Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

DESSO AIRMASTER ATMOS - KOBERCOVÉ ČTVERCE JAKO EKOLOGICKÝ PRVEK VAŠICH MÍSTNOSTÍ


Sedavá práce v uzavřených prostorech často negativně ovlivňuje zdraví každého z nás. Pravděpodobněji trpíme různými druhy onemocnění a infekcí a naše těla se proti nim nebrání. Jsou kobercové dlaždice Desso AirMaster Atmos formou ekologických změn pro prostor? Rozhodně ano! Nepochybnou výhodou sbírky Desso AirMaster Atmos je speciálně patentovaná technologie používaná při jejich výrobě, která snižuje usazování prachu a umožňuje snadnou údržbu koberce.

Dozvědět se více

Desso AirMaster® Atmos

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Tyto aspekty tvoří perfektní ekologický koberec, vhodný pro interiéry s moderním uspořádáním, v nichž je kladen zvláštní důraz na správné a přátelské soužití člověka a přírody. Pohodlí užívání, harmonie lidí, kteří používají takovéto povrchy v jejich práci, jsou v naší době neocenitelným bohatstvím, kde často nemáme chvíli, abychom se zastavili. Změňte to díky produktům z kolekce Desso AirMaster Atmos.

ČTVERCE ATMOS AIRMASTER DESSO DOPORUČUJEME I DÍKY BOHATÉ PALETĚ BAREV


Různé odstíny, které jsou dostupné ve sbírce Desso AirMaster Atmos, vám umožní získat koberce ve vašich prostorových teplých barvách, jako je hořčice, vínová, tmavě šedá - jistě najdete tu správnou barvu pro vás. Variant uspořádání místnosti je opravdu neskutečně mnoho - doporučujeme použití barvy v sérii kobercových čtverců, to jistě dodá teplo a šarm, kterým se zavádí specifický charakter a osobitý styl! Intenzivní barvy umožňují kombinovat stylistické koncepty založené na zdánlivě odlišných složkách, ale přinášejí zajímavé kontrastní alternativy v dané místnosti. Vyjádřete svůj interiér a nápady díky nesčetným možnostem výběru produktů z této sbírky.

VŠEOBECNÉ VLASTNOSTI - PRO ČTVERCE DESSO AIRMASTER ATMOS NENÍ NIC NEDOSAŽITELNÉ!


Technické vlastnosti jsou v podstatě nejdůležitější otázkou související s fungováním a dobrým používáním výrobku. Vlastnosti na vysoké úrovni vám umožní prodloužit životnost a zároveň zvýšit spokojenost s výnosnou investicí. Kobercové čtverce Desso AirMaster Atmos jsou zvýrazněny jako jedny z nejlepších na trhu, vzhledem k jejich pevnosti a použití přírodních materiálů pro výrobu (vzorec EcoBase znamená, že obsahují ve svém složení nejméně 70% z recyklovaných složek). Jejich další výhodou je vynikající profilování a optimální hodnoty dat - hmotnost je asi 700 g / m2, zatímco jeho výška kolísá kolem 3,1 mm. Mezi stupněm komfortu a třídou použití získaly dlaždice následující hodnoty: 2 a 33 (určené pro těžké použití). Prezentovaná podšívka v obkladačkách má jedinečnou specifikaci izolace a zvukové izolace, která potlačuje zvuky, nárazy a hluk a umožňuje plynulý a hladký provoz v každé kanceláři. Certifikáty COVA + a Certifikace systému řízení kvality a životního prostředí jsou důkazem plné profesionality při výrobě kobercových dlaždic kolekce Desso AirMaster Atmos. Využijte bezkonkurenční kvality a vlastností produktů z této sbírky v pracovním prostředí, které vás obklopuje.

MONTÁŽ? JEDNODUCHÉ A BEZPEČNÉ ATMOS ČTVERCE DESSO AIRMASTER MOHOU BÝT INSTALOVANY BEZ KOMPLIKACÍ


Vzhledem k vysoké pravděpodobnosti nedostatku zkušeností a pochybností o výkonu montážních prací si možná nebudete jisti, že budete moci dlaždice instalovat sami. Samozřejmě doporučujeme využít služby týmu profesionálů, kteří vám mohou pomoci v každé fázi montáže a rozptýlit potenciálně vznikající pochybnosti. Desso AirMaster Atmos může být položen podle monolitické a cihlové metody. Před zahájením montážního postupu stojí za to podívat se na ustanovení pro skladování obkladů a přípravu podkladu, a to pouze pro vlastní jistotu. Přiměřená pokojová teplota, stejně jako čištění, profilování a sušení povrchu před položením dlaždic jsou podmínkami, které jsou nezbytné pro zahájení správného procesu montáže výrobku v konkrétním interiéru, jakož i správného průběhu používání tohoto typu povrchu.

BRICOFLOR - POUŽÍVEJTE NEJLEPŠÍ KOBERCOVÉ ČTVERCE AIRMASTER DESSO!


Koupit nebo objednat kobercové dlaždice z kolekce Desso AirMaster Atmos? Nízká cena v kombinaci s vysokou kvalitou výrobku jistě přesvědčí každého. Za tímto účelem Vám nabízíme možnost získání bezplatných vzorků dlaždic, které vám umožní rozšířit srovnávací analýzu ještě před zadáním objednávky. Díky tomu si můžete být jisti, že jste uvažovali o všech důležitých aspektech. Máte otázky nebo obavy? Kontaktujte nás přímo a v případě výskytu problémů se pokusíme podrobně odpovědět. Jsme také schopni připravit individuální nabídku přizpůsobenou vašim individuálním potřebám a požadavkům. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes - naši specialisté z týmu BRICOFLORu se postarají o všechny vaše návrhy nebo potíže s rozhodováním.