BALSAN EQUINOXE – OBJEVTE NOVOU KVALITU KOBERCŮ

S Balsan Equinoxe získáte velmi univerzální koberec, jehož četné výhody si už ni…

Přečtěte si více
20 / 23 Produkty

BALSAN KOBERCE – VHODNÝ I DO VAŠEHO PROSTORU

Balsan Equinoxe má vysoké užitné třídy 32 a 23, které vám umožňují položit koberec téměř všude. Užitná třída 32 je například vhodná pro oblast středně používaného objektu. Zahrnují mimo jiné jednotlivé kanceláře, hotelové pokoje nebo menší obchody. V obývacím prostoru je však elegantní podlahová krytina zvlášť vhodná, když ji používáte ve své ložnici nebo v obývacím pokoji. Navíc je pružný materiál vhodný i pro vstupní prostory vašeho bytu nebo dokonce jako kryt pro schody. Dokonce i v domácí kanceláři zajišťují textilní koberce příjemné pracovní prostředí a podporují vám prvotřídní vlastnosti při relaxaci nebo koncentraci.

Skutečnost, že podlaha může být použita tak široce, je dána především vysoce kvalitním materiálem, který se používá k výrobě koberce Balsan. Protože užitná plocha je vyrobena výhradně z polyamidu, materiál z příze, který by sotva mohl být lepší! Je velmi stabilní, a proto i těžší zatížení zřídka způsobují problémy. Ve většině případů je to také neovlivněno znečištěním, přičemž zároveň absorbují a ověřují barviva. Zvláště ve veřejném sektoru je tento efekt velmi ceněn, protože vaše prostory se zdají být reprezentativní. Co se týče domácnosti, můžete přijmout přátele a hosty, aniž byste museli neustále dávat pozor na to, zda je třeba ještě jednou uklidit. Navíc Balsan posiluje přirozené vlastnosti polyamidu tím, že upravuje vlákna se speciální povrchovou úpravou. Balsan Protect má také odpudivý účinek, ale není ani vidět, ani cítit.

Sotva nějaký výrobek zabrání tomu, aby se vaše půda v určitém čase znečistila. Ale i zde se většina nečistot odstraní pomocí jednoduchého vysavače! Doporučujeme použít kartáčový nástavec, který také umožňuje proniknout do hlubších struktur koberce. To trochu uvolňuje vlákna, což usnadňuje získání nejvíce nečistot. Pokud často chodíte na Equinoxe s pouličními botami nebo jste často nuceni vstoupit do kanceláře, podlaha by měla být čas od času vyčištěna. To se pak může provést pomocí vysavače, který zanechává vlákna jako nové a stále se o ně stará.

 

DÍKY KOBERCI BALSAN ZÍKSÁTE PŘÍJEMNĚJŠÍ VZDUCH V MÍSTNOSTI

Ale Balsan koberce jsou nejen robustní a snadné na péči, ale mají také řadu skvělých vlastností, které mohou váš každodenní život udělat ještě příjemnějším. Zvláště pozoruhodný je například pozitivní vliv textilního koberce na kvalitu vnitřního vzduchu. Protože jejich vlákna spolehlivě váží částice prachu na sebe a tím zabraňují stále častějšímu objevení domácího nebo částicového materiálu ve vzduchu. Tímto způsobem alergici konečně znovu dýchají a nesmírně se zmírňují jejich stížnosti! Ale i bez alergie na prach je tato skutečnost rychle znatelná. Jen si užívejte méně uvolněného vzduchu a všimněte si, jak je snadnější se uvolnit nebo soustředit. Aby bylo zajištěno, že vlákna jsou vždy schopna zachytit nový prach, musíte je pravidelně čistit vysavačem, který spolehlivě odstraní prach. Pokud máte obzvlášť obtížný problém s prachem, možná budete chtít přemýšlet o použití podlahového vytápění. Tím se změní cirkulace vzduchu v našich místnostech a znesnadní se pohyb prachu. Balsan Equinoxe je vhodný pro podlahové vytápění pro teplovodní systémy.

Další bezpečnost zajišťují materiály zpomalující hoření, díky nimž je výrobek v souladu s třídou vysokého nehořlavosti Cfl-s1. Větší pohodlí, ať už doma nebo v kanceláři, slibuje však zlepšení zvuku o 23 dB. Měkký povrch vám pomůže nejen k tichému hluku v pozadí, ale i pro příjemnou procházku a společnou pohyblivost.

 

BALSAN EQUINOXE – ŠIROKÝ VÝBĚR DEKORACÍ

Také pokud jde o barvu a design, Balsan Equinoxe nezanechává nic, co by bylo nežádoucí se svými 35 různými barvami a tóny! Hustá velurová plocha vypadá působivě díky své sametové povaze, ale je dodatečně prostoupena lehkými a odsazenými tečkami. Ty jsou v rozporu s monochromatickou základní barvou, a tak poskytují příjemnou změnu bez toho, aby koberec bil do očí. Výsledná, lehce skvrnitá oblast je příjemně diskrétní a lehké nečistoty jsou automaticky limitovány.

Velký výběr barev umožňuje navrhnout si prostor podle svého přání. Pokud dáváte přednost tomu, aby byl klasický, doporučujeme četné varianty v béžové, hnědé nebo šedé barvě. Pokud dáváte přednost středomořskému stylu, můžete si vybrat z terakotové barvy. Naproti tomu barvy modré, žluté, zelené nebo červené, které jsou k dispozici v mnoha odstínech, poskytují více barvy, takže dokonce i design ve fialové je v rozsahu možných.

 

BALSAN EQUINOXE – OBJEDNEJTE SI NOVÝ KOBEREC DNES NA ESHOPU BRICOFLOR

S námi si můžete koupit nové podlahy z pohodlí vašeho gauče a dostat své zboží, aniž byste museli položit nohu před dveře. Abyste si před nákupem mohli prohlédnout váš výběr dekorace, jsme vám k dispozici s nápovědou a radou. Využijte naší bezplatnou ukázkovou službu, abyste si vyžádali smysluplné vzorky vašich oblíbených produktů, takže můžete nejen vidět, ale také cítit design. Jakmile se rozhodnete o koupi, nebudete platit ani o jednu korunu více, než je to naprosto nezbytné, protože s naší osvědčenou nejlepší zárukou ceny obdržíte náš sortiment za nejnižší cenu. Pokud potřebujete větší množství, například proto, že zahrnuje rekonstrukci celého komplexu budov, rádi vám na požádání poskytneme individuální nabídku a pokud je to možné, vám poskytneme ještě lepší podmínky. Můžete nás kontaktovat telefonicky prostřednictvím naší hotline, online prostřednictvím e-mailu nebo nám poslat zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře v našem on-line obchodě BRICOFLOR. Těšíme se na vás!

Plus icon Přečtěte si více