DJOOZ DJOOZ 2 - TAPETA PRO ROMANTICKÉ ZEMĚ

Nostalgické, romantické a trochu hravé - tapetyPřečtěte si více

20 / 25 Produkty

DJOOZ 2- květinové tapety do obýváku

V kolekci Djooz 2 od Djooz můžete očekávat velmi romantické tapety na zeď pro mladé interiéry. Voňavá květinová magie a vintage koláže s ručně vyráběným charakterem - Djooz 2 vrací kouzlo dvacátých a třicátých let zpět k životu.

Nizozemská značka životního stylu Djooz společně s A.S. Création, které vytvářejí nostalgickou atmosféru. Dekorativní vzory v měkké zmrzlinově modré, růžové a retro šedé barvě na matném papíru vytvářejí nostalgickou, romantickou atmosféru, která ladí se stylem venkovského domu stejně jako s moderním nábytkem ve skandinávském stylu. V této sezóně by neměly chybět jemně zabroušené třpytivé akcenty. Dvě dalšá tapety s velkoformátovými květinami a harmonickými řádky textu přitahují pozornost každého jako poutač.

ROMANTICKÉ & NOSTALGIE S KVĚTINOVÝMI TAPETY OD DJOOZ 2

Speciální vlajkovou lodí kolekce Djooz 2 jsou romantické květinové tapety na zeď, která je k dispozici jako okraj tapety, pruhované tapety nebo geometrické tapety. Křehké designy se vyznačují především svou jemností a lehkostí, díky nimž je každá místnost skutečnou oázou pohody. Jemné tapety jsou doplněny implikovanými a nenápadnými geometrickými akcenty. Všechny tapety na zeď v kolekci Djooz 2 mají okouzlující použitý vzhled, který vytváří romantickou nostalgickou atmosféru.

PŘÍMÉ A GEOMETRICKÉ tapety: MODERNÍ NOSTALGIE

Kromě vkusných květinových tapet obsahuje kolekce Djooz 2 také geometrické vzory a lineární dekory. Ty však zůstávají velmi jemné a ponechávají dostatek prostoru pro romanticko-nostalgické kouzlo tapety. Skandinávské tapety na zeď ukazují jemný vzor mřížky ve velmi jasném a trendy barevném spektru od světle modré přes růžovou až po meruňkovou, což je ideální pro kuchyň.

Trojúhelníkové designy, které zatím nejsou patrné, vytvářejí velmi lehké a jasné prostředí, které si přijde na své, zejména v kombinaci s přírodními koberci, nábytkem ze světlého dřeva a moderními doplňky. Tapety na zeď kolekce Djooz 2 nejen inspirují módními vzory, ale díky světlé paletě barev také působí, že místnost vypadá větší.

KVĚTINOVÉ A FUNKČNÍ tapety na zeď: TAPETY OD DJOOZ 2

Klid a relaxace - toho získáte nejen díky přitažlivým designům, ale také díky snadnému připevnění tapety od Djooz 2. Jelikož se jedná o vliesové tapety na zeď, můžete pastu aplikovat přímo na zeď a vyhnout se tak nepříjemným promočeným páskům tapet našetřit. A nejen to, protože tapety na zeď jsou velmi robustní a proto se hodí téměř do každé místnosti.

Tapety na zeď v kolekci Djooz 2 jsou voděodolné, takže tapety jsou vhodné také pro použití v kuchyni nebo koupelně. Neměli by však být umístěni do oblasti bezprostředního postřiku sprchy. Rozměrová stabilita zajišťuje, že se tapety neoddělí od stěny ani při zvýšené vlhkosti, zatímco propustnost vzduchu a par působí proti tvorbě plísní a zajišťuje dobré vnitřní klima. A tapety na zeď od Djooz 2 jsou také vhodné pro zimní zahradu, protože jsou světlostálé a barevně náročné. A pokud byste se někdy rozhodli pro jiné tapety na zeď z našeho online obchodu, musí být stará tapeta oloupána, aniž by zbyly zbytky.

