Desso Airmaster Oxy - Kobercové čtverce Desso

Kobercové čtverce z kolekce Oxy od společnosti Desso mají plnou funkčnost koberců AirMaster®. Postarejte…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

VŠECHNO CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O OXY KOLEKCI - KOBERCOVÉ ČTVERCE

AirMaster® Oxy jsou kobercové čtverce ve smyčkových dlaždicích a kolekce je určena pro druhou třídu luxusu. Šest univerzálních barev, které jistě splní váš vkus, jsou hnědé, šedé a pastelové. Kobercové čtverce z kolekce Oxy byl oceněn užitkovou třídou 33, která zaručuje, že výrobky budou zvládat i vysokou frekventovanost v obchodních prostorách a servisních místech. Proto je můžete snadno nainstalovat do restaurace, hotelu nebo obchodu.

Stojí za to zdůraznit, že sekundární vrstva každé dlaždice, nazývaná Desso EcoBase®, obsahuje nejméně 70% obnovitelných materiálů. Základní vrstva je rouno z polyesteru, zatímco vlna je ECONYL® kompozit, obsahující až 100% obnovitelných materiálů a BCF polyamid 6. sběru Oxy podlahy vhodné pro použití s ​​podlahovým topením. Snížení hluku nárazem je 24 dB a rozměrová stabilita je ≤ 0,2%.

RŮZNÁ POSLÁNÍ DESSO KOBERCOVÉ ČTVERCE - KVALITA OHODNOCENÁ CERTIFIKÁTY

Německý certifikát kvality GUT je vhodný pouze pro koberce, které se vyrábějí zodpovědně z hlediska ochrany životního prostředí, bezpečnosti a pohodlí. Zaručuje, že neobsahují nebezpečné látky, jsou bez zápachu a jejich emisní úroveň těkavých organických sloučenin (VOC) nepřesahuje 250 μg / m3 během 3 dnů. Desso představuje skupinu výrobců koberců, jejichž ambice má mít skutečný dopad na kvalitu životního prostředí. Jinými slovy, kdo se stará o přírodu kolem nás. Zadruh, Desso se snaží o vás postarat! Dnes strávíme 90% času v interiérech. Posláním Desso je zajistit zdraví a pohodu uživatelů svých krytin, takže výrobce věnuje roky studiem účinku prachu na naše zdraví.

Jak přesně fungují Desso Airmaster® kobercové čtverce?

AirMaster® se vztahuje nejen na vaše zdraví, ale také na zdraví vašich dětí, partnerů a rodičů. Koberce série AirMaster® jsou vytvořeny s cílem zabránit tomu, aby se prach vznášel ve vzduchu. Německá asociace pro výzkum pro astma a alergie (DAAB) ukázala, že jemný prach zatěžuje místnost při použití koberce, a přítomnost a velikost jemných pevných částic je důležitým faktorem při určování kvality vzduchu v místnosti. Při vdechování prachu riskujete kontakt s mikrobiální kontaminací ve formě plísní, pylu a alergenů. To může vést k srdečním onemocněním a ovlivnit změny funkce plic a zánětlivých markerů.

Prachové částice se dostávají do vašeho těla přes dýchací systém, ústa a nos a pak cestují do plic. Větší molekuly se okamžitě odstraní kýcháním a kašláním, zatímco menší částice se dostávají do plic, což může způsobit problémy s dýcháním nebo problémy se srdcem. Bohužel také distribuují škodlivé chemické látky do celého těla prostřednictvím oběhového systému. Desso to vzal v úvahu a nabídl vám řešení vašich problémů. Kobercové čtverce a série AirMaster® je technologie navržená speciálně pro zachycení dvojnásobných jemných prachových částic než standardní podlahové krytiny. Současně otevřená konstrukce výrobku zajišťuje snadné čištění a odstraňování prachu, což zaručuje maximální regeneraci filtrační funkce.

Kobercové čtverce a jejich jednoduchá a rychlá instalace

Po zakoupení by měly být kobercové desky rozbaleny nejméně 24 hodin před montáží, aby se aklimatizovaly na pokojovou teplotu. Instalace by měla být prováděna při minimální pokojové teplotě 18 ° C s maximální relativní vlhkostí 65%. Kobercové čtverce a jejich koneřná podoba závisí na stavu podlahy, na které byly instalovány, takže příprava povrchu bude pro vás a váš interiér rozhodující. Dlaždice jsou namontovány ve volné technice, takže nebudete potřebovat pomoc odborníka.

