Naše výhody
  • Všechny ceny včetně DPH
  • Garance nejlepší ceny
  • Služba zasílání vzorků
  • Vzorky zdarma
  • Největší výběr podlahových krytin na internetu

Wir sind Europas größter Onlinehändler rund um Boden, Wand und Decke. Seit 2007 sind wir stolz, immer die günstigsten Preise und erstklassigen Service bieten zu können.
Do BRICOFLOR-Onlineshop
Obecné

TAPETY INDUSTRIAL STYLE – STĚNY PRO MODERNÍ BYDLENÍ

Díky tapetě v průmyslovém stylu můžete své pokoje proměnit v moderní podkroví a změnit své prostory k nepoznání. Tapety Industrial Style vychází zejména z přímých linií, chladných barevných odstínů, designových doplňků, upravených kusů nábytku a kombinace kovu, kamene a dřeva. Pokud jde o design zdi a tapety, může být trochu rustikální, a tím můžete vytvořit atmosféru staré tovární haly.

Tapety z materiálové a přírodní optiky jsou tedy zvláště vhodné pro implementaci moderního průmyslového stylu. Existují však také různé tapety, které podtrhují moderní prohlášení tapety Industrial style. Jedná se o kombinaci starého a nového, retro stylu a moderny, výrobku „udělej si sám“ a módního designu, stejně jako kombinaci rustikálnosti a přímočarosti.

 

SKVĚLÝ MATERIÁL PRO VÝROBU: TAPETA V PRŮMYSLOVÉM STYLU

Tapeta 361404 A.S. Création Neue Bude 2.0

Pokud se rozhodnete pro prostředí v moderním průmyslovém stylu, tapeta s materiálem s přírodní optikou je ideální. Díky tomto vzhledu totiž dodáváte svým pokojům rustikálním a přirozeným způsobem tovární a vintage průmyslový styl. Tapety Industrial style přitom obvykle nejsou o napodobování dnešních ultramoderních továren - spíše o zdůraznění krásy starých věcí a především funkčnosti, kterou lze nalézt ve starých továrních halách 19. a 20. století.

Tapeta v průmyslovém stylu v kamenné, rzí nebo dřevěné optice vyvolává povzbuzující symbiózu přirozenosti a průmyslové, neboli umělé kouzlo, jakož i rustikálnost a přímočarost. Stylové tapety najdete v průmyslovém stylu, například v kolekci Decoworld 2 od renomovaného výrobce tapet A.S. Création, který přichází s autentickou materiálovou optikou, jako je dřevo, kámen a kov.

 

PAPÍR MÍSTO ZDI: TAPETY INDUSTRIAL STYLE V KAMENNÉM VZHLEDU

Tapeta 9078-13 A.S. Création New England 2

S kamennou tapetou získáte vše, co se týká úspěšné atmosféry v průmyslovém stylu. Protože co víc souvisí s kouzlem staré tovární budovy než cihlové zdi? Tapeta v průmyslovém stylu může mít různé kamenné vzhledy a inspiruje autentičností a moderním, přesto rustikálním vzhledem. Zde máte také na výběr mezi modernějšími nebo vintage kamennými tapetami.

V rámci kolekce A.S. Création Best of Wood`n Stone 2. na Vás čeká velký výběr vkusných kamenných tapet. Tapeta vypadající jako z kamene může mít tmavou antracitovou barvu, elegantní bílou, přírodní tóny nebo klasický červený tón tzv. kamenného slínku, takže si můžete vytvořit vlastní osobní atmosféru s tapetou v průmyslovém stylu. Pokud se Vám líbí trochu pestřejší styl, barevné kamenné tapety jsou také vhodné pro několik barevných skvrn v jinak jednoduchém průmyslovém stylu.

 

URBAN ELEGANCE: BETONOVÝ VZHLED TAPETY INDUSTRIAL STYLE

Kromě klasické kamenné tapety s cihlovým vzhledem, tapety s konkrétním vzhledem jsou také ideální pro moderní bydlení v průmyslovém stylu. Zde různé odstíny šedé inspirují svou rezervovanou a městskou elegancí, sofistikovaným šarmem a jistým množstvím nadčasovosti.

Tapeta 30179-1 Lutèce Authentic Walls

I zde se tapeta v průmyslovém stylu snaží přesvědčit několika používanými vzhledy a různými strukturami a povrchy, které připomínají skutečné betonové zdi. Konkrétní tapetu lze velmi stylově kombinovat s trendy a domácími doplňky, jako jsou holé žárovky nebo mřížový nábytek, a její tichá estetika je vhodná pro širokou škálu interpretací průmyslových stylů.

