Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Viskózový kusový koberec

Moderní kusový koberec je součástí stylových designů v interiéru. Viskózové kusové koberce se stávají víc a víc žádané. Díky materiálu, ze kterého je kusový koberec vyráběn, je tento kusový koberec velmi populární. Jeho vzhled a praktičnost předčí ostatní kusové koberce.

Dozvědět se více

Viskózový koberec

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Viskózový kusový koberec

Moderní kusový koberec je součástí stylových designů v interiéru. Viskózové kusové koberce se stávají víc a víc žádané. Díky materiálu, ze kterého je kusový koberec vyráběn, je tento kusový koberec velmi populární. Jeho vzhled a praktičnost předčí ostatní kusové koberce.

Viskóza je speciální textilní materiál, který byl uměle vyroben zpracováním přírodní buničiny. Tento materiál se vyznačuje jedinečnou kvalitou a je snadno kombinovatelný s ostatními materiály. Existuje mnoho typů a modelů viskózových koberců. Materiál viskózy připomíná hedvábí.

Proč je viskózový kusový koberec lepší varianta než hedvábí?

Viskóza se velmi podobá hedvábí, a to je další důvod, proč se tyto kusové koberce staly natolik oblíbenými. Zatímco hedvábí je velmi drahé, viskóza je zajímavá vzhledem a velmi levná. Vizkózové kusové koberce jsou proto více praktické a spolehlivé.

Viskózový kusový koberec v kombinaci s vlnou

Vlna je přírodní materiál a má vysokou hustotu. Často čistě kusový koberec vyroben z vlny není příliš atraktivní. Proto často kusové koberce jsou kombinovány s viskózou. Díky kombinaci viskózy a vlny získáte hustý a teplý koberec, který je na dotek velmi příjemný a na pohled neskutečně atraktivní.

Viskózový kusový koberec v kombinaci s bavlnou

Viskóza se také dá kombinovat s bavlnou. Většinou se kombinuje s bavlnou z důvodu lepší pevnosti výrobku. Koberce jsou tlustčí a udržují teplo. Nicméně si musíme dát pozor, v jakých místnostech jsou umístěny, protože jsou zvláště citlivé na vlhkost.

Čistý přírodní viskózový kusový koberec

Tento kusový koberec rozhodně nemůže být umístěn do koupelny ani jiných vlhkých místností. Viskóza je na dotek velmi příjemná, jemná a suchá. Pokud tento kusový koberec přijde do styku s vlhkem, začne se viskóza ničit.

Viskózový Kusový koberec a jeho Výhody

Viskóza se dá obarvit jakoukoliv látkou, a proto každý si může vybrat jedinečnou barvu. Každý si může zvolit jakoukoliv barvu, která se hodí do vašeho designového interiéru. Viskózové kusové koberce jsou vizuálně, ale i na dotek podobné přírodnímu hedvábí. Nicméně cena hedvábného koberce a koberce vyrobeného z viskózy je značně odlišná. Vytvoří stejně útulnou atmosféru ale za nižší cenu.

Viskózové kusové koberce jsou velmi příjemné na dotek. Kusové koberce jsou taky důležité v chladném období, protože velmi dobře udržují teplo. Udrřuje teplo, přestože skoro nic neváží a oproti jiným kusovým kobercům jsou tyto kusové koberce lehké a husté a to, i když jsou velké.

Jak pečovat o viskózový kusový koberec?

Kusový koberec se doporučuje čistit měkkým kartáčem a měl by se čisti po obou stranách koberec. Koberec by rozhodně neměl být umístěn na příčníku nebo sloupku, snadno ztratí svůj tvar a roztáhne se. Úklid by se měl provádět jednou týdně z toho důvodu, aby se prach a nečistoty nedostaly do viskózy.  Kusový koberec také nikdy nepokládejte na nově umytou podlahu, protože tento koberec snadno absorbuje přebytečnou vlhkost.

