Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Originals je německý výrobce tapet. Několikrát ročně přichází na svět s nádhernou novou kolekcí tapet s květinovými nebo klasickými motivy. Originals se soustředí na vysokou kvalitu produktů s moderním designem. V jejich vzorech převažuje mnoho květin a květinových vzorů, přičemž většina z nich má jemné zemité zabarvené a zemité odstíny. Přestože Originals je velmi klasická značka, ve svých kolekcí začleňují ty nejnovější trendy. Jako jsou například tapety s motivem dřeva a cihel.

Dozvědět se více

Originals

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Dvě kolekce a nekonečně mnoho designu

Dvě zmíněné kolekce jsou FLOWER DAYS a Mystique. Obě kolekce sebou přináší velký výběr a v obou kolekcích můžete najít tapety s květinovým vzorem, barokním vzorem a tapety s pruhy. Výběr je skutečně téměř nekonečný a zároveň tapety mezi sebou můžete kombinovat. Krom zmíněných tapet s motivy v této kolekci také můžete najít jednobarevné tapety v zemitých a béžových odstínech.

FLOWER DAYS – Když květiny potkají rustikální vzory

Flower days nemusí být dlouze představované, samotné jméno toho napovídá dost. Originals byli s touto řadou skutečně originální a kreativní. V této řadě najdete pět tapet s motivem dřeva, které vypadají jako živé a dodávají vašemu domovu rustikální pocit. I na těchto tapetách můžete vidět osobitý styl ve formě modrých, žlutých a růžových květin. Tato řada také nabízí tři různé designy cihlových tapet, které jsou spojeny s barokním vzorem na povrchu ve fialových a béžových odstínech.

Mystique – Sofistikovaný vzhled

Vybrat si v dnešní době tapetu není snadné. Existuje tolik různých barev, materiálů a vzorů a výběr může být skutečně náročný. Kam tedy upínat svou pozornost při výběru té správné tapety? Kolekce Mystique od Originals vám usnadní výběr. V této kolekci se nachází klasické motivy, květinové motivy nebo pruhy. Mystique má vše co potřebujte pro dosažení nálady, kterou hledáte. K dispozici zde jsou složité sofistikované a květinové vzory i velice jednoduché vzory tapet. Zatímco většina tapet je v teplých, pozemských odstínech k dispozici jsou také barvy, které nabízejí bohatý kontrast. Například tmavě modrý odstín vytváří luxusní pocit, pokud je kombinován se zlatou nebo bílou. 

Zatímco tapety jsou tradičně vyráběny z papíru, oblíbenost netkaného materiálu v posledních letech neustále roste, a to díky jejich výborným vlastnostem. Netkané tapety se snáze čistí a udržují, a nabízejí výhody v aplikaci a také odstraňovaní. Jejich barvy vydrží mnohem déle než barvy tradičních papírových tapet.

Snadná instalace a odstranění – ideální pro rekonstrukci

Pokud rádi měníte interiér a dekorujete, tyto tapety pro Vás budou ideální. Protože díky zvláštním vlastnostem netkaného materiálu jsou instalace a odstranění velice snadné. Moderní materiál tapet umožňuje nanášet lepidlo na stěnu a aplikovat tapetu na stěnu.  Odstranění tapet je také velice snadné, tapety se odstraňují za sucha, bez použití speciálních nástrojů nebo chemikálii. Zatímco u většiny tradičních tapet je odstranění složitým procesem, netkaná tapeta se odstraňuje snadno a beze zbytku.

Trvanlivost barev

Další výhodou netkaného materiálu je jeho neuvěřitelná stálost barev. To znamená, že barvy jsou za normálních podmínek mnohem méně náchylné k vyblednutí. Značka Originals slibuje, že barvy na tapetách zůstanou až 50 let. Normální podmínky v tomto případě znamená, že tapety jsou uvnitř a nejsou umístěny na přímém slunečním světle.

Jednoduchá údržba – omyvatelné stěny budoucnosti

Udržovat tapetu stále pěknou, elegantní a čistou jako v den kdy byla nalepena. Naštěstí je nyní snadnější než kdy dřív tapety čistit. To je užitečné zejména v místnostech, které jsou intenzivně využívané nebo v místnostech kde si hrají děti. Ikony na obalu a na stránkách produktů ukazují rozsah, v jakém rozsahu je tapeta omyvatelná. Jedna, dvě nebo tři vlnky znamenají zvýšený odpor vůči vodě. Symbol štětce znamená, že závažnější skvrny lze vyčistit měkkým kartáčem nebo štětcem či houbou a jemným prostředkem. Většina tapet od Originals spadá do této kategorie.

Tapety s potiskem – návod k dosažení optimálních výsledků

V případě, že se rozhodnete pro tapetu se vzorem, zřejmě chcete, aby se vzor shodoval a tvořil na celé stěně souvislý celek. Protože není vždy zřejmě, jak dosáhnout co nejlepší shody mezi dvěma rolemi, je potřebné se řídit ikonami které Vám pomohou. Nejjednodušší možností je „volná shoda“. Ta se používá v případě jednobarevných tapet. V případě „volné shody“ nemusíme brát v úvahu, jak je nalepen předchozí pruh. „Rovná shoda“ znamená, že každá další role by měla být aplikovaná ve stejné výšce jako předchozí. „Odsazení“ znamená, že každá další role by měla být aplikovaná s přesahem stanoveného počtu centimetru a poslední „reverzní“ znamená, že každá další role by měla být aplikovaná vzhůru nohama vzhledem k předchozí. Tyto ikony jsou vždy jasně zobrazeny na balení.

Zodpovědné rozhodnutí o životním prostředí

Stav naší planety je stejně tak důležitý pro výrobce jako spotřebitele. Proto Originals zajišťuje že jejich výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí. Originals se soustředí na to, aby minimalizovala znečištění a plýtvání. Papír na tapety je získán ze zodpovědně vytěženého dřeva. To dokazuje certifikační logo FSC na obalech jejich produktů. Tento certifikát je vydán pouze pro společnosti, které přijaly seriózní opatření, aby zajistily, že jejich zdroje nepoškodí planetu.

Možnosti nástěnných tapet – Originály na Bricoflor

V našem online obchodě najdete nespočet tapet od Originals. Neváhejte projít naši online nabídku a porovnat mezi sebou jednotlivé produkty. Jednou ze služeb, kterou nabízíme je ukázková služba, takže můžete vidět produkty osobně z pohodlí vašeho domova. Prohlédněte si možné kombinace a ujistěte se, jestli se hodí do vašeho interiéru. Vaše krásné nové tapety si můžete objednat ještě dnes.