Close icon

Tapety od německého výrobce Originals

Několikrát ročně Originals přichází na svět s nádhernou novou kolekcí tapet s …

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

1 - 0 z 0 Produkty

Dvě kolekce a nekonečně mnoho designu

Dvě zmíněné kolekce jsou FLOWER DAYS a Mystique. Obě kolekce sebou přináší velký výběr a v obou kolekcích můžete najít tapety s květinovým vzorem, barokním vzorem a tapety s pruhy. Výběr je skutečně téměř nekonečný a zároveň tapety mezi sebou můžete kombinovat. Krom zmíněných tapet s motivy v této kolekci také můžete najít jednobarevné tapety v zemitých a béžových odstínech.

FLOWER DAYS – Když květiny potkají rustikální vzory

Flower days nemusí být dlouze představované, samotné jméno toho napovídá dost. Originals byli s touto řadou skutečně originální a kreativní. V této řadě najdete pět tapet s motivem dřeva, které vypadají jako živé a dodávají vašemu domovu rustikální pocit. I na těchto tapetách můžete vidět osobitý styl ve formě modrých, žlutých a růžových květin. Tato řada také nabízí tři různé designy cihlových tapet, které jsou spojeny s barokním vzorem na povrchu ve fialových a béžových odstínech.

Mystique – Sofistikovaný vzhled

Vybrat si v dnešní době tapetu není snadné. Existuje tolik různých barev, materiálů a vzorů a výběr může být skutečně náročný. Kam tedy upínat svou pozornost při výběru té správné tapety? Kolekce Mystique od Originals vám usnadní výběr. V této kolekci se nachází klasické motivy, květinové motivy nebo pruhy. Mystique má vše co potřebujte pro dosažení nálady, kterou hledáte. K dispozici zde jsou složité sofistikované a květinové vzory i velice jednoduché vzory tapet. Zatímco většina tapet je v teplých, pozemských odstínech k dispozici jsou také barvy, které nabízejí bohatý kontrast. Například tmavě modrý odstín vytváří luxusní pocit, pokud je kombinován se zlatou nebo bílou. 

Zatímco tapety jsou tradičně vyráběny z papíru, oblíbenost netkaného materiálu v posledních letech neustále roste, a to díky jejich výborným vlastnostem. Netkané tapety se snáze čistí a udržují, a nabízejí výhody v aplikaci a také odstraňovaní. Jejich barvy vydrží mnohem déle než barvy tradičních papírových tapet.

Snadná instalace a odstranění – ideální pro rekonstrukci

Pokud rádi měníte interiér a dekorujete, tyto tapety pro Vás budou ideální. Protože díky zvláštním vlastnostem netkaného materiálu jsou instalace a odstranění velice snadné. Moderní materiál tapet umožňuje nanášet lepidlo na stěnu a aplikovat tapetu na stěnu.  Odstranění tapet je také velice snadné, tapety se odstraňují za sucha, bez použití speciálních nástrojů nebo chemikálii. Zatímco u většiny tradičních tapet je odstranění složitým procesem, netkaná tapeta se odstraňuje snadno a beze zbytku.

Trvanlivost barev

Další výhodou netkaného materiálu je jeho neuvěřitelná stálost barev. To znamená, že barvy jsou za normálních podmínek mnohem méně náchylné k vyblednutí. Značka Originals slibuje, že barvy na tapetách zůstanou až 50 let. Normální podmínky v tomto případě znamená, že tapety jsou uvnitř a nejsou umístěny na přímém slunečním světle.

Jednoduchá údržba – omyvatelné stěny budoucnosti

Udržovat tapetu stále pěknou, elegantní a čistou jako v den kdy byla nalepena. Naštěstí je nyní snadnější než kdy dřív tapety čistit. To je užitečné zejména v místnostech, které jsou intenzivně využívané nebo v místnostech kde si hrají děti. Ikony na obalu a na stránkách produktů ukazují rozsah, v jakém rozsahu je tapeta omyvatelná. Jedna, dvě nebo tři vlnky znamenají zvýšený odpor vůči vodě. Symbol štětce znamená, že závažnější skvrny lze vyčistit měkkým kartáčem nebo štětcem či houbou a jemným prostředkem. Většina tapet od Originals spadá do této kategorie.