 

JEDNODUCHÉ A MODERNÍ: TAPETY V PRŮMYSLOVÉM STYLU

Tapeta 367141 Livingwalls Paradise Garden

Kromě různých autentických kamenných tapet, pomocí kterých se všichni pokoušejí vytvořit určitý povrch a určitý stavební materiál, na Vás zapůsobí také jednoduché, prosté tapety s určitým průmyslovým nádechem. Protože různé struktury uni tapety v průmyslovém stylu někdy připomínají omítnuté zdi nebo namáhané zdi tovární haly, v níž se prováděla dlouhá intenzivní práce.

Ale i jednodušší tapety mohou být použity k tomu, aby zbytek interiéru a speciální zařízení mluvily samy za sebe. Zejména v průmyslovém stylu je vyžadován neobvyklý nábytek ze starých pracovních stolů, kliky dveří ze starožitných nástrojů nebo stoly z prken lešení, pro které tapeta v průmyslovém stylu tvoří ideální scénu. Kromě toho lze jemné průmyslové tapety také ideálně kombinovat s jinými vzorovými tapetami.

 

KOVOVÝ VZHLED TAPET V PRŮMYSLOVÉM STYLU

Kovová optika je také ideální jako tapeta průmyslového stylu. S tímto stylem bydlení by samozřejmě neměl být opomíjen kovový nábytek a bytové doplňky. Zde je ukázána funkční stránka průmyslového stylu, která však nebrání zvláště stylovému a elegantnímu vybavení.

Kovový nástěnný vzhled je ideální pro poskytnutí několika lesklých a stylových okamžiků v interiéru. Kromě toho tapety ve stříbrném nebo jiném metalickém vzhledu mohou vypadat velmi městsky a někdy i trochu futuristicky. Díky tapetám v průmyslovém stylu se také můžete obejít bez historických okamžiků a vytvořit atmosféru orientovanou na budoucnost.

 

STARÁ LÁSKA NEREZAVÍ: TAPETY INDUSTRIAL STYLE PRO ZAJÍMAVÉ BYDLENÍ

Tapeta 30756-1 A.S. Création Decoworld 2

Pokud si nechcete nechat ujít atraktivní vintage okamžiky, najdete A.S. Création také autentické tapety v rezavé optice. Kromě teplých tónů a určité rustiky, tyto zapůsobí na jejich přirozenou krásu. Protože zde příroda vytváří neobvyklé vzory a dekory, z nichž některé jsou dokonce obohaceny o modré nuance, a tak připomínají patinu. Na rozdíl od toho, že stará láska nekoroduje, tato tapeta v průmyslovém stylu okouzlí svým obzvláště starým kouzlem a vytváří zvláštní efekty v prostorovém efektu.

 

TAPETY INDUSTRIAL STYLE V DŘEVĚNÉM VZHLEDU

Tapeta 363332 A.S. Création Materials

Stylové interiéry v průmyslovém stylu lze také generovat pomocí tapety v dřevěném vzhledu. Protože průmyslový styl mimo jiné hraje s kontrastem mezi umělým designem a přirozeností, tapety s dřevěným vzhledem jsou ideálním společníkem přirozeného, ​​ale současného a městského prostředí. I zde máte na výběr méně hrubý vzhled dřeva, zrna a spíše světlé nebo tmavé dřevo. Realistickou dřevěnou tapetu v průmyslovém stylu lze velmi vkusně kombinovat s vysokým kontrastem s kovovým nábytkem. Pokud dáváte přednost přirozenějšímu a námořnímu vzhledu, můžete použít také návrhářské předměty, jako jsou například lampy na laně.

 

NÁMOŘNICKÝ STYL V PRŮMYSLU

Tapety Industrial style lze kombinovat také s různými styly, jelikož průmyslový interiér je někdy vybaven například v námořním vzhledu. S námořními prvky a domácími doplňky z námořnictví můžete vytvořit vzhled, který připomíná například staré loděnice. Kromě dřevěných tapet, cihlových tapet a dalších materiálových optik lze zde také použít vysoce kvalitní fotografické tapety v omšelé eleganci.

Máte-li jakékoli dotazy nebo návrhy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Jsme samozřejmě k dispozici také na telefonu nebo e-mailu. Rádi o Vás uslyšíme.

 

Těšíme se na Vás u dalšího příspěvku, Váš BRICOFLOR team!

Napsat komentář