SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Walls by Patel - Fototapety PRO ŽIVÉ INTERIÉRY

Kolekce Walls by Patel se inspirují velmi moderními fototapetami, které kombinují textiln&iacu…

Přečtěte si více
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
1 - 20 z 620 Produkty

WALLS by PATEL – fototapety s vlastním příběhem

Jeden je impulzivní a extrovertní, druhý promyšlený a strategicky plánovaný. Textilní designér a grafický designér. Dvě protichůdné postavy, které se dokonale doplňují - profesionálně i soukromě. Unikátní návrháři fototapety Kathrin a Mark Patel inspirují někdy jemnými a někdy neobvyklými dekoracemi.

Společně vyvinuli Walls by Patel - dvě doplňkové sbírky fototapety, které vynikají díky své neobvyklé a velmi individuální estetice. Návrhy jsou překvapivě odlišné, hravé a svobodné: oddělují se od známých kontextů a často mají vynikající kvalitu. Obě kolekce jsou odlišné a jsou rozděleny do různých tematických světů. Tímto způsobem je možné kombinovat neuvěřitelné množství designových témat a světů ve sbírkách.

Walls by patel fototapety – fototapety do různých interiéru

V soukromých interiérech se fototapety Walls by Patel stávají působivým obrazovým vyjádřením obyvatel. Stylové fototapety jsou také vhodné pro instalaci do kuchyně nebo do koupelny. Tapeta je vhodná v oblasti objektů jsou vhodné pro strukturování velkých ploch a definování zón s různou atmosférou - například v gastronomii, v hotelnictví, v obchodech, výlohách, saloncích nebo čekárnách.

Walls by Patel integruje texturu povrchu do designu stěny. Do designu jsou zapracovány kamenné, dřevěné, papírové, textilní nebo jiné živé fototapety – fototapeta pak vytváří velmi smyslný dojem a téměř trojrozměrný dojem. 3D fototapety Walls by Patel jsou špičkové digitální výtisky v barevných a materiálových variantách - existuje možnost výběru z různých barev a různých materiálů.

Fototapety se vyznačují především velmi osobní rozmanitostí stylů dvou lidí, jejichž porozumění designu vždy zahrnuje rozbití s ​​konvencemi, zvyky prohlížení a tradiční designové vzory.

Wall by patel – fototapety s elegancí

Kolekce Walls by Patel nabízejí četné fototapety pro mladé a moderní zařízení. Autentické fototapety s krajinou, veteránem nebo zvířaty vytvářejí jedinečnou atmosféru a zvláštní pohled na svět. Grafické návrhy ve vkusné paletě barev jsou zvláště mladistvé a módní.

Walls by Patel nabízí fototapety v džungli ve všech variantách a bohaté barevné spektrum. Velké abstraktní vzory dodávají trochu skandinávského vkusu, zatímco námořní fototapety vás zavedou na cestu do podmořských světů. Jsou zde ostré kontury a kontrasty, barokní malby a porcelánová optika. Dokonalým nádechem jsou 3D fototapety v konkrétním vzhledu, mramor, kamenné zdi a městské motivy.

Květinové fototapety patel

Walls by Patel nabízí široký výběr květinové fototapety. Květinové fototapety v barevné paletě jsou zvláště vhodné do interiérů džungle. Mezi větvemi a květinami se někdy skrývají barevné motýly, brouci, kolibříci a dokonce i ryby, což zajišťuje živý dotek přírody. Stává se trochu výraznějším a extravagantnějším s velkými palmovými listy a tmavou barevnou paletou. Svět fototapety s květinami doplňují fototapety připomínající staré zátiší a jemné geometrické struktury, které vytvářejí moderní rozchod s květinami a listy.

GRAFICKÝ NÁVRH – Fototapety Wall by Patel

Grafická fototapeta od Walls by Patel je také vhodná pro městská a mladá zařízení. Najdete zde ilustrativní vzory a neobvyklé dekory s bláznivými motivy, jako jsou opice se sluchátky nebo abstraktní fototapety, které připomínají surrealistická umělecká díla. Kromě živých a popkulturních motivů najdete také omezené geometrické fototapety, jako je 3D fototapeta. Velké vzory mozaiky se inspirují dokonale sladěnou paletou barev a jsou zvláště vhodné pro skandinávský nábytek. Fototapeta kámen je zvláště vhodná pro moderní průmyslový styl.

Fototapety s motivy krajiny

Skandinávský styl nebo rozlehlost Alp nebo pociťte písek mezi prsty na nohou s fototapety pláže nebo hor. Autentické fototapety s přírodou a krajinou dodají místnosti šmrnc a vytvoří uvolněnou atmosféru. V okenní optice jsou vkusné fototapety obzvláště vhodné pro restaurace, kavárny nebo bary.

Například fotografická tapeta s designem okna v baru může poskytnout příjemnou světelnou náladu.