Tapety s potiskem – návod k dosažení optimálních výsledků

V případě, že se rozhodnete pro tapetu se vzorem, zřejmě chcete, aby se vzor shodoval a tvořil na celé stěně souvislý celek. Protože není vždy zřejmě, jak dosáhnout co nejlepší shody mezi dvěma rolemi, je potřebné se řídit ikonami které Vám pomohou. Nejjednodušší možností je „volná shoda“. Ta se používá v případě jednobarevných tapet. V případě „volné shody“ nemusíme brát v úvahu, jak je nalepen předchozí pruh. „Rovná shoda“ znamená, že každá další role by měla být aplikovaná ve stejné výšce jako předchozí. „Odsazení“ znamená, že každá další role by měla být aplikovaná s přesahem stanoveného počtu centimetru a poslední „reverzní“ znamená, že každá další role by měla být aplikovaná vzhůru nohama vzhledem k předchozí. Tyto ikony jsou vždy jasně zobrazeny na balení.

Zodpovědné rozhodnutí o životním prostředí

Stav naší planety je stejně tak důležitý pro výrobce jako spotřebitele. Proto Originals zajišťuje že jejich výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí. Originals se soustředí na to, aby minimalizovala znečištění a plýtvání. Papír na tapety je získán ze zodpovědně vytěženého dřeva. To dokazuje certifikační logo FSC na obalech jejich produktů. Tento certifikát je vydán pouze pro společnosti, které přijaly seriózní opatření, aby zajistily, že jejich zdroje nepoškodí planetu.

VÝHODY NETKANÝCH NÁSTĚNNÝCH TAPET

Tapety na zeď vyrobeny z netkaných materiálu mají mnoho výhod. Vzhledem k tomu, že je vyroben z ekologických materiálů, je vhodný pro životní prostředí. Vlastnosti tohoto materiálu dokazují vysokou kvalitu produktu. Výhody jsou patrné například při aplikaci tapet. Netkané tapety na zeď mají vysokou stálost barev, takže na slunečním světle nevyblednou. Díky odolnosti vůči vodě, jsou omyvatelné a můžete je čistit vlhkým hadříkem. Přečtěte si pokyny od výrobce na obalu, abyste věděli, co budete potřebovat.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu z BRICOFLOR, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NA ZEĎ NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála. Nabízíme tapety pro každý pokoj

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY NA ZEĎ

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety na zeď z kolekce od Livingwalls.

Tapety na zeď – to nejlepší pro vaši stěnu

Jednou z největších výhod vliesové tapety na zeď je to, že ji lze rychle a snadno připevnit. Potřebujete pouze standardní nádobí a můžete dosáhnout výsledku jako od profesionála. Budete potřebovat následující materiály: tapetovací stůl a žebřík, tužka, skládací metr a svinovací metr, nůžky nebo tapetovací nůž, pasta, hůl nebo hůl a kbelík na smíchání pasty, kastrol, tapetovací štětec a nejlépe váleček a přítlačný váleček.

Než se rozhodnete pro svou oblíbené tapety na zeď, měli byste změřit stěny, které se mají tapetovat, abyste si mohli v našem online obchodě objednat správný počet rolí tapet. V ideálním případě byste měli naplánovat ještě jednu roli, protože by to mohlo vést ke škrtům. Ořízněte proužky tapety na zeď s přídavkem asi pěti centimetrů, které můžete úhledně odříznout, když tapeta konečně visí na zdi.

Smíchejte pastu podle příbalového letáku a zabraňte tvorbě hrudek. Měli byste se také ujistit, že jsou vaše stěny suché a hladké, protože vliesová tapeta může zakrýt pouze malé praskliny v sádrovém podkladu. Naneste pastu co nejrovnoměrněji na zeď a štětcem na tapety na zeď vyhlaďte proužky tapety na zeď na stěnu shora dolů. Věnujte pozornost vybranému designu vaší tapety a vyhlaďte všechny jizvy, které by mohly na zrnitém válečku vzniknout.

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY

Značka A.S. Création si dala za úkol vytvořit špičkové produkty, které jsou inovativní a elegantní a poskytují Vám nejlepší možný konečný výsledek. Značka A.S. Création má ve svém rozsáhlém katalogu přes 6000 různých tapet, mezi nimiž je spousta zbrusu nových vzorů. Jeden z charakteristických znaků této firmy je jejich spolupráce se značkami jako je Porsche. Tato partnerství umožňují A.S Creation zahrnovat výjimečné designy. Jistě vás tedy nepřekvapí že A.S. Création je považována za vedoucí postavu v tapetovém designu. Růžné řady, které jsou součásti jejich katalogu jsou rozmanité a uzpůsobené tak, aby vyhovovali vkusu každého.