Djooz 2 TAPETY na zeď od DJOOZ  

V kolekci Djooz 2 vám Djooz nabízí četné tapety pro lehký vzhled a uvolněnou atmosféru. Rozhodněte se pro skandinávské tapety pro puristický, uvolněný styl nebo si vytvořte svůj vlastní styl s tapetami s mimořádným vzorem ve stylu patchwork. Najdete zde světlé barvy, květinové vzory, minimalistické tapety se skvrnitým vzhledem i okraje tapet a geometrické tapety s nádechem diamantového vzoru, které jsou ideální pro koupelnu nebo kuchyň.

Rozhodněte se pro nápadnější květinové vzory nebo jemné a detailní květinové tapety na zeď - u Djooz máte zaručenou květinovou magii. Poetické textové prvky a vintage koláže vždy zajišťují mírně tajemné kouzlo a vysokou úroveň mystiky a nostalgie.

DJOOZ tapety: DESIGN KVĚTIN V NEJVYŠŠÍ KVALITĚ

Při nákupu tapety na zeď od společnosti Djooz byste měli věnovat pozornost designu a barvám i materiálům. Povrch vaší nové tapety na zeď hraje hlavní roli, pokud jde o konečný vzhled a údržbu obložení stěn. Zde si můžete v zásadě vybrat mezi vinylovou tapetou a texturovanou tapetou, které se liší nejen cenou, ale také robustností. Pro příslušné použití vaší tapety je zásadní, zda si vyberete tapety na zeď s papírovým nebo netkaným nosičem.

Papírové tapety od Djooz je obzvláště levná a zaujme vysokou prodyšností, která zajišťuje dobré vnitřní klima. Papírové tapety jsou navíc zvláště šetrné k životnímu prostředí, protože se skládají převážně z recyklovatelných materiálů. Vliesové tapety na zeď je velmi robustní a lze ji také snadno připevnit na zeď, protože pastu můžete nanášet přímo na zeď. Díky propustnosti pro vzduch a páry u netkaných tapet a voděodolnosti můžete tapety pověsit také v kuchyni nebo v koupelně. Pokud se později rozhodnete použít jinou tapetu z našeho online obchodu, můžete starou tapetu snadno odstranit.

LUXUSNÍ TAPETY, KTERÉ MAJÍ STYL

Tato řada byla jejími návrháři popsaná jako vysoce kvalitní řada tapet s moderními, rozmanitými vzory. Designy zahrnují grafické styly kombinované s tradičními styly tapet. Tato kolekce je doplněna o několik jasných barev. Jednobarevné tapety této řady jsou snadno kombinovatelné s nejrůznějšími návrhy. Například pastelové odstíny můžeme kombinovat s tapetami, které mají drobné vzory. Červená, žlutá (Téměř zlatá) a bílá se používají v kombinaci s tmavými odstíny. Výhodou je, že tyto barevné kombinace se hodí do téměř jakéhokoliv interiéru. Tapety lze čistit štětcem nebo trochou mýdla. To že jsou tapety voděodolné je ukazatelem vysoké kvality.

DLOUHOVĚKOST A PRAKTIČNOST TAPET OD ARCHITECTS PAPER-OMYVATELNÉ TAPETY.

Tato kolekce nabízí širokou škálu vynikajících technických vlastností navržených tak aby instalace a údržba byli co nejjednodušší. Například ikona slunce značí, že produkt má dobrou stálost barev, což znamená že ani sluneční záření nezpůsobuje vyblednutí barev. Za normálních okolností by tapety měli mít trvanlivost až 50 let, přičemž normálními podmínkami se rozumí pouze interiér v nepřímém slunečním světle. Dalším indikátorem vysoké kvality je ikona s vlnou a štětcem. To znamená, že tapeta je omyvatelné měkkým kartáčem nebo houbou mýdlovým roztokem. Tato metoda čistění je možná protože tapety jsou vyrobeny z netkaného materiálu, který má oproti tradičně používaným materiálům řadu výhod. Je bezesporu velmi praktické mít tapety, kterou lze snadno čistit zejména pokud s jedná o kuchyň.

