Close icon

Airmaster® Cosmo kolekce - Kobercové čtverce

Kolekce Desso Cosmo má všechny vynikající vlastnosti texturovaných koberců AirMaster&re…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

1 - 0 z 0 Produkty

SPOLEČNOST DESSO AIRMASTER® JE ŽIVOTNÍ STYL - KOBERCOVÉ ČTVERCE

Přítomnost a velikost jemných částic (PM) je faktorem, který určuje kvalitu vzduchu v místnosti, což zase přímo souvisí se zdravím lidí v něm. Pokud vdechujete prach, jste vystaveni mikrobiální kontaminaci v podobě plísní, pylu a alergenů. To může vést ke vzniku srdečních a plicních onemocnění a ovlivnit fyziologické funkce, jako jsou změny funkce plic a zánětlivé markery. Nebezpečným mechanismem je to, že se částice prachu dostanou do vašeho těla přes dýchací systém, ústa a nos, přímo do plic. Větší částice se odstraňují kýcháním a kašláním. Menší molekuly se dostávají do plic a cestují po nich dlouhou dobu. Mohou cestovat až k alveolám, což způsobuje nejen problémy s plícemi a srdcem, ale také dodává škodlivé chemikálie celému tělu přes oběhový systém.

Naštěstí se Desso staví tváří v tvář těmto hrozbám a nabízí bezkonkurenční řešení. Kobercové čtverce a jejich obložení v dlaždicích AirMaster® je jednoduše navrženo tak, aby zabránilo pohybu prachu ve vzduchu, protože zachycují létající částice a táhnou je dolů a stávají se pro lidi uvnitř méně zatěžujícími. Výzkum německé asociace astmatu a alergie (DAAB) ukázal, že zatížení jemného prachu v místnosti je při používání koberců menší. Funkčnost podlahových krytin Desso AirMaster® však byla zvýšena na ještě vyšší úroveň. Tato technologie byla vyvinutá speciálně pro zachycení dvakrát tolik jemných prachových částic jako standardních podlahových krytin. Současně otevřená konstrukce výrobku zajišťuje snadné čištění a odstraňování prachu, což zaručuje maximální regeneraci filtrační funkce.

DESSO AIRMASTER® COSMO KOBERCOVÉ ČTVERCE - KOLEKCE, KTEROU BUDETE MILOVAT

Sbírka Cosmo s kódem výrobku B748 je plstěná podšívka se smyčkovou strukturou a druhou třídou luxusu. Velikost jednotlivých kobercových dlaždic je 50 x 50 cm a v balení 20 kusů. Německý certifikát kvality GUT, který vlastní kolekci Cosmo, je vhodný pouze pro koberce a koberce vyrobené zodpovědně z hlediska ochrany životního prostředí, bezpečnosti a pohodlí po celou dobu životnosti výrobku. GUT licence je poskytována produktům, které neobsahují nebezpečné látky, jsou bez zápachu, emise těkavých organických látek (VOC) není vyšší než 250 mg / m3 po dobu 3 dnů, a jsou bezpečné pro použití.

Sbírka Cosmo s třídou použitelnosti 33 je vhodná pro silně zatěžované veřejné prostory. Základová vrstva je polyesterová fleece, zatímco sekundární vrstva se nazývá Desso EcoBase® a obsahuje nejméně 70% obnovitelných materiálů. Vlněný kompozit se nazývá BCF Polyamide 6 a ECONYL®, který obsahuje až 100% obnovitelných materiálů. Celková tloušťka kobercové dlaždice je 6 mm a tloušťka vlákna 3,1 mm. Odpovídající je celková hmotnost 4200 g / m2, zatímco hmotnost vlákna je 720 g / m2. V Cosmo si můžete vybrat ze 6 barev v odstínech hnědé a šedé.

