BEST OF WOOD’N STONE 2 – KOLEKCE TAPETY, ZE KTERÉ NESPUSTÍTE OČI

Cihlová zeď, kamenná zeď nebo dřevěná zeď? Zde naleznete tapety v jak&ea…

Přečtěte si více
20 / 66 Produkty

TAPETY NA ZEĎ S MOTIVEM CIHLY

Pokud chcete dát svému domovu nádech jedinečnosti, použití dobré tapety od společnosti A.S. Création je vždy skvělá volba. Pokud hledáte to, co hledáte je městský nebo přírodní styl, pak pro Vás bude ideální cihlové nebo kamenné tapety. Nechte svou představivost pracovat a vytvořte si Váš ideální domov.

Tento průmyslový styl není zvlášť nový, protože je s námi již více než 60 let, ale je schopen naše zákazníky překvapit dodnes. Inspirujte se velkými kosmopolitními městy jako je New York nebo Londýn. Tento styl evokuje továrny a sklady, které byly přeměněny na stylové lofty.

Mezi nejvíce ikonické návrhy tohoto stylu patří cihlové zdi, beton, železné sloupy, vysoké podlahy. Je to přirozený minimalistické styl, který zároveň vykazuje harmonii. Pokud chcete, aby Vás vaše tapeta přivedla do minulosti, pak cihlová tapeta bude to pravé. Místnost ve vašem bytě Vás tak může přivést do městského centra New Yorku. 

KAMENNÉ TAPETY NA ZEĎ – HARMONIE PŘÍRODY VE VAŠÍ DOMÁCNOSTI

Zatímco někteří se věnují tomu, aby ve svých pokojí dosáhli co nejmodernějšího vzhledu, někteří chtějí pouze jednoduchou dokonalost, kterou sebou přináší příroda. Pokud chcete uniknout problémům moderního života, může být právě tapeta s motivem kamene pro Vás tou nejlepší volbou.

PŘIVEĎTE DOMŮ ŠEDÉ TONY – TAPERY S MOTIVEM PŘÍRODY

Přiveďte domů šedé tóny a vzhled starověkých římských budov postavených pouze z přírodních materiálů, které jsou k dispozici. Kamenná tapeta vám umožní vytvořit si vlastní malý přístav ve vašem domě. Kámen vám určitě poskytne příjemný pocit vesnice, díky čemuž je ideální pro ložnici, obývací pokoj nebo dokonce dětský pokoj.

VINYLOVÉ TAPETY NA ZEĎ S MOTIVEM CIHLY

Pokud jste si vybrali vinylovou tapetu, rozhodli jste se pro zvláště kvalitní položku. Nejen, že nabízí skvělé návrhy, ale také poskytuje velice kvalitní skladbu. Z tohoto důvodu je vinylová tapeta velice oblíbená široké veřejnosti. Tento produkt je vyroben z vláknité nebo papírové základny a vrchní vrstvy z PVC, což zaručuje vysokou odolnost proti vlhkosti. To z tohoto druhu tapet činí ideální volbu pro kuchyni nebo koupelnu. Jednoduše uchopte vlhký hadřík a vyčistěte jej beze strachu, že zničí texturou tapetu.

PAPÍROVÉ TAPETY S MOTIVEM KAMENŮ

O něco více tradiční materiál je papír, papírové tapety byli hojně používané jako součástí bytového designu. V dnešní době se od používání papírových tapet spíše odpustilo, pro jejich křehkost, proto tuto tapetu doporučujeme pouze do místností, které nejsou pravidelně používané. Tento druh tapet není omyvatelný, což může představovat problém.

LEPENÍ TAPET NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ

I když je pravda, že nalepení jakékoli tapety obvykle není příliš složitý úkol, její materiál to může ztěžovat více než je třeba. Existují samolepící tapety, také známé jako stick and peal, ty velmi usnadňují přilepení tapet a jsou ideální pro kutily. Krom rozdílných povrchů tapet, také existují rozdíly v zadních stranách tapet. Tapety podle zadních stran rozdělujeme na papírový povrch a vliesový povrch.

KAMENNÉ TAPETY NA ZEĎ S PAPÍROVÝM PODKLADEM

Papírový podklad nemá žádný jiný materiál, který by posílil jeho odpor, proto je jeho umístění obvykle o něco složitější. Lepidlo naneseme na zadní stranu tapety a počkáme dvě minuty, až změkne papír, který pak může umístit na zeď. Současně byste na příslušnou zeď měli nalepit lepidlo. Když přijde čas na jejich odstranění, musíme být opatrní, protože jejich křehká povaha může vytvářet trhliny a zanechávat stopy, které lze jen obtížně odstranit. Jedná se o levnou tapetu, která ale bude více než dostačující pro místnosti, které se méně používají.

KUPUJTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali kamenné tapety, tapety dřeva po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na Vaši zprávu.

 

 

Plus icon Přečtěte si více