Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

MICHALSKY LIVING DREAM AGAIN - SNOVÉ TAPETY PRO STYL

Tapety na zeď z kolekce Michalsky Living Dream Again od známého designéra Michaela Michalského Vám umožná zažít život ze zasněné stránky. Ve stylové kolekci můžete očekávat exotické květinové dekory, vzrušující zvířecí potisky i stylové tapety na zeď ve stylu Art Deco pro módní a moderní prostředí s tím jistým něčím.

Dozvědět se více

Michalsky Living Dream Again

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

MICHALSKY LIVING MICHALSKY LIVING DREAM again - TAPETY, KTERÉ VÁS zaujmou

Kolekce Michalsky Living Dream Again od značky Michalsky Living očaruje šesti designovými tématy, některými se stimulujícím vintage vzhledem, někdy velmi přirozeným a někdy velmi elegantním. Květinové tapety a exotické tapety na zeď vás zavedou na expedici džunglí, kde na vás čekají divoké akcenty v podobě stylových zvířecích potisků.

Cesta moderním světem tapety z kolekce Michalsky Living Dream Again pokračuje elegantními asijskými tapetami a tapetami v nenápadném etno chic, které se okamžitě spojí s vysoce kvalitními designy minulých desetiletí. Jednoduché tapety na zeď ve stylu Art Deco očarují jasným a ušlechtilým designem, zatímco jednobarevné tapety v půvabné textilní optice a se strukturovanými povrchy dělají dokonalou přirozenou a zároveň elegantní estetiku kolekce Michalsky Living Dream Again.

Kolekce Michalsky Living Dream Again obsahuje vysoce kvalitní vliesové tapety na zeď, které nejenže slibují atraktivní design, ale mají také inspirovat lidi ke snění za hranicemi jejich vlastního domova. Tato myšlenka se odráží také ve stimulující paletě barev, které dominují kultivované krémové a šedé tóny. Sportovní a elegantní vzhled doplňují stylová modrá a benzínová barva, tlumené zelené tóny, jemná růžová a slézová barva a přírodní odstíny jako béžová, taupe a okrová.

SÍLA PŘÍRODY: PŘÍRODNÍ TAPETY PRO EFEKTIVNÍ DESIGN místnosti

Speciálním vrcholem kolekce Michalsky Living Dream Again jsou zasněné tapety džungle. To působí nejen velmi trendy a exotickým dekorem, který vytváří trochu sváteční nálady, ale také vyzařuje jemnou eleganci v tlumených barevných odstínech, která nic nebere na jejich přirozenosti z módních tapet. Jemné havajské květiny dodávají několik barevných akcentů a veselé poutače, zatímco svěží palmové listy vytvářejí hustou scenérii džungle, která vytváří bezpečný a vyloženě mystický nádech.

Elegantní tapety – asijký styl tapety

Asijské tapety poskytují svým jemným a monochromatickým designem trochu klasické elegance a opatrně kultivovaného vzhledu. Asijská palmová tapeta z kolekce Michalsky Living Dream Again vytváří dynamický obraz díky svému jemnému a přirozenému designu. Stylové barvy slibují několik okouzlujících akcentů a jsou vhodné pro kombinaci s moderním a lineárním nábytkem, stejně jako s přírodními domácími předměty nebo vintage doplňky.

Stylové tapety s třešňovými květy, kterou obývají malí ptáci, je to trochu hravější a romantičtější. Asijské interpretované květinové tapety na zeď vyvolávají lehký a jarní nádech. Díky hrubému a uměleckému designu vytvářejí romantické tapety z kolekce Michalsky Living Dream Again určitou přirozenost a rustičnost, která je zjemněna jemnými květinami a přechází do tiché a nenápadné estetiky.

STYLOVÉ TAPETY na zeď PRO SILNÝ VZHLED

Pro trochu neobvyklejší interiéry najdete také stylové leopardí tapety na zeď v kolekci Michalsky Living Dream Again. To vyzařuje přirozené a zároveň velmi městské a moderní kouzlo. V autentických hnědých tónech, elegantní šedé a zdrženlivé bílé, lze vzrušující tapety na zeď kombinovat mnoha způsoby a jsou ideální pro moderní a čisté zařízení i pro velmi přírodní a rustikální interiéry.

Tapety v okouzlujícím etnickém stylu jsou trochu klasičtější. Barevná paleta vzorovaných tapet v kolekci Michalsky Living Dream Again se pohybuje od antracitové, krémové, bílé, světle šedé a taupe po světle modrou a růžovou. Textilní dekor působí dojmem nepravidelného klikatého vzoru, který vytváří symbiózu klasické elegance a přirozené rustikality a vytváří plynulý dojemný dojem.

VÝHODY NETKANÝCH NÁSTĚNNÝCH TAPET

Tapety na zeď vyrobeny z netkaných materiálu mají mnoho výhod. Vzhledem k tomu, že je vyroben z ekologických materiálů, je vhodný pro životní prostředí. Vlastnosti tohoto materiálu dokazují vysokou kvalitu produktu. Výhody jsou patrné například při aplikaci tapet. Netkané tapety na zeď mají vysokou stálost barev, takže na slunečním světle nevyblednou. Díky odolnosti vůči vodě, jsou omyvatelné a můžete je čistit vlhkým hadříkem. Přečtěte si pokyny od výrobce na obalu, abyste věděli, co budete potřebovat.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu z BRICOFLOR, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NA ZEĎ NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála. Nabízíme tapety pro každý pokoj

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY NA ZEĎ

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety na zeď z kolekce od Livingwalls.