Rozsáhlé řada pokrývá celé spektrum od cenově nejdostupnějších tapet až po špičkové tapety s výjimečnou kvalitou.  A.S Création jsou skutečně tak rozmanité, že si každý najde tu nejvhodnější možnost pro svůj domov.

A.S. CRÉATION ODOLNÉ A VYSOCE KVALITNÍ TAPETY

Všechny produkty nabízené v kolekci A.S. Création jsou vysoce kvalitní. Ikona slunce označuje, že za normálních okolností barvy tapet nejsou poškozeny. To znamená, že barvy nevyblednou. Pod pojmem normální okolnosti se rozumí že tapety nejsou vystaveny přímému slunečnému záření. Ikona označená vlnkou znamená, že tapeta je odolná vůči vlhkosti, což znamená že je můžeme očistit pomocí vlhkého hadříku. To je velmi výhodné v případě, že jsou tapety umístěné v dětském pokoji nebo v jídelně případně kuchyni. Další ikonou je, na které je štětec a jedna vlnka znamená že tapeta je velice odolná vůči vodě. Tapetu můžete vyčistit měkkým kartáčem a mýdlem. Vysokou kvalitu podtrhuje logo – Vyrobeno v Německu. Všechny tyto vlastnosti vás ujistí, že vaše zdi budou krásné po dlouhá léta. Tyto moderní tapety od A.S. Création se hodí kamkoliv, protože většina z nich je velmi odolná.

A.S. CRÉATION A JEJICH EKOLOGICKY UDRŽITELNÉ VÝROBKY

Pokud jde o enviromentální normy A.S. Création překonává evropské a mezinárodní normy. Díky tomu, se řadí do kategorie A+, což zaručuje extrémně nízkou míru znečištění. Tapety od A.S. Creation jsou barvené pomocí barev na vodní bázy, které je navržena tak, aby neznečišťovala životní prostředí. Jejich produkty jsou také vyrobeny z udržitelného papíru a firma dokonce vynakládá úsilí na ochranu a udržitelnost lesů. To dokazuje logo FSC, které najdete na obalech. Při nákupu A.S Creation produktů si můžete být jistí, že investujete do ekologicky odpovědné společnosti. Všechny jejich tapety mají logo CE, to znamená, že splňují nejpřísnější zákony požární bezpečnosti. Kolekce tapet od A.S Creation zároveň splňují i německé zákony o požární bezpečnosti, což dokazuje logo RAL. Německé standarty o požární bezpečnosti jsou nejpřísnější v Evropě.

OBJEDNÁVEJTE TAPETY ONLINE NA BRICOFLOR

Zde v našem internetovém obchodě nabízíme všechny druhy tapet. Nezáleží na tom, jaký styl plánujete pro svůj domov. Pokud si nevyberete ve sbírkách od Architects Paper jistě najdete přesně to, co hledáte v jiných sbírkách od ostatních výrobců. BRICOFLOR nabízí zákazníkům všech produktů zdarma, tato možnost je pro vás ideální, pokud si nejste jisti, jaké tapety budou nejlépe vyhovovat vašemu interiéru nebo v případě že chcete kombinovat dvě tapety. V tomto případě můžete pomocí vzorku zjistit, jak spolu tapety budou ladit. Další službou, kterou na našem obchodě můžete najít je kalkulačka, díky které budete vědět kolik rolí tapet budete potřebovat. Podívejte se do našeho online ochodu a vyberte si ze značek které nabízíme.

Možnosti nástěnných tapet – Originály na eshopu Bricoflor

V našem online obchodě najdete nespočet tapet od Originals. Neváhejte projít naši online nabídku a porovnat mezi sebou jednotlivé produkty. Jednou ze služeb, kterou nabízíme je ukázková služba, takže můžete vidět produkty osobně z pohodlí vašeho domova. Prohlédněte si možné kombinace a ujistěte se, jestli se hodí do vašeho interiéru. Vaše krásné nové tapety si můžete objednat ještě dnes.

Plus icon Přečtěte si více