Kusové koberce – rozměry koberců

V závislosti na tom, kam chcete nové kusové koberce umístit, různé formáty a velikosti zajišťují dokonalé uložení. Zejména v případě, že se na kusové koberce položí kus nábytku, jako je konferenční stolek, postel nebo kuchyňský stůl, dokonale sladěné kusové koberce zajistí rovnost a vytvoří dojem pořádku a vyrovnanosti. V našem online obchodě určitě najdete to, co hledáte, pokud jde o ten správný koberec na míru!

Kusový KOBEREC 160X230 CM

Kusový koberec 160x230 centimetrů je jedním z nejpopulárnějších formátů koberců pro větší místnosti, jako je obývací pokoj nebo ložnice. Koberec 160 x 230 cm je ideální pro většinu konferenčních stolků, menších jídelních stolů a dalšího nábytku a také vypadá skvěle před postelemi. Tato velikost koberce je v rovnováze mezi velkým a malým, a proto je vhodná pro téměř každou místnost. Bez ohledu na to, zda se jedná o kuchyňský koberec nebo ložnicový koberec - s kobercem o rozměrech 160 x 230 cm zažijete život s formátem!

Kusový KOBEREC 120X170 CM - KOMFORTNÍ VELIKOST KOBERCE PRO KAŽDOU POKOJ

Kusový koberec 120x170 cm také zaujme vyváženým poměrem velikostí. Tento typ koberce je také ideální jako základna pro konferenční stolky a menší kusy nábytku a je k dispozici v široké škále barev, materiálů a vzorů. Od kusové koberce z obývacího pokoje po ložnici až po dětský koberec 120x170 cm je tato velikost koberce vhodná pro každý styl nábytku a místnost a lze ji flexibilně použít.

Kusové KOBERCE PRO KAŽDÝ STYL - KOMFORT

Kusové koberce vám nejen zajistí trochu více útulnosti ve svých pokojích, ale také můžete doplnit svůj osobní životní styl a vyjádřit svou postavu! V závislosti na vašem vkusu a umístění si můžete vybrat z hlubokých koberců, jako jsou plyšové, měkké chlupaté koberce nebo snadno udržovatelné koberce s krátkými vlasy s neobvyklými vzory. Kromě toho najdete téměř každou barvu v bohaté paletě barev, aby váš nový koberec dotvořil vkusnou atmosféru!

MODERNÍ kusové KOBERCE - Nadčasovost

S moderním kobercem nejen předvedete smysl pro styl a nadčasovost, ale také těžíte z kvalitních materiálů a funkčních výhod. Protože v dnešní době by koberec neměl jen bodovat svým estetickým a vkusným designem, ale také inspirovat z hlediska péče a odolnosti. V našem internetovém obchodě se setkáváte s výběrem moderního koberce s mnoha tvary: najdete vše od načechraných šedých koberců pro elegantní a moderní interiér, přes koberec skyndinávský styl a dokonce i luxusní 3D koberce vše zde vyjadřovat svůj osobní styl moderním způsobem.

Vintage KOBERec - STARÉ CHARMY PRO SOUČASNÉ BYDLENÍ

Vintage koberec jedinečně kombinuje klasické, moderní a tradiční dekory se starým šarmem a tzv. „Použitým vzhledem“, který v místnostech vytváří jistý sklon k zemi a rustikální tón. Vintage koberec lze použít v barevných retro interiérech i v moderních interiérech jako kontrapunkt k lineárnímu designu. Zdá se, že vinobraní koberec vždy slaví krásu věku a designu posledních desetiletí, a tak vyvolává velmi zvláštní náladu a neobvyklé prostorové zážitky.

Od koberečků a patchworkových koberců po klasické orientální koberce je klasický kusový koberec charakterizován vybledlými barvami, navrhovanými vzory, batikovým vzhledem a materiálovým vzhledem. Vzory často připomínají betonové zdi, dřevěné konstrukce, peelingové barvy nebo vodní skvrny a vytvářejí tak obraz neobvyklé elegance, městské estetiky a naprosto tajemné krásy.

ZNOVU OBJEDNÁVEJTE KLASICKÉ NÁVRHY S ORIENTÁLNÍMI KOBERAMI!

