SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

WALLS BY PATEL 2 - Fototapety vyjadřující jedinečnost

Fototapeta z kolekce Walls by Patel 2 od designérského dua Walls by Patel se inspirují svým bo…

Přečtěte si více
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
1 - 20 z 243 Produkty

Fototapety Walls by Patel 2

Designové duo Walls by Patel, skládající se z textilní návrhářky Kathrin Patel a grafického návrháře Mark Patel, se nyní inspirují druhou sbírkou tapet, která obsahuje více než 250 tapet pro individuální design stěn. Kolekce Walls by Patel 2 je obzvláště působivá svými bohatými tematickými světy, které mají ten správný design pro každý vkus. Aby byla originální a jedinečná poznámka k fotografické tapetě dokonalá, máte také na výběr z různých materiálů a můžete si sestavit vlastní osobní tapetu. Fototapety této neobvyklé kolekce jsou ideální pro smluvní použití ke strukturování jednotlivých částí interiéru a jsou také k dispozici jako panely.

Fototapety Walls by Patel 2 – Jedinečný design

V kolekci Walls by Patel 2 najdete široký výběr různých témat, motivů a vzorů. Najdete zde přímočaré a grafické návrhy, vintage akcenty a květinové kytice. S touto kolekcí si Walls by Patel stanovily cíl dát zdi hlas a to je přesně to, čeho dosáhli různými individuálními styly. Široká krajina, fascinující trojrozměrnost a beton, fototapeta džungle, rozmanitý vzhled materiálu, hravé použití velkých ploch, barev a ostrých kontur, stejně jako módní motivy a dynamické vzory, jsou jen některé z mnoha prvků kolekce Walls by Patel 2.

BARVy a kytky – To jsou fascinující fototapety kolekce Walls by Patel 2

V kolekci Walls by Patel 2 na vás čeká řada květinových motivů a přírodních motivů. To není vždy realistické, protože Walls by Patel se nechal unést svou představivostí co se týče barvy, tvaru a motivu. Kromě fototapety s květinami a brouky, které se zdají být převzaty přímo ze slovníku přírodní historie, najdete také pohádkové motivy a kombinace geometrie a přírody.

Klasické vzory a květinová fototapeta z kolekce Walls by Patel 2 přicházejí v luxusní a moderní barevné paletě a jsou vhodné pro téměř jakýkoli styl vybavení. Naznačené mřížky nebo zvláštní vzory vyvolávají jemnou přímočarost a pořádek ve skutečně divokých a dynamických dekorech. Tmavá a výrazná fototapeta džungle v temně zelené, oranžové, fialové a tyrkysové zajišťuje trochu exotiku, zatímco fototapeta s motivem pod vodou umožňuje ponořit se do korálů.

Fototapety Walls by patel 2

Fototapeta s motivem krajiny nebo přírody je zvláště vhodná pro velmi uklidňující atmosféru. V kolekci Walls by Patel 2 na vás čeká rozloha obzoru, díky čemuž se místnost zvětšuje a přitom poskytuje útulnost a bezpečnost. Ve vzdušných a jasných barvách jsou uklidňující fototapety obzvláště vhodné pro skandinávský nábytek. Pokud dáváte přednost teplejším zeměpisným šířkám, fototapeta s motivem pláže vám může nabídnout celodenní náladu a pro alpské fanoušky je vhodná fototapeta s horami od Walls by Patel 2.

Fototapeta se vzdušným designem znamená harmonii a bezpečnost a je ideálním společníkem zdravého spánku v ložnici. V barech, kavárnách nebo hotelech lze fototapetu s designem oken použít k vytvoření otevřeného prostředí. Fototapety někdy poskytují pohled na rozmazané večerní hodiny, někdy na květinové louky nebo městské scenérie.

WALLS BY PATEL 2 – KOLEKCE A MNOHO MATERIÁLŮ

Další zvláštností kolekce Walls by Patel 2 je dovedná hra z různých materiálů. Zvláštním prvkem jsou zde fototapety v dřevěném vzhledu, které přicházejí v mnoha provedeních. Tyto fototapety jsou ještě lepší, protože jednorožci a žhavící muchomůrky vás zavedou na cestu přes říši divů. Pro trochu realističtější zařízení jsou k dispozici pláže, horské krajiny a jezera. Místo zde také nacházejí různé fototapety ve stylu 50. a 60. let.

Fototapeta v různých kamenných a kovových vzhledech je trochu jednoduchá a elegantní. Můžete očekávat řadu 3D tapet s konkrétním vzhledem v kolekci Walls by Patel 2, které poskytují mimořádné efekty a jsou v závislosti na designu vhodné pro moderní i klasické nábytkové styly. Různé fototapety také zapůsobí na pozadí v slínku, textilní nebo papírové optice, které si hrají s kontrastem čistého designu a rustiky.

FOTOTAPETY PŘÍRODA – NÁVRAT ZPĚT DO PŘÍRODY S WALLS BY PATEL 2

Klasika mezi fotografickými tapetami a přesto pořád neokoukaná a stále populární. To jsou fotografické fototapety příroda. Bez ohledu na to, zda se chystáte na dovolenou u moře, dáváte přednost dovolené na horách nebo si užijete jezero a lesní krajinu - fototapety příroda svědčí o zvláštním klidu a zajišťují uvolněnou a harmonickou atmosféru. Autentické nástěnné fototapety zvýrazňují mosty, vodopády, majáky, duhy a další. Rozhodněte se pro fototapety se západem slunce a romantickým panoramatem a zažijte krásu Země ve svém domu či bytu. Fototapeta přírody je velmi populární.

