Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Vlněný koberec – kusové koberce, které působí robusně

Vlněné koberce vynikají tím, že jsou robustní, drsné a poskytují trvalé teplé prostředí. Najděte koberec ve své oblíbené barvě, tvaru a designu, vyrobený z vlny, nejstarší přírodní látky používané člověkem!

Dozvědět se více

Vlněný koberec

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Vlněné koberce za nejlepší ceny

Moderní vlněné koberce přinášejí přirozenou estetiku a jsou ideálním společníkem pro nábytek a podlahové krytiny. V nabídce koberců, které máme k dispozici v BRICOFLOR, najdete různé typy, barvy a tvary.

Náš široký výběr tvoří klasické a černobílé designové vlněné koberce, které najdete v odstínech bílé, krémové, béžové, šedé nebo hnědé. K dispozici je také moderní vlněný koberec tkaný z vlněných přízí ve výrazných barvách, jako je modrá a žlutá, které jsou ideální pro přidání barvy a svěžesti do tmavých nebo vybledlých místností. Sázejte na vlněný koberec, překvapí vás!

Vlněné koberce přírodního původu

Vlna se po staletí používá k výrobě koberců a textilií, protože ve srovnání s jinými typy materiálů udržuje teplo a tepelný pocit déle. Kusové koberce dostupné v našem internetovém obchodě jsou vyrobeny v Indii z vysoce kvalitní vlny, což je činí stejně novými jako první den.

Vlna přírodního původu v kobercích, které si můžete zakoupit v našem internetovém obchodě, je navíc vhodná pro alergiky, například na zvířecí chlupy nebo pro lidi citlivé na syntetická vlákna a prach.

Najdete je v různých typech podle místnosti, ať už se jedná o vlněné koberce do obývacího pokoje nebo jiných místností, u BRICOFLOR najdete vlněný koberec, který nejlépe odpovídá vašemu životnímu stylu a dekoraci.

V našem internetovém obchodě si můžete koupit nový bavlněný koberec v přírodních tónech, kusové koberce z etnické bavlny, vlněné koberce do hal a v různých tvarech. Kontaktujte nás a doporučte ty nejlepší levné a kvalitní vlněné koberce!

Rozdíly mezi vlněnými a bavlněnými koberci

Pokud stále nevíte, zda si koupit vlněné nebo bavlněné koberce, měli byste mít na paměti, že hlavní rozdíl mezi těmito dvěma látkami spočívá v tom, že vlna je robustnější a silnější a umožňuje udržet teplo déle než bavlněný koberec. Naopak bavlněný koberec vyniká svou lehkostí a měkkostí.

Pokud jde o jejich původ, obě látky mají přírodní původ, vlna pochází z kožešiny nebo srsti ovcí, zatímco bavlna se získává prostřednictvím jejích přírodních vláken. Jedním z vrcholů vlněného koberce je jeho velká odolnost proti vyblednutí a vlhkosti.

Pokud si koupíte vlněný koberec vyrobený ze 100% originální vlny, měli byste si být vědomi toho, že pokud nemá protiskluzovou podložku, budete muset pod vlněný koberec podložit podložku, aby koberec zůstal na svém místě a aby doma neklouzal a neklouzal.

Jak čistit vlněný koberec?

Vlněné koberce lze čistit jednoduchým vakuem na obou stranách. Může být také použit pro hluboké čištění, vlhký hadřík s teplou vodou a bílým octem. Vlněný koberec a jeho údržba je snadná a neabsorbuje vlasy ani prach, činí vlněné koberce ideálním doplňkem pro vaše podlahové krytiny, dokonce i pro místnosti, kde je pravděpodobné, že budou mít více skvrn, jako je kuchyň nebo jídelna nebo dětské pokoje.

Jako doporučení při čištění vlněné koberce příliš neotírejte a roztok naneste na nenápadné místo, abyste ověřili, že funguje. Zatlačením na vlněný koberec rukama stačí skvrnu vysušit a absorbovat vlhkost.

