TAPETA INNOVA - INOVATIVNÍ TAPETY PRO INOVATIVNÍ LIDY

Moderní značka Innova žije podle svého jména, protože řada inovativních tapet kombinuje to nej…

Přečtěte si více
-40%
origin-claim
-67%
origin-claim
-38%
origin-claim
20 / 22 Produkty

TAPETA INNOVA - INOVATIVNÍ TAPETY PRO INOVATIVNÍ LIDY

Toužíte po změně prostředí? Máte rádi jemné historické kouzlo? Pak jsou tapety na zeď od Innova přesně to pravé pro vás. Ve spolupráci s renomovaným výrobcem Gummersbach A.S. Création zaujmou svým jemným vintage leskem a použitým vzhledem. V kombinaci s různými designy kombinuje tapeta Innova kouzlo zašlých časů se současným designem a nejnovějšími standardy kvality.

V kolekcích Innova najdete vysoce kvalitní vliesové tapety, které jsou vyráběny s velkým důrazem na detail a jsou vyrobeny pouze z těch nejlepších surovin, takže si můžete být jisti, že jste si výběrem tapety Innova vybrali nejlépe.

TAPETy INNOVA – moderní tapety na zeď

Vzpomínky hrají v životě důležitou roli a jsou součástí přátomnosti. Se sbírkami, které jsou jednoduché a elegantní zároveň, dokonale navazují na téma minulosti. S kolekcí Innova Memory 3 vstupuje značka do svého třetího kola, pokud jde o kombinaci stylových historických tapet s nádechem modernosti. V této kolekci najdete řadu ukázkových tapet - někdy historických, někdy moderních. Všechny vkusné tapety mají jednu společnou věc: jemný retro třpyt, který vás vezme na cestu zpět v čase.

CESTA V ČASU S TAPETOU INNOVA

Barokní tapety od společnosti Innova jsou obzvláště elegantní a historické. To inspiruje někdy nápadnějšími a někdy křehčími ornamenty a kytičkami. Díky jemnému použitému vzhledu, který prochází všemi ozdobnými tapetami od společnosti Innova, byly historické tapety obzvláště autentické. Proměňte svou ložnici v altánek s vintage tapetou od Innova a proměňte svůj byt nebo dům ve svůj osobní palác.

Elegantní tapety však nemusí být nutně kombinovány ve stylu vintage. Vzhledem k tomu, že paleta barev a současné nuance umožňují použít ušlechtilé tapety v historickém stylu pro modernější zařízení. Například tapeta v šedé, břidlicové, antracitové nebo krémové barvě je ideální pro velmi jednoduché zařízení v sofistikovaném stylu. Pro ty, kteří to mají rádi trochu neobvyklejší tapety, jsou ideální barokní tapety v královské červené nebo romantické starorůžové barvě.

KLASICKÝ DESIGN S HISTORICKÝM vzhledem

Kromě honosných barokních tapet nabízí Innova také klasičtější vzory, jako jsou pruhované tapety na zeď nebo jednobarevné tapety na zeď. Pruhovaná tapeta je vhodná nejen k vizuálnímu roztažení místnosti, ale je také klasickým prvkem v interiérovém designu. Tapety Innova inspiruje okouzlujícím designem blokových pruhů v klidné paletě barev. Například vykouzlete námořní vkus s pruhovanou tapetou od Innova s ​​domácími doplňky ze světa mořeplavectví nebo vytvořte romantický venkovský styl. Subtilní použitý vzhled tapety je také ideální pro smyslnou shabby chic s vintage nábytkem.

Ti, kteří to mají rádi trochu dynamičtější a dávají přednost přirozenému vzhledu, budou potěšeni květinovou tapetou od Innova. Protože láskyplně navržené květinové vzory přesvědčují ve velmi módní barevné paletě, která téměř připomíná skandinávský styl ve světle modré, zlaté, bílé a antracitové barvě. Abstraktní a stínové tapety očarují téměř jarní atmosférou a zajišťují harmonii a vyrovnanost.