FOTOTAPETY PŘÍRODA – NÁVRAT ZPĚT DO PŘÍRODY s Walls by Patel 

Klasika mezi fotografickými tapetami a přesto pořád neokoukaná a stále populární. To jsou fotografické fototapety příroda. Bez ohledu na to, zda se chystáte na dovolenou u moře, dáváte přednost dovolené na horách nebo si užijete jezero a lesní krajinu - fototapety příroda svědčí o zvláštním klidu a zajišťují uvolněnou a harmonickou atmosféru. Autentické nástěnné fototapety zvýrazňují mosty, vodopády, majáky, duhy a další. Rozhodněte se pro fototapety se západem slunce a romantickým panoramatem a zažijte krásu Země ve svém domu či bytu. Fototapeta přírody je velmi populární.

FOTOTAPETY Les - Walls by Patel 

Cvrlikání ptáků, šustění větru a šustění listÍ - procházka v lese má obzvláště uklidňující účinek a přesně tento pocit můžete vytvořit fototapety s lesním motivem nebo stromy u vás doma. Husté vrcholky stromů vytvářejí druhou střechu, pod kterou se budete cítít chráněni a v bezpečí. Kromě toho se mohou vkusné fotografické tapety s přírodním motivem zdát velmi originální a mystické. Uklidňující fototapety les jsou ideální do čekáren nebo do terapeutických místností pro vytvoření harmonické a bezpečné atmosféry. Fototapeta les je uklidňujícím elementem v každí místnosti.

Fototapety moře – Walls by Patel 2

Fototapety moře jsou vysoce uklidňující. Nechte zvonit zvuk moře a šplouchajících vln ve vašich uších, pociťte písek mezi prsty na nohou a nechte se unést úžasnou atmosférou. Námořní dekory jsou k dispozici v pozoruhodnějším a exotičtějším vzhledu s palmami a bílým pískem a jsou o něco jednodušší, například fototapeta v domáckém vzhledu Baltského moře. Pokud se chcete ponořit trochu hlouběji do námořního tématu, můžete prozkoumat podmořský svět oceánu. Fototapeta moře je velmi uklidňující.

Fototapety zvířata – Walls by Patel 2

Pokud se vám líbí trochu živější a neobvyklejší vkus, doporučujeme fototapety s oblíbeným zvířetem. Atmosféra dané země a kontinentu vždy rezonuje se zvířecími motivy, takže můžete vytvořit sofistikovanou atmosféru. Vyberte například fototapetu s tygrem nebo slonem a nechte váš interiér oživit těmito tapetami. Plameňáci, delfíni a dokonce jednorožci přinášejí do hry exotiku a malou představivost.

Fototapety květiny - Walls by Patel 2

Jste přítel květin? S fototapety květiny si můžete vychutnat květinové louky po celý rok a vytvořit svěží letní náladu. Máte na výběr různé druhy květin a rostlinných motivů a můžete tak splnit svůj sen o věčném létě. Fototapety s levandulí poskytují trochu francouzské kouzlo Provence, zatímco růže tapety vkus domů a pampelišky vás k tomu, abyste se cítili jako na jaře celý rok.

FUNKČNOST A MATERIÁL fototapety Walls by patel

Protože většina fototapet jsou netkané tapety, tapetování je zcela nekomplikované. Na začátku byste však měli zvážit, kam by měl být umístěn centrální motiv. Také byste si měli uvědomit, že tapety na fotografie mají různé velikosti a formáty. Kromě vodotěsných, vzduchotěsných a paropropustných a rozměrově stabilních netkaných tapet, které se také snadno nanášejí a lze je odstranit, najdete na fotografických tapetách také několik levných papírových tapet, u kterých je třeba dodržovat mírnou dobu namáčení asi pět až deset minut. Fototapeta lze snadno odstranit.

JEDNODUCHÉ umístění fototapety Wall by patel v místnosti

Při výběru fototapety s velkým motivem byste měli nejprve určit polohu na zdi, kde by měl být střed fototapety. Odtud můžete pomocí vodováhy nakreslit pomocné linky doprava a doleva v šířce fototapety.

Smíchejte lepidlo podle příbalové informace a vyhněte se tvorbě hrudek. Měli byste se také ujistit, že vaše stěny jsou co nejhladší a suché a že zbarvení je jednotné, protože rozdíly se mohou později projevit na fototapě. Natřete lepidlo na zeď a nalepte tapetu na zeď pomocí válečku na tapety. Věnujte pozornost pokynům výrobce o tom, zda by se fototapeta měla lepit do tupého spoje nebo překrývat. Pokud je vaše zeď na tapetu příliš malá, můžete přebytek čistě odstranit kobercovým nožem. Měli byste rychle vytřít přebytečné lepidlo na tapetě a rýhy můžete vyhladit pomocí válečku. Fototapeta se snadno připevní na zeď.

KUPUJTE fotoTAPETY walls by patel NA ESHOPU BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více