SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Fortelock Industry 2040 Penízky "červená"Image maximise icon
Image maximise icon
Image maximise icon
Room planner icon
Plánovače interiérů
Room planner icon
Plánovače interiérů
Brand claim
  • PVC k položení bez lepidla
  • kvalitní materiál, odolný proti olejům, vodě i chemikáliím
  • vhodné pro vysoké bodové i dynamické zatížení (až 520 kg/cm²)
  • až 12 let gerance přímo od výrobce
-5 %
508,00 Kč za dlaždici
483,00 Kčza dlaždici
1932,00 Kč za m²
NABÍDKY

Celkový součet(Vč. DPH)
0,00 Kč
Delivery icon
Doprava: 

600 Kč za objednávku

Delivery time icon
Čas doručení: 

3-5 pracovních dní

Bezpečná platba
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Popis produktu
Arrow icon

Naše doporučení do místností

O tomto Fortelock Industry 2040 Penízky "červená"

PVC dlažba do garáže Fortelock je obtížně zapálitelná (DIN 4102), odolná proti chemikáliím i olejům a díky systému Air-Flow také zabraňující vlhkosti a plísním na podlaze a zdech. To jsou dlaždice Fortemix Fortelock Industry 2010 Diamant, Fortelock Industry 2020 Kůže a Fortelock Industry 2040 Penízky. Kvalitní vinylová podlaha vhodná do průmyslu, výroby i skladu ale také pro privátní použití jako podlaha do garáže či jako sportovní podlaha či komerční podlaha. Jednotlivé PVC dlaždice Fortelock mají rozměr 510 x 510 x 7 mm a jsou dostupné se třemi povrchovými strukturami. Diamant (Fortelock 2010), kůže (Fortelock 2020) a penízky (Fortelock 2040). Fortelock systém Vám navíc nabízí vybrat si z několika barev a barvy i případně míchat, jak potřebujete. Běžně jako barvu na beton používají lidé šedou. vy si však můžete vybrat z barev hned dvanácti! Dejte své kreativitě prostor!

Nezapomeňte, že k celé pokládce zámkové dlažby Fortelock nepotřebujete nic víc než gumové kladivo a přímočará pila. Žádná dostupná průmyslová podlaha na trhu, která zvládne taková zatížení jako právě Fortelock PVC dlaždice do garáže a která je tak lehce položitelná (bez nutnosti využít služeb dalších podlahářských firem) neexistuje. Pro větší zatížení než je 1,5 tuny nebo při položení na přímých slunečních paprscích doporučuje Fortemix použít jedno z následujících PU-lepidel (Uzin KR 430, Bostic EPONAL PU 456, Murexin PU 330, Dipur Polychem). Dlaždice Fortelock Industry jsou tedy výbornou podlahou pro Váš autoservis, Vaši výrobu, sklad, posilovnu či garáž nebo komerční prostory. V neposlední řadě nezapomeňme také zmínit garanci až 12 let!

Technické informace
Arrow icon