Černobílé tapety na zeď od společnosti Innova jsou vhodné pro téměř každý styl interiéru. Okouzlující vintage třpyt je zachován také zde. Obyčejné tapety na zeď lze také ideálně zkombinovat se stylovými ukázkovými tapetami od Innova nebo použít jako pozadí, aby vaše kreativita při vybavení byla volná. Barevné spektrum vkusných tapet sahá od sofistikovaných odstínů šedé po světle modrou, červenou, zlatou a růžovou.

TAPETy INNOVA: INOVACE V DESIGNU A KVALITĚ

Díky vysoké kvalitě se tapety na zeď od společnosti Innova neomezují pouze na obývací pokoje, ložnice a jídelny, ale lze je najít kdekoli. Ať už v kanceláři nebo doma, v kuchyni, na chodbě nebo jako tapetu do koupelny. Tapety na zeď Innova zaujmou svou vysokou stálostí proti světlu a intenzitou barev, takže můžete obklady stěn připevnit také v místnostech s neustálým slunečním svitem.

Vzhledem k tomu, že tapety na zeď Innova jsou vliesové tapety, máte po ruce nejen obzvláště přitažlivou tapetu, ale také velmi funkční tapety na zeď, která zaujmou vysokou úrovní robustnosti a snadným připevněním, protože pastu můžete umístit přímo na zeď.

LUXUSNÍ TAPETY, KTERÉ MAJÍ STYL

Tato řada byla jejími návrháři popsaná jako vysoce kvalitní řada tapet s moderními, rozmanitými vzory. Designy zahrnují grafické styly kombinované s tradičními styly tapet. Tato kolekce je doplněna o několik jasných barev. Jednobarevné tapety této řady jsou snadno kombinovatelné s nejrůznějšími návrhy. Například pastelové odstíny můžeme kombinovat s tapetami, které mají drobné vzory. Červená, žlutá (Téměř zlatá) a bílá se používají v kombinaci s tmavými odstíny. Výhodou je, že tyto barevné kombinace se hodí do téměř jakéhokoliv interiéru. Tapety lze čistit štětcem nebo trochou mýdla. To že jsou tapety voděodolné je ukazatelem vysoké kvality.

DLOUHOVĚKOST A PRAKTIČNOST TAPET OD ARCHITECTS PAPER-OMYVATELNÉ TAPETY.

Tato kolekce nabízí širokou škálu vynikajících technických vlastností navržených tak aby instalace a údržba byli co nejjednodušší. Například ikona slunce značí, že produkt má dobrou stálost barev, což znamená že ani sluneční záření nezpůsobuje vyblednutí barev. Za normálních okolností by tapety měli mít trvanlivost až 50 let, přičemž normálními podmínkami se rozumí pouze interiér v nepřímém slunečním světle. Dalším indikátorem vysoké kvality je ikona s vlnou a štětcem. To znamená, že tapeta je omyvatelné měkkým kartáčem nebo houbou mýdlovým roztokem. Tato metoda čistění je možná protože tapety jsou vyrobeny z netkaného materiálu, který má oproti tradičně používaným materiálům řadu výhod. Je bezesporu velmi praktické mít tapety, kterou lze snadno čistit zejména pokud s jedná o kuchyň.

LEPENÍ TAPET

Všechny tapety v této sbírce jsou vyrobeny z netkaných materiálu. Tento vysoce kvalitní materiál je v posledních letech více a více populární, a to hned z několika důvodů. První důvod je, že lepení je velice jednoduché. Lepidlo nanášíme na zeď, a ne na zadní stranu tapety, tak jak je zvykem u tradičního druhu tapet. Další výhodou je, že tapety jsou snadno odstranitelné a zároveň na zdi nezanechávají žádné zbytky a zeď po jejich odstranění není poškozena. Během instalace byste měli věnovat pozornost ikoně, která ukazuje, jak tapetu aplikovat s ohledem na design. Pokud máte určitý vzor je potřeba tapetu nanášet s ohledem na vzor. V každém případě je potřeba následovat instrukce od výrobce tapet.