INSTALACE A ÚDRŽBA KOBERCOVÉ ČTVERCE DESSO AIRMASTER® COSMO

Materiál by měl být extrahován nejméně 24 hodin před montáží kvůli aklimatizaci na pokojovou teplotu a až 48 hodin, v případě výrobku EcoBase. Minimální teplota místnosti v případě zařízení, je 18 ° C při maximální relativní vlhkosti 65%. Většina Desso kobercových dlaždic může být instalována na podlahu s podlahovým vytápěním, pokud maximální teplota nepřekročí 27 ° C.

Vzhled palubky a koberce do značné míry závisí na stavu terénu, takže příprava povrchu bude mít zásadní význam. Dlaždice jsou tradičně namontovány, takže je užitečná odborná pomoc. Je důležité pravidelně pečovat o kobercové čtverce instalované jednoduše a použít některá pravidla, že výrobce a koberec zůstávají esteticky příjemné a efektivní ve stejnou dobu, udržováno v dobrém stavu a prodlužuje životnost vaší investice.

DESSO - KOBERCOVÉ ČTVERCE Z KVALITNÍ SPOLEČNOSTI 

Společnost Desso se zaměřuje zejména na sofistikovaný design a realizaci zvláště udržitelných produktů od výroby až po konec životnosti. Kobercové čtverce vyrobené podle speciálních požadavků na kvalitu proto do tohoto konceptu bez problému zapadají. Současně je nutné zmínit, že nejde o pozitivní prvek jen pro životní prostředí, ale rovněž pro velkou výhodu pro zákazníky, jelikož Desso klade důraz i na zdravé vnitřní klima, a to s ohledem na to, že v uzavřených prostorech trávíme 90 % svého času. Kobercové čtverce jsou čím dál tím víc oblíbené díky své flexibilitě, nekomplikované manipulaci a výjimečnému designu. Důležitou roli hraje také inovace, např. čištění vzduchu technologií AirMaster a lepší akustika v místnosti díky technologii SoundMaster. Desso si svými produkty udělal na trhu velmi dobré jméno a zařadil se mezi přední výrobce. Jeho koberce se používají v komerčních, i pohostinských prostorech, v lodní i letecké dopravě, stejně jako v domácnostech koncovými zákazníky. Nabízejí optimální vlastnosti pro všechny požadavky.

Kobercové čtverce firmy Desso - Jedinečný design

Tím, že většinu našeho života trávíme ve vnitřních prostorech, je design podlahy velmi důležitý. Podvědomě jej neustále vnímáme, ovlivňuje naše pracovní i životní prostředí. Nizozemská společnost si tuto skutečnost uvědomuje, a tak při navrhování svých produktů sleduje stále současné trendy, čímž umožní každému interiéru vypadat moderně. 

Samoležící kobercové čtverce Desso jsou navržené s velkou kreativitou a důrazem na detail, ozdobí naprosto jakýkoli interiér. Ambiciózní tým konstruktérů odpovídá za barvy, textury a požadovanou atmosféru. To znamená, že Desso nabízí spoustu kolekcí takřka ve všech odstínech, od jemných a přirozených až po intenzivní a zářivé, od klasických až po neobvyklé a moderní. Také dekory jsou velmi různorodé, najdete zde body, pásy, lineární či organické vzory. Právě tato rozmanitost Vám umožní vytvořit zcela originální prostor, na který budete pyšní. Všechny tyto barvy a struktury samoležících koberců mají pozitivní vliv na zdraví, pohodu a výkon lidí v místnosti.

Dále se tyto kobercové čtverce vyznačují úspěšnou kombinací atraktivního vzhledu a vysoké kvality. Perfektní produkt dluží za svou odolnost a trvanlivost kvalitní, částečně recyklované, přízi. Univerzální použití i v obchodě a na veřejných místech dokazuje schopnost snášení denního vysokého provozu, přičemž ani po několika letech neztratí na atraktivitě.

Desso - Výrobce dbající na životní prostředí a udržitelný proces

Stát se světovým lídrem ve výrobě ekologických podlahových krytin. Takový je cíl výkonné firmy Desso. Nejen v oblasti designu je společnost mimořádně kreativní, také co se týče environmentálního povědomí lze zaznamenat jistou progresivní linku. Kreativita a funkčnost by totiž měla jít ruku v ruce. Například Desso kobercové čtverce má svůj vlastní systém zpětného odběru, který rozebírá staré koberce a recykluje obnovitelné materiály, jež lze znovu použít. Mnoho kolekcí pak tvoří již recyklovaná příze Econyl a do roku 2020 budou všechny výrobky, včetně všech koberců, vyrobené podle zásady od kolébky ke kolébce.

