SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Friends by Ter Hürne "Dub Olivia"Image maximise icon
Friends by Ter Hürne "Dub Olivia"Image maximise icon
Friends by Ter Hürne "Dub Olivia"Image maximise icon
Room planner icon
Plánovače interiérů
Room planner icon
Plánovače interiérů
Brand claim
  • 3-vrstvé prefabrikované parkety pro plovoucí instalaci
  • Opotřebovací vrstva 3,5 mm s kartáčovaným, přirozeně naolejovaným povrchem
  • Vyvážené třídění: izolované části běleného dřeva
  • Kartáčované-přirozeně naolejované
-20 %
1 603,73 Kč za m²
1 282,76 Kčza m²
NABÍDKY

Celkový součet(Vč. DPH)
5 518,42 Kč
Delivery icon
Doprava: 

950 Kč za objednávku

Delivery time icon
Čas doručení: 

7-10 pracovních dní

Bezpečná platba
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Popis produktu
Arrow icon

Naše doporučení do místností

O tomto Friends by Ter Hürne "Dub Olivia"

Objevte zvláštní útulnost s klasikou mezi prefabrikovanými parketovými podlahami z kolekce ter Hürne Contours. Díky měkkému kartáčování a okolnímu zkosení Contura mají 3,5 mm široké parkety z masivního dřeva vyhledávaný „použitý vzhled“, díky čemuž jsou nadčasové. Různé verze podlahy z prken vám nabízejí více prostoru pro design. Rozhodněte se mezi elegantní 3-vrstvou podlahou nebo nastavte akcenty v obývacím pokoji s elegantním pleteným vzorem.
Barevný důraz kolekce je na přírodní barvy dubového dřeva. Vybrané šedé a hnědé odstíny nabízejí každé místnosti otevřené a přátelské prostředí. Intenzivní kartáčování a povrchová úprava přírodního oleje zvýrazňují přirozené vlastnosti povrchu dřeva a vytvářejí zvláště autentický celkový vzhled. Značná velikost desek 2390 x 200 mm dává této parketě vznešený a luxusní nádech. Zvláště vzrušujícího konceptu místnosti můžete dosáhnout, pokud zkombinujete tkací vzor v kolekci ter Hürne Contours s moderním nábytkem. Díky všem těmto vlastnostem je jasné, že tato renovace parket vám vydrží po dobu několika let.
Parkety ter Hürne Contours jsou působivé nejen vizuálně, ale také svou funkčností. S patentovaným systémem CLICKitEASY můžete položit podlahu sami, přičemž to zvládnete rychle a snadno. K tomu je nutné prkna spojit pomocí jednoduchého principu zámku a klíče. Pro dokonalý výsledek byste měli před začátkem práce napravit nerovnosti povrchu a nainstalovat vhodnou izolaci proti kročejovému hluku. Vzhledem k tomu, že parkety lze kombinovat s podlahovým vytápěním teplou vodou, nemusíte se obávat žití bez pohodlného podlahového tepla.

Technické informace
Arrow icon