VYSOKÁ KVALITA TAPET – UDRŽITELNÉ KOLEKCE OD ARCHITECTS PAPER

Tato řada luxusních tapet nabízí mnoho možností kombinovat a být kreativní. Nálepka vyrobeno v Německu sebou přináší záruku vysoké kvality. Tyto obklady stěn mají také štítek RAL což znamená, že výrobky byly zkontrolovány kvalifikovanou německou společností, aby byla zajištěna stejná kvalita, jakou očekáváte. Před udělením této kvalifikace je zkontrolována odolnost proti vodě,omyvatelnoststálost barev a odolnost proti nárazům. Označení CE přidáno k tomuto výrobku znamená, že výrobce splňuje evropská pravidla. Štítek FSC znamená že tapety jsou vyrobeny z materiálů, které jsou ekologické a udržitelné.

VÝHODY NETKANÝCH NÁSTĚNNÝCH TAPET

Tapety na zeď vyrobeny z netkaných materiálu mají mnoho výhod. Vzhledem k tomu, že je vyroben z ekologických materiálů, je vhodný pro životní prostředí. Vlastnosti tohoto materiálu dokazují vysokou kvalitu produktu. Výhody jsou patrné například při aplikaci tapet. Netkané tapety na zeď mají vysokou stálost barev, takže na slunečním světle nevyblednou. Díky odolnosti vůči vodě, jsou omyvatelné a můžete je čistit vlhkým hadříkem. Přečtěte si pokyny od výrobce na obalu, abyste věděli, co budete potřebovat.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu z BRICOFLOR, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NA ZEĎ NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála. Nabízíme tapety pro každý pokoj

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY NA ZEĎ

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety na zeď z kolekce od Livingwalls.

Tapety na zeď – to nejlepší pro vaši stěnu

Jednou z největších výhod vliesové tapety na zeď je to, že ji lze rychle a snadno připevnit. Potřebujete pouze standardní nádobí a můžete dosáhnout výsledku jako od profesionála. Budete potřebovat následující materiály: tapetovací stůl a žebřík, tužka, skládací metr a svinovací metr, nůžky nebo tapetovací nůž, pasta, hůl nebo hůl a kbelík na smíchání pasty, kastrol, tapetovací štětec a nejlépe váleček a přítlačný váleček.

Než se rozhodnete pro svou oblíbené tapety na zeď, měli byste změřit stěny, které se mají tapetovat, abyste si mohli v našem online obchodě objednat správný počet rolí tapet. V ideálním případě byste měli naplánovat ještě jednu roli, protože by to mohlo vést ke škrtům. Ořízněte proužky tapety na zeď s přídavkem asi pěti centimetrů, které můžete úhledně odříznout, když tapeta konečně visí na zdi.

Smíchejte pastu podle příbalového letáku a zabraňte tvorbě hrudek. Měli byste se také ujistit, že jsou vaše stěny suché a hladké, protože vliesová tapeta může zakrýt pouze malé praskliny v sádrovém podkladu. Naneste pastu co nejrovnoměrněji na zeď a štětcem na tapety na zeď vyhlaďte proužky tapety na zeď na stěnu shora dolů. Věnujte pozornost vybranému designu vaší tapety a vyhlaďte všechny jizvy, které by mohly na zrnitém válečku vzniknout.

