Lutèce tapety na zeď 

Lutèce v současné době vyrábí dvě krásné sbírky stylovýc…

Přečtěte si více
1 - 20 z 58 Produkty

Lutèce tapety na zeď - originální tapety

Lutèce sídlí v hlavním městě Franice, Paříži. Paříž je považovaná za město stylu a mody a přesně takové jsou Lutèce designy. Styl tapety je velice ambiciózní, moderní, a vášnivý a přinese vašemu domovu sofistikovanou atmosféru. Vzory jsou velmi rozmanité, najdete zde motivy květin, cihlové motivy nebo dřevěné vzory. Objevte tyto moderní a hravé tapety od Lutèce a vyberte si to pravé pro váš domov.

Návrhy Lutèce – krásné motivy ve dvou sbírkách

Tyto kolekce zahrnují aktuální trendy přírodních motivů jako jsou dřevěné a kamenné vzory. Tyto motivy rozzáří vaš domov s pocity přírody, které sebou přináší.  Romantické motivy květin ve formě tapet přinesou zcela nový pohled na život okolo vás. První ze dvou již dříve zmíněných kolekcí je kolekce s názvem Authentic walls – používá vzory, které najdeme ve skutečném životě jako je motiv knihovny nebo bedny na víno. Druhá řada – Soraya je pojmenovaná po princezně Íránu a najdete v ní květiny a klasické barvy. Nechte se inspirovat touto krásnou kolekcí pro renovaci vašeho pokoje. 

Authentic walls – tapety na zeď s přírodními návrhy

Tato kolekce vytváří atmosféru skutečného, každodenního života. V této kolekci najdeme návrhy knihoven, dřevěných konstrukcí a kamenných struktur. Motivy v této řadě jsou skutečně speciální a dost se od sebe liší. Najdete zde vše od motivů knih naskládaných na hromadě, bambusu nebo dřevěných konstrukcí. Lutèce dokonce nabízí kamenné motivy, které mohou být nalepeny do koupelny, které například společně s dlaždicemi vytvoří oázu ve vaší koupelně. Městského stylu můžeme docílit díky použití tapety šedé cihlové tapety. Tato tapeta vypadá skvěle v kombinaci s dřevěnými doplňky. Tyto výrazné stěny také mohou bát kombinované s méně výraznými tapetami z kolekce Soraya, tato kombinace se bude dokonale doplňovat.

Soraya – moderní a kreativní designové nástěnné tapety

Tato řada zahrnuje klasické barvy s exotickými i moderními vzory. Patří mezi ně například palmové listy, které vytváří exotickou atmosféru nebo krokodýlí kůže a moderní motivy, které můžeme kombinovat společně nebo s tapetami jedné barvy. Kolekce Soraya dodá vašemu domovu kreativní a rozmanitý vzhled, který je vyrovnaný a klidný s moderním nádechem. Tato řada obsahuje i jemné a pastelové odstíny. Nejvíce odstínů, které se v této kolekci nacházejí jsou barvy, které najdeme v přírodě.

Vysoká kvalita materiálu a ostatní charakteristiky Lutèce 

Značka „vyrobeno v Německu“ je skutečně zárukou kvality, jelikož získání této značky je regulováno a získají je pouze firmy s velice kvalitními výrobky. Společně s touto značkou také přichází více specifikací jako jsou ikony, které indikují vlastnosti tapet jako je voděodolnost, snadná odstranitelnost tapet nebo odolnost proti slunečnímu záření.

Omyvatelné tapety na zeď – vhodné pro téměř každou místnost

Obě kolekce Lutèce jsou vytvořené z netkaného materiálu. Netkaný materiál je ve většině případů omyvatelný. Někdy vodou a někdy kartáčem. Pomocí značení je indikované, jak jednoduše mohou být skvrny odstraněny a jak moc jsou odolné vůči vodě. Tři vlnky naznačují že materiál je velice odolný a může být čištěn houbičkou. Dvě vlnky indikují že vydrží o něco méně vody, ale stále mohou být čištěny vlhkým hadříkem. Ty, které jsou označeny štětcem znamená, že jste schopni očistit materiál měkkým štětcem. Čištění je v každém případě velice snadné, a proto mohou být bez problému použity do místností kde může dojít k případnému znečištění jako je kuchyň nebo dětský pokoj.

