Close icon

DESSO AIRMASTER BLEND - KOBERCOVÉ ČTVERCE JAKO TRVALÝ PRVEK VAŠICH DESIGNOVÝCH MOŽNOSTÍ

Hledáte kobercové čtverce, které fungují v kontextu multifunkčních funkcí a vytv…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

1 - 0 z 0 Produkty

Desso AirMaster Blend - Kobercové čtverce

To je důvod, proč kreativní hledání v oblasti kobercových dlaždic trvá tak dlouho - můžete si svobodně hrát se stylistikou a barvami, tvary a současně stále udržovat individuální estetické myšlení. Univerzálnost celé kolekce Desso AirMaster Blend spočívá v detailním vývoji každé možnosti její kreativní aplikace s dalšími dostupnými sériemi. Záleží jen na vás, jak ve skutečnosti překládáte svůj osobní estetický smysl do vizualizace. Vytvořte si vlastní představu o realitě, která vás obklopuje, nechte svou představivost divokou a realizujte své nápady díky mnoha možnostem tohoto produktu. Jediným omezením tvého kreativního já je představivost.

KOBERCOVÉ ČTVERCE DESSO - DESIGN A BARVY JSOU KLÍČEM K ZAJÍMAVÝCH ŘEŠENÍM 

Nezpochybnitelnou výhodou sbírky Desso AirMaster Blend je její podmanivost, zaměřená na vzhled odstínů barevného rozsahu. Klasické černé a šedé jsou volbou, která vám umožňuje provádět různé typy změn v interiérovém stylu, aniž byste zúžili alternativy k novým estetickým konceptům. Můžete je také snadno kombinovat s jinými sbírkami, vytvářet inspirativní, individualizované soubory - něco pro ty, kteří milují individuální přístup a netradiční řešení a myšlenky, které jsou jinde neslýchané. Minimalismus barev a oddanost leitmotivu ve formě silně zdůrazněného designu je charakteristickým rysem moderního způsobu myšlení o interiérovém designu, který vede mnoho odborníků v této oblasti. Jste unaveni standardními řešeními nebo triviálními návrhy interiéru? Sázíte na kvalitu a modernitu okolního prostoru!

TECHNICKÉ VLASTNOSTI POSKYTNUTÉ ODBORNÝMI OSVĚDČENÍMI - KOBERCOVÉ ČTVERCE

Kobercové čtverce jsou 50x50 cm velké. Spodní vrstva substrátu sestává z EcoBase - materiálu získaného z minimálně 70% recyklovaných produktů. Mezi vlastnostmi poskytnutými výrobcem, které poskytují hmatatelné svědectví o vynikající kvalitě výrobku, je třeba na začátku uvést mimo jiné anti-skluzové a antistatické funkce a nedostatečnou náchylnost k rozbití. Kromě toho stojí za zmínku, že dlaždice mají třídu pohodlí označenou číslem 2 a třídu použití s ​​číslem 33 (to znamená jejich použití pro povrchy s vysokým stupněm použití).

Bezpečné použití je také zajištěno nejvyšší klasifikací požární odolnosti. Kromě toho se akustická izolace udržuje na skvělé úrovni, což umožňuje klidné plnění svých pracovních povinností. Sbírka Desso AirMaster Blend je produkt, který je popsán jako vynikající profesionál - to potvrzuje řada certifikátů, které mu byly uděleny, včetně COVA +. Speciálně formulovaný vzorec AirMaster také chrání proti nadměrnému usazování prachu a usnadňuje údržbu - lidé trpící alergiemi se nemusí obávat závažnosti infekce. To je nesmírně důležitý aspekt v kancelářské práci - alergie jsou koneckonců jednou z dnešních civilizačních chorob, které mají měřitelný, negativní dopad na práci mnoha z nás.