Tapety na zeď – to nejlepší pro vaši stěnu

Jednou z největších výhod vliesové tapety na zeď je to, že ji lze rychle a snadno připevnit. Potřebujete pouze standardní nádobí a můžete dosáhnout výsledku jako od profesionála. Budete potřebovat následující materiály: tapetovací stůl a žebřík, tužka, skládací metr a svinovací metr, nůžky nebo tapetovací nůž, pasta, hůl nebo hůl a kbelík na smíchání pasty, kastrol, tapetovací štětec a nejlépe váleček a přítlačný váleček.

Než se rozhodnete pro svou oblíbené tapety na zeď, měli byste změřit stěny, které se mají tapetovat, abyste si mohli v našem online obchodě objednat správný počet rolí tapet. V ideálním případě byste měli naplánovat ještě jednu roli, protože by to mohlo vést ke škrtům. Ořízněte proužky tapety na zeď s přídavkem asi pěti centimetrů, které můžete úhledně odříznout, když tapeta konečně visí na zdi.

Smíchejte pastu podle příbalového letáku a zabraňte tvorbě hrudek. Měli byste se také ujistit, že jsou vaše stěny suché a hladké, protože vliesová tapeta může zakrýt pouze malé praskliny v sádrovém podkladu. Naneste pastu co nejrovnoměrněji na zeď a štětcem na tapety na zeď vyhlaďte proužky tapety na zeď na stěnu shora dolů. Věnujte pozornost vybranému designu vaší tapety a vyhlaďte všechny jizvy, které by mohly na zrnitém válečku vzniknout.

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY

Značka A.S. Création si dala za úkol vytvořit špičkové produkty, které jsou inovativní a elegantní a poskytují Vám nejlepší možný konečný výsledek. Značka A.S. Création má ve svém rozsáhlém katalogu přes 6000 různých tapet, mezi nimiž je spousta zbrusu nových vzorů. Jeden z charakteristických znaků této firmy je jejich spolupráce se značkami jako je Porsche. Tato partnerství umožňují A.S Creation zahrnovat výjimečné designy. Jistě vás tedy nepřekvapí že A.S. Création je považována za vedoucí postavu v tapetovém designu. Růžné řady, které jsou součásti jejich katalogu jsou rozmanité a uzpůsobené tak, aby vyhovovali vkusu každého.

Rozsáhlé řada pokrývá celé spektrum od cenově nejdostupnějších tapet až po špičkové tapety s výjimečnou kvalitou.  A.S Création jsou skutečně tak rozmanité, že si každý najde tu nejvhodnější možnost pro svůj domov.

A.S. CRÉATION ODOLNÉ A VYSOCE KVALITNÍ TAPETY

Všechny produkty nabízené v kolekci A.S. Création jsou vysoce kvalitní. Ikona slunce označuje, že za normálních okolností barvy tapet nejsou poškozeny. To znamená, že barvy nevyblednou. Pod pojmem normální okolnosti se rozumí že tapety nejsou vystaveny přímému slunečnému záření. Ikona označená vlnkou znamená, že tapeta je odolná vůči vlhkosti, což znamená že je můžeme očistit pomocí vlhkého hadříku. To je velmi výhodné v případě, že jsou tapety umístěné v dětském pokoji nebo v jídelně případně kuchyni. Další ikonou je, na které je štětec a jedna vlnka znamená že tapeta je velice odolná vůči vodě. Tapetu můžete vyčistit měkkým kartáčem a mýdlem. Vysokou kvalitu podtrhuje logo – Vyrobeno v Německu. Všechny tyto vlastnosti vás ujistí, že vaše zdi budou krásné po dlouhá léta. Tyto moderní tapety od A.S. Création se hodí kamkoliv, protože většina z nich je velmi odolná.

A.S. CRÉATION A JEJICH EKOLOGICKY UDRŽITELNÉ VÝROBKY

Pokud jde o enviromentální normy A.S. Création překonává evropské a mezinárodní normy. Díky tomu, se řadí do kategorie A+, což zaručuje extrémně nízkou míru znečištění. Tapety od A.S. Creation jsou barvené pomocí barev na vodní bázy, které je navržena tak, aby neznečišťovala životní prostředí. Jejich produkty jsou také vyrobeny z udržitelného papíru a firma dokonce vynakládá úsilí na ochranu a udržitelnost lesů. To dokazuje logo FSC, které najdete na obalech. Při nákupu A.S Creation produktů si můžete být jistí, že investujete do ekologicky odpovědné společnosti. Všechny jejich tapety mají logo CE, to znamená, že splňují nejpřísnější zákony požární bezpečnosti. Kolekce tapet od A.S Creation zároveň splňují i německé zákony o požární bezpečnosti, což dokazuje logo RAL. Německé standarty o požární bezpečnosti jsou nejpřísnější v Evropě.

OBJEDNÁVEJTE TAPETY ONLINE NA BRICOFLOR

Zde v našem internetovém obchodě nabízíme všechny druhy tapet. Nezáleží na tom, jaký styl plánujete pro svůj domov. Pokud si nevyberete ve sbírkách od Architects Paper jistě najdete přesně to, co hledáte v jiných sbírkách od ostatních výrobců. BRICOFLOR nabízí zákazníkům všech produktů zdarma, tato možnost je pro vás ideální, pokud si nejste jisti, jaké tapety budou nejlépe vyhovovat vašemu interiéru nebo v případě že chcete kombinovat dvě tapety. V tomto případě můžete pomocí vzorku zjistit, jak spolu tapety budou ladit. Další službou, kterou na našem obchodě můžete najít je kalkulačka, díky které budete vědět kolik rolí tapet budete potřebovat. Podívejte se do našeho online ochodu a vyberte si ze značek které nabízíme.