Snadné odstranění tapet, a ještě snadnější renovace  

Již dříve zmíněné ikony také ukazují, jak je snadné tapetu odstranit, v případě že chceme použít jiné motivy. První ikona znamená že odstranění je velice snadné a tapeta se zcela uvolní. K odstranění nepotřebujeme žádné nástroje. Po odstranění nezůstanou žádné zbytky a zeď nezůstane poškozená. Druhou možností jsou tzv. štěpitelné tapety, to znamená že vrchní vrstva může být zcela odstraněna za sucha a druhá – spodní vrstva zůstává na zdi, jako podklad pro další tapetování.

Vysoká kvalita a barvy které nevyblednou

Celá kolekce je vytvořena z velmi kvalitních materiálu, a proto barvy nevyblednou na slunečním zářením. Odolnost proti slunečnímu záření je naznačena ikonou slunce. Ta naznačuje stálost barev, to znamená že za normálních okolností se barvy v místnosti nezmění. Normálními okolnostmi se rozumí, že nejsou vystaveny přímému slunečnímu záření. Za takových okolností vydrží zhruba 50 let. Celá kolekce také obdržela FSC známku, což znamená, že papír je získán z udržitelného zdroje.

VÝHODY NETKANÝCH NÁSTĚNNÝCH TAPET

Tapety na zeď vyrobeny z netkaných materiálu mají mnoho výhod. Vzhledem k tomu, že je vyroben z ekologických materiálů, je vhodný pro životní prostředí. Vlastnosti tohoto materiálu dokazují vysokou kvalitu produktu. Výhody jsou patrné například při aplikaci tapet. Netkané tapety na zeď mají vysokou stálost barev, takže na slunečním světle nevyblednou. Díky odolnosti vůči vodě, jsou omyvatelné a můžete je čistit vlhkým hadříkem. Přečtěte si pokyny od výrobce na obalu, abyste věděli, co budete potřebovat.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu z BRICOFLOR, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NA ZEĎ NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála. Nabízíme tapety pro každý pokoj

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY NA ZEĎ

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety na zeď z kolekce od Livingwalls.

Tapety na zeď – to nejlepší pro vaši stěnu

Jednou z největších výhod vliesové tapety na zeď je to, že ji lze rychle a snadno připevnit. Potřebujete pouze standardní nádobí a můžete dosáhnout výsledku jako od profesionála. Budete potřebovat následující materiály: tapetovací stůl a žebřík, tužka, skládací metr a svinovací metr, nůžky nebo tapetovací nůž, pasta, hůl nebo hůl a kbelík na smíchání pasty, kastrol, tapetovací štětec a nejlépe váleček a přítlačný váleček.

Než se rozhodnete pro svou oblíbené tapety na zeď, měli byste změřit stěny, které se mají tapetovat, abyste si mohli v našem online obchodě objednat správný počet rolí tapet. V ideálním případě byste měli naplánovat ještě jednu roli, protože by to mohlo vést ke škrtům. Ořízněte proužky tapety na zeď s přídavkem asi pěti centimetrů, které můžete úhledně odříznout, když tapeta konečně visí na zdi.

Smíchejte pastu podle příbalového letáku a zabraňte tvorbě hrudek. Měli byste se také ujistit, že jsou vaše stěny suché a hladké, protože vliesová tapeta může zakrýt pouze malé praskliny v sádrovém podkladu. Naneste pastu co nejrovnoměrněji na zeď a štětcem na tapety na zeď vyhlaďte proužky tapety na zeď na stěnu shora dolů. Věnujte pozornost vybranému designu vaší tapety a vyhlaďte všechny jizvy, které by mohly na zrnitém válečku vzniknout.

