SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Balsan Équinoxe "950 Fer Forge"Image maximise icon
Image maximise icon
Image maximise icon
Brand claim
  • Extrémně široký výběr z dekorů
  • Dostupný v šířce 4 nebo 5 metrů
  • Vhodný pro obytné i komerční prostory
  • Confort+ (podloží s výztuží pro vyšší zvukovou izolaci)
722,75 Kčza m²
Minimální množství objednávky 2 Běžné metry
Minimální množství objednávky 2 Běžné metry
4 m

Celkový součet
(Vč. DPH)
5 782,00 Kč
Delivery icon
Doprava: 

950 Kč za objednávku

Delivery time icon
Čas doručení: 

7-10 pracovních dní

Bezpečná platba
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Popis produktu
Arrow icon

O tomto Balsan Équinoxe "950 Fer Forge"

Koberce z kolekce Balsan Equinoxe se vyznačují především krásným designem, jež je prezentovaný na melírovaném povrchu z menších bodů v různých velikostech. Moderní abstraktní vzor dodává koberci o šířce 4 nebo 5 metrů velmi zajímavý vzhled. Každý návštěvník si hned všimne Vaší nové podlahové krytiny.

Celkově řada obsahuje pětatřicet barevných kombinací. Tento extrémně široký výběr dekorů zajistí ten správný vzhled každému vkusu. Ozdobte svůj pokoj elegantním velur kobercem s cross-over-cut strukturou v jasných pastelových barvách nebo třeba jemném béžovém odstínu. Vzhledem k tomu, že koberec je určený pro vnitřní prostory, nemusíte se nikdy obávat o jeho vyblednutí. Vždy přispěje k modernímu interiéru.

Tato kolekce je vyrobená z robustní 100% polyamidové příze, ta zaručuje stabilitu a vysokou kvalitu. Kromě toho je plně kompatibilní a bezproblémová v kombinaci se systémem podlahového vytápění. V obytných prostorech můžete i schody opatřit těmito velmi kvalitními krytinami. Koberce Balsan jsou navíc hypoalergenní, což znamená, že shromažďují prach, který můžete jednoduše vysát. Po zkušenosti s nimi budete mít sami skvělý pocit.

Díky možnosti řezání okraje se řada Equinoxe plně přizpůsobí Vašim prostorům. Bez ohledu na velikost místnosti, kterou chcete nově vybavit touto vysoce kvalitní podlahovinou, můžete bez jakýchkoli kompromisů použít tyto levné, ale kvalitní koberce. Získáte tak povrch se špičkovými vlastnostmi, například odolností proti skluzu (DS), proti ohni (Cfl-s1) a barevnou stálosti, což Vám zajistí dlouhé roky spokojenosti se stále nově vypadajícím vzhledem. 

Balsan Equinoxe je dále k dispozici v osmi barvách s výztuží zadní strany Confort+, která zvyšuje zvukovou izolaci. Standardně jsou přitom tyto koberce vybavené sekundární vrstvou zadní strany.

Vzhledem k obzvláště vysoké odolnosti jsou tyto koberce perfektní podlahovou krytinou pro všechny soukromé i veřejné prostory. Můžete tak tento výrobek použít například jako koberec do obýváku. Dosahuje nejvyšší možné užitné třídy v obytných prostorech (23), své místo však najde rovněž v běžně používaných komerčních prostorech (užitná třída 32).

Technické informace
Arrow icon