Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

DESSO AIRMASTER ATMOS - KOBERCOVÉ ČTVERCE JAKO EKOLOGICKÝ PRVEK VAŠICH MÍSTNOSTÍ

Sedavá práce v uzavřených prostorech často negativně ovlivňuje zdraví každého z nás. Pravděpodobněji trpíme různými druhy onemocnění a infekcí a naše těla se proti nim nebrání. Jsou kobercové čtverce Desso AirMaster Atmos formou ekologických změn pro prostor? Rozhodně ano! Nepochybnou výhodou sbírky Desso AirMaster Atmos je speciálně patentovaná technologie používaná při jejich výrobě, která snižuje usazování prachu a umožňuje snadnou údržbu koberce.

Dozvědět se více

Desso AirMaster® Atmos

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Kobercové čtverce Desso Airmaster Atmos

Tyto aspekty tvoří perfektní ekologické kobercové čtverce, vhodný pro interiéry s moderním uspořádáním, v nichž je kladen zvláštní důraz na správné a přátelské soužití člověka a přírody. Pohodlí užívání, harmonie lidí, kteří používají takovéto povrchy v jejich práci, jsou v naší době neocenitelným bohatstvím, kde často nemáme chvíli, abychom se zastavili. Změňte to díky produktům z kolekce Desso AirMaster Atmos.

KOBERCOVÉ ČTVERCE ATMOS AIRMASTER DESSO DOPORUČUJEME I DÍKY BOHATÉ PALETĚ BAREV

Různé odstíny, které jsou dostupné ve sbírce Desso AirMaster Atmos, vám umožní získat koberce ve vašich prostorových teplých barvách, jako je hořčice, vínová, tmavě šedá - jistě najdete tu správnou barvu pro vás. Variant uspořádání místnosti je opravdu neskutečně mnoho - doporučujeme použití barvy v sérii kobercových čtverců, to jistě dodá teplo a šarm, kterým se zavádí specifický charakter a osobitý styl! Intenzivní barvy umožňují kombinovat stylistické koncepty založené na zdánlivě odlišných složkách, ale přinášejí zajímavé kontrastní alternativy v dané místnosti. Vyjádřete svůj interiér a nápady díky nesčetným možnostem výběru produktů z této sbírky.

VŠEOBECNÉ VLASTNOSTI - PRO ČTVERCE DESSO AIRMASTER ATMOS NENÍ NIC NEDOSAŽITELNÉ!

Technické vlastnosti jsou v podstatě nejdůležitější otázkou související s fungováním a dobrým používáním výrobku. Vlastnosti na vysoké úrovni vám umožní prodloužit životnost a zároveň zvýšit spokojenost s výnosnou investicí. Kobercové čtverce Desso AirMaster Atmos jsou zvýrazněny jako jedny z nejlepších na trhu, vzhledem k jejich pevnosti a použití přírodních materiálů pro výrobu (vzorec EcoBase znamená, že obsahují ve svém složení nejméně 70% z recyklovaných složek). Jejich další výhodou je vynikající profilování a optimální hodnoty dat - hmotnost je asi 700 g / m2, zatímco jeho výška kolísá kolem 3,1 mm.

Mezi stupněm komfortu a třídou použití získaly dlaždice následující hodnoty: 2 a 33 (určené pro těžké použití). Prezentovaná podšívka v obkladačkách má jedinečnou specifikaci izolace a zvukové izolace, která potlačuje zvuky, nárazy a hluk a umožňuje plynulý a hladký provoz v každé kanceláři. Certifikáty COVA + a Certifikace systému řízení kvality a životního prostředí jsou důkazem plné profesionality při výrobě kobercových dlaždic kolekce Desso AirMaster Atmos. Využijte bezkonkurenční kvality a vlastností produktů z této sbírky v pracovním prostředí, které vás obklopuje.