Fototapety Les - Walls by Patel 2

Cvrlikání ptáků, šustění větru a šustění listÍ - procházka v lese má obzvláště uklidňující účinek a přesně tento pocit můžete vytvořit fototapety s lesním motivem nebo stromy u vás doma. Husté vrcholky stromů vytvářejí druhou střechu, pod kterou se budete cítít chráněni a v bezpečí. Kromě toho se mohou vkusné fotografické tapety s přírodním motivem zdát velmi originální a mystické. Uklidňující fototapety les jsou ideální do čekáren nebo do terapeutických místností pro vytvoření harmonické a bezpečné atmosféry. Fototapeta les je uklidňujícím elementem v každí místnosti.

Fototapety moře – Walls by Patel 2

Fototapety moře jsou vysoce uklidňující. Nechte zvonit zvuk moře a šplouchajících vln ve vašich uších, pociťte písek mezi prsty na nohou a nechte se unést úžasnou atmosférou. Námořní dekory jsou k dispozici v pozoruhodnějším a exotičtějším vzhledu s palmami a bílým pískem a jsou o něco jednodušší, například fototapeta v domáckém vzhledu Baltského moře. Pokud se chcete ponořit trochu hlouběji do námořního tématu, můžete prozkoumat podmořský svět oceánu. Fototapeta moře je velmi uklidňující.

Fototapety zvířata – Walls by Patel 2

Pokud se vám líbí trochu živější a neobvyklejší vkus, doporučujeme fototapety s oblíbeným zvířetem. Atmosféra dané země a kontinentu vždy rezonuje se zvířecími motivy, takže můžete vytvořit sofistikovanou atmosféru. Vyberte například fototapetu s tygrem nebo slonem a nechte váš interiér oživit těmito tapetami. Plameňáci, delfíni a dokonce jednorožci přinášejí do hry exotiku a malou představivost.

Fototapety květiny - Walls by Patel 2

Jste přítel květin? S fototapety květiny si můžete vychutnat květinové louky po celý rok a vytvořit svěží letní náladu. Máte na výběr různé druhy květin a rostlinných motivů a můžete tak splnit svůj sen o věčném létě. Fototapety s levandulí poskytují trochu francouzské kouzlo Provence, zatímco růže tapety vkus domů a pampelišky vás k tomu, abyste se cítili jako na jaře celý rok.

Walls by Patel 2 Fototapeta – Materiál

Protože většina fototapet jsou netkané tapety, instalace v kuchyni nebo koupelně není problém. Netkaná tapeta má tu výhodu, že je voděodolná, propustná pro vlhkost a páru. To zabraňuje tvorbě plísní a fototapeta zachovává svůj tvar, i když je vlhkost vzduchu vysoká. Fototapeta by však neměla být připevňována do sprchového koutu.

Výběr fototapety

Pokud si vyberete fototapetu do kuchyni, budete čelit bohatému výběru motivů a obrázků. Zde najdete exotické vzory jako fototapeta pláže, ale také městské scenérie jako fototapety New Yorku, Paříže nebo Londýna. Kulturní vlivy jsou zde vítány a inspirují k pestré kuchyni. Orientální, středomořské nebo asijské motivy dávají celé místnosti jistý nádech té kukltury a proměňují kuchyni v místo, kde si můžete odpočinout a užívat si toho, co je prozatím jen funkční prostor.

Fototapeta do všech prostorů

Pokud chcete pouze uspořádat jednotlivé části interiéru, fototapety jsou úžasným doplňkem. Například můžete navrhnout malé rohy v určitém stylu, pokud zvolíte fototapety s rohy. A dokonce i šikmé stropy lze individuálně navrhnout pomocí 3D tapet. Díky speciální robustnosti a vysoké odolnosti proti světli, můžete fototapety připevnit na zimní zahradu a na chodbu.

V komerčních prostorech, jako jsou hotely, kavárny, bary a restaurace, lze s fototapetou bez velkého úsilí vytvořit atraktivní prostředí. Obzvláště vhodné jsou zde moderní vzhledy nebo ilustrativní vzory. Například fotografická tapeta s designem okna v baru může poskytnout příjemnou světelnou náladu.

FUNKČNOST A MATERIÁL fototapety

Protože většina fototapet jsou netkané tapety, tapetování je zcela nekomplikované. Na začátku byste však měli zvážit, kam by měl být umístěn centrální motiv. Také byste si měli uvědomit, že tapety na fotografie mají různé velikosti a formáty. Kromě vodotěsných, vzduchotěsných a paropropustných a rozměrově stabilních netkaných tapet, které se také snadno nanášejí a lze je odstranit, najdete na fotografických tapetách také několik levných papírových tapet, u kterých je třeba dodržovat mírnou dobu namáčení asi pět až deset minut. Fototapeta lze snadno odstranit.

Jednoduché umístění fototapety v místnosti

Při výběru fototapety s velkým motivem byste měli nejprve určit polohu na zdi, kde by měl být střed fototapety. Odtud můžete pomocí vodováhy nakreslit pomocné linky doprava a doleva v šířce fototapety.

Smíchejte lepidlo podle příbalové informace a vyhněte se tvorbě hrudek. Měli byste se také ujistit, že vaše stěny jsou co nejhladší a suché a že zbarvení je jednotné, protože rozdíly se mohou později projevit na fototapě. Natřete lepidlo na zeď a nalepte tapetu na zeď pomocí válečku na tapety. Věnujte pozornost pokynům výrobce o tom, zda by se fototapeta měla lepit do tupého spoje nebo překrývat. Pokud je vaše zeď na tapetu příliš malá, můžete přebytek čistě odstranit kobercovým nožem. Měli byste rychle vytřít přebytečné lepidlo na tapetě a rýhy můžete vyhladit pomocí válečku. Fototapeta se snadno připevní na zeď.

KUPTE FOTOTAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více