Desso doporučuje třístupňový program údržby: denní, pravidelné a hluboké čištění. Frekvence se liší v závislosti na barvě, intenzitě použití, oblasti a stupni zastoupení. Každý den nebo jednou týdně vysajte a vyčistěte jakékoliv skvrny a znečištění, které se mohou vyskytnout. Periodické, doporučené 1-2 krát za rok, je odborné suché nebo chemické čištění. Je třeba, aby denní čištění nezlepšilo viditelně stav podlahy. Tyto dva typy čištění poskytnou koberci dlouhou životnost a krásný vzhled po celá léta. Po nějaké době se však mohou hromadit nečistoty ve vláknech. Pak bude zapotřebí hluboké čištění, při němž je nutná odborná pomoc.

Desso - Kobercové čtverce z kvalitní společnosti

Společnost Desso se zaměřuje zejména na sofistikovaný design a realizaci zvláště udržitelných produktů od výroby až po konec životnosti. Kobercové čtverce vyrobené podle speciálních požadavků na kvalitu proto do tohoto konceptu bez problému zapadají. Současně je nutné zmínit, že nejde o pozitivní prvek jen pro životní prostředí, ale rovněž pro velkou výhodu pro zákazníky, jelikož Desso klade důraz i na zdravé vnitřní klima, a to s ohledem na to, že v uzavřených prostorech trávíme 90 % svého času. Kobercové čtverce jsou čím dál tím víc oblíbené díky své flexibilitě, nekomplikované manipulaci a výjimečnému designu. Důležitou roli hraje také inovace, např. čištění vzduchu technologií AirMaster a lepší akustika v místnosti díky technologii SoundMaster. Desso si svými produkty udělal na trhu velmi dobré jméno a zařadil se mezi přední výrobce. Jeho koberce se používají v komerčních, i pohostinských prostorech, v lodní i letecké dopravě, stejně jako v domácnostech koncovými zákazníky. Nabízejí optimální vlastnosti pro všechny požadavky.

Kobercové čtverce firmy Desso - Jedinečný design

Tím, že většinu našeho života trávíme ve vnitřních prostorech, je design podlahy velmi důležitý. Podvědomě jej neustále vnímáme, ovlivňuje naše pracovní i životní prostředí. Nizozemská společnost si tuto skutečnost uvědomuje, a tak při navrhování svých produktů sleduje stále současné trendy, čímž umožní každému interiéru vypadat moderně. Samoležící kobercové čtverce Desso jsou navržené s velkou kreativitou a důrazem na detail, ozdobí naprosto jakýkoli interiér. Ambiciózní tým konstruktérů odpovídá za barvy, textury a požadovanou atmosféru. To znamená, že Desso nabízí spoustu kolekcí takřka ve všech odstínech, od jemných a přirozených až po intenzivní a zářivé, od klasických až po neobvyklé a moderní. Také dekory jsou velmi různorodé, najdete zde body, pásy, lineární či organické vzory. Právě tato rozmanitost Vám umožní vytvořit zcela originální prostor, na který budete pyšní. Všechny tyto barvy a struktury samoležících koberců mají pozitivní vliv na zdraví, pohodu a výkon lidí v místnosti.

Dále se tyto kobercové čtverce vyznačují úspěšnou kombinací atraktivního vzhledu a vysoké kvality. Perfektní produkt dluží za svou odolnost a trvanlivost kvalitní, částečně recyklované, přízi. Univerzální použití i v obchodě a na veřejných místech dokazuje schopnost snášení denního vysokého provozu, přičemž ani po několika letech neztratí na atraktivitě.

Desso kobercové čtverce - Výrobce dbající na životní prostředí a udržitelný proces

Stát se světovým lídrem ve výrobě ekologických podlahových krytin. Takový je cíl výkonné firmy Desso. Nejen v oblasti designu je společnost mimořádně kreativní, také co se týče environmentálního povědomí lze zaznamenat jistou progresivní linku. Kreativita a funkčnost by totiž měla jít ruku v ruce. Například Desso kobercové čtverce  má svůj vlastní systém zpětného odběru, který rozebírá staré koberce a recykluje obnovitelné materiály, jež lze znovu použít. Mnoho kolekcí pak tvoří již recyklovaná příze Econyl a do roku 2020 budou všechny výrobky, včetně všech koberců, vyrobené podle zásady od kolébky ke kolébce.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE DESSO NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více