LEPENÍ TAPET

Všechny tapety v této sbírce jsou vyrobeny z netkaných materiálu. Tento vysoce kvalitní materiál je v posledních letech více a více populární, a to hned z několika důvodů. První důvod je, že lepení je velice jednoduché. Lepidlo nanášíme na zeď, a ne na zadní stranu tapety, tak jak je zvykem u tradičního druhu tapet. Další výhodou je, že tapety jsou snadno odstranitelné a zároveň na zdi nezanechávají žádné zbytky a zeď po jejich odstranění není poškozena. Během instalace byste měli věnovat pozornost ikoně, která ukazuje, jak tapetu aplikovat s ohledem na design. Pokud máte určitý vzor je potřeba tapetu nanášet s ohledem na vzor. V každém případě je potřeba následovat instrukce od výrobce tapet.

VYSOKÁ KVALITA TAPET – UDRŽITELNÉ KOLEKCE OD ARCHITECTS PAPER

Tato řada luxusních tapet nabízí mnoho možností kombinovat a být kreativní. Nálepka vyrobeno v Německu sebou přináší záruku vysoké kvality. Tyto obklady stěn mají také štítek RAL což znamená, že výrobky byly zkontrolovány kvalifikovanou německou společností, aby byla zajištěna stejná kvalita, jakou očekáváte. Před udělením této kvalifikace je zkontrolována odolnost proti vodě,omyvatelnoststálost barev a odolnost proti nárazům. Označení CE přidáno k tomuto výrobku znamená, že výrobce splňuje evropská pravidla. Štítek FSC znamená že tapety jsou vyrobeny z materiálů, které jsou ekologické a udržitelné.

VÝHODY NETKANÝCH NÁSTĚNNÝCH TAPET

Tapety na zeď vyrobeny z netkaných materiálu mají mnoho výhod. Vzhledem k tomu, že je vyroben z ekologických materiálů, je vhodný pro životní prostředí. Vlastnosti tohoto materiálu dokazují vysokou kvalitu produktu. Výhody jsou patrné například při aplikaci tapet. Netkané tapety na zeď mají vysokou stálost barev, takže na slunečním světle nevyblednou. Díky odolnosti vůči vodě, jsou omyvatelné a můžete je čistit vlhkým hadříkem. Přečtěte si pokyny od výrobce na obalu, abyste věděli, co budete potřebovat.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu z BRICOFLOR, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NA ZEĎ NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála. Nabízíme tapety pro každý pokoj

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY NA ZEĎ

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety na zeď z kolekce od Livingwalls.

Tapety na zeď – to nejlepší pro vaši stěnu

Jednou z největších výhod vliesové tapety na zeď je to, že ji lze rychle a snadno připevnit. Potřebujete pouze standardní nádobí a můžete dosáhnout výsledku jako od profesionála. Budete potřebovat následující materiály: tapetovací stůl a žebřík, tužka, skládací metr a svinovací metr, nůžky nebo tapetovací nůž, pasta, hůl nebo hůl a kbelík na smíchání pasty, kastrol, tapetovací štětec a nejlépe váleček a přítlačný váleček.

Než se rozhodnete pro svou oblíbené tapety na zeď, měli byste změřit stěny, které se mají tapetovat, abyste si mohli v našem online obchodě objednat správný počet rolí tapet. V ideálním případě byste měli naplánovat ještě jednu roli, protože by to mohlo vést ke škrtům. Ořízněte proužky tapety na zeď s přídavkem asi pěti centimetrů, které můžete úhledně odříznout, když tapeta konečně visí na zdi.

Smíchejte pastu podle příbalového letáku a zabraňte tvorbě hrudek. Měli byste se také ujistit, že jsou vaše stěny suché a hladké, protože vliesová tapeta může zakrýt pouze malé praskliny v sádrovém podkladu. Naneste pastu co nejrovnoměrněji na zeď a štětcem na tapety na zeď vyhlaďte proužky tapety na zeď na stěnu shora dolů. Věnujte pozornost vybranému designu vaší tapety a vyhlaďte všechny jizvy, které by mohly na zrnitém válečku vzniknout.

