A.S. CRÉATION DECOWORLD 2 TAPETY – PŘÍRODNÍ STYL 

Chcete více než jen tapetu se umělým vzorem a dáváte přednost při…

Přečtěte si více

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY NA ZEĎ

Výrobce A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý svou všestranností a vysokou kvalitou svých tapet a ročně vyrábí více než 1 000 kusů, které vás upoutají svou individualitou. Zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky v jejich oboru, každou kolekci propracují do nejmenších detailů. Díky moderním výrobním procesům a následnému zpracování nejkvalitnějších materiálů si můžete být jisti, že s A.S. Création Concerto 2 je víc než jen nákup motivů pro vaši zeď.

VYBERTE SI TAPETY NA ZEĎ PRO VAŠE POKOJE – A.S. CRÉATION DECOWOLRD 2

Decoworld 2 od A.S. Création čítá celkem 28 tapet, které zásadně změní váš životní prostor. Různé tapety na zeď, které vám tato kolekce nabízí, lze úžasně kombinovat. Vzory jsou nejen vhodné pro váš domov, ale jsou také vhodné pro kanceláře. Oživte přirozený vkus A.S. tapet a unikněte běžnému každodennímu životu. Dopřejte si pauzu!

A.S. CRÉATION DECOWORLD 2 TAPETY NA ZEĎ – KUS PŘÍRODY DO VAŠICH DOMOVŮ

Líbí se ti přírodní styl? Pak kolekce Decoworld 2 od A.S. Création je pro vás to pravé! Díky detailním a realistickým dekorům v různých přírodních podobách se rychle budete cítit, jako byste byli v přírodě. Například se rozhodněte pro tapetu z kamene a můžete kombinovat vzhled přírodního kamene s chladnou atmosférou podkroví a vytvoříte tak více prostoru pro sebe a své myšlenky. Tapety ze dřeva ve sbírce Decoworld 2 naznačují lásku k přírodě a působí velmi klidně a příjemně. Tapety od A.S. Création zapůsobí svými autentickými a realistickými vzory, které se zdají klamně skutečné.

A.S. CRÉATION DECOWORLD 2 TAPETY – VINTAGE TAPETY

Kromě jemných a autentických tapet ve vzhledu dřeva a kamene zahrnuje kolekce Decoworld 2 také vintage tapety na zeď v moderním ošuntělém stylu. Rustikální vzorované tapety připomínají minulou secesní dobu a lze je ideálně kombinovat s vintage nábytkem. Různé barvy a vzhled, ve kterých jsou návrhy prezentovány, jsou tak jedinečné, že díky nim budete vyčnívat z davu.

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION DECOWORLD 2 NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION DECOWORLD 2

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION DECOWORLD 2 V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Plus icon Přečtěte si více