Close icon

Kvalitní tapety Rasch

Rasch je německá společnost se sídlem v Bramsche, která se specializuje na design a výrob…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

1 - 0 z 0 Produkty

Rasch tapety – praktické a stylové řešení pro vaše projekty a renovace

Tento rok Rasch vydal zcela novou kolekci a zároveň upravil a vylepšil předešlé kolekce. Rasch dnes nabízí ještě širší škálu tapet, která nabízí materiál jako vinyl, papír, netkané tapety. Netkané tapety jsou nejen vysoce praktické a kvalitní ale zároveň je snadné je nalepit. Tento druh tapet je navrhnut tak, aby se snadno odstraňovali v případě, že se rozhodneme pro renovaci. Tento typ je také snadno omyvatelný. Jako bonus jsou tyto výrobky také navrhnuté jako ohnivzdorné. Rasch je skutečně důkazem, že praktičnost a styl se mohou snoubit. Většinu produktů, které Rasch nabízí jsou netkané tapety, které nabízí mnoho výhod a kvalit.

Africká královna II – Najděte se pomocí africké atmosféry

Název této kolekce se dokonale hodí ke všem tapetám, které tato kolekce obsahuje. Celá tato kolekce nabízí imitace dřeva, peří, rostlin a kůží. Všechny zmíněné motivy jsou ve striktně realistickém provedení. Budete se skutečně cítit, jak byste se přesunuli do africké jungle. Dřevěné tapety z této kolekce jsou, na rozdíl od ostatních svého druhu provedeny do nejmenších detailů a pomohou vašemu domovu vytvořit pocit rustiky. Kamenná struktura je tak detailně propracovaná, že působí jako skutečná skála. Všechny tyto motivy jsou samozřejmě navrženy v realistických barvách, tak aby vám pomohly vytvořit specifickou náladu, kterou doma chcete vytvořit.

Jednobarevné tapety v této kolekci nejsou zcela obyčejné, protože mají jemnou strukturu a vytváří jemný pocit Afriky. Tapety s motivem peří jsou k dispozici ve dvou různých barvách. Realistické designy vám dodají pocit, že se peří překrývá, a to vytváří 3D vzhled. Další tapeta v řadě s motivem ptáčků, která vašemu domovu poskytne ten poslední perfektní dotek, který potřebuje. V řadě také najdete tapetu s motivem rostlin. Tato živá zelená barva přinese pocit přírody a života k vám domů. Rasch také přišel s imitacemi kůže, které skutečně přináší náladu Afriky. S touto řadou můžete dekorovat váš domov s motivem hadí kůže nebo leopardího motivu. Pokud se vám líbí nápad africké jungle pak kolekce Africká královna od Rasch je přesně pro vás.

AQUA RELIEF IV 

Tato kolekce tapet má na povrchu silnou vinylovou vrstvu to znamená, že se jedná o ideální materiál do kuchyně nebo koupelny. Tento povrch je voděodolný a odolný vůči vlhkosti. Tyto tapety tedy dokonale kombinují krásné motivy zároveň s praktičností. Některé z tapet v této kolekci také svým designem napovídají, v jakém pokoji mohou být použity. Například kolekce teatime je skvělým dodatkem pro kuchyň nebo salon. V dalším případě je to třeba tapeta s mušlemi, jenž skvěle doplní vzhled vaší koupelny a kuchyně. Nejsou to, ale jenom designy, u kterých je předem dané, do jaké místnosti budou patřit. Jsou to například i motivy dřeva v rozdílných barvách. Těchto 6 rozdílných motivů čerpá z inspirativní přímořské atmosféry.

FACTORY II – Dejte vašim stěnám městský pocit a pocit industriálních loftů

Základem této sbírky je heslo zpět k základům. Surové materiály jsou ve středu pozornosti. Kámen dřevo a korek zaplňují tuto řadu krásnými barvami. V této kolekci také najdete cihlové motivy v jakékoli barvě si jen dokážete představit. Šedá, béžová, černá nebo bílá. Všechny tyto barvy mohou váš prostor proměnit v oázu klidu. Mramorová tapety jsou zcela unikátní a zaručují luxusní atmosféru od prvního dne. Kromě motivů cihel nebo mramoru je v této kolekci také mnoho dřevěných motivů. Dřevěné motivy zaručí vašemu domu povědomý, rustikální pocit pohodlí. Motiv korku sebou přináší živou a vřelou atmosféru, které vás nikdy nepřestane nudit.