MONTÁŽ DESSO AIRMASTER BLEND BEZ PROBLÉMŮ - KOBERCOVÉ ČTVERCE

Kobercové čtverce a jejich montáž by měla být svěřena zkušeným a důvěryhodným odborníkům, kteří jsou obeznámeni s jejich prací. Nevstupujte do hluboké vody, pokud si nejste jisti, že máte správné dovednosti. Tým profesionálů vám umožní realizovat svou vizi krok za krokem, bez problémů nebo stresu. Podšívka v modelu Desso AirMaster Blend může být položena dvěma způsoby: monolitická a cihlová. Před zahájením skutečného procesu montáže nezapomeňte připravit správné podmínky na místě, kde budou připraveny dlaždice. Totéž platí pro čištění země, profilování a sušení je nezbytným základem, bez kterého nemůžete pokračovat v montáži (i když nejsou zcela ve vašich rukou a činnostech). Je to také velmi důležité z hlediska budoucího využívání povrchu, pokrytého výrobky z této sbírky.

Kobercové čtverce firmy Desso - Jedinečný design

Tím, že většinu našeho života trávíme ve vnitřních prostorech, je design podlahy velmi důležitý. Podvědomě jej neustále vnímáme, ovlivňuje naše pracovní i životní prostředí. Nizozemská společnost si tuto skutečnost uvědomuje, a tak při navrhování svých produktů sleduje stále současné trendy, čímž umožní každému interiéru vypadat moderně. Samoležící kobercové čtverce Desso jsou navržené s velkou kreativitou a důrazem na detail, ozdobí naprosto jakýkoli interiér. Ambiciózní tým konstruktérů odpovídá za barvy, textury a požadovanou atmosféru. To znamená, že Desso nabízí spoustu kolekcí takřka ve všech odstínech, od jemných a přirozených až po intenzivní a zářivé, od klasických až po neobvyklé a moderní. Také dekory jsou velmi různorodé, najdete zde body, pásy, lineární či organické vzory. Právě tato rozmanitost Vám umožní vytvořit zcela originální prostor, na který budete pyšní. Všechny tyto barvy a struktury samoležících koberců mají pozitivní vliv na zdraví, pohodu a výkon lidí v místnosti.

Dále se tyto kobercové čtverce vyznačují úspěšnou kombinací atraktivního vzhledu a vysoké kvality. Perfektní produkt dluží za svou odolnost a trvanlivost kvalitní, částečně recyklované, přízi. Univerzální použití i v obchodě a na veřejných místech dokazuje schopnost snášení denního vysokého provozu, přičemž ani po několika letech neztratí na atraktivitě.

Desso kobercové čtverce - Výrobce dbající na životní prostředí a udržitelný proces

Stát se světovým lídrem ve výrobě ekologických podlahových krytin. Takový je cíl výkonné firmy Desso. Nejen v oblasti designu je společnost mimořádně kreativní, také co se týče environmentálního povědomí lze zaznamenat jistou progresivní linku. Kreativita a funkčnost by totiž měla jít ruku v ruce. Například Desso má svůj vlastní systém zpětného odběru, který rozebírá staré koberce a recykluje obnovitelné materiály, jež lze znovu použít. Mnoho kolekcí pak tvoří již recyklovaná příze Econyl a do roku 2020 budou všechny výrobky, včetně všech koberců, vyrobené podle zásady od kolébky ke kolébce. Kobercové čtverce je pouze jeden z jejich skvělých výrobků!

AirMaster - Inovativní kobercové čtverce

Již v základní výbavě je těžké porazit Desso kobercové čtverce, přinášejí lepší vnitřní prostředí, snížení hluku, čímž zajišťují klidnější životní a pracovní podmínky. Jsou navíc vyráběné šetrně k životnímu prostředí. Nicméně všechny tyto funkce lze ještě zdokonalit a navýšit pomocí volitelných rozšíření. 

Mezi nejznámější vývoje patří jedinečný systém AirMaster. Sofistikovaná souhra tenké příze Sesso airfilters a hustší Desso DustCollectors účinně filtruje jak malé, tak hrubé prachové částice ze vzduchu, čímž podstatně snižuje znečištění částic v místnosti. Struktura kobercových dlaždic drží částice, dokud nejsou odstraněné při pravidelným vysávání. Tím je zajištěný obzvláště čistý vnitřní vzduch, který významně přispívá ke zdravému životu.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE DESSO NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více