JEDNODUCHÉ A BEZPEČNÉ ATMOS KOBERCOVÉ ČTVERCE DESSO AIRMASTER MOHOU BÝT INSTALOVANY BEZ KOMPLIKACÍ

Vzhledem k vysoké pravděpodobnosti nedostatku zkušeností a pochybností o výkonu montážních prací si možná nebudete jisti, že budete moci dlaždice instalovat sami. Samozřejmě doporučujeme využít služby týmu profesionálů, kteří vám mohou pomoci v každé fázi montáže a rozptýlit potenciálně vznikající pochybnosti. Desso AirMaster Atmos může být položen podle monolitické a cihlové metody. Před zahájením montážního postupu stojí za to podívat se na ustanovení pro skladování obkladů a přípravu podkladu, a to pouze pro vlastní jistotu. Přiměřená pokojová teplota, stejně jako čištění, profilování a sušení povrchu před položením dlaždic jsou podmínkami, které jsou nezbytné pro zahájení správného procesu montáže výrobku v konkrétním interiéru, jakož i správného průběhu používání tohoto typu povrchu.

Kobercové čtverce firmy Desso - Jedinečný design

Tím, že většinu našeho života trávíme ve vnitřních prostorech, je design podlahy velmi důležitý. Podvědomě jej neustále vnímáme, ovlivňuje naše pracovní i životní prostředí. Nizozemská společnost si tuto skutečnost uvědomuje, a tak při navrhování svých produktů sleduje stále současné trendy, čímž umožní každému interiéru vypadat moderně. Samoležící kobercové čtverce Desso jsou navržené s velkou kreativitou a důrazem na detail, ozdobí naprosto jakýkoli interiér. Ambiciózní tým konstruktérů odpovídá za barvy, textury a požadovanou atmosféru. To znamená, že Desso nabízí spoustu kolekcí takřka ve všech odstínech, od jemných a přirozených až po intenzivní a zářivé, od klasických až po neobvyklé a moderní. Také dekory jsou velmi různorodé, najdete zde body, pásy, lineární či organické vzory. Právě tato rozmanitost Vám umožní vytvořit zcela originální prostor, na který budete pyšní. Všechny tyto barvy a struktury samoležících koberců mají pozitivní vliv na zdraví, pohodu a výkon lidí v místnosti.

Dále se tyto kobercové čtverce vyznačují úspěšnou kombinací atraktivního vzhledu a vysoké kvality. Perfektní produkt dluží za svou odolnost a trvanlivost kvalitní, částečně recyklované, přízi. Univerzální použití i v obchodě a na veřejných místech dokazuje schopnost snášení denního vysokého provozu, přičemž ani po několika letech neztratí na atraktivitě.

Desso - Výrobce dbající na životní prostředí a udržitelný proces

Stát se světovým lídrem ve výrobě ekologických podlahových krytin. Takový je cíl výkonné firmy Desso. Nejen v oblasti designu je společnost mimořádně kreativní, také co se týče environmentálního povědomí lze zaznamenat jistou progresivní linku. Kreativita a funkčnost by totiž měla jít ruku v ruce. Například Desso má svůj vlastní systém zpětného odběru, který rozebírá staré koberce a recykluje obnovitelné materiály, jež lze znovu použít. Mnoho kolekcí pak tvoří již recyklovaná příze Econyl a do roku 2020 budou všechny výrobky, včetně všech koberců, vyrobené podle zásady od kolébky ke kolébce.
Mezi nejznámější vývoje patří jedinečný systém AirMaster. Sofistikovaná souhra tenké příze Sesso airfilters a hustší Desso DustCollectors účinně filtruje jak malé, tak hrubé prachové částice ze vzduchu, čímž podstatně snižuje znečištění částic v místnosti. Struktura kobercových dlaždic drží částice, dokud nejsou odstraněné při pravidelným vysávání. Tím je zajištěný obzvláště čistý vnitřní vzduch, který významně přispívá ke zdravému životu.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!