Desso AirMaster kobercové čtverce

Již v základní výbavě je těžké porazit Desso kobercové čtverce, přinášejí lepší vnitřní prostředí, snížení hluku, čímž zajišťují klidnější životní a pracovní podmínky. Jsou navíc vyráběné šetrně k životnímu prostředí. Nicméně všechny tyto funkce lze ještě zdokonalit a navýšit pomocí volitelných rozšíření. 

Mezi nejznámější vývoje patří jedinečný systém AirMaster. Sofistikovaná souhra tenké příze Sesso airfilters a hustší Desso DustCollectors účinně filtruje jak malé, tak hrubé prachové částice ze vzduchu, čímž podstatně snižuje znečištění částic v místnosti. Struktura kobercových dlaždic drží částice, dokud nejsou odstraněné při pravidelným vysávání. Tím je zajištěný obzvláště čistý vnitřní vzduch, který významně přispívá ke zdravému životu.

Kobercové čtverce do všech místností

Pokud jde o kobercové čtverce, většina lidí nejprve vymyslí měkkou a pohodlnou podlahovou krytinu pro svůj domov. Ale kobercové čtverce dokážou ještě více: S pomocí obzvláště robustních materiálů a přízí, jakož i pečlivým moderním zpracováním se vytvářejí extrémně odolné výrobky, které vydrží i ve vysokém zatížení ve smluvním sektoru a s nimiž není žádný problém. Můžete tak těžit ze svobody designu a příjemného vzhledu textilních podlahových krytin v komerčním sektoru. Samozřejmě také těžíte z mnoha výhod textilních dlaždic: zejména v kancelářích nebo vzdělávacích institucích, kde je důležitá klidná pracovní atmosféra, se například vyplatí vynikající izolace hluku. Díky vysoké kvalitě, kterou mnozí renomovaní výrobci dodržují, není nic, co by jim bránilo v instalaci na takových místech.

Kobercové čtverce pro váš domov

V obytné části se modulární podlaha okouzlí svým teplým vzhledem a příjemným pocitem chůze. Díky široké škále barev mohou být vaše obytné prostory navrženy přesně podle vašich představ. Materiál příze je jemný a měkký a a ucítíte jeho příjemný komfort, jakmile vstanete. Použijte kobercové čtverce pro návrh vašich chodeb, ložnic a obývacích pokojů a budete se cítit jako doma! Textilní dlaždice jsou také vhodné pro alergiky. Kolekce lze snadno vyčistit pomocí vysavače, aby se o vaši podlahu bylo rychle a snadno postaráno!

Kobercové čtverce do kanceláře či hotelu

Kobercové čtverce nejsou jen něco pro váš domov! V hotelu vytváří útulnou atmosférou a díky snadné údržbě jsou často používány v obchodech se stravováním, take pro jejich pozitivní vliv na akustiku místnosti. Modulární podlaha a generované vnitřní klima spíše podporují kreativitu a koncentraci. Potěší také jejich antistatické vybavení a vhodnost pro komerční prostory, kde se používají kolečkové židle.

Kobercové čtverce pro veletrhy a akce

Ale také to může být odolnější! Pokládejte kobercové čtverce na veletrzích nebo jako podklad pro spontánní události! Vyčnívejte z davu a odlište se od ostatních vystavovatelů prezentací svých produktů na skvělých podlahách. Pokud skončí současný veletrh, můžete jednoduše zabalit podlahovou krytinu a znovu ji použít v budoucnu! Veletržní výrobky mají také vysokou protipožární třídu, aby splňovaly bezpečnostní požadavky! Buďte dobře připraveni bez ohledu na to, kde chcete podlahu použít!

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE DESSO NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercové čtverce, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více