Close icon

Vintage koberec pro různé styly

Existuje mnoho různých druhů nábytku. Styl, který v posledních letech roste, je styl vintage. …

Přečtěte si více
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
1 - 20 z 212 Produkty

ZVLÁŠTNÍ DESIGN PRO VAŠE NOVÉ kusové KOBERCE – Vintage koberec

Kontrast poskytovaný tímto stylem koberce znamená, že se nemusíte starat o to, kam jej umístit, protože ať je kdekoli, vytváří efekt pohodlí. Směs orientálního a starodávného stylu činí tento typ koberce velmi zvláštním a nejenže vylepšuje byt, ale dává mu zcela nový vzhled. Nezáleží na tom, zda bydlíte v bytě, podkroví nebo domě s mnoha pokoji, díky vašemu novému dekorativnímu prvku bude místnost středem domu, protože tento styl přitahuje svou vlastní jiskru. Ať už doma nebo v kanceláři, vintage koberec vnese kouzlo do každé místnosti a nikdy nevyjde z módy. I když je zbytek bytu moderní a městský, celkový obraz se bude lišit. Nebojte se pořídit si kusový koberec ve stylu vintage.

RŮZNÉ BARVY A DESIGNY – vintage koberec

Znáte problém, že některé kusové koberce se vyrábějí pouze mícháním barev? Použitý vzhled vintage koberec styl se perfektně hodí ke všem barvám. Jedná se o speciální styl, který kombinuje jednoduchost a eleganci a lze vintage koberec kombinovat se všemi možnými barvami. Je to také styl, který se neustále objevuje, například orientální a městské vzory jsou v tomto ohledu nové.

Vintage koberec – buďte styloví

Získejte kousek minulosti přímo do svého domova nebo kanceláře a nechte vintage koberec přenést do těch časů, o kterých vám prarodiče vždy říkali. Nikdy to nevyšlo z módy, ale je pravda, že v poslední době zažívá vintage koberec a vintage styl stává více populárním, a proto by neměl být podceňován. Vintage koberec dokáže snadno vytvořit něco, o čem ostatní mohou jen snít. Pohodlně se usaďte a znovu zažijte styl před 30 lety a vydejte se na cestu, ze které se už nikdy nebudete chtít vrátit.

Vintage KOBERec - STARÉ CHARMY PRO SOUČASNÉ BYDLENÍ

Vintage koberec jedinečně kombinuje klasické, moderní a tradiční dekory se starým šarmem a tzv. „Použitým vzhledem“, který v místnostech vytváří jistý sklon k zemi a rustikální tón. Vintage kusové koberce lze použít v barevných retro interiérech i v moderních interiérech jako kontrapunkt k lineárnímu designu. Zdá se, že vinobraní koberec vždy slaví krásu věku a designu posledních desetiletí, a tak vyvolává velmi zvláštní náladu a neobvyklé prostorové zážitky.

Od koberečků a patchworkových koberců po klasické orientální koberce je klasický koberec charakterizován vybledlými barvami, navrhovanými vzory, batikovým vzhledem a materiálovým vzhledem. Vzory často připomínají betonové zdi, dřevěné konstrukce, peelingové barvy nebo vodní skvrny a vytvářejí tak obraz neobvyklé elegance, městské estetiky a naprosto tajemné krásy.

Kusové koberce – rozměry koberců

V závislosti na tom, kam chcete nové kusové koberce umístit, různé formáty a velikosti zajišťují dokonalé uložení. Zejména v případě, že se na vintage koberec položí kus nábytku, jako je konferenční stolek, postel nebo kuchyňský stůl, dokonale sladěné kusové koberce zajistí rovnost a vytvoří dojem pořádku a vyrovnanosti. V našem online obchodě určitě najdete to, co hledáte, pokud jde o ten správný vintage koberec na míru!

Kusový vintage KOBEREC 160X230 CM

Kusový vintage koberec 160x230 centimetrů je jedním z nejpopulárnějších formátů koberců pro větší místnosti, jako je obývací pokoj nebo ložnice.Vintage koberec 160 x 230 cm je ideální pro většinu konferenčních stolků, menších jídelních stolů a dalšího nábytku a také vypadá skvěle před postelemi. Tato velikost koberce je v rovnováze mezi velkým a malým, a proto je vhodná pro téměř každou místnost. Bez ohledu na to, zda se jedná o kuchyňský koberec nebo ložnicový koberec - s kobercem o rozměrech 160 x 230 cm zažijete život s formátem!

Kusový vintage KOBEREC 120X170 CM - KOMFORTNÍ VELIKOST KOBERCE PRO KAŽDOU POKOJ

Kusový vintage koberec 120x170 cm také zaujme vyváženým poměrem velikostí. Tento typ koberce je také ideální jako základna pro konferenční stolky a menší kusy nábytku a je k dispozici v široké škále barev, materiálů a vzorů. Od kusové koberce z obývacího pokoje po ložnici až po dětský koberec 120x170 cm je tato velikost koberce vhodná pro každý styl nábytku a místnost a lze ji flexibilně použít.

OBJEDNÁVEJTE Vintage koberec jednoduše ONLINE na BRICOFLOR A využijte VÝHOD Z PRAKTICKÝCH SLUŽEB!

Objevte vaše nové kusové koberce v našem online obchodě a využijte výhod praktických kategorií a našich služeb. Ať už se jedná o luxusní hedvábný koberec, útulný chlupatý koberec do obývacího pokoje nebo vintage koberec do kuchyně - v našem internetovém obchodě máte zaručeně nový koberec za nejlepší cenu! Máte dotazy, žádosti nebo návrhy? Zákaznický servis se můžete dostat v pracovní době telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho kontaktního formuláře BRICOFLOR. Rádi vám poradíme ve všech aspektech koberců a těšíme se na vaše vyslechnutí!

Plus icon Přečtěte si více