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY

Značka A.S. Création si dala za úkol vytvořit špičkové produkty, které jsou inovativní a elegantní a poskytují Vám nejlepší možný konečný výsledek. Značka A.S. Création má ve svém rozsáhlém katalogu přes 6000 různých tapet, mezi nimiž je spousta zbrusu nových vzorů. Jeden z charakteristických znaků této firmy je jejich spolupráce se značkami jako je Porsche. Tato partnerství umožňují A.S Creation zahrnovat výjimečné designy. Jistě vás tedy nepřekvapí že A.S. Création je považována za vedoucí postavu v tapetovém designu. Růžné řady, které jsou součásti jejich katalogu jsou rozmanité a uzpůsobené tak, aby vyhovovali vkusu každého.

Rozsáhlé řada pokrývá celé spektrum od cenově nejdostupnějších tapet až po špičkové tapety s výjimečnou kvalitou.  A.S Création jsou skutečně tak rozmanité, že si každý najde tu nejvhodnější možnost pro svůj domov.

A.S. CRÉATION ODOLNÉ A VYSOCE KVALITNÍ TAPETY

Všechny produkty nabízené v kolekci A.S. Création jsou vysoce kvalitní. Ikona slunce označuje, že za normálních okolností barvy tapet nejsou poškozeny. To znamená, že barvy nevyblednou. Pod pojmem normální okolnosti se rozumí že tapety nejsou vystaveny přímému slunečnému záření. Ikona označená vlnkou znamená, že tapeta je odolná vůči vlhkosti, což znamená že je můžeme očistit pomocí vlhkého hadříku. To je velmi výhodné v případě, že jsou tapety umístěné v dětském pokoji nebo v jídelně případně kuchyni. Další ikonou je, na které je štětec a jedna vlnka znamená že tapeta je velice odolná vůči vodě. Tapetu můžete vyčistit měkkým kartáčem a mýdlem. Vysokou kvalitu podtrhuje logo – Vyrobeno v Německu. Všechny tyto vlastnosti vás ujistí, že vaše zdi budou krásné po dlouhá léta. Tyto moderní tapety od A.S. Création se hodí kamkoliv, protože většina z nich je velmi odolná.

A.S. CRÉATION A JEJICH EKOLOGICKY UDRŽITELNÉ VÝROBKY

Pokud jde o enviromentální normy A.S. Création překonává evropské a mezinárodní normy. Díky tomu, se řadí do kategorie A+, což zaručuje extrémně nízkou míru znečištění. Tapety od A.S. Creation jsou barvené pomocí barev na vodní bázy, které je navržena tak, aby neznečišťovala životní prostředí. Jejich produkty jsou také vyrobeny z udržitelného papíru a firma dokonce vynakládá úsilí na ochranu a udržitelnost lesů. To dokazuje logo FSC, které najdete na obalech. Při nákupu A.S Creation produktů si můžete být jistí, že investujete do ekologicky odpovědné společnosti. Všechny jejich tapety mají logo CE, to znamená, že splňují nejpřísnější zákony požární bezpečnosti. Kolekce tapet od A.S Creation zároveň splňují i německé zákony o požární bezpečnosti, což dokazuje logo RAL. Německé standarty o požární bezpečnosti jsou nejpřísnější v Evropě.

Cítit se dobře ve vlastním domě – možnosti k zakoupení na eshopu BRICOFLOR

Tapety Lutece si můžene nakoupit v pohodlí vašeho domova. Jako speciální službu také nabízíme naším zákazníků vzorky tapet zdarma. Další možností je kalkulačka – která vám vypočítá kolik tapet rolí budete potřebovat abyste nemuseli nakoupit více nebo méně, než potřebujete.V případě jakýkoli dotazů nás prosím kontaktujte. Prohlédněte si náš internetový obchod a najděte si krásnou tapetu pro výzdobu vašeho domova.

Plus icon Přečtěte si více