KOBEREC 160X230 CM

Koberec 160x230 centimetrů je jedním z nejpopulárnějších formátů koberců pro větší místnosti, jako je obývací pokoj nebo ložnice. Koberec 160 x 230 cm je ideální pro většinu konferenčních stolků, menších jídelních stolů a dalšího nábytku a také vypadá skvěle před postelemi. Tato velikost koberce je v rovnováze mezi velkým a malým, a proto je vhodná pro téměř každou místnost. Bez ohledu na to, zda se jedná o kuchyňský koberec nebo ložnicový koberec - s kobercem o rozměrech 160 x 230 cm zažijete život s formátem!

KOBEREC 120X170 CM - KOMFORTNÍ VELIKOST KOBERCE PRO KAŽDOU POKOJ

Koberec 120x170 cm také zaujme vyváženým poměrem velikostí. Tento typ koberce je také ideální jako základna pro konferenční stolky a menší kusy nábytku a je k dispozici v široké škále barev, materiálů a vzorů. Od kusové koberce z obývacího pokoje po ložnici až po dětský koberec 120x170 cm je tato velikost koberce vhodná pro každý styl nábytku a místnost a lze ji flexibilně použít.

KUSOVÉ KOBERCE PRO KAŽDÝ STYL - KOMFORT

Kusové koberce vám nejen zajistí trochu více útulnosti ve svých pokojích, ale také můžete doplnit svůj osobní životní styl a vyjádřit svou postavu! V závislosti na vašem vkusu a umístění si můžete vybrat z hlubokých koberců, jako jsou plyšové, měkké chlupaté koberce nebo snadno udržovatelné koberce s krátkými vlasy s neobvyklými vzory. Kromě toho najdete téměř každou barvu v bohaté paletě barev, aby váš nový koberec dotvořil vkusnou atmosféru!

MODERNÍ kusové KOBERCE - NADČASOVOST

S moderním kobercem nejen předvedete smysl pro styl a nadčasovost, ale také těžíte z kvalitních materiálů a funkčních výhod. Protože v dnešní době by koberec neměl jen bodovat svým estetickým a vkusným designem, ale také inspirovat z hlediska péče a odolnosti. V našem internetovém obchodě se setkáváte s výběrem moderního koberce s mnoha tvary: najdete vše od načechraných šedých koberců pro elegantní a moderní interiér, přes koberec skyndinávský styl a dokonce i luxusní 3D kusové koberce vše zde vyjadřovat svůj osobní styl moderním způsobem.

VINTAGE KOBEREC - STARÉ CHARMY PRO SOUČASNÉ BYDLENÍ

Vintage koberec jedinečně kombinuje klasické, moderní a tradiční dekory se starým šarmem a tzv. „Použitým vzhledem“, který v místnostech vytváří jistý sklon k zemi a rustikální tón. Vintage koberec lze použít v barevných retro interiérech i v moderních interiérech jako kontrapunkt k lineárnímu designu. Zdá se, že vinobraní koberec vždy slaví krásu věku a designu posledních desetiletí, a tak vyvolává velmi zvláštní náladu a neobvyklé prostorové zážitky.

Od koberečků a patchworkových koberců po klasické orientální koberce je klasický koberec charakterizován vybledlými barvami, navrhovanými vzory, batikovým vzhledem a materiálovým vzhledem. Vzory často připomínají betonové zdi, dřevěné konstrukce, peelingové barvy nebo vodní skvrny a vytvářejí tak obraz neobvyklé elegance, městské estetiky a naprosto tajemné krásy.

ZNOVU OBJEDNÁVEJTE KLASICKÉ NÁVRHY S ORIENTÁLNÍMI KOBERceMI!

Kromě moderních a neobvyklých vzorů najdete v našem online obchodě také klasické koberce v tradičních a neobvyklých interpretacích. Vintage koberec okouzlí sofistikovaným vkusem, zatímco kulaté orientální koberce slaví tradiční vzory v nové podobě. Orientální koberce v modrém kouzlu zároveň s čerstvým a chladným barevným spektrem a teplem arabských nocí. Najdete zde tradiční barvy, stejně jako pastelové tóny a barevné ozdoby.

