Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Vintage koberec pro různé styly

Existuje mnoho různých druhů nábytku. Styl, který v posledních letech roste, je styl vintage. Kombinací nábytku v tomto vzhledu můžete také doplnit prostředí vintage kobercem. Ale není to jen vintage nábytek, díky kterému bude přitažlivý. Bez ohledu na styl, který zvolíte při výběru dispozice bytu, kusový koberec ve stylu vintage vždy padne a dodá nádech.

Dozvědět se více

Vintage koberec

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

ZVLÁŠTNÍ DESIGN PRO VAŠE NOVÉ kusové KOBERCE – Vintage koberec

Kontrast poskytovaný tímto stylem koberce znamená, že se nemusíte starat o to, kam jej umístit, protože ať je kdekoli, vytváří efekt pohodlí. Směs orientálního a starodávného stylu činí tento typ koberce velmi zvláštním a nejenže vylepšuje byt, ale dává mu zcela nový vzhled. Nezáleží na tom, zda bydlíte v bytě, podkroví nebo domě s mnoha pokoji, díky vašemu novému dekorativnímu prvku bude místnost středem domu, protože tento styl přitahuje svou vlastní jiskru. Ať už doma nebo v kanceláři, vintage koberec vnese kouzlo do každé místnosti a nikdy nevyjde z módy. I když je zbytek bytu moderní a městský, celkový obraz se bude lišit. Nebojte se pořídit si kusový koberec ve stylu vintage.

RŮZNÉ BARVY A DESIGNY – vintage koberec

Znáte problém, že některé kusové koberce se vyrábějí pouze mícháním barev? Použitý vzhled vintage koberec styl se perfektně hodí ke všem barvám. Jedná se o speciální styl, který kombinuje jednoduchost a eleganci a lze vintage koberec kombinovat se všemi možnými barvami. Je to také styl, který se neustále objevuje, například orientální a městské vzory jsou v tomto ohledu nové.

Vintage koberec – buďte styloví

Získejte kousek minulosti přímo do svého domova nebo kanceláře a nechte vintage koberec přenést do těch časů, o kterých vám prarodiče vždy říkali. Nikdy to nevyšlo z módy, ale je pravda, že v poslední době zažívá vintage koberec a vintage styl stává více populárním, a proto by neměl být podceňován. Vintage koberec dokáže snadno vytvořit něco, o čem ostatní mohou jen snít. Pohodlně se usaďte a znovu zažijte styl před 30 lety a vydejte se na cestu, ze které se už nikdy nebudete chtít vrátit.

Vintage KOBERec - STARÉ CHARMY PRO SOUČASNÉ BYDLENÍ

Vintage koberec jedinečně kombinuje klasické, moderní a tradiční dekory se starým šarmem a tzv. „Použitým vzhledem“, který v místnostech vytváří jistý sklon k zemi a rustikální tón. Vintage kusové koberce lze použít v barevných retro interiérech i v moderních interiérech jako kontrapunkt k lineárnímu designu. Zdá se, že vinobraní koberec vždy slaví krásu věku a designu posledních desetiletí, a tak vyvolává velmi zvláštní náladu a neobvyklé prostorové zážitky.

Od koberečků a patchworkových koberců po klasické orientální koberce je klasický koberec charakterizován vybledlými barvami, navrhovanými vzory, batikovým vzhledem a materiálovým vzhledem. Vzory často připomínají betonové zdi, dřevěné konstrukce, peelingové barvy nebo vodní skvrny a vytvářejí tak obraz neobvyklé elegance, městské estetiky a naprosto tajemné krásy.

Kusové koberce – rozměry koberců

V závislosti na tom, kam chcete nové kusové koberce umístit, různé formáty a velikosti zajišťují dokonalé uložení. Zejména v případě, že se na vintage koberec položí kus nábytku, jako je konferenční stolek, postel nebo kuchyňský stůl, dokonale sladěné kusové koberce zajistí rovnost a vytvoří dojem pořádku a vyrovnanosti. V našem online obchodě určitě najdete to, co hledáte, pokud jde o ten správný vintage koberec na míru!

Kusový vintage KOBEREC 160X230 CM

Kusový vintage koberec 160x230 centimetrů je jedním z nejpopulárnějších formátů koberců pro větší místnosti, jako je obývací pokoj nebo ložnice.Vintage koberec 160 x 230 cm je ideální pro většinu konferenčních stolků, menších jídelních stolů a dalšího nábytku a také vypadá skvěle před postelemi. Tato velikost koberce je v rovnováze mezi velkým a malým, a proto je vhodná pro téměř každou místnost. Bez ohledu na to, zda se jedná o kuchyňský koberec nebo ložnicový koberec - s kobercem o rozměrech 160 x 230 cm zažijete život s formátem!

Kusový vintage KOBEREC 120X170 CM - KOMFORTNÍ VELIKOST KOBERCE PRO KAŽDOU POKOJ

Kusový vintage koberec 120x170 cm také zaujme vyváženým poměrem velikostí. Tento typ koberce je také ideální jako základna pro konferenční stolky a menší kusy nábytku a je k dispozici v široké škále barev, materiálů a vzorů. Od kusové koberce z obývacího pokoje po ložnici až po dětský koberec 120x170 cm je tato velikost koberce vhodná pro každý styl nábytku a místnost a lze ji flexibilně použít.

OBJEDNÁVEJTE Vintage koberec jednoduše ONLINE na BRICOFLOR A využijte VÝHOD Z PRAKTICKÝCH SLUŽEB!

Objevte vaše nové kusové koberce v našem online obchodě a využijte výhod praktických kategorií a našich služeb. Ať už se jedná o luxusní hedvábný koberec, útulný chlupatý koberec do obývacího pokoje nebo vintage koberec do kuchyně - v našem internetovém obchodě máte zaručeně nový koberec za nejlepší cenu! Máte dotazy, žádosti nebo návrhy? Zákaznický servis se můžete dostat v pracovní době telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho kontaktního formuláře BRICOFLOR. Rádi vám poradíme ve všech aspektech koberců a těšíme se na vaše vyslechnutí!