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY

Značka A.S. Création si dala za úkol vytvořit špičkové produkty, které jsou inovativní a elegantní a poskytují Vám nejlepší možný konečný výsledek. Značka A.S. Création má ve svém rozsáhlém katalogu přes 6000 různých tapet, mezi nimiž je spousta zbrusu nových vzorů. Jeden z charakteristických znaků této firmy je jejich spolupráce se značkami jako je Porsche. Tato partnerství umožňují A.S Creation zahrnovat výjimečné designy. Jistě vás tedy nepřekvapí že A.S. Création je považována za vedoucí postavu v tapetovém designu. Růžné řady, které jsou součásti jejich katalogu jsou rozmanité a uzpůsobené tak, aby vyhovovali vkusu každého.

Rozsáhlé řada pokrývá celé spektrum od cenově nejdostupnějších tapet až po špičkové tapety s výjimečnou kvalitou.  A.S Création jsou skutečně tak rozmanité, že si každý najde tu nejvhodnější možnost pro svůj domov.

A.S. CRÉATION ODOLNÉ A VYSOCE KVALITNÍ TAPETY

Všechny produkty nabízené v kolekci A.S. Création jsou vysoce kvalitní. Ikona slunce označuje, že za normálních okolností barvy tapet nejsou poškozeny. To znamená, že barvy nevyblednou. Pod pojmem normální okolnosti se rozumí že tapety nejsou vystaveny přímému slunečnému záření. Ikona označená vlnkou znamená, že tapeta je odolná vůči vlhkosti, což znamená že je můžeme očistit pomocí vlhkého hadříku. To je velmi výhodné v případě, že jsou tapety umístěné v dětském pokoji nebo v jídelně případně kuchyni. Další ikonou je, na které je štětec a jedna vlnka znamená že tapeta je velice odolná vůči vodě. Tapetu můžete vyčistit měkkým kartáčem a mýdlem. Vysokou kvalitu podtrhuje logo – Vyrobeno v Německu. Všechny tyto vlastnosti vás ujistí, že vaše zdi budou krásné po dlouhá léta. Tyto moderní tapety od A.S. Création se hodí kamkoliv, protože většina z nich je velmi odolná.

A.S. CRÉATION A JEJICH EKOLOGICKY UDRŽITELNÉ VÝROBKY

Pokud jde o enviromentální normy A.S. Création překonává evropské a mezinárodní normy. Díky tomu, se řadí do kategorie A+, což zaručuje extrémně nízkou míru znečištění. Tapety od A.S. Creation jsou barvené pomocí barev na vodní bázy, které je navržena tak, aby neznečišťovala životní prostředí. Jejich produkty jsou také vyrobeny z udržitelného papíru a firma dokonce vynakládá úsilí na ochranu a udržitelnost lesů. To dokazuje logo FSC, které najdete na obalech. Při nákupu A.S Creation produktů si můžete být jistí, že investujete do ekologicky odpovědné společnosti. Všechny jejich tapety mají logo CE, to znamená, že splňují nejpřísnější zákony požární bezpečnosti. Kolekce tapet od A.S Creation zároveň splňují i německé zákony o požární bezpečnosti, což dokazuje logo RAL. Německé standarty o požární bezpečnosti jsou nejpřísnější v Evropě.

OBJEDNÁVEJTE TAPETY ONLINE NA ESHOPU BRICOFLOR

Zde v našem internetovém obchodě nabízíme všechny druhy tapet. Nezáleží na tom, jaký styl plánujete pro svůj domov. Pokud si nevyberete ve sbírkách od Architects Paper jistě najdete přesně to, co hledáte v jiných sbírkách od ostatních výrobců. BRICOFLOR nabízí zákazníkům všech produktů zdarma, tato možnost je pro vás ideální, pokud si nejste jisti, jaké tapety budou nejlépe vyhovovat vašemu interiéru nebo v případě že chcete kombinovat dvě tapety. V tomto případě můžete pomocí vzorku zjistit, jak spolu tapety budou ladit. Další službou, kterou na našem obchodě můžete najít je kalkulačka, díky které budete vědět kolik rolí tapet budete potřebovat. Podívejte se do našeho online ochodu a vyberte si ze značek které nabízíme.

 

Plus icon Přečtěte si více