých produktů sleduje stále současné trendy, čímž umožní každému interiéru vypadat moderně. Samoležící kobercové čtverce Desso jsou navržené s velkou kreativitou a důrazem na detail, ozdobí naprosto jakýkoli interiér. Ambiciózní tým konstruktérů odpovídá za barvy, textury a požadovanou atmosféru. To znamená, že Desso nabízí spoustu kolekcí takřka ve všech odstínech, od jemných a přirozených až po intenzivní a zářivé, od klasických až po neobvyklé a moderní. Také dekory jsou velmi různorodé, najdete zde body, pásy, lineární či organické vzory. Právě tato rozmanitost Vám umožní vytvořit zcela originální prostor, na který budete pyšní. Všechny tyto barvy a struktury samoležících koberců mají pozitivní vliv na zdraví, pohodu a výkon lidí v místnosti.

Dále se tyto kobercové čtverce vyznačují úspěšnou kombinací atraktivního vzhledu a vysoké kvality. Perfektní produkt dluží za svou odolnost a trvanlivost kvalitní, částečně recyklované, přízi. Univerzální použití i v obchodě a na veřejných místech dokazuje schopnost snášení denního vysokého provozu, přičemž ani po několika letech neztratí na atraktivitě.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE DESSO NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více