Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

DESSO AIRMASTER BLEND - KOBERCOVÉ DLAŽDICE JAKO TRVALÝ PRVEK VAŠICH DESIGNOVÝC MOŽNOSTÍ


Hledáte kobercové dlaždice, které fungují v kontextu multifunkčních funkcí a vytvářejí různé návrhy interiérů? Vyberete-li kolekci Desso AirMaster Blend, získáte pro svůj prostor jedinečnou třídu díky jemnosti a zabarvenosti vzorků, ale současně nebudete zbaveni výrazu.

Dozvědět se více

Desso AirMaster® Blend

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

To je důvod, proč kreativní hledání v oblasti kobercových dlaždic trvá tak dlouho - můžete si svobodně hrát se stylistikou a barvami, tvary a současně stále udržovat individuální estetické myšlení. Univerzálnost celé kolekce Desso AirMaster Blend spočívá v detailním vývoji každé možnosti její kreativní aplikace s dalšími dostupnými sériemi. Záleží jen na vás, jak ve skutečnosti překládáte svůj osobní estetický smysl do vizualizace. Vytvořte si vlastní představu o realitě, která vás obklopuje, nechte svou představivost divokou a realizujte své nápady díky mnoha možnostem tohoto produktu. Jediným omezením tvého kreativního já je představivost.

DESIGN A BARVY JSOU KLÍČEM K ZAJÍMAVÝCH ŘEŠENÍM


Nezpochybnitelnou výhodou sbírky Desso AirMaster Blend je její podmanivost, zaměřená na vzhled odstínů barevného rozsahu. Klasické černé a šedé jsou volbou, která vám umožňuje provádět různé typy změn v interiérovém stylu, aniž byste zúžili alternativy k novým estetickým konceptům. Můžete je také snadno kombinovat s jinými sbírkami, vytvářet inspirativní, individualizované soubory - něco pro ty, kteří milují individuální přístup a netradiční řešení a myšlenky, které jsou jinde neslýchané. Minimalismus barev a oddanost leitmotivu ve formě silně zdůrazněného designu je charakteristickým rysem moderního způsobu myšlení o interiérovém designu, který vede mnoho odborníků v této oblasti. Jste unaveni standardními řešeními nebo triviálními návrhy interiéru? Sázíte na kvalitu a modernitu okolního prostoru!

TECHNICKÉ VLASTNOSTI POSKYTNUTÉ ODBORNÝMI OSVĚDČENÍMI


Každá z dostupných kobercových dlaždic v nabídce předložené kolekce je 50x50 cm. Spodní vrstva substrátu sestává z EcoBase - materiálu získaného z minimálně 70% recyklovaných produktů. Mezi vlastnostmi poskytnutými výrobcem, které poskytují hmatatelné svědectví o vynikající kvalitě výrobku, je třeba na začátku uvést mimo jiné anti-skluzové a antistatické funkce a nedostatečnou náchylnost k rozbití. Kromě toho stojí za zmínku, že dlaždice mají třídu pohodlí označenou číslem 2 a třídu použití s ​​číslem 33 (to znamená jejich použití pro povrchy s vysokým stupněm použití). Bezpečné použití je také zajištěno nejvyšší klasifikací požární odolnosti. Kromě toho se akustická izolace udržuje na skvělé úrovni, což umožňuje klidné plnění svých pracovních povinností. Sbírka Desso AirMaster Blend je produkt, který je popsán jako vynikající profesionál - to potvrzuje řada certifikátů, které mu byly uděleny, včetně COVA +. Speciálně formulovaný vzorec AirMaster také chrání proti nadměrnému usazování prachu a usnadňuje údržbu - lidé trpící alergiemi se nemusí obávat závažnosti infekce. To je nesmírně důležitý aspekt v kancelářské práci - alergie jsou koneckonců jednou z dnešních civilizačních chorob, které mají měřitelný, negativní dopad na práci mnoha z nás.

MONTÁŽ DESSO AIRMASTER BLEND BEZ PROBLÉMŮ


Montáž kobercových dlaždic by měla být svěřena zkušeným a důvěryhodným odborníkům, kteří jsou obeznámeni s jejich prací. Nevstupujte do hluboké vody, pokud si nejste jisti, že máte správné dovednosti. Tým profesionálů vám umožní realizovat svou vizi krok za krokem, bez problémů nebo stresu. Podšívka v modelu Desso AirMaster Blend může být položena dvěma způsoby: monolitická a cihlová. Před zahájením skutečného procesu montáže nezapomeňte připravit správné podmínky na místě, kde budou připraveny dlaždice. Totéž platí pro čištění země, profilování a sušení je nezbytným základem, bez kterého nemůžete pokračovat v montáži (i když nejsou zcela ve vašich rukou a činnostech). Je to také velmi důležité z hlediska budoucího využívání povrchu, pokrytého výrobky z této sbírky.

BRICOFLOR - ZDE LZE KOUPIT NEBO OBJEDNAT DESSO AIRMASTER BLEND

Nákup nebo objednávka kobercových dlaždic z kolekce Desso AirMaster Blend je výhodná fenomenální cenou a kvalitou současně. BRICOFLOR ve své nabídce vychází z moudré bilance těchto dvou aspektů, která je nutná při nákupu. Chcete nakupovat další vybavení? Využijte možnosti přístupu k výběru vzorku volných dlaždic a zajistěte, abyste provedli nejlepší možnou volbu. Můžete nás požádat o vše - naši konzultanti jsou vám k dispozici, rádi vám zodpoví všechny otázky od vašich zákazníků a rozptýlí všechny pochybnosti! Neexistují pro nás příliš složité otázky nebo příliš triviální otázky. Navíc, pokud je to vaše přání, obdržíte pečlivě připravenou individuální nabídku přizpůsobenou všem preferencím a požadavkům. Neváhejte nás kontaktovat dnes - nebudete zklamáni!