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY

Značka A.S. Création si dala za úkol vytvořit špičkové produkty, které jsou inovativní a elegantní a poskytují Vám nejlepší možný konečný výsledek. Značka A.S. Création má ve svém rozsáhlém katalogu přes 6000 různých tapet, mezi nimiž je spousta zbrusu nových vzorů. Jeden z charakteristických znaků této firmy je jejich spolupráce se značkami jako je Porsche. Tato partnerství umožňují A.S Creation zahrnovat výjimečné designy. Jistě vás tedy nepřekvapí že A.S. Création je považována za vedoucí postavu v tapetovém designu. Růžné řady, které jsou součásti jejich katalogu jsou rozmanité a uzpůsobené tak, aby vyhovovali vkusu každého.

Rozsáhlé řada pokrývá celé spektrum od cenově nejdostupnějších tapet až po špičkové tapety s výjimečnou kvalitou.  A.S Création jsou skutečně tak rozmanité, že si každý najde tu nejvhodnější možnost pro svůj domov.

A.S. CRÉATION ODOLNÉ A VYSOCE KVALITNÍ TAPETY

Všechny produkty nabízené v kolekci A.S. Création jsou vysoce kvalitní. Ikona slunce označuje, že za normálních okolností barvy tapet nejsou poškozeny. To znamená, že barvy nevyblednou. Pod pojmem normální okolnosti se rozumí že tapety nejsou vystaveny přímému slunečnému záření. Ikona označená vlnkou znamená, že tapeta je odolná vůči vlhkosti, což znamená že je můžeme očistit pomocí vlhkého hadříku. To je velmi výhodné v případě, že jsou tapety umístěné v dětském pokoji nebo v jídelně případně kuchyni. Další ikonou je, na které je štětec a jedna vlnka znamená že tapeta je velice odolná vůči vodě. Tapetu můžete vyčistit měkkým kartáčem a mýdlem. Vysokou kvalitu podtrhuje logo – Vyrobeno v Německu. Všechny tyto vlastnosti vás ujistí, že vaše zdi budou krásné po dlouhá léta. Tyto moderní tapety od A.S. Création se hodí kamkoliv, protože většina z nich je velmi odolná.

A.S. CRÉATION A JEJICH EKOLOGICKY UDRŽITELNÉ VÝROBKY

Pokud jde o enviromentální normy A.S. Création překonává evropské a mezinárodní normy. Díky tomu, se řadí do kategorie A+, což zaručuje extrémně nízkou míru znečištění. Tapety od A.S. Creation jsou barvené pomocí barev na vodní bázy, které je navržena tak, aby neznečišťovala životní prostředí. Jejich produkty jsou také vyrobeny z udržitelného papíru a firma dokonce vynakládá úsilí na ochranu a udržitelnost lesů. To dokazuje logo FSC, které najdete na obalech. Při nákupu A.S Creation produktů si můžete být jistí, že investujete do ekologicky odpovědné společnosti. Všechny jejich tapety mají logo CE, to znamená, že splňují nejpřísnější zákony požární bezpečnosti. Kolekce tapet od A.S Creation zároveň splňují i německé zákony o požární bezpečnosti, což dokazuje logo RAL. Německé standarty o požární bezpečnosti jsou nejpřísnější v Evropě.

OBJEDNÁVEJTE TAPETY ONLINE NA BRICOFLOR

Zde v našem internetovém obchodě nabízíme všechny druhy tapet. Nezáleží na tom, jaký styl plánujete pro svůj domov. Pokud si nevyberete ve sbírkách od Architects Paper jistě najdete přesně to, co hledáte v jiných sbírkách od ostatních výrobců. BRICOFLOR nabízí zákazníkům všech produktů zdarma, tato možnost je pro vás ideální, pokud si nejste jisti, jaké tapety budou nejlépe vyhovovat vašemu interiéru nebo v případě že chcete kombinovat dvě tapety. V tomto případě můžete pomocí vzorku zjistit, jak spolu tapety budou ladit. Další službou, kterou na našem obchodě můžete najít je kalkulačka, díky které budete vědět kolik rolí tapet budete potřebovat. Podívejte se do našeho online ochodu a vyberte si ze značek které nabízíme.

Plus icon Přečtěte si více