Sophie charlotte 2017 – tapety inspirované uměním

Rasch vytvořil a designoval tuto kolekci s pomocí umění od vévodkyně z Oldenburgu, Německa, která propůjčuje své jméno této sbírce. Návrhy v této kolekci jsou sofistikované a úžasné. Dokonce i jednobarevné tapety v této kolekci jsou speciální. Najdeme zde vše od jemných pastelových barev až po zemité odstíny. Pokud se nedokážete rozhodnout pro jednu konkrétní barvu, můžete barvy mezi sebou kombinovat. Můžete ale kombinovat jednobarevné tapety společně s tapetami s potiskem. Například velmi drobný květinový motiv v kombinaci s jednobarevnou tapetou může působit jemně nebo může být přesným opakem. Díky důvtipnosti vzorů můžete vzory kombinovat mezi sebou. Mezi kolekcemi také najdeme pruhované tapety. Pruhy jsou velmi rozmanité, se světlejším nebo tmavším pruhem. Dalším důležitým bodem linie Sophie Charlotte 2017 jsou květinové vzory které vyhovují všem potřebám a vkusům. To vše dodá vašemu domovu živější náladu. Květinové motivy jsou také k dispozici v mírných tonech s šedou a bílou barvou. Tím můžete vytvořit modernější pocit bez toho, aniž byste se vzdalovali květinovým motivům. Pokud jste čekali na nejlepší čas pro renovaci vašeho domova a přidání nadčasových vzorů, ten čas právě přišel.

Villa Coppenrtah II 2017 – Dětské tapety pro chlapce a dívky

Coppenrath je německý vydavatel dětských knih. Rasch a Coppenrath spolupracovali na vytvoření hravé, barevné řady pro děti. V této řadě najdete hlavní postavy z nejpopulárnějších dětských knih od tohoto vydavatele. Krom dříve zmíněných motivů v knize najdeme také 7 jednobarevných tapet vytvoříte v dětských pokojích příjemnou veselou atmosféru. Ty jsou k dispozici v růžové, šedé, zelené, béžové a žluté. Motivy a jednobarevné tapety mezi sebou můžete kombinovat. Vytvoříte tak absolutně unikátní pokojíčky pro vaše děti. Budte kreativní a mixujte mezi sebou rozdílné motivy. Vaší fantazii se meze nekladou a jediným limitem je vaše fantazie.

Rasch – Výjimečné návrhy a ekologické možnosti designu

Rasch je společnost, která je zodpovědná vůči životnímu prostředí a po mnoho let vyvíjí značné úsilí k výrobě tapet, které jsou udržitelné a šetrné k životnímu prostředí. Právě díky těmto snahám byl rasch oceněn certifikátem FSC a několik dalších ocenění. Například ocenění DEKRA bylo vydáno německou vládou za nízkou spotřebu energie během výroby. Další ocenění je Novantiz za nízké emise co2. To zaručuje, že si můžete užít nejvyšší životní úroveň a zároveň se můžete cítit dobře s vědomím, že díky vašeho rozhodnutí si volíte značku, která snižuje dopad na životní prostředí.

Rasch – Výjimečný design a ekologické možnosti

Rasch je společnost, která se staví odpovědně k životnímu prostředí. Po mnoho let se Rasch soustředí na výrobu tapet, které jsou vyrobené způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí. Toto úsilí bylo odměněno několika certifikáty. Cílem společnosti Rasch je vyrábět produkt, který je šetrný k životnímu prostředí ale zároveň si zachová svou kvalitu. Výsledkem bylo, že Rasch získal certifikát DEKRA, který je vydáván německou vládou. DEKRA certifikát byl Raschi udělen za snížení spotřeby energie během výroby. Rasch navíc získal cenu Noventiz, která jim byla udělena za nízké emise CO2. To vše zaručuje, že si můžete tu nejlepší kvalitu ale zároveň s vědomím, že produkty, které používáte jsou šetrné k životnímu prostředí.

Rasch – vlhké prostředí a tapeta odolná i ve vaší koupelně

Tapety Rasch jsou velmi trendy a estetické. Jejich vzhled ale není jedinou výhodou. Mnoho z jejich produktů se vyznačuje jedinečnými vlastnostmi, jako je zvýšená struktura a vysoká odolnost proti vlhkosti. Například Aqua Relief IV má jedinečnou odolnost vůči vlhkosti, díky čemuž jsou ideální pro koupelny nebo kuchyně a další místnosti náchylné k vlhkosti. Rasch je také jedinečný díky tapetám s texturami jako jsou tapety z kolekce African Queen II. Netkané tapety sebou přináší mnoho výhod, mezi které patří například jejich snadná instalace. Unikání systém lepení spočívá v tom, že lepidlo se nanáší přímo na zeď, a ne na tapetu, jak je zvykem.

Kupujte Rasch tapety za nejlepší ceny na eshopu Bricoflor

Bricoflor působí v průmyslu podlah již více než 40 let. Díky tomu máme dlouholeté zkušenosti s hledáním produktů té nejvyšší kvality pro váš domov. Nabízíme široký výběr tapet Rasch, abychom zajistili že najdete perfektní interiér, který bude přesně odpovídat vašim představám. Pokud byste chtěli sami vidět kvalitu tapet, využijte naši bezplatnou ukázkovou službu. Váš vzorek bude doručen ke dveřím a můžete se rozhodnout, jestli se hodí do interiéru vašeho domova. Na našich stránkách také můžete najít online kalkulačku rolí, abyste si byli jistí kolik rolí budete potřebovat k vyzdobení vašeho domova. Prohlédněte si náš internetový obchod a získejte nové tapety online z pohodlí vašeho domova.

Plus icon Přečtěte si více