Kromě moderních a neobvyklých vzorů najdete v našem online obchodě také klasické kusové koberce v tradičních a neobvyklých interpretacích. Vintage koberec okouzlí sofistikovaným vkusem, zatímco kulaté orientální koberce slaví tradiční vzory v nové podobě. Orientální koberce v modrém kouzlu zároveň s čerstvým a chladným barevným spektrem a teplem arabských nocí. Najdete zde tradiční barvy, stejně jako pastelové tóny a barevné ozdoby.

Kusové koberce a jejich tvary

Svět koberců je stejně rozmanitý jako život samotný. Nejoblíbenější tvary jsou v podstatě kulaté koberce nebo obdélníkové koberce, protože tyto tvary se zdají velmi jemné a jejich jednoduchost nabízí prostor pro téměř jakýkoli vzor a motiv. Avšak zejména v dětských pokojích jsou požadovány neobvyklejší tvary, jako je koberec ve tvaru hvězdy, srdce nebo zvířata.

Kulaté kusové koberce – budťe nadčasoví

Kromě obdélníkových koberců najdete v našem online obchodě také kulaté koberce a další tvary, které slibují trochu rozmanitosti a stejně velkolepé a klidné dekory. Kulatý koberec je k dispozici také ve všech představitelných barvách, vzorech a materiálech a nabízí širokou škálu možností designu.

Ve srovnání s pravoúhlými koberci vypadá kulatý koberec dynamičtěji a svěžeji a vytváří tak živý a lákavý dojem. Vyžadovány jsou také barevné interpretace, zejména u kulatých koberců, protože kulatý koberec v barevných barvách znamená štěstí a lehkost.

Hranaté kusové KOBERCE: ČTYŘI ROHY pro vaši domácnost

Kusové koberce  v pravoúhlém tvaru nabízí tu výhodu, že zde může být realizována široká škála vzorů a motivů. Od klasických vzorů po barevné motivy je z hlediska designu možné téměř vše. Stejně jako list papíru nebo plátno, obdélníkový koberec otevírá návrhářům širokou škálu možností designu. Kromě toho se úhlový koberec jeví rovný a nevypadá příliš zaplněný nebo nevyskočený ani se svěžím vzorem.

Kusové KOBERCE PRO KAŽDý POKOJ

Kusové koberce jsou vhodné do každé místnosti. Při výběru koberce byste však měli věnovat pozornost tomu, jaké vlastnosti by měl mít. Například byste měli používat syntetické koberce ve vlhkých místnostech, protože vysoká vlhkost a vlhkost jim nepoškodí tolik jako přírodní koberce. Pro místnosti, které jsou vystaveny vyšší úrovni znečištění, jsou ideální koberce s krátkým vlasem, protože se snáze čistí. Díky své vysoké odolnosti jsou kusové koberce vyrobené z přírodních vláken zvláště vhodné pro místnosti, které jsou vystaveny vysokému zatížení a pěšímu provozu.

Kusové kOBERCE V ŽIVÉM POKOJI: DEKORACE PRO KAŽDOU TASTE

Obývací pokoj je často ústředním bodem bytu a může určit zbytek bytu nebo domu z hlediska zařízení. Bez ohledu na to, zda se jedná o vintage interiér, elegantní designový nábytek nebo luxusní barokní prostředí - díky koberci v obývacím pokoji bude váš individuální životní zážitek opravdu dokonalý! V závislosti na velikosti místnosti se můžete rozhodnout pro jemné kusové koberce pro stůl v obývacím pokoji, odkryté kusové koberce se svěžím vzorem nebo malé dekorativní kusové koberce.

Zakupte viskózové kusové koberce online na BRICOFLOR!

Nyní si můžete svůj kusový koberec koupit za nejlepší cenu online na BRICOFLOR. Navíc, pokud chcete zadat velkou objednávku, můžeme vždy snížit původní cenu cenu. Jednoduše nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo našeho kontaktního formuláře. Rádi poradíme a zodpovíme všechny vaše dotazy. Čekáme na tebe!