KUSOVÉ KOBERCE A JEJICH TVARY

Svět koberců je stejně rozmanitý jako život samotný. Nejoblíbenější tvary jsou v podstatě kulaté koberce nebo obdélníkové koberce, protože tyto tvary se zdají velmi jemné a jejich jednoduchost nabízí prostor pro téměř jakýkoli vzor a motiv. Avšak zejména v dětských pokojích jsou požadovány neobvyklejší tvary, jako jsou kusové koberce ve tvaru hvězdy, srdce nebo zvířata.

KULATÝ KOBEREC – BUDŤE NADČASOVÍ

Kromě obdélníkových koberců najdete v našem online obchodě také kulaté koberce a další tvary, které slibují trochu rozmanitosti a stejně velkolepé a klidné dekory. Kulatý koberec je k dispozici také ve všech představitelných barvách, vzorech a materiálech a nabízí širokou škálu možností designu.

Ve srovnání s pravoúhlými koberci vypadá kulatý koberec dynamičtěji a svěžeji a vytváří tak živý a lákavý dojem. Vyžadovány jsou také barevné interpretace, zejména u kulatých koberců, protože kulaté kusové koberce v barevných barvách znamená štěstí a lehkost.

HRANATÉ vlněné KOBERCE: ČTYŘI ROHY PRO VAŠI DOMÁCNOST

Kusové koberce v pravoúhlém tvaru nabízí tu výhodu, že zde může být realizována široká škála vzorů a motivů. Od klasických vzorů po barevné motivy je z hlediska designu možné téměř vše. Stejně jako list papíru nebo plátno, obdélníkový koberec otevírá návrhářům širokou škálu možností designu. Kromě toho se úhlový koberec jeví rovný a nevypadá příliš zaplněný nebo nevyskočený ani se svěžím vzorem.

Vlněné KUSOVÉ KOBERCE PRO KAŽDÝ POKOJ

Kusové koberce jsou vhodné do každé místnosti. Při výběru koberce byste však měli věnovat pozornost tomu, jaké vlastnosti by měl mít. Například byste měli používat syntetické koberce ve vlhkých místnostech, protože vysoká vlhkost a vlhkost jim nepoškodí tolik jako přírodní koberce. Pro místnosti, které jsou vystaveny vyšší úrovni znečištění, jsou ideální koberce s krátkým vlasem,protože se snáze čistí. Díky své vysoké odolnosti jsou kusové koberce vyrobené z přírodních vláken zvláště vhodné pro místnosti, které jsou vystaveny vysokému zatížení a pěšímu provozu.

KUSOVÉ KOBERCE V ŽIVÉM POKOJI: DEKORACE PRO KAŽDOU TASTE

Obývací pokoj je často ústředním bodem bytu a může určit zbytek bytu nebo domu z hlediska zařízení. Bez ohledu na to, zda se jedná o vintage interiér, elegantní designový nábytek nebo luxusní barokní prostředí - díky koberci v obývacím pokoji bude váš individuální životní zážitek opravdu dokonalý! V závislosti na velikosti místnosti se můžete rozhodnout pro jemné kusové koberce pro stůl v obývacím pokoji, odkryté kusové koberce se svěžím vzorem nebo malé dekorativní kusové koberce.

Kupte si svůj nový vlněný koberec online na BRICOFLOR!

Hledáte vlněné koberce online? Ve společnosti BRICOFLOR najdete široký sortiment koberců pro každý vkus, od těch klasických až po nejmodernější kusové koberce. V našem sortimentu najdete různé barvy, velikosti a styly. Navštivte naši kolekci vlněných koberců a najděte výběr nejlepších vlněných koberců.

Levný online obchod s koberci, který vám nabízí záruku nejlepší ceny a rychlou dodací lhůtu! Máte dotazy, návrhy nebo potřebujete pouze informace o tom, jaký kusová koberec zvolit? Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.