Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Lutèce v současné době vyrábí dvě krásné sbírky stylových tapet. Tyto dvě sbírky nabízejí motivy, které jsou provedeny ve velice realistickém stylu. Některé z těchto motivů jsou například napodobeniny dřeva, kamene nebo krásné květinové vzory.  Tyto nástěnné tapety jsou dodají vašemu domovu krásnou elegantní atmosféru.

Dozvědět se více

Lutèce

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Lutèce sídlí v hlavním městě Franice, Paříži. Paříž je považovaná za město stylu a mody a přesně takové jsou Lutèce designy. Styl tapet je velice ambiciózní, moderní, a vášnivý a přinese vašemu domovu sofistikovanou atmosféru.

Vzory jsou velmi rozmanité, najdete zde motivy květin, cihlové motivy nebo dřevěné vzory. Objevte tyto moderní a hravé tapety od Lutèce a vyberte si to pravé pro váš domov.

Návrhy Lutèce – krásné motivy ve dvou sbírkách

Tyto kolekce zahrnují aktuální trendy přírodních motivů jako jsou dřevěné a kamenné vzory. Tyto motivy rozzáří vaš domov s pocity přírody, které sebou přináší.  Romantické motivy květin ve formě tapet přinesou zcela nový pohled na život okolo vás. První ze dvou již dříve zmíněných kolekcí je kolekce s názvem Authentic walls – používá vzory, které najdeme ve skutečném životě jako je motiv knihovny nebo bedny na víno. Druhá řada – Soraya je pojmenovaná po princezně Íránu a najdete v ní květiny a klasické barvy. Nechte se inspirovat touto krásnou kolekcí pro renovaci vašeho pokoje. 

Authentic walls – tapety s přírodními návrhy

Tato kolekce vytváří atmosféru skutečného, každodenního života. V této kolekci najdeme návrhy knihoven, dřevěných konstrukcí a kamenných struktur. Motivy v této řadě jsou skutečně speciální a dost se od sebe liší. Najdete zde vše od motivů knih naskládaných na hromadě, bambusu nebo dřevěných konstrukcí. Lutèce dokonce nabízí kamenné motivy, které mohou být nalepeny do koupelny, které například společně s dlaždicemi vytvoří oázu ve vaší koupelně. Městského stylu můžeme docílit díky použití tapety šedé cihlové tapety. Tato tapeta vypadá skvěle v kombinaci s dřevěnými doplňky. Tyto výrazné stěny také mohou bát kombinované s méně výraznými tapetami z kolekce Soraya, tato kombinace se bude dokonale doplňovat.

Soraya – moderní a kreativní designové nástěnné tapety

Tato řada zahrnuje klasické barvy s exotickými i moderními vzory. Patří mezi ně například palmové listy, které vytváří exotickou atmosféru nebo krokodýlí kůže a moderní motivy, které můžeme kombinovat společně nebo s tapetami jedné barvy. Kolekce Soraya dodá vašemu domovu kreativní a rozmanitý vzhled, který je vyrovnaný a klidný s moderním nádechem. Tato řada obsahuje i jemné a pastelové odstíny. Nejvíce odstínů, které se v této kolekci nacházejí jsou barvy, které najdeme v přírodě.

Vysoká kvalita materiálu a ostatní charakteristiky Lutèce 

Značka „vyrobeno v Německu“ je skutečně zárukou kvality, jelikož získání této značky je regulováno a získají je pouze firmy s velice kvalitními výrobky. Společně s touto značkou také přichází více specifikací jako jsou ikony, které indikují vlastnosti tapet jako je voděodolnost, snadná odstranitelnost tapet nebo odolnost proti slunečnímu záření.

Omyvatelné tapety – vhodné pro každou místnost

Obě kolekce Lutèce jsou vytvořené z netkaného materiálu. Netkaný materiál je ve většině případů omyvatelný. Někdy vodou a někdy kartáčem. Pomocí značení je indikované, jak jednoduše mohou být skvrny odstraněny a jak moc jsou odolné vůči vodě. Tři vlnky naznačují že materiál je velice odolný a může být čištěn houbičkou. Dvě vlnky indikují že vydrží o něco méně vody, ale stále mohou být čištěny vlhkým hadříkem. Ty, které jsou označeny štětcem znamená, že jste schopni očistit materiál měkkým štětcem. Čištění je v každém případě velice snadné, a proto mohou být bez problému použity do místností kde může dojít k případnému znečištění jako je kuchyň nebo dětský pokoj.

Snadné odstranění tapet, a ještě snadnější renovace  

Již dříve zmíněné ikony také ukazují, jak je snadné tapetu odstranit, v případě že chceme použít jiné motivy. První ikona znamená že odstranění je velice snadné a tapeta se zcela uvolní. K odstranění nepotřebujeme žádné nástroje. Po odstranění nezůstanou žádné zbytky a zeď nezůstane poškozená. Druhou možností jsou tzv. štěpitelné tapety, to znamená že vrchní vrstva může být zcela odstraněna za sucha a druhá – spodní vrstva zůstává na zdi, jako podklad pro další tapetování.

Vysoká kvalita a barvy které nevyblednou

Celá kolekce je vytvořena z velmi kvalitních materiálu, a proto barvy nevyblednou na slunečním zářením. Odolnost proti slunečnímu záření je naznačena ikonou slunce. Ta naznačuje stálost barev, to znamená že za normálních okolností se barvy v místnosti nezmění. Normálními okolnostmi se rozumí, že nejsou vystaveny přímému slunečnímu záření. Za takových okolností vydrží zhruba 50 let. Celá kolekce také obdržela FSC známku, což znamená, že papír je získán z udržitelného zdroje.

Cítit se dobře ve vlastním domě – možnosti k zakoupení na BRICOFLOR.CZ

Tapety Lutece si můžene nakoupit v pohodlí vašeho domova. Jako speciální službu také nabízíme naším zákazníků vzorky tapet zdarma. Další možností je kalkulačka – která vám vypočítá kolik tapet rolí budete potřebovat abyste nemuseli nakoupit více nebo méně, než potřebujete.V případě jakýkoli dotazů nás prosím kontaktujte. Prohlédněte si náš internetový obchod a najděte si krásnou tapetu pro výzdobu vašeho domova.